Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 ώρα πριν, johnny_htc said:

Οπα, τι έγινε εκεί;; Λαϊκό προσκύνημα. Θεσσαλονίκη; 

Σταδιου ειναι Αθηνα
στο καταστημα της frog τον Νοεμβριο black Friday

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

40 minutes ago, HEO said:

Σταδιου ειναι Αθηνα
στο καταστημα της frog τον Νοεμβριο black Friday

Α οκ. Είχα την εντύπωση ότι είναι κάπου πέρα από την Ομόνοια κάπου Πατησίων, γι αυτό 😏

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν βλέπω στην εφαρμογη της cosmote τα απεριοριστα gb για το τριημερο του Αγ Πνευματος?Μπορω να τα ενεργοποιήσω μεσω sms?

Edited by lefkaditis
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, lefkaditis said:

Γιατι δεν βλέπω στην εφαρμογη της cosmote τα απεριοριστα gb για το τριημερο του Αγ Πνευματος?Μπορω να τα ενεργοποιήσω μεσω sms?

Στο what's up app με token!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, johnny_htc said:

Οπα, τι έγινε εκεί;; Λαϊκό προσκύνημα. Θεσσαλονίκη; 

Και Θεσσαλονικη και Αθηνα στα 2 καταστηματα που πουλαγαν εκεινη τη μερα frog unlimited για 1 χρονο με 60 ευρω ειχε γινει χαμος με ουρα ολη μερα. Αξιζε ομως εννοειται. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, king2009 said:

Και Θεσσαλονικη και Αθηνα στα 2 καταστηματα που πουλαγαν εκεινη τη μερα frog unlimited για 1 χρονο με 60 ευρω ειχε γινει χαμος με ουρα ολη μερα. Αξιζε ομως εννοειται. 

Ήταν τουλάχιστον 4 μέρες, δεν θυμάμαι πόσο ακριβώς.

Link to comment
Share on other sites

Ναι επειδή είχε μεγάλη ζήτηση το είχαν κρατήσει περισσότερες μέρες 

Link to comment
Share on other sites

Κάνε το καρτοκινητά σου COSMOTE NEO με δυο πάγια δώρο 

ετσι θα έχεις δυο μήνες δωρεάν απέριττα data και κλήσεις 

και μετά άν θες το κανείς πάλι καρτοκινητο

IMG_0028.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω στην εφαρμογη της cosmote τα απεριοριστα gb για το τριημερο του Αγ Πνευματος ούτε του What's up. Κάποια στιγμή στην αρχή της εβδομάδας μου το εμφάνισε στην εφαρμοφή What's up, πάτησα και με πέταξε. Τώρα βλέπω στα token Απεριόριστα data για 3 μέρες  σαν δωρο από το What's up. Δεν λέει όμως για το τριήμερο ούτε έχει ημερομηνία λήξης. Αυτό είναι ή γράφει κάτι για το τριήμερο ? 

Edited by albiz
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ANAGNPANA said:

Κάνε το καρτοκινητά σου COSMOTE NEO με δυο πάγια δώρο 

ετσι θα έχεις δυο μήνες δωρεάν απέριττα data και κλήσεις 

και μετά άν θες το κανείς πάλι καρτοκινητο

IMG_0028.jpeg

Σίγουρα είναι εντελώς δωρεάν για τους 2 μήνες; Γιατί λέει "χωρίς επιπλέον χρέωση"; Επιπλέον ποιας χρέωσης δλδ;

Μήπως ο πρώτος είναι δωρεάν όπως παλιά και ο δεύτερος στα 16€ απλώς σου το κάνει απεριόριστο ως προσφορά;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Teiresias_ said:
2 ώρες πριν, albiz said:

Δεν βλέπω στην εφαρμογη της cosmote τα απεριοριστα gb για το τριημερο του Αγ Πνευματος ούτε του What's up. Κάποια στιγμή στην αρχή της εβδομάδας μου το εμφάνισε στην εφαρμοφή What's up, πάτησα και με πέταξε. Τώρα βλέπω στα token Απεριόριστα data για 3 μέρες  σαν δωρο από το What's up. Δεν λέει όμως για το τριήμερο ούτε έχει ημερομηνία λήξης. Αυτό είναι ή γράφει κάτι για το τριήμερο ? 

Αυτό είναι του what’s up 

Edited by ANAGNPANA
Link to comment
Share on other sites

δεν έχω καταλάβει ρε παιδιά τη προσφορά του neo. το κάνω neo διαλέγω το πακέτο των 33 ευρώ, και δε πληρώνω για 2 μήνες τίποτα;

adok13
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, adok13 said:

δεν έχω καταλάβει ρε παιδιά τη προσφορά του neo. το κάνω neo διαλέγω το πακέτο των 33 ευρώ, και δε πληρώνω για 2 μήνες τίποτα;

 

Edited by ANAGNPANA
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, adok13 said:

δεν έχω καταλάβει ρε παιδιά τη προσφορά του neo. το κάνω neo διαλέγω το πακέτο των 33 ευρώ, και δε πληρώνω για 2 μήνες τίποτα;

Ο,τι ποσό διαλέξεις το πληρώνεις άμεσα μέσω κάρτας π.χ. payzy όπως εγώ. Από κει και πέρα έχεις δωρεάν απεριόριστα δεδομένα για δύο μήνες άσχετα από το πρόγραμμα που διάλεξες. Απλά να έχεις υπόψη σου ότι επειδή γίνεται ένας χαμός από αιτήσεις στην Cosmote θα σου καθυστερήσει να εμφανιστεί η προσφορά με τα απεριόριστα. Σε μένα έκανε 24 ώρες να ενεργοποιηθεί οπότε έτρωγε απ τα δεδομένα που ήδη είχα. Εγώ προτείνω να αγοράσεις το φθηνότερο πακέτο των 16€ αφού δεν υπάρχει λόγος για τα 33€ εφόσον είσαι καλυμμένος με τους δύο μήνες απεριόριστα που δίνει η προσφορά. Τα απεριόριστα λεπτά ομιλίας δίνονται και με τα 16€. Εγώ έτσι έκανα. Όταν ληξουν τα απεριόριστα των δύο μηνών τότε θα ενεργοποιήσω το πακέτο των 33€!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μας έχετε μπερδέψει. Ο ένας λέει δεν πληρώνεις τίποτα ο αλλος λέει πληρώνεις μία φορά στην αρχή. @damieromτο δοκίμασες απ' ότι καταλαβαίνω ε;

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Teiresias_ said:

Παιδιά μας έχετε μπερδέψει. Ο ένας λέει δεν πληρώνεις τίποτα ο αλλος λέει πληρώνεις μία φορά στην αρχή. @damieromτο δοκίμασες απ' ότι καταλαβαίνω ε;

Ναι. Έχω κάνει από χθες τη μετατροπή από What's Up. Σήμερα το μεσημέρι ενεργοποιήθηκαν τα απεριόριστα για δύο μήνες.

Edited by damierom
Link to comment
Share on other sites

Δεν γράφει πουθενά ότι δεν θα πληρώσεις το πάγιο. Αν διαλέξεις κάποιο από τα μικρά πακέτα θα έχεις απεριόριστα για τους δυο μήνες χωρίς επιπλέον κόστος. 

Link to comment
Share on other sites

Ο πρωτος μηνας ειναι δωρεαν στο neo επειτα πχ θα παρετε το προγραμμα με τα 16 ευρω και θα εχετε και απεριοριστα για το δευτερο μηνα. Δεν λεει οτι θα ειναι δωρεαν ο δευτερος μηνας. Ο πρωτος ηταν σε νεα συνδεση παιζει να το αφαιρεσαν και αυτο και απλα να εβαλαν 2 μηνες απεριοριστα και πληρωνεις κανονικα και τον πρωτο μηνα. 

Link to comment
Share on other sites

Όντως δεν υπάρχει πλέον αναφορά για πρώτο μήνα δωρεάν 

Link to comment
Share on other sites

Άρα ουσιαστικά δεν είναι πλέον ο πρώτος μήνας δωρεάν αλλά με 16€ έχεις δύο μήνες τα πάντα unlimited. Σωστά;

1 hour ago, leo06 said:

Δεν γράφει πουθενά ότι δεν θα πληρώσεις το πάγιο. Αν διαλέξεις κάποιο από τα μικρά πακέτα θα έχεις απεριόριστα για τους δυο μήνες χωρίς επιπλέον κόστος. 

Άρα με 32€ 2 μήνες απεριόριστα;;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, damierom said:

Ο,τι ποσό διαλέξεις το πληρώνεις άμεσα μέσω κάρτας π.χ. payzy όπως εγώ. Από κει και πέρα έχεις δωρεάν απεριόριστα δεδομένα για δύο μήνες άσχετα από το πρόγραμμα που διάλεξες. Απλά να έχεις υπόψη σου ότι επειδή γίνεται ένας χαμός από αιτήσεις στην Cosmote θα σου καθυστερήσει να εμφανιστεί η προσφορά με τα απεριόριστα. Σε μένα έκανε 24 ώρες να ενεργοποιηθεί οπότε έτρωγε απ τα δεδομένα που ήδη είχα. Εγώ προτείνω να αγοράσεις το φθηνότερο πακέτο των 16€ αφού δεν υπάρχει λόγος για τα 33€ εφόσον είσαι καλυμμένος με τους δύο μήνες απεριόριστα που δίνει η προσφορά. Τα απεριόριστα λεπτά ομιλίας δίνονται και με τα 16€. Εγώ έτσι έκανα. Όταν ληξουν τα απεριόριστα των δύο μηνών τότε θα ενεργοποιήσω το πακέτο των 33€!

κιεγω αυτο εχω καταλαβα. διαλεγω ενα πακετο (το πιο φτηνο) και μου προσθετουν απεριορηστα data για 2 μηνες.

αν εχω cosmote one και μου τελειωσουν τα δεδομενα του πακετου , μπορω να αγορασω εξτρα οπως στο whats up?

Edited by adok13
adok13
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...