Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Μιλάμε για εταιρικά νούμερα.

Μην τα μπερδεύεις.

Η cosmote έχει 1.500 υπάλληλους.

Δεν ήταν εταιρικά νούμερα. Ήταν ιδιώτης που τα έπαιρνε κάθε φορά που υπήρχαν νεοεισερχόμενοι στα συνεργεία. Τέλος πάντων. Αυτοί που κάνουν προώθηση έχουν εκατοντάδες αριθμούς ταυτοποιημένους σε υπάλληλο. Δεν υπήρχε τέτοιος κανονισμός ενεργός μέχρι το 2019. Τώρα μπορεί.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όσοι έχουμε One είμαστε οι πιο τυχεροί 

[Οσοι θέλετε μπορείτε με τα κινητά για τζάμπα ομιλία]

1152975479_Screenshot_20240715_210351_WhatsUp.thumb.jpg.82b2aba77b6d05c04d4715acd3285d3d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγο θα παρακαλάμε να φύγει το καλοκαίρι για να εξαφανιστεί η υπερπροσφορά των 100 GB με 13.5 €.
Δεν μας φτάνει η ζέστη, έχουμε και τα SMS κάθε τόσο για να μας το υπενθυμίζουν. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alteisei said:

Ναι. Για το Entertainment pack, λες ετσι;

Και με 13€ για φοιτητικα στο Cosmote One η κατω των <29 ετων με 13€:

 

Screenshot_20240715_214000_Viber.jpg

Αναφέρομαι για τη 2η καλοκαιρινή προσφορά που με One με 15€ βάζει 150GB και Cosmote tv entertainment pack 1 μήνα, ενώ χωρίς One χρειάζεσαι 20αρα ή 100GB ξερά.  Για όσους δεν θέλουν ομιλία και έχουν ONE είναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες έχει κανείς προβλημα σύνδεσης στο ίντερνετ? Δεν μπορω να συνδεθώ με τιποτα και πουθενά, παρολο που έχω πανω το σηματακι 5G. Αλλα κ με 4G που το γυρισα, πάλι τιποτα.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Prattein_Aloga said:

Παιδες έχει κανείς προβλημα σύνδεσης στο ίντερνετ? Δεν μπορω να συνδεθώ με τιποτα και πουθενά, παρολο που έχω πανω το σηματακι 5G. Αλλα κ με 4G που το γυρισα, πάλι τιποτα.

Νότια Πελοπόννησο δεν βλέπω πρόβλημα. Επανεκκίνηση έκανες;

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Nikos_96 said:

Νότια Πελοπόννησο δεν βλέπω πρόβλημα. Επανεκκίνηση έκανες;

Oλα οκ, εφτιαξε ξαφνικα, γυρευε τι ειχε κολλησει. 🙂

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. 

Μεταφορά από Nova σε what's up από το application είναι 3 ευρώ, από καταστήματα cosmote είναι Δωρεάν???

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, damianos said:

Καλησπέρα. 

Μεταφορά από Nova σε what's up από το application είναι 3 ευρώ, από καταστήματα cosmote είναι Δωρεάν???

Θα πληρώσεις από κατάστημα μόνο το ποσό ανανέωσης και τίποτα άλλο για τη φορητότητα, λογικά θα δώσουν τη σιμ αν έχουν και όταν κοπεί το σήμα στη παλιά και βάζεις τη νέα.

Αν επιτρέπεται γιατί θα αλλάξεις πάροχο;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, damianos said:

Καλησπέρα. 

Μεταφορά από Nova σε what's up από το application είναι 3 ευρώ, από καταστήματα cosmote είναι Δωρεάν???

Δεν το ξέρω, αλλά στη θέση σου θα έπαιρνα ένα τηλέφωνο στο κοντινοτερο κατάστημα Γερμανός/Cosmote και θα τους ρωτούσα στην ψύχρα. Από προσωπική εμπειρία, από κατάστημα Cosmote έχω παρει πιο ειλικρινής απάντηση. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, VIPdriver said:

Δεν το ξέρω, αλλά στη θέση σου θα έπαιρνα ένα τηλέφωνο στο κοντινοτερο κατάστημα Γερμανός/Cosmote και θα τους ρωτούσα στην ψύχρα. Από προσωπική εμπειρία, από κατάστημα Cosmote έχω παρει πιο ειλικρινής απάντηση. 

Κάλεσα επιτόπου Cosmote Τζανακάκη και μου είπαν 5 ευρώ η κάρτα SIM...

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, damianos said:

Κάλεσα επιτόπου Cosmote Τζανακάκη και μου είπαν 5 ευρώ η κάρτα SIM...

Χωρις καθολου 0€ υπολοιπο μεσα, ετσι;

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, alteisei said:

Χωρις καθολου 0€ υπολοιπο μεσα, ετσι;

Από ότι κατάλαβα Νάι...

Την τελευταία φορά που το έκανα είχε 0,25€ άρα ουσιαστικά έχει δώρο ένα SMS...

Φεύγω γιατί ΔΕΝ με εξυπηρετούν τα πακέτα 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, damianos said:

Από ότι κατάλαβα Νάι...

Την τελευταία φορά που το έκανα είχε 0,25€ άρα ουσιαστικά έχει δώρο ένα SMS...

Φεύγω γιατί ΔΕΝ με εξυπηρετούν τα πακέτα 

Για δες και Vodafone CU. Δίνουν για τους πρώτους μήνες πολλά GB και μετά τα πακέτα τους έχουν πιο πολλά GB

Link to comment
Share on other sites

On 23/7/2024 at 1:15 ΜΜ, damianos said:

Κάλεσα επιτόπου Cosmote Τζανακάκη και μου είπαν 5 ευρώ η κάρτα SIM...

Cosmote neo. Τσάμπα φορητότητα και 2 μήνες όλα απεριόριστα.

Update: ΔΕΝ ΙΣΧΎΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΆΝΩ! Ευχαριστώ τον @damianos για την επισήμανση

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, gpapas640 said:

Cosmote neo. Τσάμπα φορητότητα και 2 μήνες όλα απεριόριστα.

Για τα δεδομένα λέει Δωρεάν ΔΕΝ λέει για το πάγιο....

Screenshot_2024-07-24-00-14-41-844_gr.cosmote.myaccount.widget.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, damianos said:

Για τα δεδομένα λέει Δωρεάν ΔΕΝ λέει για το πάγιο....

Screenshot_2024-07-24-00-14-41-844_gr.cosmote.myaccount.widget.jpg

Κανονικά εκεί πρέπει να σου λέει και το πακέτο με τα 7GB ιντερνετ και τις τιμές (16€ στο πακέτο των 7GB, 33€ των απεριόριστων κ.τ.λ). Κάνε ένα update απο το playstore μήπως θέλει διόρθωση η εφαρμογή..

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nikos_96 said:

Κανονικά εκεί πρέπει να σου λέει και το πακέτο με τα 7GB ιντερνετ και τις τιμές (16€ στο πακέτο των 7GB, 33€ των απεριόριστων κ.τ.λ). Κάνε ένα update απο το playstore μήπως θέλει διόρθωση η εφαρμογή..

Το πακέτο με τα 7GB είναι μόνο από μετατροπή από καρτοκινητά σε neo διαφορετικά 10GB και πάνω μπορεί από την αρχή NEO και απεριόριστα Data γαι 2 μήνες 

Είναι και αναλυτικά στο site

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/cosmote-neo.html?gad_source=1&gclid=CjwKCAjwqf20BhBwEiwAt7dtdaJS7RjOQPcBRt889jqf8dE_Leo0gGaMMPEG2RGxcULWm3aGPnPeqRoCGbcQAvD_BwE

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, εκανα δτην διαδιακασια φορητοτητας και σκαναρισματος sim πριν δυο μερες και ακομα δεν εχει σταματησει το σημα απο τη wind για να βαλω τη sim του whats up. Ποσες μερες θελει ξερει κανεις? Στο chat του my cosmote δεν μου λενε

Edited by katerina900
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, katerina900 said:

Καλησπερα, εκανα δτην διαδιακασια φορητοτητας και σκαναρισματος sim πριν δυο μερες και ακομα δεν εχει σταματησει το σημα απο τη wind για να βαλω τη sim του whats up. Ποσες μερες θελει ξερει κανεις? Στο chat του my cosmote δεν μου λενε

Πότε έκανες το αίτημα για τη φορητότητα; σου έχουν έρθει Sms; Κατέβασε το What's up app και δοκίμασε μέσω αυτού ενεργοποίηση sim

Ζητάει Cosmote ID 

39225320_Screenshot_20240724_134820_WhatsUp.thumb.jpg.7de611edc0269336c5ede748b6c24fe3.jpg

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

Εκανα τη διαδιακασια μεσω του whats up app 22/07 βραδυ. Sms δεν πηρα αλλα εβγαλε μήνυμα επιτυχης ολοκληρωσης . Ειναι λογικο το χρονικο διαστημα αυτο για να διακοπει το σημα απο τη wind? Κανονικα την επομενη ημερα επρεπε να το ειχαν κοψει.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, katerina900 said:

Εκανα τη διαδιακασια μεσω του whats up app 22/07 βραδυ. Sms δεν πηρα αλλα εβγαλε μήνυμα επιτυχης ολοκληρωσης . Ειναι λογικο το χρονικο διαστημα αυτο για να διακοπει το σημα απο τη wind? Κανονικα την επομενη ημερα επρεπε να το ειχαν κοψει.

Ενοώ έγινε η διαδικασία φορητότητας online ή μέσω καταστήματος Cosmote/Γερμανός ; αν ναι πότε και πότε ήρθε η σιμ και δεν λέει να κόψει το σήμα 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...