Jump to content

Φήμες και νέα για τα Sony Xperia


KOUNELOS1986
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατι να τα κλαις βρε Κωνσταντινε; Εγγυηση δεν εχεις αν το αγορασεις απο αυτα τα μαγαζια;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Γιατι να τα κλαις βρε Κωνσταντινε; Εγγυηση δεν εχεις αν το αγορασεις απο αυτα τα μαγαζια;

 

για αυτα που ακουγονται κατα καιρους θα κλαιω...:lol:

αχρειαστο ναναι το service..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα πέσει η τιμή του σίγουρα η πριν η μετά το καλοκαίρι γιατί θα βγουν τα τετραπυρηνα!
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Ο μόνος σοβαρός λόγος να πέσει η τιμή του είναι η κυκλοφορία της επόμενης ναυαρχίδας της Sony. Αυτό θα συμβεί το Σεπτέμβριο, ίσως και νωρίτερα. Μέχρι τότε θα στοιχίζει λιγότερο από 400 ευρώ, εκτίμηση δική μου. :cool:
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην ξεφτιληστει σαν τιμη και το πάρει κι η κουτση μαρία.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ναι συμφωνω... Καλυτερα να κανει 600€ να το παρουν λιγοι και καλοι. Τι 600 δηλαδη;; και λιγα λεμε... :P
Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό που με ανησυχεί είναι ότι δεν βλέπω forum ακόμη στους XDA και ανησυχώ για το Root, με την έννοια οτι έχω αρκετές εφαρμογές που δουλεύουν μονο σε "σπασμενα" τηλέφωνα (Titanium κτλ).
Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό που με ανησυχεί είναι ότι δεν βλέπω forum ακόμη στους XDA και ανησυχώ για το Root, με την έννοια οτι έχω αρκετές εφαρμογές που δουλεύουν μονο σε "σπασμενα" τηλέφωνα (Titanium κτλ).

θα κανουν topic,αποκλειεται μα μην το κανουν root, αυτο μην σε αποσχολει,ακομα νωρις ειναι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην ξεφτιληστει σαν τιμη και το πάρει κι η κουτση μαρία.

 

Και το iphone κανει 600+ ή μάλλον 700- καλύτερα και το έχει και η κουτσή Μαρία....οπότε η τιμή μάλλον δεν είναι κριτήριο.Όλα θέμα διαφήμισης είναι.

Iphone XS Max / Ipad air / Macbook pro retina/ Apple Watch Series 3
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτή η οθόνη του είναι άκρως ερωτεύσιμη. Όσο την βλέπω , τόσο περισσότερο μου αρέσει, ελπίζω να είναι έτσι και από κοντά.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτή η οθόνη του είναι άκρως ερωτεύσιμη. Όσο την βλέπω , τόσο περισσότερο μου αρέσει, ελπίζω να είναι έτσι και από κοντά.

 

για να την βλεπεις μεσα απο αλλη καμερα και να την ερωτευεσαι,φαντασου απο κοντα....περασε και του αγιου βαλεντινου να μου το παρω δωρο..:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για να την βλεπεις μεσα απο αλλη καμερα και να την ερωτευεσαι,φαντασου απο κοντα....περασε και του αγιου βαλεντινου να μου το παρω δωρο..:lol:

 

Δυστυχως περασε. Παρτο δωρο στη γιορτη σου. 21 Μαΐου ειναι οποτε μια χαρα!:)

Link to comment
Share on other sites

απο sar ρε παιδεια ξερουμε τιποτα,πηρε το ματα μου σε καποιο site 1,3 και με επιασε κρυος υδρωτας
Link to comment
Share on other sites

φιλε Αλκη εννοειται πως θα το παρω δωρο!!εχω και γενεθλια εκει κοντα...οποτε το δικαιουμαι πιστευω..περα απο την πλακα,αν εχω πιασει καμια δουλεια,δεν θα περιμενω μεχρι τον σεπτεμβρη.οχι επειδη δεν αντεχω μακρυα του (νταξει ειναι και αυτο) αλλα επειδη βλεποντας το ποσο κοστιζουν ολες οι ναυαρχιδες ολων των κατασκευαστων ακομα και μετα απο 4-5 μηνες,δεν θα πεσει με τιποτα η τιμη..μην αναφερφω στο GSII που μετα απο ενα χρονο κανει 100 ευρω λιγοτερο απο οσο εκανε.(παντα μιλαμε για τις μεγαλες αλυσιδες)

το μονο που μας σωζει δεν ειναι ο ανταγωνισμος των αλλων κατασκευαστων αλλα ο ανταγωνισμος της ιδιας της ΣΟΝΥ αν βγαλει καποιο καινουριο "τερατακι" και ετσι πεσει η "πρωτη" ναυαρχιδα.

 

@tsoukou τοσο εχω διαβασει και γω..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω εκει κοντα εχω γενεθλια αλλα με κοβω να το παιρνω πιο μετα γιατι δε θα εχω μαζεψει και τοσα λεφτα!:p

Πιστευω θα παιξει ρολο και ο ανταγωνισμος απο τις αλλες εταιρειες και κυριως τα 4πυρινα. Αλλα θα ηθελα να βγαλει και αλλη 1 ναυαρχιδα η SONY!

Link to comment
Share on other sites

απο sar ρε παιδεια ξερουμε τιποτα,πηρε το ματα μου σε καποιο site 1,3 και με επιασε κρυος υδρωτας

 

1.21 εχω διαβασει εγω αλλα δεν ξερω που

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

http://public.gr/prod/mobile-mp3-gps/mobile-telephony/smartphones/sony-ericsson-xperia-s-mayro/prod3040029pp/

 

Και στο site του public πλεον στην ίδια τιμή.

Iphone XS Max / Ipad air / Macbook pro retina/ Apple Watch Series 3
Link to comment
Share on other sites

εκει στο public να ξερετε οτι εχει καμερα 2η!

 

χαχαχαχαχα!!καλα να παθει ο ελληνας που παει και ψωνιζει απο τετοια μαγαζια!και ενταξει πες ο πωλητης δεν γνωριζει!αλλα τετοιο τεραστιο λαθος στο site ειναι ανεπιτρεπτο..

οχι μονο εχει front-face καμερα αλλα κανει και καταγραφη στα 720 p

 

 

εν τω μεταξυ αναφερει και βιντεοκληση μεσω 3g!!εκτος του οτι ετσι φασκει και αντιφασκει το ιδιο το site,θελουν να μου πουνε οτι γνωριζουν οτι θα κανει 3g βιντεοκλησεις??

Edited by konstantinoslp
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα σήμερα από Γερμανία σε μαύρο...

Χρόνος παράδοσης ~3 εβδομάδες...

 

Τιμή: 439.90 € + μεταφορικά (369,66 χωρίς ΦΠΑ 19%)

 

Εν ανανομή... :-)

-- Nikpet --
Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα σήμερα από Γερμανία σε μαύρο...

Χρόνος παράδοσης ~3 εβδομάδες...

 

Τιμή: 439.90 € + μεταφορικά (369,66 χωρίς ΦΠΑ 19%)

 

Εν ανανομή... :-)

 

καλοριζικο και εννοειται ενημερωνεις αμεσα μολις παραλαβεις! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Φήμες και νέα για τα Sony Xperia
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...