Jump to content

Φήμες και νέα για τα Sony Xperia


KOUNELOS1986
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ααα ενταξει....οταν λες παιχνιδια και ιντερνετ εχεις ανοιχτα και τα αλλα φανταζομαι εετσι?αν ναι...μια χαρα την βλεπω...!
Sony Ericcsson G705-Sony Ericsson X8-Sony Ericsson Arc-HTC One :ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

οταν λες ποιο πολυ? ποσο παραπανω? γενικα με τα widgets ποσο σου κραταγε? (ευχαριστω)
Sony Ericcsson G705-Sony Ericsson X8-Sony Ericsson Arc-HTC One :ninja:
Link to comment
Share on other sites

@thanosmini δεν παιζει ...ειναι καιρο που λεει οτι θελουν να κανουν παραλαβες!
Sony Ericcsson G705-Sony Ericsson X8-Sony Ericsson Arc-HTC One :ninja:
Link to comment
Share on other sites

ααα ενταξει....οταν λες παιχνιδια και ιντερνετ εχεις ανοιχτα και τα αλλα φανταζομαι εετσι?αν ναι...μια χαρα την βλεπω...!

 

όπως ακριβώς τό λες...και όλα τα υπόλοιπα ανοιχτά (3g,wifi,bluetooth,ενημέρωση e-mails,παιχνίδι+κλασικές λειτουργίες του κινητού).Ωστόσο,τη φωτεινότητα την έχω στο 80% (ας σημειωθεί και αυτό.:!:)

Η μπαταρία του,για smarthpones,είναι καλή.Δεν ξεχωρίζει,νομίζω,από τον ανταγωνισμό αλλά κρατάει μια ουδέτερη θέση στο όλο πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

ε τοτε 1-1.5 μερα ειναι αρκετη πιστευω....με ολα οσα μου λες! εδω στο x8 εχω μονο παιχνιδια κλησεις κανα μισαωρο, καμια 10αρια σμς μπορει wi/fi και κραταει 2 μερες και το κλεινω το βραδυ!...:P (και την φορτιση του στην αρχη την ειχα κανει κανονικα)τεσπα...πιστευω ειναι οκ η μπαταρια του..γιατι εχει και 4.3 ιντσες + ολα οσα μου λες να ''συντηρησει'' (ευχαριστω και παλι για την απαντηση σου!...)
Sony Ericcsson G705-Sony Ericsson X8-Sony Ericsson Arc-HTC One :ninja:
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια...κατι ασχετο...σε κανονικα μαγαζια να παμε να το δουμεε ποτε θα ερθει? public,πλαισιο.γερμανο,multirama....
Sony Ericcsson G705-Sony Ericsson X8-Sony Ericsson Arc-HTC One :ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ρε παιδια...κατι ασχετο...σε κανονικα μαγαζια να παμε να το δουμεε ποτε θα ερθει? public,πλαισιο.γερμανο,multirama....

 

Όταν θα έρθει θα το μάθεις από εδώ.

 

Μην γράφεις αν θες συνεχόμενα μηνύματα, το απαγορεύουν οι κανονισμοί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

οταν λες ποιο πολυ? ποσο παραπανω? γενικα με τα widgets ποσο σου κραταγε? (ευχαριστω)

 

Με τα widget... ειδικά αυτό για τον καιρό.... σχεδόν μέρα έβγαζα... τώρα δύο μέρες άνετα....

Είδα ποιά widgets "τρώγαν" την μπαταρία και φάγανε ...σουτ !!!!!

 

:p

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Με τα widget... ειδικά αυτό για τον καιρό.... σχεδόν μέρα έβγαζα... τώρα δύο μέρες άνετα....

Είδα ποιά widgets "τρώγαν" την μπαταρία και φάγανε ...σουτ !!!!!

 

:p

 

Να κάνω μια ερώτηση: με τι χρήση πιάνει 2 ημέρες; Ενδιαφέρομαι... αλλά φοβάμαι ότι δεν αντέχει η μπαταρία του πολλά πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Με τα widget... ειδικά αυτό για τον καιρό.... σχεδόν μέρα έβγαζα... τώρα δύο μέρες άνετα....

Είδα ποιά widgets "τρώγαν" την μπαταρία και φάγανε ...σουτ !!!!!

 

:p

 

Πες και σε μας να ξερουμε ... να μαστε προετοιμασμενοι . Πως ειδες ποια τρωγαν ?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Πες και σε μας να ξερουμε ... να μαστε προετοιμασμενοι . Πως ειδες ποια τρωγαν ?

 

Υπάρχουν πολλά apps στο Android Market .... ένα είναι το Android System Info .... επιλογή Battery Stats ---> Usages !!!!!!

 

:lol:

 

 

A (beginners?) guide to modding and tweaking the Arc

Πολύ MUST.... σας δείχνει πως μπορείτε να κάνετε και root το Arc ΜΟΝΟ με το να "τρέξετε" ένα app (GingerBreak v1.2)....

Σε μένα δούλεψε ΑΨΟΓΑ και έκανα root το Arc μου...

 

:lol:

Edited by nsourtgr

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

καμια αφαιρεση widget δεν μπορει να επιφερει πολυ καλυτερη αυτονομια απο αυτη που ηδη εχει.

ωραιοι οι πειραματισμοι ομως τα αποτελεσματα εχουν μικρη διαφορα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια...αρχικα θα ηθελα να ρωτησω το root τι ειναι? :P και το βασικο... οπως φενεται κιολας εχω το x8 ...αυτο επειδη στην παρεα μ εχω πει οτι θα παρω το arc εχω πει οτι το x8 πουλιεται...τωρα ενας φιλο μου το θελει αυριο!...να του το πουλησω αυριο ? ρωταω γιατι βλεπω οτι το arc αργει..! και ολο τον καιροαν πουλησω το χ8 θα εχω το motorola z8!
Sony Ericcsson G705-Sony Ericsson X8-Sony Ericsson Arc-HTC One :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μια καλή αρχή για να μάθεις κάποια βασικά πράγματα θα ήταν να κοιτάξεις το SE X10 / X10 mini / X10 mini pro FAQ.

Το Arc έχει προβλήματα διαθεσιμότητας λόγω των καταστροφών στην Ιαπωνία. Από κει και πέρα το τι θα κάνεις εξαρτάται από τις ανάγκες σου.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

φιλε σε ευχαριστω πολυ για το 1ο αρθρο..!μου ελυσε πολλες αποριες που ειχα!

αααα!ευχαριστω και για αυτη την πληροφορια!...

ναι οκ...

 

παιδια....κατι τελευταιο !! απο το αγγλικο amazon θα μου προτινατε να το παρω η ειναι ριψοκυνδινο η κατι τετοιο?

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Sony Ericcsson G705-Sony Ericsson X8-Sony Ericsson Arc-HTC One :ninja:
Link to comment
Share on other sites

παιδια....κατι τελευταιο !! απο το αγγλικο amazon θα μου προτινατε να το παρω η ειναι ριψοκυνδινο η κατι τετοιο?

 

Το amazon είναι αρκετά έμπιστο και δημοφιλες site.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

εσυ...θα εκανες αγορα ενος κινητου η μιας συσκευης αξιας καπου κοντα στα 500 ευρω η οχι? σε ρωταω γιατι βλεπω πως ξερεις αρκετα και νταξει θελω 1-2 γνωμες απο καποιους που γενικα να ξερουν ''2'' πραγματα...γιατι δεν εχω ξανακανει αγορα απο το amazon ..ουτε απο ebay...ουτε γενικα απο ιντερνετικο...!
Sony Ericcsson G705-Sony Ericsson X8-Sony Ericsson Arc-HTC One :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμή που μπορείς να πληρώσεις μέσω paypal και το site έχει ένα όνομα στην "πιάτσα" (επέτρεψε μου την έκφραση) τότε γιατί όχι. Θα παρακαλέσω όμως να μην επεκταθούμε άλλο και να μην κάνουμε το θέμα chat. Το θέμα μας είναι το Arc, οτιδήποτε άλλο το συζητάμε μέσω πμ. :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

εσυ...θα εκανες αγορα ενος κινητου η μιας συσκευης αξιας καπου κοντα στα 500 ευρω η οχι? σε ρωταω γιατι βλεπω πως ξερεις αρκετα και νταξει θελω 1-2 γνωμες απο καποιους που γενικα να ξερουν ''2'' πραγματα...γιατι δεν εχω ξανακανει αγορα απο το amazon ..ουτε απο ebay...ουτε γενικα απο ιντερνετικο...!

 

Επειδή ανέφερες amazon και ebay.. Ασχέτως αν αποφασίσεις ή όχι να αγοράσεις από εκεί, πρόσεξε να είναι ευρωπαϊκή η συσκευή (εννοώ από το ευρωπαϊκό αντίστοιχο) γιατί νομίζω πως συσκευές που απευθύνονται στην αμερικανική ήπειρο είναι κλειδωμένες για τα εκεί δίκτυα.

Sorry αν βγήκα λίγο off-topic.

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

Παίζει να έχουμε έκπτωση για το καινούργιο?? lol

Προβλήματα δεν μου έβγαλε, αλλά δεν με ενθουσίασε κιόλας...κ ειδικά για τα 290 ευρώ που έδωσα, θεωρώ ότι ήταν πολλά. στα + βέβαια το πληκτρολόγιο, το απλό δεν παλεύεται. Πιστεύω ότι είναι καλό για δεύτερο κινητό λόγω όγκου. Πήρα το galaxy s με ένα 50αρικο παραπάνω και ενθουσιάστηκα...κάτι τέτοιο δεν ένιωσα με το pro.

υ.γ. 1.61 sar max.... που πάμε?????

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Φήμες και νέα για τα Sony Xperia
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...