Jump to content

Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κασλησπέρα στην ομάδα, μια γρήγορη ερώτηση σχετικά με κλήσεις wificall και cosmote λειτουργεί έτσι? Μιλάω για 10Τ 128GB.

 

Φυσικά ναι! :up:

MI 10T / EU 13.0,9

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε η αναβάθμιση, 12.5.0.1 αλλά η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι να την περάσω με αυτά που γράφετε για ram, battery drain κτλ. :(
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε η αναβάθμιση, 12.5.0.1 αλλά η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι να την περάσω με αυτά που γράφετε για ram, battery drain κτλ. :(

 

Να την περάσεις μην ανησυχείς...άσε μας εμάς να λέμε τα δικά μας χαχα..και πες μας εντυπώσεις φυσικά!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε η αναβάθμιση, 12.5.0.1 αλλά η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι να την περάσω με αυτά που γράφετε για ram, battery drain κτλ. :(

 

Πέρασε την άφοβα. Το κινητό ήταν και είναι εξαιρετικό ,τώρα έχει γίνει ακόμα πιο σμουθ, δεν υπάρχει ίχνος σκαλώματος και η μπαταρία είναι στα ίδια επίπεδα. Νιώθεις ότι δουλεύεις ένα πούπουλο λογισμικό, δεν το περίμενα απ'την Xiaomi. Μπράβο της.

Edited by konakis
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα με τη νέα έκδοση.

Το κινητό είναι σούπερ smooth.

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε η 12.5 και σε μένα προχθες.

Και εγώ βλέπω να είναι ελαφρώς πιο "αέρινο" ειδικά με τα gestures, και ίσως (κάπως) καλύτερη συμπεριφορά με τον proximity sensor.

Μπαταρία δεν βλέπω κάτι το ιδιαίτερο προς τα πάνω ή προς τα κάτω....

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Κάτι γαργάλισαν πάλι με το tethring. Πρέπει να κάνεις επανεκκίνηση κάποιες φορές για να το δουν τα λαπτοπ και οι φορητές συσκευές.

 

Απορώ πως τα καταφέρνουν να φτιάχνουν κάτι και να χαλάνε τα υπόλοιπα. Θέλει χάρισμα αυτό :X:knife:

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Κάτι γαργάλισαν πάλι με το tethring. Πρέπει να κάνεις επανεκκίνηση κάποιες φορές για να το δουν τα λαπτοπ και οι φορητές συσκευές.

 

Απορώ πως τα καταφέρνουν να φτιάχνουν κάτι και να χαλάνε τα υπόλοιπα. Θέλει χάρισμα αυτό :X:knife:

 

Ευτυχώς λόγω του ότι το χρησιμοποιώ πολλές ώρες αυτό, δεν έχω δει πρόβλημα μέχρι στιγμής τις 2 αυτές μέρες

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς λόγω του ότι το χρησιμοποιώ πολλές ώρες αυτό, δεν έχω δει πρόβλημα μέχρι στιγμής τις 2 αυτές μέρες

 

Αυτό πάντως να χαλάει σε κάποια μόνο με ξεπερνάει......

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Κανένας με συσκευή από την Cosmote που να έχει πάρει την αναβάθμιση?

 

γιατι δεν την κατεβαζεις να την περασεις χειροκινητα?

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Με βοηθάς λίγο? Έχεις κάποιο λινκ?

Edit : Ok το κατέβασα το αρχείο από εδώ https://www.google.com/amp/s/adimorahblog.com/stable-miui-12-5-update-for-mi-10t-and-mi-10t-pro/amp/

Το ΟΤΑ.

Μετά πώς το κάνω εγκατάσταση?

Edited by MeddlingMageGR
Link to comment
Share on other sites

Με βοηθάς λίγο? Έχεις κάποιο λινκ?

Edit : Ok το κατέβασα το αρχείο από εδώ https://www.google.com/amp/s/adimorahblog.com/stable-miui-12-5-update-for-mi-10t-and-mi-10t-pro/amp/

Το ΟΤΑ.

Μετά πώς το κάνω εγκατάσταση?

 

Καλησπέρα

Μπαινεις στον updater πανω δεξιά 3 τελιτσες πατάς..πατάς επιλογή πακέτου...πας στα downloads επιλέγεις τη ρομ κάτω αριστερά πατάς το τικ και θα το κάνει αυτοματα.

Αν δεν έχεις τις τρεις τελιτσες δεξιά πάτα κάμποσες φορές επάνω στο σήμα το miui 12 και θα σου εμφανιστούν και προχωράς τη διαδικασία...

 

SOS: μπορεί να μην σου δουλέψει το ΟΤΑ γιατί γίνεται released partially από την ξιαομι...αν όχι τότε κατεβάζεις την recovery

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω επιλογή πακέτου δυστυχώς :(

f69173fc7186e22812c02611753b287b.jpg

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω επιλογή πακέτου δυστυχώς :(

f69173fc7186e22812c02611753b287b.jpg

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πάτα πάνω στο σήμα του miui να σου εμφανίσει έξτρα επιλογες

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια. Πράγματι βγήκε το σωστό μενού, όμως η αναβάθμιση δεν ήταν επιτυχημένη. Ίσως γιατί έχω την 12.1.4 και στο description γράφει - Apply from v12.1.5.0

Έβγαλε μήνυμα λάθους, και το κουφό είναι ότι στην επανεκκίνηση μου έβγαλε το μηλαράκι της Apple αντί του σήματος της Xiaomi!!!!

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια. Πράγματι βγήκε το σωστό μενού, όμως η αναβάθμιση δεν ήταν επιτυχημένη. Ίσως γιατί έχω την 12.1.4 και στο description γράφει - Apply from v12.1.5.0

Έβγαλε μήνυμα λάθους, και το κουφό είναι ότι στην επανεκκίνηση μου έβγαλε το μηλαράκι της Apple αντί του σήματος της Xiaomi!!!!

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σου έβγαλε το μήλο??? Ανήκουστο!!!!! Κουφό!!!! Ναι το ΟΤΑ δεν σου κάνει κατέβασε την recovery και θα σου δουλέψει

Link to comment
Share on other sites

Σου έβγαλε το μήλο??? Ανήκουστο!!!!! Κουφό!!!! Ναι το ΟΤΑ δεν σου κάνει κατέβασε την recovery και θα σου δουλέψει
Ρε παιδια. Έχει βάλει θέμα ios , γι αυτό. Κι εγώ το ίδιο έχω

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια. Έχει βάλει θέμα ios , γι αυτό. Κι εγώ το ίδιο έχω

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αααα οκ καλά που το είπες...δεν το ήξερα αυτό...δεν παίζω με τα θέματα πολυ

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια. Πράγματι βγήκε το σωστό μενού, όμως η αναβάθμιση δεν ήταν επιτυχημένη. Ίσως γιατί έχω την 12.1.4 και στο description γράφει - Apply from v12.1.5.0

Έβγαλε μήνυμα λάθους, και το κουφό είναι ότι στην επανεκκίνηση μου έβγαλε το μηλαράκι της Apple αντί του σήματος της Xiaomi!!!!

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ποιο ακριβως μοντέλο έχεις 10t η 10t pro

επίσης ποια ρομ έχεις ,global η Eu?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω πειράξει, έτσι όπως ήταν στο κουτί.

Ποια αναβάθμιση πρέπει να περάσω?2328f3b360ec753bdb7aa89c3181f00d.jpg

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω πειράξει, έτσι όπως ήταν στο κουτί.

Ποια αναβάθμιση πρέπει να περάσω?2328f3b360ec753bdb7aa89c3181f00d.jpg

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ωραία κομπλέ είσαι. Είσαι EUROPE ! Στο σάιτ που μπήκες και κατέβασες την ΟΤΑ ξαναμπες και κατέβασε την recovery 12.5.1 και πέρασε την κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Γράφει ότι είναι Stable Beta, και Apply from 12.1.5!!! Είσαι σίγουρος ότι κάνει?8f3923717c990949695c4c655243b562.jpg

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...