Jump to content

Φήμες και νέα για τα Sony Xperia


KOUNELOS1986
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασε να πατήσεις ταυτόχρονα το κουμπί κλειδώματος και το κουμπί του μενού . Αν δεν λειτουργήσει πρέπει να κατεβάσεις κάποια εφαρμογή απο market . Edited by tsamo
Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

  • Administrators
περιλαμβάνει μεμβράνη, 16άρα μνήμη και leather pouch

 

Κάτι που δεν βλέπουμε συχνά στις σημερινές high end συσκευές!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

περιλαμβάνει μεμβράνη, 16άρα μνήμη και leather pouch

Αυτή βέβαια δεν είναι η συνηθισμένη retail συσκευασία,κανονικά έχει 8άρα κάρτα(στην ελληνική σίγουρα θα έχει 8άρα κάρτα και όχι 16άρα),στα πιο πολλά unboxings στο youtube αυτό βλέπει κανείς και περι θήκης λάμπει δια της απουσίας της......:lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτή βέβαια δεν είναι η συνηθισμένη retail συσκευασία,κανονικά έχει 8άρα κάρτα(στην ελληνική σίγουρα θα έχει 8άρα κάρτα και όχι 16άρα),στα πιο πολλά unboxings στο youtube αυτό βλέπει κανείς και περι θήκης λάμπει δια της απουσίας της......:lol:;)

 

 

Αυτό φοβάμαι και γω.... Το περιμενω από το Γερμανό σε μια βδομάδα... :O

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, δεν κρύβω ότι προσωπικά εξεπλάγην από τα παρελκόμενα της συσκευασίας. Τόσο για την 16άρα κάρτα, όσο και για το pouch. Να σημειώσω επίσης ότι τα ακουστικά είναι τύπου "in-ear" και έχουν πολύ καλή ακουστική και πλούσιο μπάσο.

ΥΓ: και για να μην ξεχνιόμαστε... τι οθόνη είναι αυτή! :blink:

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, δεν κρύβω ότι προσωπικά εξεπλάγην από τα παρελκόμενα της συσκευασίας. Τόσο για την 16άρα κάρτα, όσο και για το pouch. Να σημειώσω επίσης ότι τα ακουστικά είναι τύπου "in-ear" και έχουν πολύ καλή ακουστική και πλούσιο μπάσο.

ΥΓ: και για να μην ξεχνιόμαστε... τι οθόνη είναι αυτή! :blink:

 

Τα έχει όλα και συμφέρει.....

Πάντως το κινητό είναι super.... αν το βάλεις δίπλα δίπλα με ένα Desire HD θα το καταλάβεις αμέσως... Τρομερό design, ελαφρύ, οθόνη που τα σπάει.....

 

Δεν περίμενα να ήταν τόσο καλό το Arc..... Αν είχε και multi shot για φωτογραφίες θα ήταν ΤΕΛΕΙΟ !!!!!!!!!!

 

:lol:

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

To χτυπησα και εγω το τηλ....παρα παρα πολυ ωραιο....

η αληθεια ειναι οτι εχει οθονη τρομερη, αλλα το Galaxy s εχει λιγο πιο ζωηρα,υπερβολικα χρωματα, το arc εχει πιο φυσικα.

ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος απο τα παρελκομενα ,το τηλ ειναι ταχυτατο, η τιμη του παρα πολυ καλη, το design ειναι ολα τα λεφτα,διπλα του το desire hd φαινεται φτωχο οπως και το Galaxy, πιστευω ομως οτι το sense συνεχιζει να υπερτερει σε σχεση με ολα τα υπολοιπα...

Γενικα το τηλεφωνο συνδιαζει τα παντα σε ενα παρα πολυ καλο επιπεδο χωρις ομως να ξεχωριζει σε κατι απο τεχνολογικης πλευρας. εκτος απο την camera :)

Link to comment
Share on other sites

To χτυπησα και εγω το τηλ....παρα παρα πολυ ωραιο....

η αληθεια ειναι οτι εχει οθονη τρομερη, αλλα το Galaxy s εχει λιγο πιο ζωηρα,υπερβολικα χρωματα, το arc εχει πιο φυσικα.

ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος απο τα παρελκομενα ,το τηλ ειναι ταχυτατο, η τιμη του παρα πολυ καλη, το design ειναι ολα τα λεφτα,διπλα του το desire hd φαινεται φτωχο οπως και το Galaxy, πιστευω ομως οτι το sense συνεχιζει να υπερτερει σε σχεση με ολα τα υπολοιπα...

Γενικα το τηλεφωνο συνδιαζει τα παντα σε ενα παρα πολυ καλο επιπεδο χωρις ομως να ξεχωριζει σε κατι απο τεχνολογικης πλευρας. εκτος απο την camera :)

Kαλομίλητο λοιπόν! :)

Για να έκανες το πρώτο σου post μετά απο 5 χρόνια εγγραφής κάτι λέει αυτό...:p

Link to comment
Share on other sites

Όσο δουλεύω τη συσκευή, τόσο καλύτερη μου φαίνεται. Συμφωνώ με τα ανωτέρω, η κάμερα πολύ καλή αλλά θα έπρεπε να έχει ζουμ, η οθόνη εξαιρετική αλλά θα έπρεπε να έχει αυτόματη ρύθμιση φωτεινότητας!

Η απόδοση της μπαταρίας με προβληματίζει που δεν μου βγάζει καλά-καλά την ημέρα, ελπίζω σε μερικές ακόμα φορτίσεις να φτιάξει...

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Kαλομίλητο λοιπόν! :)

Για να έκανες το πρώτο σου post μετά απο 5 χρόνια εγγραφής κάτι λέει αυτό...:p

:):):)ειμαι χαμηλων τονων:D, μαρεσει να παρακολουθω αλλα ελαχιστα παρεμβαινω:rolleyes: ...μονο αν κατι με ενθουσιασει παραθετω την αποψη μου και ισως βοηθησω καποιον αναποφασιστο στην επιλογη αγορας του οπως με εχουν βοηθησει και μενα.

μου αρεσει η τεχνολογια αλλα ειμαι ενεργος στα στα αυτοκινητα......βεβαια με εσενα μας χωριζουν 2 αιωνιοι αντιπαλοι ,εγω ανηκω στους alfisti και εσυ εχεις Bmw.:)

Edited by BlackEternity
Link to comment
Share on other sites

:):):)ειμαι χαμηλων τονων:D, μαρεσει να παρακολουθω αλλα ελαχιστα παρεμβαινω:rolleyes: ...μονο αν κατι με ενθουσιασει παραθετω την αποψη μου και ισως βοηθησω καποιον αναποφασιστο στην επιλογη αγορας του οπως με εχουν βοηθησει και μενα.

μου αρεσει η τεχνολογια αλλα ειμαι ενεργος στα στα αυτοκινητα......βεβαια με εσενα μας χωριζουν 2 αιωνιοι αντιπαλοι ,εγω ανηκω στους alfisti και εσυ εχεις Bmw.:)

OFFTOPIC Mode: ON

Καλώς μας ήρθες συνάρρωστε (βλ. την υπογραφή μου). Πάντως, με την BMW δεν είμαστε αντίπαλοι να ξέρεις... Στα Athens Tuning Shows, μια χαρά τα λέμε με τα παιδιά από το BMW MotorSport Forum...... έστω και αν και καμιά φορά κατεβαίνουν κάτι τέρατα Μ3 στα Μέγαρα και μας χαλάνε το ιταλικό πανηγύρι... ;-)

Να είσαι καλά και να ποστάρεις ακόμα καλύτερα.

OFFTOPIC Mode: OFF και θερμή συγνώμη...

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Επειδή κι εγώ σκοπεύω να το αγοράσω,έχει ή δεν έχει βιντεοκλήση?!

 

Δεν εχει , αν και θα επρεπε , οχι οτι την χρησιμοποιω αλλα ετσι για το γουστο.

 

Ξερουμε ποτε θα το χει διαθεσιμο η Cosmote guys ?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ απο Cosmote το περιμένω...

Έδωσα το παλιό μου κινητό εδώ και κάτι μήνες

οποτε περιμένοντας και την αναβάθμιση

δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο παρά να περιμένω...

Όλοι μου λένε για 18-22/4! Και σε cosmote και σε Γερμανο...

Για να δουμε.....

Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά τραβάει απίθανα video... φοβερή ευκρίνεια, λεπτομέρεια....

Τώρα πια δεν χρειάζομαι την κάμερα για απλά video ... τα clpis με το Arc... κάνουν και με το παραπάνω την δουλειά τους...

 

:lol:

Edited by nsourtgr

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

...ώρα πια δεν χρειάζομαι την κάμερα για απλά viedeo ..

 

Φαίνεται η διαφορά της τεχνολογίας κάμερας το βράδυ ??? Έχει δοκιμάσει κανένας ?????

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

παντως το κινητο ειναι ακρως εωτευσιμο..οσο βλέπω βίντεο και φωτο του τοσο περισσοτερο

ψηνομαι..

αρε τα άτιμα τα ευρώπουλα..

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινα ισως να ειναι και το πιο ολοκληρωμενο android που ειχα!τελειο σαν εμφανιση,κανενα lag,φωτογραφιες και βιντεο παρα πολυ καλο,ψιλοελαφρυ χωρις να φαινεται ομως φτηνιαρικο,ανελπιστα καλη οθονη αλλα το κορυφαιο,η μπαταρια του απλα τα σπαει!
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚBytes.
Link to comment
Share on other sites

...η μπαταρια του απλα τα σπαει!

 

Καλά, για την μπαταρία κράτα κάποιους ενδοιασμούς ....

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να περιμένουμε λιγο ακόμη και το Samsung Galaxy SII?????

Λέω μήπως... :(

Το συγκεκριμενο νημα αναφερετε στο se arc, το samsung galaxy 2 που κολλαει ?? Υπαρχει νομιζω αλλη ενοτητα για αυτο

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Φήμες και νέα για τα Sony Xperia
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...