Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άμα δεν τα έχεις ανάγκη τα καρτοσυμβόλαια καλά θα κάνεις να την κόψεις την φορητότητα να δεις τι θα γίνει . Από εκεί και πέρα θεωρώ ότι το πιο καλό μάθημα θα είναι η μείωση της χρήσης του κινητού!!!
lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

Τα καρτοσυμβόλαια τα ακύρωσα γιατί δεν δέχομαι την εγγηύση.

Τα κανονικά συμβόλαια θα μεταφέρω...

 

Και βέβαια αυτό με τη μείωση χρήσης "ξαναπέστο" !!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω 1 συνδεση κοσμοτε 180'. Υπαρχει καπου καποιος πινακας για να δω ποσο πεφτει το παγιο εαν δεν παρω επιδοτηση (55€) και ζητησω εκπτωση στο παγιο;
http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

παιδια το ΕΥ 1256 sms για ενημερωση καταργηθηκε?

στελνω αλλα δεν εχω παρει απαντηση

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

παιδια το ΕΥ 1256 sms για ενημερωση καταργηθηκε?

στελνω αλλα δεν εχω παρει απαντηση

 

Στειλε 1 στο 1256 και θα 'σαι κομπλε.

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στειλε 1 στο 1256 και θα 'σαι κομπλε.

thank you man!

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

παιδια το ΕΥ 1256 sms για ενημερωση καταργηθηκε?

στελνω αλλα δεν εχω παρει απαντηση

Σε μενα δουλεύει κανονικά το ΕΥ. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμένα,

οπως καθε χρονο ετσι και φετος με πηραν τηλεφωνο απο την cosmote για να μου ανακοινωσουν το ποσο της επιδοτησης μου, απογοητευοντας με για αλλη μια φορα.Μηπως θα μπορουσατε να μου αναφερεται καποιον αποδοτικο τροπο ωστε να αποσπασω την μεγαλυτερη δυνατη επιδοτηση.

Σας ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Επιδότηση μπορείς να πάρεις από τα καταστήματα που συνεργάζονται με την C-OTE.

Πέρσι που είχα ρωτήσει, δεν μπορούσα να πάρω ούτε hands-free.. Κινητό και πάλι κινητό..

Στο Γερμανό τουλάχιστον, μπορείς να αγοράσεις ό,τι θες με το ποσό της επιδότησης.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

έχω το ''Απεριόριστα 35'', πως μπορώ να μάθω πόσα λεπτά και μηνύματα από τα 1500 μου απομένουν καθώς και το υπόλοιπο των 120 λεπτών σε άλλους αριθμούς μέχρι το τέλος του μήνα; υπάρχει κάποιος τηλ αριθμός που πρέπει να καλέσω;

 

ευχαριστώ

frastgr
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

έχω το ''Απεριόριστα 35'', πως μπορώ να μάθω πόσα λεπτά και μηνύματα από τα 1500 μου απομένουν καθώς και το υπόλοιπο των 120 λεπτών σε άλλους αριθμούς μέχρι το τέλος του μήνα; υπάρχει κάποιος τηλ αριθμός που πρέπει να καλέσω;

 

ευχαριστώ

στελνεις "1" στο 1256
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

το έστειλα όπως το γράφεις και μου απαντά ότι δεν υπάρχει τέτοια υπηρεσία. Το έστειλα και σκέτο 1 και δεν μου απάντησε καθόλου.
frastgr
Link to comment
Share on other sites

Στο Γερμανό τουλάχιστον, μπορείς να αγοράσεις ό,τι θες με το ποσό της επιδότησης.

 

Μα σε κατάστημα Γερμανός μου το'χαν πει αυτό.. :wacko: :p

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

το έστειλα όπως το γράφεις και μου απαντά ότι δεν υπάρχει τέτοια υπηρεσία. Το έστειλα και σκέτο 1 και δεν μου απάντησε καθόλου.

 

Μήπως άλλαξες πρόγραμμα? ή είσαι καινούριος συνδρομητής?

 

edit: Τώρα έστειλα "1 στο 1256" και μου ήρθε κανονικά το μήνυμα με το υπόλοιπο.

Άρα είναι πρόβλημα της γραμμής σου.

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Μήπως άλλαξες πρόγραμμα? ή είσαι καινούριος συνδρομητής?

 

edit: Τώρα έστειλα "1 στο 1256" και μου ήρθε κανονικά το μήνυμα με το υπόλοιπο.

Άρα είναι πρόβλημα της γραμμής σου.

 

Δεν έχω αλλάξει πρόγραμμα ούτε είμαι νέος συνδρομητής...δεν ξέρω τι να πω....τέλος πάντων.

 

 

ξαναδοκίμασα και τελικά μου έστειλε τα υπόλοιπα. Ευχαριστώ!!!!!

Edited by frastgr
frastgr
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια εγκυκλοπαιδικη ερωτηση. τωρα που εγω πηρα το νουμερο μου απο το ονομα του θειου μου στο δικο μου. Μετα απο ποσο καιρο θα διαγραφει η καρτελα του θειου μου απο τα μητρωα της cosmote?

 

Δεν νομίζω ότι υπάρχει δίκτυο που διαγράφει καρτέλες πελατών. Όλα τα στοιχεία υπάρχουν για να έχει η Cosmote "'άποψη" για την συναλλαγματική συμπεριφορά του θείου σου , σε ενδεχόμενη νέα σύνδεσή του.

 

Αν κατάλαβα το ερώτημα σου δηλαδή.......

lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμένα,

οπως καθε χρονο ετσι και φετος με πηραν τηλεφωνο απο την cosmote για να μου ανακοινωσουν το ποσο της επιδοτησης μου, απογοητευοντας με για αλλη μια φορα.Μηπως θα μπορουσατε να μου αναφερεται καποιον αποδοτικο τροπο ωστε να αποσπασω την μεγαλυτερη δυνατη επιδοτηση.

Σας ευχαριστω!!!

Συνήθως το ποσό της επιδότησης εξαρτάται από το λογαριασμό που κάνεις. Μπορείς όμως να τους τρέξεις λίγο πηγαίνοντας σε κατάστημα cosmote με προσφορά από άλλη εταιρία. Είναι εντυπωσιακό πόσο ανεβαίνει η επιδότηση όταν δουν προσφορά άλλης εταιρίας (ιδίως για συμβόλαια). Ακόμη να ρωτήσεις εάν υπάρχουν ειδικές προσφορές επιδότησης για συγκεκριμένες συσκευές. Πέρυσι θυμάμαι όταν ψαχνόμουν για αναβάθμιση μου έδιναν κανονικά 90 ευρώ αλλά για το Omnia II 190. Γι΄αυτό αν δεν έχεις κάποιο πολύ συγκεκριμένο τηλέφωνο υπ' όψιν πήγαινε σε κατάστημα και βάλ' τους να σου τα πουν αναλυτικά.

Link to comment
Share on other sites

Εχω 1 ερωτηση. Ενδιαφερομαι για το Iphone 4g 16gb στο προγραμμα απεριοριστα + internet 35 (35€) με 12μηνο συμβολαιο, η συσκευη κοστιζει 519€.

 

Επειδη ειμαι στη Vodafone, εαν κανω την φορητοτητα για να παω στην Κοσμοτε, θα πληρωσω παλι 519€ ή κατι λιγοτερο επειδη ερχομαι απο αλλο δικτυο;

http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι. Έχω συμβόλαιο vodafone kαι κάθε μήνα με παίρνουν τηλέφωνο από την cosmote και μου λένε ότι ισχύει μία προσφορά που λήγει και καλά σε λίγες μέρες και μου κάνουν 10ευρώ περίπου έκπτωση στα προγράμματα cosmote απεριόριστα xωρίς επιδότηση συσκευής. Για παράδειγμα το απεριόριστα 35 μου το προσφέρουν με 25 ευρώ αν δεν πάρω επιδότηση και έρθω στο δίκτυό τους.. Τι προσφορά είναι αυτή δηλαδή? Σε όλους δεν ισχύει αυτό? Δεν μπορώ να καταλάβω.. Με χουν παρει τουλάχιστον 5 φορές τηλέφωνο. Όταν τους το είπα αυτό μου λένε οτι θα έχετε και καλύτερο σήμα. Edited by Alex0077
Link to comment
Share on other sites

Nα κάνω και εγώ την ερώτησή μου για την επιδότηση. Βγήκε πριν από 10 μέρες το ποσό της επιδότησής μου. Δεν την "ενεργοποίησα" γιατί περιμένω να έρθει μια συσκευή αρχές Σεπτέμβρη.

 

Δεν πιστεύω να υπάρξει κάποιο πρόβλημα, έτσι;

 

UPDATE: ΟΚ, διάβασα τα προηγούμενα και λύθηκε η απορία μου...

Edited by DimBoud
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο 1313 δεν έχει να μιλήσεις με κάποιον άνθρωπο? Είναι όλα τύπου πάτα το 1,2,3,4??? Μου έσπασε τα νεύρα!

Ξέρει κανείς αν μπορώ να μεταφέρω λεφτά από ένα whats up σε άλλο? Γιατί με το 1313 δεν θα βγάλω ποτέ άκρη!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχει η μητέρα μου στο όνομα της 2 συνδέσεις, i-45 και ι-35 και ήρθε επιδότηση 95 και 115 ευρώ αντίστοιχα.

Μπορεί να πάρει κάποια συσκευή συνδυάζοντας τις 2 επιδοτήσεις; Η επιδότηση αλλάζει αν γίνει αλλαγή προγράμματος (π.χ απεριόριστα με Internet 35 και 45), ή για συγκεκριμένες συσκευές (π.χ iPhone 4);

Γιώργος

Ericsson: GA 628 | Nokia: 3210, 6210, 6600 | Sony Ericcson: P990i | HTC: Touch Cruise, Hero, HD7 | Samsung: Galaxy S, Galaxy S II, Galaxy S III, Galaxy S5, Galaxy S7, Galaxy S9+, Galaxy Tab S2, Galaxy S21 Ultra, Galaxy Tab S8+ | Acer: Iconia A500 | ASUS: Nexus 7 (2013) | LG: G2 (32GB)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...