Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν υπάρχει περίπτωση. Σου πουλάει παπάδες όποιος το λέει αυτό.

Το πολύ πολύ να είναι επιλεκτική προσφορά, πράγμα περίεργο για την Cosmote.

 

είναι συνάδελφος του πατέρα μου . Τώρα τι έκανε πως και τι δεν ξέρω αλλά αυτό έχει 1500 λεπτά και 120 λεπτά προς όλους:wacko:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

είναι συνάδελφος του πατέρα μου . Τώρα τι έκανε πως και τι δεν ξέρω αλλά αυτό έχει 1500 λεπτά και 120 λεπτά προς όλους:wacko:

Μήπως μπερδεύεσαι με το Cosmote Απεριόριστα 35? Διότι αυτά που λες προσφέρει...

Για την ακρίβεια 1.500' προς Cosmote & Σταθερά και 120' προς τα λοιπά δίκτυα.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

μόνο που δεν έχει σύνδεση με 5 € το μηνά μιλάει με όλους ...

 

δεν ξέρω εγώ σηκώνω τα χεριά ψηλά

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή το κινητό μου είναι Vodafone A La Carte. Μπορώ να το λλάξω σε Cosmote What's Up χωρίς όμως να αλλάξει ο αριθμός μου; Αν ναι, πώς μπορώ να το κάνω; Μπορώ μόνος μου μέσω του κινητού μου ή πρεπει να πάω σε ένα κατάστημα Cosmote;

 

Ευχαριστώ

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Για φορητότητα στην Cosmote, κάλεσε 13897.

 

Μπορείς να μου δώσεις περισσότερες πληροφορίες έτσι ώστε να μπορώ να σε καταλάβω, βασίλειε; Θα πρέπει να πληρώσω για να αλλάξω εταιρεία;

 

Ευχαριστώ

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν πληρώνεις τίποτα εννοείται. Μπορείς να κάνεις τη φορητότητα και σε οποιοδήποτε κατάστημα Γερμανού με την επίδειξη της Αστυνομικής Ταυτότητας.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου δώσεις περισσότερες πληροφορίες έτσι ώστε να μπορώ να σε καταλάβω, βασίλειε; Θα πρέπει να πληρώσω για να αλλάξω εταιρεία;

 

Ευχαριστώ

 

δεν πληρωνεις τιποτα. θα προτεινα να κανεις αιτηση φορητοτητας σε καταστημα γιατε σε τηλεφωνικες αιτησεις εχουν παρατηρηθει πολλα ευτραπελα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι θα προτεινα να κανεις το αιτημα μετα τη 1η Δεκεμβριου που η διαρκεια θα ειναι μονο 4 μερες.
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να κάνω φραγή σε κάποιων που με παίρνει με απόκρυψη με έχει κουράσει με αναπάντητες όλο το πρωί:mad:
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να κάνω φραγή σε κάποιων που με παίρνει με απόκρυψη με έχει κουράσει με αναπάντητες όλο το πρωί:mad:

 

με καποιο προγραμμα για το κινητο σου. δες στο θεμα των εφαρμογων. εχει αρκετες προτασεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι θα προτεινα να κανεις το αιτημα μετα τη 1η Δεκεμβριου που η διαρκεια θα ειναι μονο 4 μερες.

 

Τί εννοείς;

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Εννοει οτι η φορητοτητα μετα την 1η Δεκεμβριου θα πρεπει να ολοκληρωνεται σε 3 εργασιμες.
Link to comment
Share on other sites

Εννοει οτι η φορητοτητα μετα την 1η Δεκεμβριου θα πρεπει να ολοκληρωνεται σε 3 εργασιμες.

 

Ενώ εάν το δηλώσω τώρα ποιά η διαφορά; Επιπλέον, με τον όρο φορητότητα εννοείτε τη διατήρηση του ίδιου αριθμού και μετακίνηση σε άλλο δίκτυο;

 

 

Εχυαριστώ

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Ενώ εάν το δηλώσω τώρα ποιά η διαφορά; Επιπλέον, με τον όρο φορητότητα εννοείτε τη διατήρηση του ίδιου αριθμού και μετακίνηση σε άλλο δίκτυο;

 

 

Εχυαριστώ

Αν κάνεις τώρα το αίτημα, θα πάρει 15 εργάσιμες για να ολοκληρωθεί. Αν το κάνεις από 1η Δεκεμβρίου, θα ολοκληρωθεί μέσα σε 1 εβδομάδα το πολύ.

Με τον όρο φορητότητα, εννοούμε αυτό ακριβώς που έγραψες κι εσύ.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνεις τώρα το αίτημα, θα πάρει 15 εργάσιμες για να ολοκληρωθεί. Αν το κάνεις από 1η Δεκεμβρίου, θα ολοκληρωθεί μέσα σε 1 εβδομάδα το πολύ.

Με τον όρο φορητότητα, εννοούμε αυτό ακριβώς που έγραψες κι εσύ.

 

Εάν όμως αποφασίσω να αλλάξω αριθμό και να πάρω καινούρια SIM θα πρέπει να πληρώσω; Εαν αγοράσω καινούργια SIM και χρειαστεί να δηλώσω το κινητό μου, δε χρειάζεται να περιμένω, απλώς πάω με τη ταυτότητά μου και το δηλώνω, σωστά; Τέλος εάν αλλάξω νούμερο θα πρέπι να πάω στο προηγούμενο πάροχο να τον ενημερώσω πως θέλω να "ακυρώσω" τη προηγούμενη κάρτα;

 

Ευχαριστώ

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι η Cosmote το τελευταίο διάστημα επιδίδεται σε επιλεκτικές προσφορές προς τους συνδρομητές της.

 

Θυμίζω ότι πριν μια εβδόμαδα έλαβα μήνυμα από την Cosmote που μου προσέφερε 300SMS προς όλα τα εθνικά δίκτυα για 1 μήνα μόνο με 5€. Για την ενεργοποίηση στέλνουμε SMS300 στο 1333.

 

Μου έχει έρθει και μένα αυτό το μήνυμα στις 18/11/2010 αλλά γραφει να στείλεις SMS300 στο 1313 όχι στο 1333 (5€ μέχρι 31/12/2010) και τα SMS ισχύουν για ένα μήνα. (έχω Cosmokarta όχι Whatsup)

Link to comment
Share on other sites

Εάν όμως αποφασίσω να αλλάξω αριθμό και να πάρω καινούρια SIM θα πρέπει να πληρώσω; Εαν αγοράσω καινούργια SIM και χρειαστεί να δηλώσω το κινητό μου, δε χρειάζεται να περιμένω, απλώς πάω με τη ταυτότητά μου και το δηλώνω, σωστά; Τέλος εάν αλλάξω νούμερο θα πρέπι να πάω στο προηγούμενο πάροχο να τον ενημερώσω πως θέλω να "ακυρώσω" τη προηγούμενη κάρτα;

 

Ευχαριστώ

 

εάν αγοράσεις καινούριο νούμερο απλά πας και κανείς ταυτοποιηση, χωρίς κόστος. Αν επιλεξεις την λύση της φορητοτητας απλά κανείς την αίτηση στην εταιρία που θέλεις να πας και όλα τα υπόλοιπα τα αναλαμβάνει αυτή. Δεν χρειάζεται να ενημερώσεις την παλιά σου εταιρία ότι σκοπεύεις να φύγεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εάν αγοράσεις καινούριο νούμερο απλά πας και κανείς ταυτοποιηση, χωρίς κόστος. Αν επιλεξεις την λύση της φορητοτητας απλά κανείς την αίτηση στην εταιρία που θέλεις να πας και όλα τα υπόλοιπα τα αναλαμβάνει αυτή. Δεν χρειάζεται να ενημερώσεις την παλιά σου εταιρία ότι σκοπεύεις να φύγεις.

 

Εάν όμως αγοράσω καινούριο νούμερο ειδοποιώ την παλιά εταιρεία;

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Εάν όμως αγοράσω καινούριο νούμερο ειδοποιώ την παλιά εταιρεία;

Αν αγοράσεις καινούριο αριθμό, θα αγοράσεις προφανώς από την εταιρεία που σε ενδιαφέρει...

Δεν έχει σχέση παλιά και νέα εταιρεία. Στη λύση της φορητότητας, κρατάς τον ίδιο αριθμό και πηγαίνεις σε όποια εταιρεία θέλεις. Αν θελήσεις να διακόψεις τον αριθμό τον οποίο έκανες φορητότητα, θα απευθυνθείς στην εταιρεία στην οποία είσαι πλέον πελάτης.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

όχι..! στη θέση σου θα τον χρέωνα όσο μπορούσα :lol:

 

δεν νιώθει ο τύπος:wacko:

 

με καποιο προγραμμα για το κινητο σου. δες στο θεμα των εφαρμογων. εχει αρκετες προτασεις

 

σαν τι δηλαδή :worry: έχεις κάποια να προτείνεις ??

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

σαν τι δηλαδή :worry: έχεις κάποια να προτείνεις ??

Κάτι με Blacklist ή Blocklist είναι οι ονομασίες των εφαρμογών που στην ουσία γειώνουν την κλήση ή την απορρίπτουν αυτόματα.

Πάντως, στην περίπτωση που επιλέξεις από το πρόγραμμα να γειώνει την κλήση ώστε να μην σε ενοχλεί, σε αυτούς που θα παίρνουν με απόκρυψη θα φαίνεται κανονικά ότι σε καλούν.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Κάτι με Blacklist ή Blocklist είναι οι ονομασίες των εφαρμογών που στην ουσία γειώνουν την κλήση ή την απορρίπτουν αυτόματα.

Πάντως, στην περίπτωση που επιλέξεις από το πρόγραμμα να γειώνει την κλήση ώστε να μην σε ενοχλεί, σε αυτούς που θα παίρνουν με απόκρυψη θα φαίνεται κανονικά ότι σε καλούν.

 

πολύ ενδιαφέρον ακούγεται. Μια γνωστή μου που είχε κινητό samsung αυτό υπήρχε αυτόματα στην συσκευή της. Εγώ εχω συσκευή νοκια 6500 ξέρεις εάν μπορώ να βρω κάπου μια τέτοια εφαρμογή; και αν θα μπορώ να την περάσω στο κινητό μου ;. Όσο για αυτό που γράφει για το ότι απορρίπτει την κλήση και άλλος ακόμα καλεί. Μετά δεν φαίνεται;. Σε εσένα;. Επίσης η παραπάνω εφαρμογή μου είπε η κοπέλα που γράφω παραπάνω ότι μπορείς να το βάλεις και στα μυνήματα αυτό. Και εσυ που έχεις το συγκεκριμένο πρόγραμμα βλέπεις κανονικά το μύνημα ενώ στον άλλο δείχνει ότι δεν έχει φτάσει και ότι εκκρεμει .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

 

σαν τι δηλαδή :worry: έχεις κάποια να προτείνεις ??

 

Blacklist. μπες στο ovi store και ψαξτο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...