Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια,αγορα εφαρμογων απο το playstore γινεται με το υπολοιπο απο καρτοκινητο whats up η μονο απο καρτοσυμβολαια και συνδεσεις?
Link to comment
Share on other sites

Στο αφτερ νταρκ αν ρο ξαναπαρω τα ρεστααπο το προηγούμενο μεταφέρονται?ξερω το εχετε χιλιοαπαντβσει αλλα ειμαι στην δουλεια και δεν. Πορω να ψαξω και ληγει σε καμια ωρα το παλιο

Ναι μεταφέρονται

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

50άρικο ζητάει ο τύπος, αλλά αν κυκλοφορήσει θα πέσουν πολύ οι τιμές, το έχουμε ξαναδεί πολλές φορές αυτό.

Αν τελικά υπάρχει τέτοιο πακέτο και ειδικά αν το δίνουν σε μη φοιτητές (αποκλειστικό γράφει, όχι φοιτητικό), θα κλάψουνε... εταιριούλες !!! :lol:

υπαρχει σε αγγελιες και με 30ευρω ...θα πεσει σιγα σιγα :) ειναι κατι σαν το ειδικο πακετο της wind.

πως θα γινει να παρω 2;;; αλλα χωρις τα 2χ30=60 ευρω; :lol:

Edited by patrik
Link to comment
Share on other sites

Έχει κυκλοφορίσει επίσημα;;

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει σε αγγελιες και με 30ευρω ...θα πεσει σιγα σιγα :) ειναι κατι σαν το ειδικο πακετο της wind.

πως θα γινει να παρω 2;;; αλλα χωρις τα 2χ30=60 ευρω; :lol:

για την wind ξερω οτι αμα το ζητησεις στο live chat σου ενεργοποιουν το πακετο(δεν το εχω δοκιμασει εγω)εδω δεν ξερω
Link to comment
Share on other sites

Για ένα μήνα λέει η ετικέτα όχι ανά μήνα.

ναι,αλλα εχεις την δυνατοτητα να βαζεις αυτο το πακετο καθε μηνα

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο ρώτησα στο FB.Μου είπε:

Μάριε καλή σου ημέρα. Το συγκεκριμένο πακέτο αφορά σε τρέχουσα προωθητική ενέργεια της What's Up περιορισμένης διανομής το οποίο με την ενεργοποίηση της σύνδεσης προσφέρει τη δυνατότητα αγοράς κάθε μήνα ενός πακέτου με 1500’ λεπτά προς όλους και 1,5GB με 8,5€.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο σίγουρος είσαι? Το λέει κάπου?

υποθέτω αλλα νομίζω το είπε κάποιος παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

Με online ανανεωση εδινε 500mb για 15 μερες και αμα εβαζες 10€ σου εδινε αλλα 500 mb για 1 μηνα.Αυτο σταματησε?εβαλα καρτα σημερα και δεν μου εδωσε τπτ
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις what's up, δες εδώ.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Για ένα μήνα λέει η ετικέτα όχι ανά μήνα.

Κάθε μήνα είναι, έδιναν τέτοια κοπελίτσες στα €10 τουλάχιστον 1 εβδομάδα εξω απο τον ηλεκτρικό σταθμό της Καλλιθέας. Δεν ξέρω αν είναι ακόμα.

Ο κύκλος είναι ανα 30 ημέρες, οχι 31 όπως ειπώθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες πέτυχα μια κοπέλα από cosmote σε κεντρική πλατεία της Πάτρας και την ρώτησα για το εν λόγω πακέτο και μου είπε ότι δεν ξέρει απολύτως τίποτα και ούτε έχει κάποια ενημέρωση
Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονίκη όποιος δει κάτι, ας ενημερώσει

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πιστεύω ότι ο λόγος που η Cosmote δίνει αβέρτα GB πλέον είναι ότι πολύς κόσμος έχει στραφεί σε προγράμματα τύπου vpn για να μπαίνει ελεύθερα στο ίντερνετ και αυτό την "τσούζει" κατά κάποιο τρόπο και φυσικά είναι μια τρύπα ασφαλείας που δύσκολα διορθώνεται.

Πώς μπαίνεις ελεύθερα με πρόγραμμα τύπου vpn;

Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονίκη όποιος δει κάτι, ας ενημερώσει

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στον ευοσμο πετυχαινω αρκετες φορες. Πρωι-απογευμα.

Πανω απ την πλατεία, στην μεγαλου Αλεξάνδρου, στην αλφα μπανκ μπροστα.

 

Αν σε βγαλει ο δρομος προς τα εκει περνα να τσεκαρεις (θα πετυχεις και vodafone, η wind τα δινει μεσα στην πλατεια συνηθως-προχτες το απόγευμα πετυχα)

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Εχω WHAT'S UP επειδη ειχε και η κορη μου. Τωρα πηγε Vodafone.

Το χρησιμοποιω για ομιλια και τα SMS μου ειναι ελαχιστα.

Σκεπτομαι να το γυρισω σε Cosmocarta = ΑΠΟΡΙΕΣ

(1) Με συμφερει απο αποψη χρεωσης

(2) Τι γινεται με το υπολοιπο χρονου ομιλιας που εχει -οχι πακετο-

(3) Υπαρχει καποια εκπτωση για επικοινωνια με το γιο μου, που διαθετει συμβολαιο

(4) ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ πακετα ΟΜΙΛΙΑ δινουν οπως το WHAT'S UP με πολυ συντομη ληξη

????

Edited by manoula

...κι όταν θα 'ρθουν οι καιροί που θα 'χει σβήσει το κερί στην καταιγίδα

Υπερασπίσου το παιδί γιατί αν γλιτώσει το παιδί υπάρχει ελπίδα...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες πέτυχα μια κοπέλα από cosmote σε κεντρική πλατεία της Πάτρας και την ρώτησα για το εν λόγω πακέτο και μου είπε ότι δεν ξέρει απολύτως τίποτα και ούτε έχει κάποια ενημέρωση

 

Αν κατάλαβα καλά τα πλασάρουν σε συγκεκρiμένο target group, σε ποιό ακριβώς δεν έβγαλα συμπέρασμα. Αρχικά πήγε να μου δώσει ενα άλλο με πολλά λεπτά προς whatσup και πολλά mb και μόνο όταν έκανα να φύγω που της είπα μου είναι άχρηστa χρειάζομαι πολλά λεπτά προς ολα τα δίκτυα μου το εμφάνησε. :D

Link to comment
Share on other sites

Τελικός εξ φακτορ απόψε πάρτε το τελευταίο σας γκιγκαμπαητ καλώντας στο 13555 και πατώντας το 0.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και σήμερα τηλ. στο 13555 για 1 gb
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Στον ευοσμο πετυχαινω αρκετες φορες. Πρωι-απογευμα.

Πανω απ την πλατεία, στην μεγαλου Αλεξάνδρου, στην αλφα μπανκ μπροστα.

 

Αν σε βγαλει ο δρομος προς τα εκει περνα να τσεκαρεις (θα πετυχεις και vodafone, η wind τα δινει μεσα στην πλατεια συνηθως-προχτες το απόγευμα πετυχα)

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Ευχαριστώ, θα κάνω μια βόλτα αύριο

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Εχω WHAT'S UP επειδη ειχε και η κορη μου. Τωρα πηγε Vodafone.

Το χρησιμοποιω για ομιλια και τα SMS μου ειναι ελαχιστα.

Σκεπτομαι να το γυρισω σε Cosmocarta = ΑΠΟΡΙΕΣ

(1) Με συμφερει απο αποψη χρεωσης

(2) Τι γινεται με το υπολοιπο χρονου ομιλιας που εχει -οχι πακετο-

(3) Υπαρχει καποια εκπτωση για επικοινωνια με το γιο μου, που διαθετει συμβολαιο

(4) ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ πακετα ΟΜΙΛΙΑ δινουν οπως το WHAT'S UP με πολυ συντομη ληξη

????

 

Συμφέρει, μιας και χρειάζεσαι τα πακέτα προς όλα τα δίκτυα + την υπηρεσία της Cosmocartas -Αγαπημένα Πρόσωπα-.

 

Νομίζω αν κάνεις αλλαγή, τότε χάνεται το υπόλοιπο που έχεις.

 

Στο τρίτο σου ερώτημα για έκπτωση από καρτοκινητό σε συμβόλαιο, δες την υπηρεσία που ανέφερα πιο πάνω: https://www.cosmote.gr/cs/Satellite?c=Page&cid=1486039888150&d=Touch&pagename=ote%2FPage%2FPageTemplate

 

Η διάρκεια των πακέτων είναι ένας μήνας.

 

Πακέτα χρόνου ομιλίας: https://www.cosmote.gr/cs/Satellite?c=Page&cid=1486043306571&d=Touch&pagename=ote%2FPage%2FPageTemplate

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Εχω WHAT'S UP επειδη ειχε και η κορη μου. Τωρα πηγε Vodafone.

Το χρησιμοποιω για ομιλια και τα SMS μου ειναι ελαχιστα.

Σκεπτομαι να το γυρισω σε Cosmocarta = ΑΠΟΡΙΕΣ

(1) Με συμφερει απο αποψη χρεωσης

(2) Τι γινεται με το υπολοιπο χρονου ομιλιας που εχει -οχι πακετο-

(3) Υπαρχει καποια εκπτωση για επικοινωνια με το γιο μου, που διαθετει συμβολαιο

(4) ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ πακετα ΟΜΙΛΙΑ δινουν οπως το WHAT'S UP με πολυ συντομη ληξη

????

2. Αν αλλάζεις πρώτη φορά πακέτο, δεν υπάρχει χρέωση. Το υπόλοιπο μένει ως έχει.

3. Δες εδώ.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...