Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια ερωτηση φορητοτητας...

επειδη θελω να μεταφερω τον αριθμο μου στην κοσμοτε και ειναι η πρωτη φορα που θα κανω φορητοτητα ποσο θα ειναι το κοστος?

Εντελώς δωρεάν γίνεται η φορητότητα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδια, να ρωτησω

Εξακολουθει να 'τρωει' χρονο απο το δωρεαν 2ωρο(ή 45λεπτο) ομιλιας το '1 λεπτο το λεπτο'?

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με την Cosmote το 1 λεπτό το λεπτό αφαιρείται από τον λογαριασμό σου και όχι από τα 120
Link to comment
Share on other sites

45 Λεπτά ομιλίας για 24 ώρες ή 120 λεπτά για 1 μήνα , Ότι απο τα δύο έχεις διαλέξει
Link to comment
Share on other sites

45 Λεπτά ομιλίας για 24 ώρες ή 120 λεπτά για 1 μήνα , Ότι απο τα δύο έχεις διαλέξει

 

πως επιλεγω τα 120 για ενα μηνα βασιλη?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μήπως εννοείς αυτό εδώ;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μου ειναι αδυνατον να διαβασω ολες τις σελιδες...Εχω ενα whatsup για επικοινωνια αποκλειστικα με τον γιο και κορη.Αυτο με τα 5 ευρω τον μηνα για 1500 λεπτα τελειωνει σημερα ή θα συνεχιστει και το 2011 ?

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μου ειναι αδυνατον να διαβασω ολες τις σελιδες...Εχω ενα whatsup για επικοινωνια αποκλειστικα με τον γιο και κορη.Αυτο με τα 5 ευρω τον μηνα για 1500 λεπτα τελειωνει σημερα ή θα συνεχιστει και το 2011 ?

 

Ευχαριστω.

 

Έκαναν παράταση της προσφοράς μέχρι 31/1/2011 ....;)

 

Καλή χρονιά σε όλους! :D

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα μου είχε σταλεί μήνυμα για παράτηση μέχρι για τον πρώτο μήνα του 2011. Δεν ξέρω αν σε βοηθαει αυτό φίλος.

 

Με προλαβαν

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα πακετα εχουν παρει παραταση μεχρι 31/01! 500mb internet με 5€, 300sms με 5€ και 150' προς σταθερα οπως κ οι 2ωρες προς ολα τα δικτυα.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Μετά να δούμε τί θα γίνει ... :)

 

τουλαχιστον θα βολευτουμε για ενα μηνα ακομα. Κατι ειναι και αυτο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω η προσφορα περιλαμβανει βιντεοκλησεις και μμς;

 

Βιντεο-κλήση περιέχει σίγουρα,mms νομίζω όχι χωρίς να είμαι και εντελώς βέβαιος.:O

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα πακετα εχουν παρει παραταση μεχρι 31/01! 500mb internet με 5€, 300sms με 5€ και 150' προς σταθερα οπως κ οι 2ωρες προς ολα τα δικτυα.

 

Τελικα στο cc δεν ξερουν απο που πανε τα τεσσερα. Απ' οτι βλεπω τα 500mb δεν ειναι πλεον διαθεσημα.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Βιντεο-κλήση περιέχει σίγουρα,mms νομίζω όχι χωρίς να είμαι και εντελώς βέβαιος.:O

 

μμς ποτε δεν εδινε η κοσμοτε. μονο η vodafone και αποκλειστικα και μονο για cu!!. ουτε και η γουιντ.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Βιντεο-κλήση περιέχει σίγουρα,mms νομίζω όχι χωρίς να είμαι και εντελώς βέβαιος.:O

mms παίρνεις μόνο με ανανέωση και μέσω του reload κωδικού που διαλέγεις το δώρο που θέλεις.;)

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα πακετα εχουν παρει παραταση μεχρι 31/01! 500mb internet με 5€, 300sms με 5€ και 150' προς σταθερα οπως κ οι 2ωρες προς ολα τα δικτυα.

 

Καλή χρονιά σε όλους!

 

Όσο για αυτό που έγραψες δεν νομίζω να ισχύει , μιας και 2 φορές σήμερα έχω προσπαθήσει να ενεργοποιήσω το πακέτο των 300 μηνυμάτων και έφαγα άκυρο και τις 2 φορές..... (σε What's Up)

lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να καλεσω ενα συγκεκριμενο κινητο(wind), απο την κοσμοκαρτα μου, και το τηλεφωνο μου δινει μηνυμα 'αποσυνδεση'(νοκια, αν εχει σημασια).

Αμεσως μετα, καλω αλλα κινητα, χωρις προβλημα.

Το μηνυμα της 'αποσυνδεσης' κατα την κληση ενος αριθμου, τι εννοια εχει, τι σημαινει?

Τι να καταλαβω εγω δηλαδη οταν καλω καποιον και αμεσως-χωρις καν να ακουσω ενα χτυπο/beep-μου κανει αποσυνδεση?

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς αν σε cosmokarta έχεις το "1 λεπτό το λεπτό" ισχύει και και για την προώθηση κλήσεων? αν έχω κάνει προώθηση σε μια cosmokarta δλδ προς ένα νούμερο που έχω βάλει στα 2 που δηλώνεις πως πάει η χρέωση?

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

^ νομίζω ότι έχω διαβάσει εδώ στο φόρουμ ότι δεν ισχύει το 0,01 το 1' στην περίπτωση της προώθησης. Ψάξτε το!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα από το πρωί δεν μπορώ να στείλω μήνυμα με τίποτα.Έιχα -1 € βάζω κάρτα και μέχρί τώρα το ίδιο πράγμα τήλ παίρνει κανονικά ούτε στο 1313 στέλνει μήνυμα το έκλεισα το άνοιξα τίποτα :mad::wacko:

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...