Jump to content

Samsung Galaxy Z Fold 2


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους! Επειδή τις επόμενες ημέρες πρόκειται να καταργήσω το ένα μου νούμερο, μήπως γνωρίζει κανείς, αν θα μπορούσε η συσκευή να λειτουργήσει μόνο με την eSIM, ή χρειάζεται υποχρεωτικά και φυσική SIM? Έλεγα να το κρατήσω προσωρινά μόνο με την eSIM (αν αυτό γίνεται) και μόλις (?) αρθεί το lockdown να βγάλω φυσική SIM για το βασικό αριθμό μου. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Επειδή τις επόμενες ημέρες πρόκειται να καταργήσω το ένα μου νούμερο, μήπως γνωρίζει κανείς, αν θα μπορούσε η συσκευή να λειτουργήσει μόνο με την eSIM, ή χρειάζεται υποχρεωτικά και φυσική SIM? Έλεγα να το κρατήσω προσωρινά μόνο με την eSIM (αν αυτό γίνεται) και μόλις (?) αρθεί το lockdown να βγάλω φυσική SIM για το βασικό αριθμό μου. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Νομίζω οτι ναι μπορείς να το έχεις μόνο με eSim.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει να δοκιμάσει κάτι εναλλακτικο του youtube ας ρίξει μια ματιά στο newpipe. Μπορείς να έχεις full screen video

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμία ρύθμιση έτσι όπως με διπλό tap ανοίγει η οθόνη έτσι και να κλειδώνει. Μιλάω για stock κατάσταση.

 

Sent from my SM-F916B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμία ρύθμιση έτσι όπως με διπλό tap ανοίγει η οθόνη έτσι και να κλειδώνει. Μιλάω για stock κατάσταση.

 

Sent from my SM-F916B using Tapatalk

 

OneUI 3.0 :) (με stock launcher)

Link to comment
Share on other sites

Πολλή καλή καλή! Και μια νυχτερινή από μένα στο αυτόματο. Ψιλοανεκτή μου φαίνεται.e52f9a009cfbe8a3bff11451531dc1e1.jpg

 

Sent from my SM-F916B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://www.samsung.com/sa_en/mobile-accessories/galaxy-z-fold2-leather-flip-cover-ef-ff916laegww/

 

Τώρα μάλιστα Samsung

 

Sent from my SM-F916B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από χθες κι εγώ στην παρέα...εργαλείο, απλά!!!

 

Στάλθηκε από το SM-F916B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από χθες κι εγώ στην παρέα...εργαλείο, απλά!!!

 

Στάλθηκε από το SM-F916B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλορίζικο φίλε

Δεν είναι απλά και μόνο εργαλείο αλλα είναι και απροβληματιστο εξίσου :)

Link to comment
Share on other sites

https://www.samsung.com/sa_en/mobile-accessories/galaxy-z-fold2-leather-flip-cover-ef-ff916laegww/

 

Τώρα μάλιστα Samsung

 

Sent from my SM-F916B using Tapatalk

Περιμένω τη national geographic σε παρόμοιο στυλ.

 

Στάλθηκε από το SM-F916B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε

 

Δεν είναι απλά και μόνο εργαλείο αλλα είναι και απροβληματιστο εξίσου :)

Σε ευχαριστώ. Έχοντας βασική συσκευή το 11 Pro, γιατί είμαι από αυτούς που απολαμβάνω και τα δύο λογισμικά εξίσου χωρίς κολλήματα, το Fold 2 με έχει κάνει να το ερωτευτώ! Τέτοια άνεση δεν την περίμενα!!!

 

Στάλθηκε από το SM-F916B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή και τα παιχνίδια είναι μέσα στην ζωή του κινητού ,όσοι το έχετε παίζοντας στην εσωτερική οθόνη τις δημιουργούμε θέματα ;είναι το μαλακή ωστε να την φθιρουμε παίζοντας;
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, εφαρμογές όπως το Instagram είναι optimazied στην μεγάλη οθόνη? Αν όχι εχει κατεβάσει κάποιος το samsung good lock και επιβεβαιώνει ότι δουλεύει????
Note 9
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, εφαρμογές όπως το Instagram είναι optimazied στην μεγάλη οθόνη? Αν όχι εχει κατεβάσει κάποιος το samsung good lock και επιβεβαιώνει ότι δουλεύει????
δουλεύει ναι, απλά σου κάνει crop τη φωτογραφία λίγο.

 

Sent from my SM-T865 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πήγε σε άλλο επίπεδο!deee0529df3a4582b76095bd18dd7067.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έτσι ακριβώς το έχω και εγώ στο γραφείο μου με την μόνη διαφορά ότι το κουμπωνω στην οθόνη την 27αρα και το δουλεύω σε dex mode office και emails κυρίως

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχετε κανένα θέμα με τις κλήσεις; Έχει συμβεί να καλώ να φαίνεται ότι απαντά αυτός που έχω καλέσει αλλά να μην τον ακούω. Νόμιζα πως έφταιγε το Bluetooth αλλά τώρα μου το έκανε και με ενσύρματο hands-free. Να φταίει ότι συνδέω ακουστικό ή να είναι κάτι άλλο;

 

Sent from my SM-F916B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Z Fold 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...