Jump to content

[MOTO] Μηχανάκια Honda: GLX, Astrea κ.α.


exosceleton
 Κοινοποίηση

ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???  

802 members have voted

  1. 1. ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???

    • glx90
      257
    • c50
      99
    • innova125
      160
    • astrea supra
      139
    • astrea grand
      147


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδες εχουν χαλασει οι βολτες απο τον πυρο για το ψαλιδι στο glx του πατερα μου και σε εναν μασττορα που το πηγε του ειπε οτι επειδη ειναι παλιο μηχανακι δεν μπορει να του βρει και πρεπει να παει σε τορνο.αλλα δεν μπορει να το αφεισει το μηχανακι γτ το θελει για να πηγαινει στην δουλεια.ξερετε αν υπαρχει πουθενα?μου δωσαν χτες ενα τηλ.και θα παρω να ρωτησω απλα λεω μπας και ξερετε στανταρ

Yamaha Z & Modenas Dinamik

2 Μικροι Θεοι!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες εχουν χαλασει οι βολτες απο τον πυρο για το ψαλιδι στο glx του πατερα μου και σε εναν μασττορα που το πηγε του ειπε οτι επειδη ειναι παλιο μηχανακι δεν μπορει να του βρει και πρεπει να παει σε τορνο.αλλα δεν μπορει να το αφεισει το μηχανακι γτ το θελει για να πηγαινει στην δουλεια.ξερετε αν υπαρχει πουθενα?μου δωσαν χτες ενα τηλ.και θα παρω να ρωτησω απλα λεω μπας και ξερετε στανταρ

 

ennoeis ton piro pou perna mesa apo to skeleto re file.sto aneto vriskeis piro tou glx kai sto kato kato eine idios kai me strogkilofanaro.pigene se kamia mantra me palio sidera kai vres kanena papi palio kai vgalton.

Link to comment
Share on other sites

ennoeis ton piro pou perna mesa apo to skeleto re file.sto aneto vriskeis piro tou glx kai sto kato kato eine idios kai me strogkilofanaro.pigene se kamia mantra me palio sidera kai vres kanena papi palio kai vgalton.

αυτο εννοω απλα του ειχανε πει του πατερα μου οτι δεν θα βρει.thanx παντος.ασχετο αλλα εχεισ καμια ιδεα για το τι τελικη θα εχει το glx με αυτα που ειχα γραψει λιγο πιο πανω?

Yamaha Z & Modenas Dinamik

2 Μικροι Θεοι!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάνετε ένα πολύ μεγάλο λάθος.

Είτε έχεις μεγάλη διαδρομή στροφάλου είτε μικρή στις 8000σαλ για παράδειγμα το μηχανάκι θα έχει τα ίδια χιλιόμετρα..!!!

Link to comment
Share on other sites

Exei enas gnwstos moy me symplekti ean endiaferesai ala den xerw poso thn poylaei.

ean thes moy les kai ton rwtaw.

Link to comment
Share on other sites

για ρωτα τον και πες μου να δουμε.. απο τι μηχανακι ειναι??για να δω αν κανει στο daytona.
h daytonara mou..![sIGPIC][/sIGPIC] http://www.bikepics.com/members/spirosarta/
Link to comment
Share on other sites

για ρωτα τον και πες μου να δουμε.. απο τι μηχανακι ειναι??για να δω αν κανει στο daytona.

Απο ένα παλιό Honda 72cc είναι μου είπε.. Για λεφτά δεν ξέρει ακομη πόσα.. Αλλά θα ρωτήσει ένα μάστορα ποσο και θα μου πει..

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια απορια :X ποια ειναι η διαφορα του c50 6volt και του c50 12volt αν ξερει κανεις να μου πει thanksss :) και αν γινεται το 6volt να γινει 12 volt ...:O:)
:ban:
Link to comment
Share on other sites

Εχω μια απορια :X ποια ειναι η διαφορα του c50 6volt και του c50 12volt αν ξερει κανεις να μου πει thanksss :) και αν γινεται το 6volt να γινει 12 volt ...:O:)

 

apla to 6v eine platinoforo eno to 12v eine ilektroniko.fisika ehoun kai kapia diafora stin kefali tou 12 eine pio mikros o thalamos sti kefali kai foraei egkentroforo roulemanato.ginete re file alla prepei na allakseis strofalo pinia volan pleksouda comple me pollaplasiasti mazi

Link to comment
Share on other sites

αν εχεις πλατινατο μηχανακι σε συμβουλευω να μην το κανεις 12ν ασ'το οπως ειναι. η πλατινα ειχε εχει και θα εχει παντα περισσοτερο γκαζι απο την ηλεκτρονικη.:ninja:
h daytonara mou..![sIGPIC][/sIGPIC] http://www.bikepics.com/members/spirosarta/
Link to comment
Share on other sites

Oxi απλα ενας φιλος μου πηρε ενα στρογιλοφαναρο και ειναι 6 volt και θελει να το κανει 12 volt...:rolleyes:
:ban:
Link to comment
Share on other sites

ενταξει απλα με το 12βολτο κερδιζει σε καταναλωση βενζινης αλλα χανει σε γκαζι πες του,να ξερει..
h daytonara mou..![sIGPIC][/sIGPIC] http://www.bikepics.com/members/spirosarta/
Link to comment
Share on other sites

PAIDIA MIA EROTISI THELO NA KANO EXO ENA GLX90 ME MOTER APO C50 TO EXO KANEI 51 TO PROBLIMA MOY EINAI OTI TO SASMAN EXEI TIS TAXYTITES SKATA DILADI GIA PROTI KANEIS TON LEBIE PISO GIA DEYTERA DYO MPROSTA KAI GIA TRITH ALI MIA MPROSTA MPOREI NA MOY PEI KAPIOS TI PREPEI NA KANO. AN ALAKSO FOYRKETA??? PERIMENO APANTHSH EYXARISTO:(:(:(:(:(:(:(:(
Link to comment
Share on other sites

paidia thelw na sas kanw k egw mia erwtisi...... twra pira to innova 125 elafros metaxeirismeno kai thelw argotera na to beltiwsw ligo !! thelw na to balw kilindripistono kefali kai ekkentroforo alla dn jerw ti....... ennoeite oxi takegawa einai panakribi !! ti lete gia aasa ??? genika thelw gnwmes ... k an kapoios exei dokimasei kati sto innova tou as mou pei!!! ok perimenw......... help me!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

PAIDIA MIA EROTISI THELO NA KANO EXO ENA GLX90 ME MOTER APO C50 TO EXO KANEI 51 TO PROBLIMA MOY EINAI OTI TO SASMAN EXEI TIS TAXYTITES SKATA DILADI GIA PROTI KANEIS TON LEBIE PISO GIA DEYTERA DYO MPROSTA KAI GIA TRITH ALI MIA MPROSTA MPOREI NA MOY PEI KAPIOS TI PREPEI NA KANO. AN ALAKSO FOYRKETA??? PERIMENO APANTHSH EYXARISTO:(:(:(:(:(:(:(:(

 

Και εγω θελω να ρωτισω ακριβος το ιδιο για τον φιλο μου που εχει honda c50 6 volt...αν ξερει καπιος ας απαντησει ευχαριστω .:happy:

:ban:
Link to comment
Share on other sites

Eνα εχω να πω οσον αφορα το τοπικ.Η honda με το Glx εκανε το πρωτο μεγαλο βημα στα παπια!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

ετσι!συμφωνω απολυτα μαζι σου φιλε!Ειναι τρελα το glx

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...