Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν συμφέρει λίγο που το είδα. Με 13€ έχεις 1GB, 200' και δύο δώρα που διαλέγεις εσύ.
Link to comment
Share on other sites

Οι συνδρομητές What's Up, θα μπορούν στο εξής μέσω της εφαρμογής What's Up, να δημιουργούν το δικό τους πακέτο, ορίζοντας οι ίδιοι τις παροχές προς κατανάλωση.b331d98b6e7c0eef109a74ebd0ea2ad2.jpg8fa34ec4402eac5ebb89dfeda03b7854.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Σαν πολλα φαίνονται. Στην πρώτη οθόνη που επιλέγεις λεει τι ειναι πάντως.
Link to comment
Share on other sites

Αν έμπαιναν ξεχωριστά πακέτα θα ήταν 8,5€ για 1gb, 8,5€ για λεπτά προς όλους και Wu και 4,5€ για το play now πχ, οπότε γιατι να μη συμφέρει για κάποιον που τα χρησιμοποιεί όλα αυτά εφόσον βγαίνει 13€?
Link to comment
Share on other sites

Μολις το wu εγινε η πιο συμφέρουσα καρτοκινητή.. Αρκει.. να μεταφέρονται τα λεπτά ομιλιας απο το combo call them all σε αυτο το νέο diy πακέτο στο προς όλους και τα wu του πακέτου στο δώρο wu.. Για εμένα που τον ένα μήνα μπορεί να μιλήσω 50 λεπτά και τον άλλο 150 και έχω μαζέψει λεπτά προς όλους (αρκει να μεταφερθούν τα ήδη υπάρχοντα και να συνεχίσουν να μεταφέρονται και στο diy) με συμφέρει στα ίδια χρήματα να παίρνω και playnow και socialchat.. Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο το θεωρώ να κάνει rollover από τα combo πακέτα στα diy γιατί δε ζούμε σε ιδανικό κόσμο αλλά και πάλι για κάποιον που κάνει χρήση μπορεί να βρει συνδυασμό που τον συμφέρει, πολύ έξυπνη ιδέα τη βρίσκω και δεν τους το ειχα
Link to comment
Share on other sites

Δώστε μου ενα συνδυασμό που θεωρείτε οτι συμφέρει. Τα fix πακετα δίνουν πιο πολλά νομίζω...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που βλέπω είναι ότι συμφέρει αυτούς που κάνουν χρήση. Όποιος καλύπτεται με τα mb από reload και δε στέλνει sms μένει σε αυτό που είναι,ειδικά αν δεν κάνει rollover με τα νεα
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το DIY δε λέει τίποτα πληροφορίες για πόσο διαρκεί το πακέτο?

Edit :άκυρο το βρήκα δε συμφέρει έναντι του πακέτου των €8.5

Edited by minotavros
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Κάτω από 8.5€ δεν μπορείς να συνδυάσεις κάτι. Το θεωρώ γελοίο να δίνει τόσα λίγα, αν βγάλεις τα και καλά 2 "δώρα" που δίνει. Δεν ξέρω ποιους θα πιάσει. Αντίστοιχη υπηρεσία έχει και η Vodafone αλλά όχι στο cu αλλά στην κανονικο καρτοκινητο της.
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να δώσει και φτηνοτερη επιλογή για όσους θέλουν μόνο ομιλία

 

Αυτό ακριβώς πρέπει να υπάρχει και επιλογή για πακέτο με 5 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να δώσει και φτηνοτερη επιλογή για όσους θέλουν μόνο ομιλία

 

Συμφωνώ και εγώ. Πρέπει να γίνει πιο ευέλικτο.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ακριβά είναι. Έχουν βάλει "τυράκι" τα δώρα κι όποιον τσιμπήσουν.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

μπορούμε να στείλουμε 5 ευρώ μεταφορά; ανανεώνει ο παραλήπτης; και παίρνει πάρε μοίρασε κανονικά;
Link to comment
Share on other sites

Έχω ενεργοποιημένο το Wificalling και βλέπω ότι τρώει κανονικά τα 3λεπτα από το χρόνο ομιλίας. Θα έπρεπε να συμβαίνει αυτό?

 

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι. Το WiFi calling δεν προσφέρει δωρεάν κλήσεις. Απλά βοηθάει στο να έχεις καλύτερο σήμα με την βοήθεια του WiFi ή των data σου. Οι κλήσεις χρεώνονται κανονικά από το πρόγραμμά σου.

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μπορούμε να στείλουμε 5 ευρώ μεταφορά; ανανεώνει ο παραλήπτης; και παίρνει πάρε μοίρασε κανονικά;
Ναι.. κανονικά
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις 30 μεσα μπορεις να μεταφερεις ωσπου να τελειώσουν. Αν ομως ενδιαμεσα παρεις εστω 5 δεν μπορεις να μεταφερεις αν δεν γίνει παλι ανανέωση. Αυτό λές? (εστω και αινιγματικά).........

 

Εν προκειμένω, ανανεώσεις προϋποτίθενται ώστε αφενός να πληρούνται οι όροι τού δούναι & αφετέρου δι' επανενεργοποίησίν τους κατόπιν τυχόν λαβείν:clap:

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ταπεινή Ερώτηση.

Διαβάζω κατά καιρούς να κάνουμε το πακέτο φοιτητικό κτλπ.

Χτες βρήκα μία προσφορά και πλήρωσα 4 ευρώ για τρία Gigabyte για μία εβδομάδα Αν πληρώνω κάθε εβδομάδα 4 ευρώ για ένα μήνα δεν θα έχω πληρώσει 16 ευρώ και θα έχω 12 GB δωρεάν?

Ερώτηση, αυτή η προσφορά ισχύει συνέχεια ?

Δεν είναι καλή τιμή 16 ευρώ για 1 μήνα 12 GB free? Και για τη Ν ενημέρωση σας μένω στο εξωτερικό σε ευρωπαϊκή χώρα και λειτουργεί κανονικά.

 

Στάλθηκε από το SM-N9500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πως ακριβώς είναι δωρεάν τα 12MB από την στιγμή που κοστίζουν συνολικά 16€ ;

.
Link to comment
Share on other sites

Πως ακριβώς είναι δωρεάν τα 12MB από την στιγμή που κοστίζουν συνολικά 16€ ;
Που λέει ο λόγος :-)

Πιαστηκες και εσύ στην έρημη του λόγου μου.

 

Στάλθηκε από το SM-N9500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με το DYI πακέτο είναι ότι μάλλον δε θα αθροίζει τα ήδη μαζεμένα λεπτά ομιλίας και GB. Εγώ που έχω πολλά μαζεμένα δεν το σκέφτομαι καν.
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...