Jump to content

Realme 7 pro


terry39
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ξένα φόρουμ διαβάζω οτι ούτε αυτό λύνει οριστικα το πρόβλημα. Ίσως προσωρινά μόνο.
Εγώ το λέω γενικά για πολλά μικροπροβλήματα.
Το συγκεκριμένο με τον messenger πρέπει να είναι θέμα αρκετών χρηστών, ανεξαρτήτου κατασκευαστή συσκευής.
Ίσως είναι συνδυασμός προβλημάτων.
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, conan1 said:

Εγώ το λέω γενικά για πολλά μικροπροβλήματα.
Το συγκεκριμένο με τον messenger πρέπει να είναι θέμα αρκετών χρηστών, ανεξαρτήτου κατασκευαστή συσκευής.
Ίσως είναι συνδυασμός προβλημάτων.

Καλημέρα. 

Πάντως στην δική μου συσκευή φαίνεται ότι επανήλθε ή τουλάχιστον στις πιο πολλές ειδοποιήσεις. 

Η ζωή είναι μία ντομάτα......

ή την τρως σαλάτα ή την τρως στην μάπα....

:p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μεγάλο update και πάλι μετά από τόσα χρόνια δεν αναγνωρίζεται το volte της vodafone.. Δεν ξέρω αν το παιχνίδι παίζεται στη realme ή στη Vodafone..

Κρίμα..

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Μεγάλο update και πάλι μετά από τόσα χρόνια δεν αναγνωρίζεται το volte της vodafone.. Δεν ξέρω αν το παιχνίδι παίζεται στη realme ή στη Vodafone..

Κρίμα..

Δεν νομίζω ότι είναι θέμα Realme ,άλλωστε τις άλλες 2 εταιρίες τις υποστηρίζει!

Θέμα  Vodafone είναι.

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, guru11 said:

Δεν νομίζω ότι είναι θέμα Realme ,άλλωστε τις άλλες 2 εταιρίες τις υποστηρίζει!

Θέμα  Vodafone είναι.

Ναι αλλά πουλάει το Realme το 9 η ίδια η Vodafone.. δλδ δεν είναι ότι δεν έχουν καμία σχέση..

Link to comment
Share on other sites

On 18/11/2022 at 6:34 ΠΜ, kalitexnis_g said:

Ναι αλλά πουλάει το Realme το 9 η ίδια η Vodafone.. δλδ δεν είναι ότι δεν έχουν καμία σχέση..

Καλημέρα. 

Και σε ξένα forum που διάβαζα για την συμβατότητα και σε άλλες χώρες, είχαν αντίστοιχα θέματα με την Vodafone & το Volte. 

Απο την Vodafone προ έτους, μου είχαν πει ότι θα λυθεί σε update... Αλλά μάλλον προεκλογικό ήταν 🙂 

Edited by bpanos

Η ζωή είναι μία ντομάτα......

ή την τρως σαλάτα ή την τρως στην μάπα....

:p

Link to comment
Share on other sites

Πάντως φτιάχτηκε το volte της wind που είχε χαθεί η ένδειξη!

Sent from my RMX2170 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Λοιπόν το έχουν πάρει απόφαση στη Vodafone ότι δεν θα υποστηρίξουν το volte για το 7 pro.. Μου στείλανε και μήνυμα και μου προτείνουν να πάρω άλλο τηλέφωνο αν θέλω καλύτερη εμπειρία με την κατάργηση του 3G..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το έχουν πάρει απόφαση στη Vodafone ότι δεν θα υποστηρίξουν το volte για το 7 pro.. Μου στείλανε και μήνυμα και μου προτείνουν να πάρω άλλο τηλέφωνο αν θέλω καλύτερη εμπειρία με την κατάργηση του 3G..
Και στη wind δεν υποστηρίζεται επίσημα, αλλά έβαλα τη sim σε υποστηριζόμενο τηλέφωνο και μετά πάλι στο realme και δουλεύει από τότε!

Sent from my RMX2170 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Καλησπέρα σε όλη την ομάδα. 

Έχουμε κανένα νέο με κάποια αναβάθμιση του μοντέλου;

Έχει περάσει καιρός από τότε που δεχτήκαμε την τελευταία αναβάθμιση λογισμικού. Φυσικά υπάρχει το θέμα με την Vodafone που τώρα με την κατάργηση του 3G έχει γίνει λίγο "χάλια".

Η ζωή είναι μία ντομάτα......

ή την τρως σαλάτα ή την τρως στην μάπα....

:p

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, bpanos said:

Καλησπέρα σε όλη την ομάδα. 

Έχουμε κανένα νέο με κάποια αναβάθμιση του μοντέλου;

Έχει περάσει καιρός από τότε που δεχτήκαμε την τελευταία αναβάθμιση λογισμικού. Φυσικά υπάρχει το θέμα με την Vodafone που τώρα με την κατάργηση του 3G έχει γίνει λίγο "χάλια".

Στο απλό Realme 7 έχει τελειώσει η υποστήριξη, οπότε μάλλον το ίδιο ισχύει και για το pro. 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά! 

Έχουμε νέο προς αναφορά για το super κινητό μας, μιας και έχουμε καιρό να τα πούμε.

Λόγω έλλειψης 5G και Volte (Vodafone), μη ενημερώσεων ασφαλείας αλλά και για κάτι καλύτερο σε Photo σκέφτομαι να το αλλάξω μετά από 3 χρόνια, αλλά δεν με ενθουσιάζει και κάτι... Προτάσεις; 

Η ζωή είναι μία ντομάτα......

ή την τρως σαλάτα ή την τρως στην μάπα....

:p

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 21/1/2024 at 7:43 ΜΜ, bpanos said:

Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά! 

Έχουμε νέο προς αναφορά για το super κινητό μας, μιας και έχουμε καιρό να τα πούμε.

Λόγω έλλειψης 5G και Volte (Vodafone), μη ενημερώσεων ασφαλείας αλλά και για κάτι καλύτερο σε Photo σκέφτομαι να το αλλάξω μετά από 3 χρόνια, αλλά δεν με ενθουσιάζει και κάτι... Προτάσεις; 

Τσεκαρε το Redmi Note 13 Pro Plus, είναι αρκετά καλή πρόταση, δεν υπάρχει κάτι στο οποίο υστερεί και στα της φωτογραφίας, τα καταφέρνει αρκετά καλά. Γενικά έχει καλές προτάσεις η κατηγορία των midrange, τσεκαρε τις....

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις προτάσεις... Θα τις τσεκάρω και θα επανέλθω!!!

Η ζωή είναι μία ντομάτα......

ή την τρως σαλάτα ή την τρως στην μάπα....

:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...