Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σκέφτομαι να φέρω 2 νούμερα σε Frog η What's up, να κανω μια ερώτηση ξέρετε αν μπορώ να μεταφέρω υπόλοιπο χρημάτων μεταξύ των δυο? θα είναι σε διαφορετικά ονόματα και αν υπάρχει διαφορά στις 2 περιπτώσεις για να αποφασίσω?
Στο ένα θα βάζω ακριβότερα πακέτα και στο άλλο φτηνότερα οπότε θα εχω περίσσευμα χρημάτων στο ενα, αν μπορούσα να τα μετέφερα στο άλλο.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

3 minutes ago, leotzian said:

Σκέφτομαι να φέρω 2 νούμερα σε Frog η What's up, να κανω μια ερώτηση ξέρετε αν μπορώ να μεταφέρω υπόλοιπο χρημάτων μεταξύ των δυο? θα είναι σε διαφορετικά ονόματα και αν υπάρχει διαφορά στις 2 περιπτώσεις για να αποφασίσω?
Στο ένα θα βάζω ακριβότερα πακέτα και στο άλλο φτηνότερα οπότε θα εχω περίσσευμα χρημάτων στο ενα, αν μπορούσα να τα μετέφερα στο άλλο.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Στο frog, δεν γίνεται μεταφορά χρημάτων.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mobileras said:

Η βονταφον χτυπάει στα ίσα την κοσμοτε στα 13,50€... Πρέπει να υπάρξει απάντηση... 

Καρτέλ.

Τι ψάχνεις να βρεις...

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, GREGORYMO said:

Το υποψιάστηκα γιατί δεν έβρισκα κάτι.

Μέχρι τώρα, στην cosmokarta που ήμουν, είχα κινητό και σταθερο στο app και όταν πλήρωνα τον λογαριασμό του σταθερού, έπαιρνα δώρο το 1G για 7 ημέρες. 

Άρα, θα πρέπει να διατηρήσω το app της cosmokarta για να συνεχίσω να παίρνω αυτό το 1G η υπάρχει άλλη λύση ?

Με την εφαρμογή της my cosmote app μπορείς να πληρώσεις τον λογαριασμό σταθερού και να σου δώσει αυτό το 1Gb δώρο.

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nikos_96 said:

Με την εφαρμογή της my cosmote app μπορείς να πληρώσεις τον λογαριασμό σταθερού και να σου δώσει αυτό το 1Gb δώρο.

Γιατί, εγώ ΑΛΛΟ λέω ?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, GREGORYMO said:

Γιατί, εγώ ΑΛΛΟ λέω ?

Γράφεις ''να διατηρήσω το app της cosmokarta'' και νόμιζα οτι υπήρχε ξεχωριστό application.

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Nikos_96 said:

Γράφεις ''να διατηρήσω το app της cosmokarta'' και νόμιζα οτι υπήρχε ξεχωριστό application.

Είχα στο cosmote app, το σταθερό και κινητό μου.

Μετέτρεψα το κινητό σε what's up και εγκατέστησα το νέο app.

Βλέπω όμως ότι είμαι αναγκασμένος και διατήρησω και το cosmote app για το σταθερό μου η υπάρχει άλλη λύση ?

Link to comment
Share on other sites

Το mycosmote app μόνο μπορεί  σου "δείχνει" το σταθερό και ό,τι κινητό έχεις ανεξάρτητα αν είναι καρτοκινητο κοσμοκάρτα/what's up/frog ή συμβόλαιο.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μου γράψατε οτι στο Frog μεταφορά χρημάτων δεν γίνεται στο What's up γίνεται? μπορώ δηλαδή κάθε μήνα, δίμηνο υπάρχει περιορισμός σε κάτι? Να μεταφέρω ότι υπόλοιπο περισσεύει από το ένα νούμερο μου στο άλλο?

Στάλθηκε από το iPlay_40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, leotzian said:

Καλημέρα μου γράψατε οτι στο Frog μεταφορά χρημάτων δεν γίνεται στο What's up γίνεται? μπορώ δηλαδή κάθε μήνα, δίμηνο υπάρχει περιορισμός σε κάτι? Να μεταφέρω ότι υπόλοιπο περισσεύει από το ένα νούμερο μου στο άλλο?

Στάλθηκε από το iPlay_40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

2€

5€

10€

Μπορείς να μεταφέρεις.

15 ώρες πριν, leotzian said:

Σκέφτομαι να φέρω 2 νούμερα σε Frog η What's up, να κανω μια ερώτηση ξέρετε αν μπορώ να μεταφέρω υπόλοιπο χρημάτων μεταξύ των δυο? θα είναι σε διαφορετικά ονόματα και αν υπάρχει διαφορά στις 2 περιπτώσεις για να αποφασίσω?
Στο ένα θα βάζω ακριβότερα πακέτα και στο άλλο φτηνότερα οπότε θα εχω περίσσευμα χρημάτων στο ενα, αν μπορούσα να τα μετέφερα στο άλλο.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Που είναι ΤΩΡΑ τα νούμερα ?

Link to comment
Share on other sites

Που είναι ΤΩΡΑ τα νούμερα ?
Το ενα F2G και το άλλο Q

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η μοναδική μεταφορά χρημάτων γίνεται ανάμεσα σε 2 what's up. Το φρογκ δεν στέλνει ουτε δέχεται χρήματα από και προς φρογκ ή what's up. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά θέλω να την βγάζω όσο ποίο φτηνά και ψάχνομαι, το ενα θα εχει ελάχιστη κατανάλωση πχ 60 λεπτά φτάνουν, και στο άλλο 120 λεπτά και 1GB, έλεγα για frog αλλά επειδή δεν γίνεται μεταφορά μάλλον σε What's up με βλέπω γιατί η μεταφορά θα με βόλευε, και η Wind δεν την ξέρει αυτήν την λέξη, επίσης μονο με μόνιμη απενεργοποίηση μέσω υποστήριξης δεν πληρώνεις τα 2 ευρώ για daily internet αν το κινητό μπει έστω και για ελάχιστα στο internet, ενώ για cosmote απο ότι διάβασα έχει κάποια επιλογή.

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Βλέπω όμως ότι είμαι αναγκασμένος και διατήρησω και το cosmote app για το σταθερό μου η υπάρχει άλλη λύση ?

Δεν υπάρχει.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, leotzian said:

Ευχαριστώ παιδιά θέλω να την βγάζω όσο ποίο φτηνά και ψάχνομαι, το ενα θα εχει ελάχιστη κατανάλωση πχ 60 λεπτά φτάνουν, και στο άλλο 120 λεπτά και 1GB, έλεγα για frog αλλά επειδή δεν γίνεται μεταφορά μάλλον σε What's up με βλέπω γιατί η μεταφορά θα με βόλευε, και η Wind δεν την ξέρει αυτήν την λέξη, επίσης μονο με μόνιμη απενεργοποίηση μέσω υποστήριξης δεν πληρώνεις τα 2 ευρώ για daily internet αν το κινητό μπει έστω και για ελάχιστα στο internet, ενώ για cosmote απο ότι διάβασα έχει κάποια επιλογή.

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Και τι πακέτα θα αγοράζεις στο What's Up για τις παροχές που αναφέρεις? Δεν υπάρχουν εδώ τόσο φθηνά πακέτα. Από 10€ καθαρή αξία αρχίζουν τα πακέτα του What's Up.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Gm87 said:

Και τι πακέτα θα αγοράζεις στο What's Up για τις παροχές που αναφέρεις? Δεν υπάρχουν εδώ τόσο φθηνά πακέτα. Από 10€ καθαρή αξία αρχίζουν τα πακέτα του What's Up.

Για φθηνά πακέτα, μόνο αν εκμεταλλευτεί το token

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Mobileras said:

Εάν θέλει φτηνά πακετα παει φρογκ. 

Το Frog είναι ό,τι καλύτερο για τις ανάγκες του, αλλά λέει ότι τον ενδιαφέρει και η μεταφορά υπολοίπου, η οποία δεν υποστηρίζεται στο Frog.

Link to comment
Share on other sites

Τα έχει φρογκ και τα δουλεύει κανονικά

όταν κάποιο από αυτά αποκτήσει ένα ικανό υπόλοιπο τα κάνει wu

... μετάφερει το υπόλοιπο και μετά τα ξανακάνει φρογκ

Κόστος αλλαγής 3 * 4 = 12 ευρω

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ενα πακέτο μόνο ομιλίας το τελευταίο δεξια 5,04 αυτό σκέπτομαι για το ενα νούμερο, 500 προς WU και 100 προς όλους.

Στάλθηκε από το iPlay_40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

c53442e09ded068a51f8c847b64cef97.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ενα πακέτο μόνο ομιλίας το τελευταίο δεξια 5,04 αυτό σκέπτομαι για το ενα νούμερο, 500 προς WU και 100 προς όλους.

Στάλθηκε από το iPlay_40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

c53442e09ded068a51f8c847b64cef97.jpg
Έχε υπόψη ότι αυτό είναι για 15 μέρες

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έχε υπόψη ότι αυτό είναι για 15 μέρες

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Δεν γράφει τίποτε αυτό ούτε 15 ούτε 30 σε ολα τα άλλα γράφει πχ για 7 κτλ σίγουρα για 15 είναι? δύσκολη απόφαση

Στάλθηκε από το iPlay_40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...