Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά, ο alany δεν πέφτει έξω σε αυτά που λέει.. Περιμένετε λιγάκι... Συνήθως 9 η ώρα το βράδυ τις βγάζουν τις προσφορές στην Cosmote, για να τις δει ο κόσμος που μαζεύεται σπίτι του.

 

Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο θέλω να έχεις δίκιο! :)

Link to comment
Share on other sites

όχι σήμερα δευτέρα 22/3 δεν πρόκειται να βγάλει προσφορά η cοsmοte για την καρτοκινητή(ίντερνετ,κλήσεις σε όλα τα δίκτυα,απεριόριστα σε όλη την cοsmοte,κλήσεις προς σταθερά)αλλά ούτε στην επόμενη καθαρά δευτέρα! Έλεος με τις φήμες

 

Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο θέλω να έχεις δίκιο! :)

 

Παίδες από 20/3 ανακοινώθηκε το απεριόριστα για τα καρτοσυμβόλαια.

 

Πιθανόν νέες προσφορές από όλες τις εταιρείες κινητής τηλεφωνίας από 24/3.

 

Δεν επαληθεύτηκαν πλήρως οι πληροφορίες μου.

Link to comment
Share on other sites

...

 

Πιθανόν νέες προσφορές από όλες τις εταιρείες κινητής τηλεφωνίας από 24/3.

 

...

 

Μακάρι! :)

 

...

 

Δεν επαληθεύτηκαν πλήρως οι πληροφορίες μου.

 

Δεν πειράζει. Σε ευχαριστούμε που μας κρατάς ενήμερους. ;)

Link to comment
Share on other sites

δεν πρόκειται φίλε μου να ανακοινώσει τίποτα απολύτως η cοsmοte,ας συμβιβαστούμε με αυτα που μας προσφέρει και ας σταματήσουμε τις φήμες
Link to comment
Share on other sites

δεν πρόκειται φίλε μου να ανακοινώσει τίποτα απολύτως η cοsmοte,ας συμβιβαστούμε με αυτα που μας προσφέρει και ας σταματήσουμε τις φήμες

 

Δε γίνονται αυτά τα πράγματα! Θα ανακοινώσει σίγουρα Απεριόριστα από καρτοκινητά προς όλο το δίκτυό της. Είπαμε δεν πολυακολουθεί τον ανταγωνισμό αλλά αυτό είναι κάτι πολύ κραυγαλέο και δεν τους κοστίζει και τίποτα (μόνο ρεύμα)! Εγώ αν και δε με νοιάζει καθόλου (έχω συμβόλαιο Απεριόριστα 35), είμαι σίγουρος ότι θα απαντήσουν. :D

Link to comment
Share on other sites

Δε γίνονται αυτά τα πράγματα! Θα ανακοινώσει σίγουρα Απεριόριστα από καρτοκινητά προς όλο το δίκτυό της. Είπαμε δεν πολυακολουθεί τον ανταγωνισμό αλλά αυτό είναι κάτι πολύ κραυγαλέο και δεν τους κοστίζει και τίποτα (μόνο ρεύμα)! Εγώ αν και δε με νοιάζει καθόλου (έχω συμβόλαιο Απεριόριστα 35), είμαι σίγουρος ότι θα απαντήσουν. :D

 

Ότι δώσει .... καλοδεχούμενο ;)

Link to comment
Share on other sites

Δε γίνονται αυτά τα πράγματα! Θα ανακοινώσει σίγουρα Απεριόριστα από καρτοκινητά προς όλο το δίκτυό της. Είπαμε δεν πολυακολουθεί τον ανταγωνισμό αλλά αυτό είναι κάτι πολύ κραυγαλέο και δεν τους κοστίζει και τίποτα (μόνο ρεύμα)! Εγώ αν και δε με νοιάζει καθόλου (έχω συμβόλαιο Απεριόριστα 35), είμαι σίγουρος ότι θα απαντήσουν. :D

 

Στα μόνα πακέτα που δεν έχουν δώσει απεριόριστο στο δίκτυό της η cosmote είναι στην cosmoκάρτα και στα πακέτα frog και ciao.

Η λογική λέει ότι θα δώσει και σε αυτά, το μόνο που απομένει είναι ο χρόνος.

Link to comment
Share on other sites

Στα μόνα πακέτα που δεν έχουν δώσει απεριόριστο στο δίκτυό της η cosmote είναι στην cosmoκάρτα και στα πακέτα frog και ciao.

Η λογική λέει ότι θα δώσει και σε αυτά, το μόνο που απομένει είναι ο χρόνος.

 

Αυτό που εμένα με ενδιαφέρει περισσότερο είναι να δώσουν "καθαρό" ίντερνετ από το κινητό με λογικό ποσό (πχ: 5ευρώ/μήνα) και επαρκή όγκο (πχ: 500MB). Τους είχα στείλει και εκτενέστατο email πριν από καιρό σχετικά αλλά ...

Link to comment
Share on other sites

Δε γίνονται αυτά τα πράγματα! Θα ανακοινώσει σίγουρα Απεριόριστα από καρτοκινητά προς όλο το δίκτυό της. Είπαμε δεν πολυακολουθεί τον ανταγωνισμό αλλά αυτό είναι κάτι πολύ κραυγαλέο και δεν τους κοστίζει και τίποτα (μόνο ρεύμα)! Εγώ αν και δε με νοιάζει καθόλου (έχω συμβόλαιο Απεριόριστα 35), είμαι σίγουρος ότι θα απαντήσουν. :D

ναι,θα απαντήσει,όπως έκανε στο παρελθόν που την προκάλεσαν οι προσφορές των wind και vodafone στα καρτοκινητά τους.....πότε θα το πάρετε χαμπάρι ότι ο μόνος λόγος που είμαστε στην cοsmοte είναι γιατί έχει τους περισσότερους συνδρομητές πχ whats up,το ξέρουν και αυτοί για αυτό μας έχουν γραμμένους,δεν θα απαντήσουν γιατί είναι αλαζόνες

Σ

Link to comment
Share on other sites

Παίδες από 20/3 ανακοινώθηκε το απεριόριστα για τα καρτοσυμβόλαια.

 

Πιθανόν νέες προσφορές από όλες τις εταιρείες κινητής τηλεφωνίας από 24/3.

 

Δεν επαληθεύτηκαν πλήρως οι πληροφορίες μου.

 

Απεριόριστα στο καρτοσυμβόλαιο απο της 20/3/10?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Απεριόριστα στο καρτοσυμβόλαιο απο της 20/3/10?

 

Ναι με απλή κλήση στο 1318 ή με δωρεάν sms στο 1313 του λεκτικού 1500L ή 1500Λ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι με απλή κλήση στο 1318 ή με δωρεάν sms στο 1313 του λεκτικού 1500L ή 1500Λ.

Χωρίς επιπλέον χρέωση?Θα μπορώ όμως να ενεργοποιώ συνάμα και τα 500 λεπτά προς σταθερά-cosmote με 5 ευρώ?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

γιατί επανέρχεστε όλο στα ίδια και στα ίδια ΑLΑΝY? Το εμπεδώσαμε για το καρτοσυμβόλαιο,μήπως γιατί στην καρτοκινητή δεν υπάρχει πρόθεση για απεριόριστα σε cοsmοte? Εδώ για τα καρτοκινητά καιγόμαστε! Edited by user4707
Link to comment
Share on other sites

γιατί επανέρχεστε όλο στα ίδια και στα ίδια ΑLΑΝY? Το εμπεδώσαμε για το καρτοσυμβόλαιο,μήπως γιατί στην καρτοκινητή δεν υπάρχει πρόθεση για απεριόριστα σε cοsmοte? Εδώ για τα καρτοκινητά καιγόμαστε!

 

Όχι γιατί απλά κάποιος ρώτησε κάτι συγκεκριμένο και πήρε συγκεκριμένη απάντηση.

 

Που είναι το κακό; Τι να πω βρε παιδιά ήμαρτον.

 

Τα forum για τον λόγο αυτό υπάρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς επιπλέον χρέωση?Θα μπορώ όμως να ενεργοποιώ συνάμα και τα 500 λεπτά προς σταθερά-cosmote με 5 ευρώ?

 

Αν δεις τα προηγούμενα μηνύματα το έχω διευκρινίσει ότι το κατηργησαν το συγκεκριμένο πρόγραμμα με τα 500 λεπτα προς σταθερά και cosmote.

Είναι λάθος μεγάλο της εταιρίας αυτό

Link to comment
Share on other sites

Αν δεις τα προηγούμενα μηνύματα το έχω διευκρινίσει ότι το κατηργησαν το συγκεκριμένο πρόγραμμα με τα 500 λεπτα προς σταθερά και cosmote.

Είναι λάθος μεγάλο της εταιρίας αυτό

Nai δυστυχώς τα κατήργησαν τα στσαθερά

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Στα μόνα πακέτα που δεν έχουν δώσει απεριόριστο στο δίκτυό της η cosmote είναι στην cosmoκάρτα και στα πακέτα frog και ciao.

Η λογική λέει ότι θα δώσει και σε αυτά, το μόνο που απομένει είναι ο χρόνος.

 

Όταν λέω απεριόριστα, εννοώ προς ΟΛΟΚΛΗΡΟ το δίκτυο! Διάβαζε καλύτερα πριν απαντήσεις... Σε κανένα πακέτο καρτοκινητής δεν έχει απεριόριστα προς όλο το δίκτυό της, μόνο στα συμβόλαια "Απεριόριστα"!

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέω απεριόριστα, εννοώ προς ΟΛΟΚΛΗΡΟ το δίκτυο! Διάβαζε καλύτερα πριν απαντήσεις... Σε κανένα πακέτο καρτοκινητής δεν έχει απεριόριστα προς όλο το δίκτυό της, μόνο στα συμβόλαια "Απεριόριστα"!

τι λες εσυ παλικαρι μου;

η vodafone δινει προς ολο το δικτυο της αν κανεις ανανεωση 10€

και η wind μέσω της Νεας Καρτοκινητης επισης.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

τι λες εσυ παλικαρι μου;

η vodafone δινει προς ολο το δικτυο της αν κανεις ανανεωση 10€

και η wind μέσω της Νεας Καρτοκινητης επισης.

 

Άλλος από 'δω! Καλά στραβομάρα πάθατε όλοι σήμερα; Αυτό δε λέω κι εγώ; Ότι η Cosmote ΔΕΝ δίνει για όλο το δίκτυο αλλά μόνο για τα WU? :wacko::blink::baby::whip:

Link to comment
Share on other sites

Άντε να έρθει η Δευτέρα να δούμε πρόωρη Ανάσταση στα καρτοκινητά...

 

Τι εγινε τελικά? Αναβλήθηκε η ανάσταση? :)

 

Link to comment
Share on other sites

:p Για να δείτε Ανάσταση :D μάλλον θα πρέπει να πάτε σε ένα από τα άλλα δίκτυα. Με μερικές φορητότητες θα δείτε για πότε θα αναγκαστεί η cosmote να 'αναστηθεί' και να ακολουθήσει τρίτη και καταϊδρωμένη τις άλλες 2 εταιρίες...:lol:
Life is a game
Link to comment
Share on other sites

Για να μην είμαστε "άδικοι", προφανώς κάποιον λόγο έχουν οι συνδρομητές καρτοκινητής που παραμένουν στην Cosmote. Εγώ πάντως πέρα από το θέμα της μη ύπαρξης ενός αξιοπρεπούς πακέτου δεδομένων, είμαι ευχαριστημένος. :cool:
Link to comment
Share on other sites

Για να μην είμαστε "άδικοι", προφανώς κάποιον λόγο έχουν οι συνδρομητές καρτοκινητής που παραμένουν στην Cosmote. Εγώ πάντως πέρα από το θέμα της μη ύπαρξης ενός αξιοπρεπούς πακέτου δεδομένων, είμαι ευχαριστημένος. :cool:

 

Μου τη σπάει απίστευτα όταν το βλέπω από άλλους αλλά συμφωνώ τόοοοοοσο πολύ μαζί σου που θα το κάνω κι εγώ:

 

+1

 

:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως επειδη δεν εμπιστευομαι την Cosmote σε τετοια θεματα, προλαβα χθες και προμηθευτηκα 2 καρτες f2g για να εχω τσαμπα internet στο λαπτοπ.
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως επειδη δεν εμπιστευομαι την Cosmote σε τετοια θεματα, προλαβα χθες και προμηθευτηκα 2 καρτες f2g για να εχω τσαμπα internet στο λαπτοπ.

 

Καλά κάνεις. Άλλωστε όλοι αυτό κάναμε. Έχουμε στην άκρη μία καρτούλα για τις διακοπές μας.

 

Πάντως όταν θα δώσει κανονικό internet η cosmote στα καρτοκινητά θα το δώσει για μία περίοδο εντελώς δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...