Jump to content

NOVA 5G


p_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

42 minutes ago, Arinos said:

Ακόμα να ολοκληρωθεί εκεί η αναβάθμιση;

Μέχρι τέλος Αυγούστου! Έτσι μου είπαν!

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Chrischal1908 said:

Μέχρι τέλος Αυγούστου! Έτσι μου είπαν!

Μακάρι να ισχύει αλλά σου έχουν πει άλλες 3-4 διαφορετικές προηγούμενες ημερομηνίες και δεν έγινε κάτι.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Arinos said:

Μακάρι να ισχύει αλλά σου έχουν πει άλλες 3-4 διαφορετικές προηγούμενες ημερομηνίες και δεν έγινε κάτι.

3-4 όχι. Είναι μεγάλη η περιοχή και αρκετές οι κεραίες. Μέχρι στιγμής προσθέτουν μπάντες!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Chrischal1908 said:

3-4 όχι. Είναι μεγάλη η περιοχή και αρκετές οι κεραίες. Μέχρι στιγμής προσθέτουν μπάντες!

  3 μέτρησα συν άλλη μια, η οποία ακόμα έχει μέλλον.

Το θέμα είναι ότι πληρώνεις για υπηρεσίες, σου λένε ημερομηνίες και ακόμα είσαι στο περίμενε. Δεν μπορεί να σου εγγυηθεί κανείς ότι όντως τέλος καλοκαιριού θα έχουν αναβαθμίσει την περιοχή σου.

Προφανώς και δεν είσαι ικανοποιημένος από την Nova στην περιοχή σου αλλά μην ξεχνάς ότι είναι εταιρεία και κοιτάει πως να έχει κέρδη πρώτα απ' όλα, μην παίρνεις θέσεις. Πρώτα κοιτάς ποιος σου δίνει υπηρεσίες σήμερα, πολλοί μπορούν να υποσχεθούν πολλά πράγματα για το μέλλον, το πόσο θα τα τηρήσουν είναι εντελώς άγνωστο μην σου πω και αμφιλεγόμενο.

On 4/12/2022 at 3:45 ΜΜ, Chrischal1908 said:

Για άλλες περιοχές της Αττικής έμαθες;; Και στην περιοχή μου στο Μαρούσι μέσα Δεκέμβρη έχουν πει!

 

On 7/2/2023 at 9:17 ΜΜ, Chrischal1908 said:

Σχετικά με την αναβάθμιση στην Αθήνα στο Μαρούσι και στα πέριξ, έμαθα ότι θα ολοκληρωθεί το πολύ μέχρι τέλος του Μάρτη. Το πολύ επαναλαμβάνω...! Άντε να δούμε τις διαφορές γιατί υπάρχουν κενά κάλυψης με χαμηλές ταχύτητες και απουσιάζουν κεραίες- σταθμοί βάσης.

 

On 24/10/2023 at 8:16 ΜΜ, Chrischal1908 said:

Εδώ πάντως Μαρούσι δεν έχει τελειώσει ακόμη η αναβάθμιση. Νοέμβριο είχαν πει! Όποιος γνωρίζει κάτι, παρακαλώ να το αναφέρει!

 

On 25/4/2024 at 4:20 ΜΜ, Chrischal1908 said:

Θα έχουν μεριμνήσει, δεν μπορεί να αφήσουν να "κρεμάσει" έτσι το δίκτυο. Πάντως από το CC ενημερώθηκα ότι εντός καλοκαιριού θα ολοκληρωθεί η αναβάθμιση στην γειτονιά μου στο Μαρούσι. Ελπίζω να ισχύει και να μη το είπε έτσι ο υπάλληλος για με "ξεπετάξει".

Link to comment
Share on other sites

On 7/7/2024 at 9:37 ΜΜ, Gv2008 said:

Πασαλιμανι 

IMG_3177.thumb.png.c9843243fa32c791aebe4dd07103ab70.png

IMG_3179.thumb.png.079953dd19115db9b9af54b7de5347ab.png
IMG_3181.thumb.png.efb30fb068b631aaabe1c6df7aaf5c91.png

Όταν το έβαζα σε 5G έμενε εκεί για 5 δευτερόλεπτα και μετά γυρνούσε σε EDGE. Η Vf 150 Mbps η πράσινη 650

 

IMG_3178.png

IMG_3180.png

Εντάξει προφανώς έπεσες σε σκίαση.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, mixtri said:

Εντάξει προφανώς έπεσες σε σκίαση.

Δηλαδή;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Gv2008 said:

Δηλαδή;

Ο επιστημονικός όρος της τρύπας.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ήθελα να ήξερα τι πληρώνουμε;;;υπάρχει 5g στην Νόβα ;;; 3ης Σεπτεμβρίου και Μάρνη 3ος όροφος παράθυρο!τι είναι αυτά ρε;δεν ανοίγουν σελίδες κατεβάζεις μια εφαρμογή 5mb και κάνει 3 λεπτά! η1η φώτο 4g η 2η 5g τρομάρα τους

Screenshot_20240709_101003_Speedtest.jpg

Screenshot_20240709_101123_Speedtest.jpg

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, mixtri said:

Ο επιστημονικός όρος της τρύπας.

Κι όμως δεν είναι. Ειχε 5/5 γραμμές 5G και 4G

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gv2008 said:

Κι όμως δεν είναι. Ειχε 5/5 γραμμές 5G και 4G

Το πιο πιθανό είναι ο σταθμός να έχει πρόβλημα . Ποιο eBn είναι; έχεις αναφέρει κάτι στην τεχνική υποστήριξη;

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, elkons said:

Το πιο πιθανό είναι ο σταθμός να έχει πρόβλημα . Ποιο eBn είναι; έχεις αναφέρει κάτι στην τεχνική υποστήριξη;

Μίλησα. Από τον Σεπτέμβριο έτσι είναι και μου λένε ότι στον Πειραιά πρόβλημα έχει μόνο μια κεραία στην Πειραϊκή και μια στη Νικαια 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gv2008 said:

Μίλησα. Από τον Σεπτέμβριο έτσι είναι και μου λένε ότι στον Πειραιά πρόβλημα έχει μόνο μια κεραία στην Πειραϊκή και μια στη Νικαια 

Ελπίζω να βγάλεις άκρη και να κάνουν κάτι αν έχεις συμβόλαιο κάνε καμιά απειλή πως θα το κόψεις λόγω του θέματος αυτού, ίσως τρέξουν λεφτά θέλουν..

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, ilka71 said:

ήθελα να ήξερα τι πληρώνουμε;;;υπάρχει 5g στην Νόβα ;;; 3ης Σεπτεμβρίου και Μάρνη 3ος όροφος παράθυρο!τι είναι αυτά ρε;δεν ανοίγουν σελίδες κατεβάζεις μια εφαρμογή 5mb και κάνει 3 λεπτά! η1η φώτο 4g η 2η 5g τρομάρα τους

Screenshot_20240709_101003_Speedtest.jpg

Screenshot_20240709_101123_Speedtest.jpg

Απαράδεκτη… και είναι πολύ κοντά σε Πλατεία Βάθης και Πλατεία Ομόνοιας. 

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, elkons said:

Ελπίζω να βγάλεις άκρη και να κάνουν κάτι αν έχεις συμβόλαιο κάνε καμιά απειλή πως θα το κόψεις λόγω του θέματος αυτού, ίσως τρέξουν λεφτά θέλουν..

Πειραιάς σε εξωτερικό χώρο, Ηρώων Πολυτεχνείου. Σκέτη απογοήτευση 

 

IMG_3405.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά Νερά, Ν. Πήλιο. Μετρήσεις από την πλέον αναβαθμισμένη 1146 (Μηλιές).

Εσωτερικός χώρος, με το κινητό σταθερό πάνω στο τραπέζι για να μη χάσει σήμα (απέναντι υπάρχει μπαλκονόπορτα, μάλλον γι'αυτό φτάνει).

Screenshot_2024-07-09-19-08-07-452_cz.mroczis.netmonster-edit.thumb.jpg.c7186065a6d41ad8fa1227f8e2ea5c2e.jpgScreenshot_2024-07-09-19-08-48-116_org.zwanoo.android.speedtest-edit.thumb.jpg.589ca2eb611ebb4acabefb34d006d53f.jpg

Εξωτερικός χώρος, σε μπαλκόνι 1ου υπερυψωμένου ορόφου.

Screenshot_2024-07-09-19-18-15-660_cz.mroczis.netmonster.thumb.jpg.fef483012fac091ac0791be3c18c403d.jpgScreenshot_2024-07-09-19-18-47-129_org.zwanoo.android.speedtest-edit.thumb.jpg.c41b5fd3295148e03f4d75897c731e20.jpg

Το σήμα συνεχίζει να μην είναι σταθερό. Αυτές οι μετρήσεις είναι στα 2 μόνο σημεία που βρήκα που δε με γυρνάει σε edge.

@mixtri  Τελικά η Νοβάρα έβαλε εκείνες τις ακτίνες γ που λέγαμε! 😂😂

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, marios239 said:

Καλά Νερά, Ν. Πήλιο. Μετρήσεις από την πλέον αναβαθμισμένη 1146 (Μηλιές).

Εσωτερικός χώρος, με το κινητό σταθερό πάνω στο τραπέζι για να μη χάσει σήμα (απέναντι υπάρχει μπαλκονόπορτα, μάλλον γι'αυτό φτάνει).

Screenshot_2024-07-09-19-08-07-452_cz.mroczis.netmonster-edit.thumb.jpg.c7186065a6d41ad8fa1227f8e2ea5c2e.jpgScreenshot_2024-07-09-19-08-48-116_org.zwanoo.android.speedtest-edit.thumb.jpg.589ca2eb611ebb4acabefb34d006d53f.jpg

Εξωτερικός χώρος, σε μπαλκόνι 1ου υπερυψωμένου ορόφου.

Screenshot_2024-07-09-19-18-15-660_cz.mroczis.netmonster.thumb.jpg.fef483012fac091ac0791be3c18c403d.jpgScreenshot_2024-07-09-19-18-47-129_org.zwanoo.android.speedtest-edit.thumb.jpg.c41b5fd3295148e03f4d75897c731e20.jpg

Το σήμα συνεχίζει να μην είναι σταθερό. Αυτές οι μετρήσεις είναι στα 2 μόνο σημεία που βρήκα που δε με γυρνάει σε edge.

@mixtri  Τελικά η Νοβάρα έβαλε εκείνες τις ακτίνες γ που λέγαμε! 😂😂

Μην αγχώνεσαι καλέ έρχονται οι τρομερές επενδύσεις και οι Αραβγες. Γιαχαμπιμπι

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, marios239 said:

Καλά Νερά, Ν. Πήλιο. Μετρήσεις από την πλέον αναβαθμισμένη 1146 (Μηλιές).

Εσωτερικός χώρος, με το κινητό σταθερό πάνω στο τραπέζι για να μη χάσει σήμα (απέναντι υπάρχει μπαλκονόπορτα, μάλλον γι'αυτό φτάνει).

Screenshot_2024-07-09-19-08-07-452_cz.mroczis.netmonster-edit.thumb.jpg.c7186065a6d41ad8fa1227f8e2ea5c2e.jpgScreenshot_2024-07-09-19-08-48-116_org.zwanoo.android.speedtest-edit.thumb.jpg.589ca2eb611ebb4acabefb34d006d53f.jpg

Εξωτερικός χώρος, σε μπαλκόνι 1ου υπερυψωμένου ορόφου.

Screenshot_2024-07-09-19-18-15-660_cz.mroczis.netmonster.thumb.jpg.fef483012fac091ac0791be3c18c403d.jpgScreenshot_2024-07-09-19-18-47-129_org.zwanoo.android.speedtest-edit.thumb.jpg.c41b5fd3295148e03f4d75897c731e20.jpg

Το σήμα συνεχίζει να μην είναι σταθερό. Αυτές οι μετρήσεις είναι στα 2 μόνο σημεία που βρήκα που δε με γυρνάει σε edge.

@mixtri  Τελικά η Νοβάρα έβαλε εκείνες τις ακτίνες γ που λέγαμε! 😂😂

Τέτοιες ταχύτητες κ ένας φίλος μου πήγαμε σε nova shop να πληρώσει και έκανε τα παράπονα και με αυτά που έλεγε ο υπάλληλος ήθελα να πάρω το monitor και να του το φέρω καπέλο .. αν θέλετε πείτε μου να σας πω ότι έγινε 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, elkons said:

Τέτοιες ταχύτητες κ ένας φίλος μου πήγαμε σε nova shop να πληρώσει και έκανε τα παράπονα και με αυτά που έλεγε ο υπάλληλος ήθελα να πάρω το monitor και να του το φέρω καπέλο .. αν θέλετε πείτε μου να σας πω ότι έγινε 

Για πες μου με ένα pm. Θα με ενδιέφερε να μάθω μιας και είμαι παθών 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gv2008 said:

Για πες μου με ένα pm. Θα με ενδιέφερε να μάθω μιας και είμαι παθών 

Μπα θα το πω δημοσίως γιατί ήταν άκρως απαράδεκτοι. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, elkons said:

Μπα θα το πω δημοσίως γιατί ήταν άκρως απαράδεκτοι. 

Καλά θα κάνεις. 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Gv2008 said:

Καλά θα κάνεις. 

Ωραία 

Πάμε Ωραία και καλά στο κατάστημα ήρεμοι ξεκινάει ο υπάλληλος ευγενικός πως μπορώ να σας εξυπηρετήσω 

Πήγε ο φίλος μου πλήρωσε τους λογαριασμούς οκ,μετά λέει έχει μερικά προβλήματα με 5G δν πάει πάνω από 20mbps ενώ η Cosmote πάει 1200gbps συνήθως .. Ε του λένε να δω το κινητό οκ Galaxy A15 5G σαν το δικό μου, λέει ο υπάλληλος να δείτε εγώ έχω φουλ με Nova [0 γραμμές 4g] ε και εγώ που έχω, Cosmote λέω πάμε Speedtest δίπλα μου  λέει.  Βγάζω 1160mbps και Nova 10 mbps.  Ο υπάλληλος έλεγε αποκλείεται η Cosmote τόσο πολύ και έλεγε αποκλείεται ξανά.  Λέω πάμε πάλι να δείτε πάω ξεκινάω 1100 και Nova πέφτει Edge και λέει επανεκκίνηση και στρώνει το κινητό φταίει.. αφού λέει το κινητό φταίει είχα μαζί το κλειδί για sim και αντάλλαξα κάρτες στα κινητά να δει το αποτέλεσμα Cosmote 1300mbps Nova 2mbps ξανά αποκλείεται μη πιστεύετε τέτοια πράγματα τα speedtest η nova είναι από τους καλύτερους... πετάγομαι και εγώ και λέω η Cosmote έχει νικήσει Speedtest awards σερί και έλεγε η Cosmote δεν πήρε τίποτα κλπ μιλούσε μόνος του ..

 Κάποια στιγμή λέει το 1200mbps είναι ΛΊΓΟ εκεί τα πήρα λίγο..

Ξεκινάει τη διαφήμιση Nova 4G internet πάει σούπερ εως 50 mbps. Προσπαθούμε μάταια να πούμε πως ούτε 5G δεν είναι πάνω από 20 τι να κάνει το 4g και επέμενε.. Ε και εγώ δεν συγκράτησα τα νεύρα μου και λέω συγνώμη λέτε το 1,2GBPS λίγο και σούπερ γρήγορο 50MBPS θα μας τρελάνετε;;; μετά λέει με υφάκι θες να πας τον αριθμό Cosmote σε εμάς να πάρεις σούπερ εκτύπωση .... 

Μετά φύγαμε δεν μπορούσα άλλο να μείνω εκεί δεν έχω όρεξη για τσακωμούς. 

Η χειρότερη μακράν εξυπηρέτηση σε κατάστημα . Στη Nova Χαλκίδας όλα αυτά Αβάντων 42 https://maps.app.goo.gl/jkXvYnjcEkSCtpRDA . Δίπλα μας ήταν μια υπάλληλος που φώναζε σαν την τρελή επειδή μια πελάτισσα είπε πως θα κάνει φορητότητα αν δεν έχει σήμα μέχρι αύριο καθώς περιμένει ένα χρόνο+ 

Τα speedtest έγιναν εντός καταστήματος και ούτε η ίδια η εταιρεία δεν έπιανε στο ίδιο το κατάστημα . Ο συγκεκριμένος κύριος ήταν λίγο βίαιος μισούσε με νεύρα όταν είδε το speedtest και φώναζε αποκλείεται η Cosmote δεν είναι καλή και σας κοροϊδεύουν. Τώρα η αυτός είναι ανίδεος ή μας περνάει για χαζούς.  Τέτοιους συνεργάτες η nova μπράβο 

Κρίμα... έγινε και φορητότητα είναι δίπλα ο Γερμανός σε Cosmote και ήρεμα και καλά βρίσκεται σε διαδικασία και υπήρχε φιλικό κλίμα. 

Τα συμπεράσματα δικά σας 

 

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, elkons said:

η nova είναι από τους καλύτερους

Μήπως εννοούσε πως είναι μέσα στους 3 καλύτερους παροχους κινητής στην χώρα μας; 😂😂

Link to comment
Share on other sites

Just now, Arinos said:

Μήπως εννοούσε πως είναι μέσα στους 3 καλύτερους παροχους κινητής στην χώρα μας; 😂😂

Μπα μη το ξανά πεις και παγκόσμια 🤣

Γιαυτό σε κατάστημα Nova 10mbps και Cosmote 1gbps+ Τραγικό 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, elkons said:

Ωραία 

Πάμε Ωραία και καλά στο κατάστημα ήρεμοι ξεκινάει ο υπάλληλος ευγενικός πως μπορώ να σας εξυπηρετήσω 

Πήγε ο φίλος μου πλήρωσε τους λογαριασμούς οκ,μετά λέει έχει μερικά προβλήματα με 5G δν πάει πάνω από 20mbps ενώ η Cosmote πάει 1200gbps συνήθως .. Ε του λένε να δω το κινητό οκ Galaxy A15 5G σαν το δικό μου, λέει ο υπάλληλος να δείτε εγώ έχω φουλ με Nova [0 γραμμές 4g] ε και εγώ που έχω, Cosmote λέω πάμε Speedtest δίπλα μου  λέει.  Βγάζω 1160mbps και Nova 10 mbps.  Ο υπάλληλος έλεγε αποκλείεται η Cosmote τόσο πολύ και έλεγε αποκλείεται ξανά.  Λέω πάμε πάλι να δείτε πάω ξεκινάω 1100 και Nova πέφτει Edge και λέει επανεκκίνηση και στρώνει το κινητό φταίει.. αφού λέει το κινητό φταίει είχα μαζί το κλειδί για sim και αντάλλαξα κάρτες στα κινητά να δει το αποτέλεσμα Cosmote 1300mbps Nova 2mbps ξανά αποκλείεται μη πιστεύετε τέτοια πράγματα τα speedtest η nova είναι από τους καλύτερους... πετάγομαι και εγώ και λέω η Cosmote έχει νικήσει Speedtest awards σερί και έλεγε η Cosmote δεν πήρε τίποτα κλπ μιλούσε μόνος του ..

 Κάποια στιγμή λέει το 1200mbps είναι ΛΊΓΟ εκεί τα πήρα λίγο..

Ξεκινάει τη διαφήμιση Nova 4G internet πάει σούπερ εως 50 mbps. Προσπαθούμε μάταια να πούμε πως ούτε 5G δεν είναι πάνω από 20 τι να κάνει το 4g και επέμενε.. Ε και εγώ δεν συγκράτησα τα νεύρα μου και λέω συγνώμη λέτε το 1,2GBPS λίγο και σούπερ γρήγορο 50MBPS θα μας τρελάνετε;;; μετά λέει με υφάκι θες να πας τον αριθμό Cosmote σε εμάς να πάρεις σούπερ εκτύπωση .... 

Μετά φύγαμε δεν μπορούσα άλλο να μείνω εκεί δεν έχω όρεξη για τσακωμούς. 

Η χειρότερη μακράν εξυπηρέτηση σε κατάστημα . Στη Nova Χαλκίδας όλα αυτά Αβάντων 42 https://maps.app.goo.gl/jkXvYnjcEkSCtpRDA . Δίπλα μας ήταν μια υπάλληλος που φώναζε σαν την τρελή επειδή μια πελάτισσα είπε πως θα κάνει φορητότητα αν δεν έχει σήμα μέχρι αύριο καθώς περιμένει ένα χρόνο+ 

Τα speedtest έγιναν εντός καταστήματος και ούτε η ίδια η εταιρεία δεν έπιανε στο ίδιο το κατάστημα . Ο συγκεκριμένος κύριος ήταν λίγο βίαιος μισούσε με νεύρα όταν είδε το speedtest και φώναζε αποκλείεται η Cosmote δεν είναι καλή και σας κοροϊδεύουν. Τώρα η αυτός είναι ανίδεος ή μας περνάει για χαζούς.  Τέτοιους συνεργάτες η nova μπράβο 

Κρίμα... έγινε και φορητότητα είναι δίπλα ο Γερμανός σε Cosmote και ήρεμα και καλά βρίσκεται σε διαδικασία και υπήρχε φιλικό κλίμα. 

Τα συμπεράσματα δικά σας 

 

Το πρόβλημα είναι ότι στη θεία μου είχαν καλή κάλυψη στο Βόλο αλλά ούτε στο Βόλο είχε κάλυψη αλλά ούτε Καρδίτσα.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μπαινω στο καταστημα Ξανθης να βαλω τα 8 ευρω στην καρτα μου (που ηταν 1 το διμηνο πριν μερικους μηνες).  Μου λεει το κοριτσι:  Δεν υπαρχει τετοιο πακετο, το μικροτερο ειναι 13 ευρω.  Της εξηγω οτι ΔΕΝ θελω τετοιο πακετο (με χρονο και SMS), απλως να μπουν τα λεφτα και μετα εγω αγοραζω απ την εφαρμογη με 4.5 ευρω (το μηνα) τα data που θελω (3G).

Τοτε, μου λεει, το ελαχιστο ποσο ειναι 15 ευρω!  Και για ενα μηνα!!!  Εκει εκνευριζομαι και της λεω, "αγαπητη, εδω και μηνες το κανω αυτο σε καθε καταστημα στην Αθηνα!".  Εκει παρεμβαινει μια "προισταμενος", με πιανει απ το χερακι και μου δειχνει οτι οντως το κουμπιουτερ εχει ελαχιστη επιλογη τα 15 ευρω.  Αλλα για διμηνο (ουφ), η πρωτη ηταν παντελως ασχετη.

Συμπερασμα:  Εκτος Αθηνας ζουνε ηλιθιοι σκλαβοι που τους πινουμε το αιμα πιο ευκολα.

Απο 1 ευρω σε 15, 1500% αυξηση.

ΡΕΖΙΛΗΔΕΣ - ΞΕΦΤΙΛΗΔΕΣ.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...