Jump to content

Xiaomi Mi 10Τ Lite 5G


TIM-RANGER
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου ήρθε κι εμένα χθές βράδυ. Ακόμα δεν είδα κάτι διαφορετικό, εκτός του ότι πήρε Android 11 και μετά την ενημέρωση έλειπε το YouTube vanced6c180215fea1122e6e5df3305fd977ed.jpg

 

Στάλθηκε από το M2007J17G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ζελατινα ειναι οχι tempered το οποιο μπορω να πω οτι κοβει κιολας τα χρωματα την ημερα... Εφυγε κατευθειαν κ μπηκε ενα της nillkin. Καμια σχεση!!

Mi 11 pro 

Link to comment
Share on other sites

Για ηχογράφηση κλήσεων υπάρχει εφαρμογή που να δουλεύει σωστά σε android 11 ? Γιατί όσες δοκίμασα δεν.....
Link to comment
Share on other sites

Ήταν πρόβλημα της Google που διορθώθηκε μετά από λίγες ώρες. Αν έχεις ακόμα πρόβλημα κάνε από το play store αναβάθμιση της εφαρμογής Android webview και όλες τις υπόλοιπες εφαρμογές που θέλουν αναβάθμιση και θα είσαι οκ.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα δεν ειδα πρασινο φως παιδια. Ακομη δεν ενημερωθηκε στην νεοτερα εκδοση λογισμικου. Τι θα πρεπει να κανω ; Βημα με βημα αναλυτικα βηματα για αρχαιους.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Για ηχογράφηση κλήσεων υπάρχει εφαρμογή που να δουλεύει σωστά σε android 11 ? Γιατί όσες δοκίμασα δεν.....
μόνο με root όπως και σε όλα τα τηλέφωνα ,πλέον.
Link to comment
Share on other sites

εχει κανεις θέματα λαγκαρισματος με την τελευταία αναβάθμιση? εκανα και επαναφορά στης εργοστασιακές αλλα δεν βλέπω να εχει την ταχύτητα που ειχε πριν.
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω θα βελτιωθεί σε επομενες αναβαθμισεις..ηδη ακούγονται καλα λογια για τη τελευταία αναβάθμιση που πηρε το μοντελο ατην ινδια
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είχα βάλει την 12.0.1.0 με το Android 11 και πέρα από το κλασικό θέμα με το Messenger και τα συννεφάκια της συνομιλίας δεν είχα κάποιο άλλο πρόβλημα. Βέβαια τώρα μου το πήρε η γυναίκα γιατί ήταν το γαλάζιο-ροζ χρώμα και της γυάλισε οπότε δεν ασχολούμαι πλέον...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είχα βάλει την 12.0.1.0 με το Android 11 και πέρα από το κλασικό θέμα με το Messenger και τα συννεφάκια της συνομιλίας δεν είχα κάποιο άλλο πρόβλημα. Βέβαια τώρα μου το πήρε η γυναίκα γιατί ήταν το γαλάζιο-ροζ χρώμα και της γυάλισε οπότε δεν ασχολούμαι πλέον...

 

Τελικά αυτό με τα συννεφάκια δεν επανέρχεται με τίποτα ε; Τόσα χρόνια συνήθεια μας την χαλάσανε!

Link to comment
Share on other sites

Είναι bug του Android 11. Πιθανόν σε κάποια νέα ενημέρωση ασφαλείας να το διορθώσουν κι αυτό...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω καμία αναβάθμιση, είμαι ακόμη με την εργοστασιακή

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.3.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον κ εσενα ειναι με vodafone rom... Τα τελευταια γραμματα της ρομ σου ειναι VF?? Αν ναι.. Δεν ξερεις αν κ ποτε θα σου ερθει η αναβαθμιση...

Mi 11 pro 

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ;

Εσείς που έχετε την αναβάθμιση σε 12.0.1.0 με Android 11, έχετε εργοστασιακή ROM ή custom ;

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.3.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Εργοστασιακη... Αλλα μπορει να την τραβηξαν πισω γιατι δεν δουλευαν τα animation στην αρχικη οθονη

Mi 11 pro 

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να κάνετε αναζήτηση στο ιστορικό κλήσεων για αριθμούς που δεν έχετε στις επαφές;

Έχω την εντύπωση ότι μπορούσα αλλά σήμερα που προσπάθησα ενώ τα βλέπω αν κάνω scroll στις κλήσεις, κάνοντας αναζήτηση ψάχνει μόνο στις επαφές.

Είμαι με την 12.0.1.0 android 11.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον κ εσενα ειναι με vodafone rom... Τα τελευταια γραμματα της ρομ σου ειναι VF?? Αν ναι.. Δεν ξερεις αν κ ποτε θα σου ερθει η αναβαθμιση...

 

Καλησπερα πως μπορω να δω τα τελευταια γραμματα της ROM μου ; Νομιζω τα παραθεσα σε μια εικονα λιγο πιο πανω.

Ως τωρα καμια ενημερωση λογισμικου ακομη. Ουφφφ πρωτη φορα περνω κινητο και να μην κανει μηναιες ενημερωσεις ρε παιδια αληθεια.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα πως μπορω να δω τα τελευταια γραμματα της ROM μου ; Νομιζω τα παραθεσα σε μια εικονα λιγο πιο πανω.

Ως τωρα καμια ενημερωση λογισμικου ακομη. Ουφφφ πρωτη φορα περνω κινητο και να μην κανει μηναιες ενημερωσεις ρε παιδια αληθεια.

 

Ρυθμισεις->σχετικα με το τηλ. Αν τα τελευταια γραμματα ειναι vf τοτε εχεις ρομ vodafone... Για εμενα καλο ειναι να ξεκλειδωσεις κ να περασεις την ευρωπαϊκή... Εχει παρει ηδη την Android 11

Mi 11 pro 

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις->σχετικα με το τηλ. Αν τα τελευταια γραμματα ειναι vf τοτε εχεις ρομ vodafone... Για εμενα καλο ειναι να ξεκλειδωσεις κ να περασεις την ευρωπαϊκή... Εχει παρει ηδη την Android 11

 

Καλησπερα και παλι δωσε Links με οδηγιες η καποιο youtube οδηγο για το πως ξεκλειδωνω και πως βρισκω την ευρωπαικη και την περναω ; δεν θα μεινω χωρις κινητο πιστευω ε ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το δοκιμασα και μου εμφανιζει αυτο το μηνυμα εδω:

 

70201-%CE%9A%CE%B1%CF%84%CE%B1%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AE0-PNG

 

Τι πρεπει να κανω και τι σημαινει ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...