Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ισχύει.

 

Η twin sim (δύο κάρτες με τον ίδιο αριθμό, μόνο μια λειτουργεί την φορά) δεν έχει μηνιαίο πάγιο

 

Η extra sim (κάρτα μόνο για SMS και δεδομένα) έχει χρέωση 3€ ανεξάρτητα από το πλάνο.

 

Η multisim έχει 20€ χρέωση στα απεριόριστα προγράμματα (πολλές sim και όλες μπορούν να κάνουν χρήση δεδομένων ταυτόχρονα, χτυπάνε ταυτόχρονα σε εισερχόμενες)

Έχεις δίκιο. Multi SIM είναι το όνομα. Αλλά κοστίζει 25 ευρώ σε unlimited πρόγραμμαfc5623a4118b77fa98bd1a8c3b4caf96.jpg

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατέφτασε η καλοκαιρινή προσφορά (Δεν ξέρω αν ισχύει σε καρτοκινητά)

 

Απεριοριστα data για 15 μέρες με 7 Ευρώ. Μου ήρθε στο MyCosmote App . Μπορει να ενεργοποιηθεί μεχρι 31/8, ενα πακέτο κάθε 15 μέρες..

Edited by babakos
Link to comment
Share on other sites

Ξεφεύγει η cosmote, 7 ευρώ για 15 ημέρες απεριόριστα data στις διακοπές μας είναι πραγματικά τρελή προσφορά
Link to comment
Share on other sites

Ξεφεύγει η cosmote, 7 ευρώ για 15 ημέρες απεριόριστα data στις διακοπές μας είναι πραγματικά τρελή προσφορά
Cosmotαρα είπαμε...κ σύντομα με 5G εξοπλισμό, μόλις περάσει η αδειοδότηση για τις συχνότητες, θα είναι έτοιμη να εκπέμψει!!!
Link to comment
Share on other sites

Κατέφτασε η καλοκαιρινή προσφορά (Δεν ξέρω αν ισχύει σε καρτοκινητά)

Απεριόριστα πλέον μόνο στα συμβόλαια όπως φαίνεται. Και καλώς απο μια άποψη καθώς φάνηκε η υπερκατάχρηση που έκαναν αρκετοί καρτοκινητοί τις γιορτές απλά και μόνο επειδή μπορούσαν και βλέπαμε φαινόμενα σε διάφορες περιοχές να έχει κλατάρει το δίκτυο

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε πόσο πιο φθηνά έδωσαν το GIGAMAX Unlimited M?

Πόσο? Και σε νέα σύνδεση ή ανανέωση της ήδη υπάρχουσας?

Link to comment
Share on other sites

Πόσο? Και σε νέα σύνδεση ή ανανέωση της ήδη υπάρχουσας?

 

 

Δεν γνωρίζω, απλώς ρωτάω. Επίσης αναφέρομαι και στις δυο περιπτώσεις δηλαδή και για νέα αλλά και για αλλαγή από καρτοκινητό WU.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το πρόγραμμα των 55 ευρώ με αλλαγή προγράμματος (όχι ανανέωση) το πήρα στα 38.5 ευρώ τον μήνα, για 1 χρόνο που μου απομένει ακόμα.

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξεφεύγει η cosmote, 7 ευρώ για 15 ημέρες απεριόριστα data στις διακοπές μας είναι πραγματικά τρελή προσφορά

Δεν κατάλαβες.15 μέρες απεριόριστα δωρεάν μου δίνει.όχι με 7 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Η καλοκαιρινή προσφορά για τα συμβόλαια είναι απεριόριστα δεδομένα για 15 μέρες με 6,90 όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω και φαίνεται κανονικά στο cosmote app δίπλα στην προσφορά για τα καρτοκινητα
Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή πάντως έχει θέματα έτσι;62a2110dacbff8b5b9906ef3f9069bff.jpg

 

Εχω το mobile Family M και στην εφαρμογή μου δείχνει οτι εχω αλλη ταριφα με πάγιο τα διπλά λεφτά. (Πληρώνω 36 ευρω και 15 για το δευτερο νούμερο στην σελίδα ομως εμφανίζονται όλα σωστά και όντως αυτά που πληρώνω.

Συμβαίνει και σε άλλους;

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Από το web σου βγάζει το ίδιο; αν ναι επικοινώνησε με τo support.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από το web σου βγάζει το ίδιο; αν ναι επικοινώνησε με τo support.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Απο το web μου βγάζει την κανονική τιμή που πληρώνω τον μήνα.Μόνο στην εφαρμογή δειχνει λάθος. Πήρα μου είπαν οτι στο app με την αλλαγη δειχνει το κανονικό παγιο χωρίς τις εκπτωσεις

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή κάποιος που ασχολείται με τον λογαριασμό μόνο μέσω της εφαρμογής θα το πληρώσει επί διπλού; ωραίοιι..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή κάποιος που ασχολείται με τον λογαριασμό μόνο μέσω της εφαρμογής θα το πληρώσει επί διπλού; ωραίοιι..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Όχι όταν βγαίνει ο λογαριασμός βγαίνει κανονικά με τις εκπτώσεις του καθένα.Μου είπε οτι προκειται για ενα κολλημα στην εφαρμογή πιθανότατα δεν επηρεάζει κάτι.Εγω πληρωνω κανονικά 48 ευρω για το Family Mobile M και για τα 2 νούμερα.

Δεν ξέρω αν το έχει παρατηρήσει και κάποιος άλλος...

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Εχω το mobile Family M και στην εφαρμογή μου δείχνει οτι εχω αλλη ταριφα με πάγιο τα διπλά λεφτά. (Πληρώνω 36 ευρω και 15 για το δευτερο νούμερο στην σελίδα ομως εμφανίζονται όλα σωστά και όντως αυτά που πληρώνω.

Συμβαίνει και σε άλλους;

 

Εχω το 1500-35 και χθες όλη μέρα μου έδειχνε κι εμένα διπλό πάγιο.

Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι δε βλέπουν κάτι τέτοιο, που το είδα εγώ κλπ..., Ευχαρίστησα κι έκλεισα...

Σήμερα διορθώθηκε.

 

Εγώ όμως έχω ένα άλλο θέμα.

Ενώ με την παλιά εφαρμογή μου έδινε τη δυνατότητα να αλλάξω οικονομικό πρόγραμμα (σε κάτι ακριβότερο ασφαλώς)

στη νέα εφαρμογή δεν υπάρχει τέτοια επιλογή.

Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ( :blink: ) οτι επειδή ανήκω σε μη εμπορικά διαθέσιμο πρόγραμμα δεν έχουν ούτε οι ίδιοι δυνατότητα να με μεταφέρουν σε άλλο.

Θα πρέπει (λέει) να περιμένω να λήξει το συμβόλαιό μου για να ανανεώσω σε κάποιο από τα εμπορικά διαθέσιμα.

Edited by Yoda
ορθογραφία
May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα φοιτητικό συμβόλαιο 20GB Cosmote student mobile. Είναι σε μια συσκευή WiFi που δεν έχω άμεση πρόσβαση στα μηνύματα. Δεν βλέπω αν έχω ειδοποιήσεις πάρα μόνο αν ανοίξω εφαρμογή. Τις τελευταίες 20 ημέρες δεν είχα μπει και αφού μπήκα βλέπω μήνυμα πριν 20 μέρες από μια υπηρεσία SPORTWIRE και άλλη μια ASTRO BOOK ότι μετά την πρώτη βδομάδα θα χρεωθω 3€κλπ κλπ. Έστειλα τη λέξη stop που είχε αλλά εκδόθηκε λογαριασμός και είναι +10€

 

Το SPORTWIRE το είχα δει και τους είχα ενοχλήσει να το κάνουν φραγή και άλλες φορές. Και δεν έγινε τίποτα. Εννοείται πως δεν εχω δώσει πουθενά τον αριθμό για να κάνω συνδρομή. Τι κάνω σε αυτή τη περίπτωση? Δεν είναι το ποσό το θέμα τα 10€ αλλά η κοροϊδία.. Να μη μπορούν να ελέγξουν ότι οι συνδρομητές τους πέφτουν θύμα απάτης;; ειδικά για την υπηρεσία SPORTWIRE τους έχω ενοχλήσει τουλάχιστον 2-3 φορές ακόμα να τη μπλοκάρουν..

Link to comment
Share on other sites

Μπες στο My Cosmote/Cosmote App, και κάνε φραγή τα πενταψήφια νούμερα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...