Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

7 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Τι ημερομηνία γράφει?

Γιατί δεν βλέπω κάτι 

 

Screenshot_2024-10-18-12-13-48-54_f366175fd211a9b31eaf788c453d42dc.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

40 minutes ago, GREGORYMO said:

Ενδιαφέρον αλλά εμφανίστηκε σήμερα η ΟΧΙ?

Το έκανα πριν λίγο εγώ και μάλιστα χωρίς να ξέρω τι είναι, μια σωστή απαντηση είχα.
Πριν 1 λεπτό περίπου μου ήρθε και sms για την επιβεβαίωση των 3ων γιγα.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Μπάχαλο τα σαιτ της Cosmote πάντως, τα έχουν παρατήσει υπάρχουν παλιές σελίδες!!!!

Στο Cosmote Roaming στη σελίδα του What's Up είναι δυνατόν να λέει λάθος πακέτα και τι ισχύει το κάθε ένας για περιαγωγή; 

Τι Play now !!! Αφού δεν υπάρχουν ! Στο Giga Day όριο χρήσης στην εξυπηρέτηση πελατών και στην εφαρμογή είναι 4,5 GB περίπου κ άλλο στη σελίδα.

Πρέπει μια μέρα να κλείσουν την ιστοσελίδα της Cosmote του What's Up και του Frog να τα οργανώσουν έχουν αφήσει παλιές σελίδες και μπερδεύουν τον κόσμο, επίσης πολλές φορές τόσο γεμάτες που είναι κολλάνε....

Κλήση στο 1314 εάν το αφήσετε λίγο να μιλήσει στο τέλος λέει για οποιαδήποτε βοήθεια καλέστε στην εξυπηρέτηση πελατών της COSMOTE στο .... 13838😂 το οποίο δεν υπάρχει σήμερα εάν καλέσετε λέει να πάρουμε 13888.

Καλό δίκτυο αλλά οι τα site τους δεν υποφέρονται ,ποιος τα έχει φτιάξει έτσι; είναι ακατάλληλος για τη δουλειά φαίνεται!

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Ενδιαφέρον αλλά εμφανίστηκε σήμερα η ΟΧΙ?

Σήμερα το είδα κι εγώ μαν. Χτες δεν υπήρχε

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ βλέπω το ερωτηματολόγιο τώρα. Το πρωι δεν το έβρισκα. 

https://www.lagonika.gr/prosfores/dwrean-3gb-gia-3-hmeres-sto-cosmote-app-5/

Cosmotecosmote20241021.thumb.jpg.d91fe2ab0d8174704e258c4aa6fe6b8f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι 20/9 λέει.. Φυσικά εγώ έκανα 18/9 και τρώω άκυρο.

Τώρα το ότι έχω κοσμοτε από πάντα και έχω δώσει ένα κάρο λεφτά σε ανανεώσεις τόσα χρόνια δεν παίζει φυσικά απολύτως κανένα ρόλο.

Αλλά εγώ λέω την επόμενη φορά να ζητάνε και επί τόπου τοπ απ και μάλιστα από 20€ και πάνω. Αφού μπορούνε γιατί όχι; Απορώ πώς δεν το σκέφτηκε κανένα τσακάλι ακόμα..

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pan05 said:

Μέχρι 20/9 λέει.. Φυσικά εγώ έκανα 18/9 και τρώω άκυρο.

Τώρα το ότι έχω κοσμοτε από πάντα και έχω δώσει ένα κάρο λεφτά σε ανανεώσεις τόσα χρόνια δεν παίζει φυσικά απολύτως κανένα ρόλο.

Αλλά εγώ λέω την επόμενη φορά να ζητάνε και επί τόπου τοπ απ και μάλιστα από 20€ και πάνω. Αφού μπορούνε γιατί όχι; Απορώ πώς δεν το σκέφτηκε κανένα τσακάλι ακόμα..

Απλά δινουν τις προσφορές στους "ενεργούς" συνδρομητές που ανανεώνουν κάθε μήνα την τηλεφωνία τους. Άν εχεις να ανανεώσεις πάνω απο εναν μηνα αυτοί το βλεπουν οτι απλά "συντηρείς" εναν αριθμό και σε θεωρούν τζαμπατζή. Δυστηχώς έχουν την λογική οτι πρέπει να τα παίρνουν απο ολους όσοι εχουν αριθμό τουλαχιστον μια φορα τον μήνα όπως στους περισσότερους λογαριασμούς..

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν είναι κάτι νέο, και στα απεριόριστα που δίνουν στις γιορτές των Χριστουγέννων έτσι γίνεται. 

Θα μπορούσαν βέβαια και οι άλλες 2 εταιρείες να αφήσουν τους ενεργούς δωρεάν ενεργοποίηση τουλάχιστον 🥲

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nikos_96 said:

Απλά δινουν τις προσφορές στους "ενεργούς" συνδρομητές που ανανεώνουν κάθε μήνα την τηλεφωνία τους. Άν εχεις να ανανεώσεις πάνω απο εναν μηνα αυτοί το βλεπουν οτι απλά "συντηρείς" εναν αριθμό και σε θεωρούν τζαμπατζή. Δυστηχώς έχουν την λογική οτι πρέπει να τα παίρνουν απο ολους όσοι εχουν αριθμό τουλαχιστον μια φορα τον μήνα όπως στους περισσότερους λογαριασμούς..

Δωρεάν είναι και λογικό να έχει προϋποθέσεις. Η βονταφονάρα ζητάει 3,50€. Η Νοβα στην καρτοκινητή δεν δίνει τίποτα (τι πιο σύνηθες). 

Cosmotecosmote20241021.thumb.jpg.d91fe2ab0d8174704e258c4aa6fe6b8f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, VIPdriver said:

Δωρεάν είναι και λογικό να έχει προϋποθέσεις. Η βονταφονάρα ζητάει 3,50€. Η Νοβα στην καρτοκινητή δεν δίνει τίποτα (τι πιο σύνηθες). 

Μόνο στα συμβόλαια που κάθε μήνα ανανεώνονται 😂😂

Εδώ δεν έδωσαν τα Χριστούγεννα νομίζω στη καρτοκινητή...

Link to comment
Share on other sites

Just now, elkons said:

Μόνο στα συμβόλαια που κάθε μήνα ανανεώνονται 😂😂

Εδώ δεν έδωσαν τα Χριστούγεννα νομίζω στη καρτοκινητή...

Πράγματι η Νοβα είναι η πιο τσιγκούνα... 

Cosmotecosmote20241021.thumb.jpg.d91fe2ab0d8174704e258c4aa6fe6b8f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, VIPdriver said:

Πράγματι η Νοβα είναι η πιο τσιγκούνα... 

Κοφτης εδώ κόφτης εκεί, χωρίς δώρο στις καρτοκινητες της ,χρέωση μόνο για προσφορά στα συμβόλαια....

Και γιατί ακόμα σε πολλά μέρη σέρνεται με καλό σήμα; τι πάει λάθος;

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, elkons said:

Κοφτης εδώ κόφτης εκεί, χωρίς δώρο στις καρτοκινητες της ,χρέωση μόνο για προσφορά στα συμβόλαια....

Και γιατί ακόμα σε πολλά μέρη σέρνεται με καλό σήμα; τι πάει λάθος;

Από τότε που δημοσιοποιήθηκε η διάθεση για πωληση, παει από το κακό στο χειρότερο. Φίλος μου επικοινώνησε με το τσατ χθες και τα άτομα απλά τα έχουν παρατήσει όλα... 

Απλά μηδέν ανταγωνισμός από την 3η εταιρία. Έχει μπει σε βούρκο και ουτε καν προσπαθει να βγει, αντιθέτως βουλιάζει όλο και πιο πολύ. 

Cosmotecosmote20241021.thumb.jpg.d91fe2ab0d8174704e258c4aa6fe6b8f.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, VIPdriver said:

Από τότε που δημοσιοποιήθηκε η διάθεση για πωληση, παει από το κακό στο χειρότερο. Φίλος μου επικοινώνησε με το τσατ χθες και τα άτομα απλά τα έχουν παρατήσει όλα... 

Απλά μηδέν ανταγωνισμός από την 3η εταιρία. Έχει μπει σε βούρκο και ουτε καν προσπαθει να βγει, αντιθέτως βουλιάζει όλο και πιο πολύ. 

Ακριβώς, σαν απελπισμένοι-βαρεμένοι είναι. 

Όσο ήταν η WIND είχε σοβαρά οικονομικά προβλήματα αλλά δεν είχε παρατείνει το δίκτυο, έκανε κάποιες επενδύσεις έστω και μικρές με αργό ρυθμό, επίσης είχε ανταγωνισμό!

Συγκριτικά σήμερα έχει καλύτερα οικονομικά και πάει αργά και βασανιστικά. 

Και μη μου πείτε για Σαουδάραβες Εμιρειανούς και Άραβες.. το τώρα βλέπουμε ,το μέλλον δεν προβλέπετε, μέχρι τότε εδώ θα είμαστε να τα ξανά πούμε. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, elkons said:

Ακριβώς, σαν απελπισμένοι-βαρεμένοι είναι. 

Όσο ήταν η WIND είχε σοβαρά οικονομικά προβλήματα αλλά δεν είχε παρατείνει το δίκτυο, έκανε κάποιες επενδύσεις έστω και μικρές με αργό ρυθμό, επίσης είχε ανταγωνισμό!

Συγκριτικά σήμερα έχει καλύτερα οικονομικά και πάει αργά και βασανιστικά. 

Και μη μου πείτε για Σαουδάραβες Εμιρειανούς και Άραβες.. το τώρα βλέπουμε ,το μέλλον δεν προβλέπετε, μέχρι τότε εδώ θα είμαστε να τα ξανά πούμε. 

Μακάρι να κάνω λάθος, αλλά φοβάμαι ότι οι Άραβες έχουν χάσει το ενδιαφέρον τους. 

Cosmotecosmote20241021.thumb.jpg.d91fe2ab0d8174704e258c4aa6fe6b8f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πιστεύω αλλά ο όμιλος σαν να τους αποφεύγει, γιατί; 

Οι Άραβες θέλουν ολόκληρο τον όμιλο ενώ η United θέλει να <<σπάσει >> δηλαδή να χωριστεί να μην υπάρχει ο όμιλος. 

Και ο Άραβας να έρθει δεν θα φέρει δώρα στη καρτοκινητή 😂

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, VIPdriver said:

Δωρεάν είναι και λογικό να έχει προϋποθέσεις. Η βονταφονάρα ζητάει 3,50€. Η Νοβα στην καρτοκινητή δεν δίνει τίποτα (τι πιο σύνηθες). 

Η κόκκινη έδωσε 11 ημέρες δωρεάν απεριόριστα χωρίς προϋποθέσεις με τον πρόσφατο διαγωνισμό. Η δε κοσμοτέ δίνει συχνά πυκνανδωρεαν data με έρευνες στο cosmtoe app. Να τα λέμε όλα.

Link to comment
Share on other sites

Αναφέρεται μόνο για τριήμερο 28ης [5ημερο για Nov,vf]  και όχι σε κάποιο διαγωνισμό οπότε δεν νομίζω να συγκρίνεται. 

Τα απεριόριστα 11 ημέρες στο μεταξύ ήταν με κόφτη σωστά;

Η nova προσπάθησε κάπως να αντιγράψει τη προσφορά της Vodafone ,η Cosmote η κλασική.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, gpapas640 said:

Η κόκκινη έδωσε 11 ημέρες δωρεάν απεριόριστα χωρίς προϋποθέσεις με τον πρόσφατο διαγωνισμό. Η δε κοσμοτέ δίνει συχνά πυκνανδωρεαν data με έρευνες στο cosmtoe app. Να τα λέμε όλα.

Ε οχι και χωρίς προϋποθέσεις.... Να τα λεμε ολα....

Cosmotecosmote20241021.thumb.jpg.d91fe2ab0d8174704e258c4aa6fe6b8f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εάν δίναν όλες οι εταιρείες απεριόριστα χωρίς κόφτη χωρίς προϋποθέσεις για όλους ούτε EDGE δεν θα είχαμε 😂😂

Link to comment
Share on other sites

Στη βονταφον για να πάρεις τις 11 μερες επρεπε να παιζεις το παιχνιδι big bang για 4 εβδομαδες, αλλιώς τιποτα.... Και μονο στο CU...

Η κοσμοτε τα δινει σε ολους ανεξαιρέτως συμβολαια, καρτοσυμβόλαια, καρτοκινητή.

Cosmotecosmote20241021.thumb.jpg.d91fe2ab0d8174704e258c4aa6fe6b8f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...