Jump to content

Samsung Galaxy Z Fold 2


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεί να είναι θέμα δικτύου..όλα είναι υπεεφορτωμενα αυτές τις μέρες. Δοκίμασε μετά τις 18:00 να δούμε αν συνεχίζεις να έχεις πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω θέμα με την εσωτερική ζελατίνα προστασίας,έχει γεμίσει φουσκάλες κατά μήκος του σημείου που τσακίζει η οθόνη.

Αντιμετωπίζει κανείς άλλος το ίδιο θέμα και τι θα κάνουμε τώρα που δεν υπάρχουν διαθέσιμες στα service center της samsung εδώ στην Θεσσαλονίκη;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω θέμα με την εσωτερική ζελατίνα προστασίας,έχει γεμίσει φουσκάλες κατά μήκος του σημείου που τσακίζει η οθόνη.

Αντιμετωπίζει κανείς άλλος το ίδιο θέμα και τι θα κάνουμε τώρα που δεν υπάρχουν διαθέσιμες στα service center της samsung εδώ στην Θεσσαλονίκη;

Φιλε μου αφαιρεσε την τελειως οπως την εχω αφαιρεσει και εγω χωρις κανενα προβλημα και θα δεις τεραστια διαφορα στην αισθηση καθως και στην θεαση

 

Στάλθηκε από το SM-F916B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω τη national geographic σε παρόμοιο στυλ.

 

Στάλθηκε από το SM-F916B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ήρθε η θήκη? εντυπώσεις? φώτο?

Note 9
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου αφαιρεσε την τελειως οπως την εχω αφαιρεσει και εγω χωρις κανενα προβλημα και θα δεις τεραστια διαφορα στην αισθηση καθως και στην θεαση

 

Στάλθηκε από το SM-F916B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τελικά την ξήλωσα και εγώ αφού πήρα τηλ την samsung και μου είπανε να την αφαιρέσω προσεκτικά.

Υ.Γ Μόλις έλαβα update ασφαλείας Δεκεμβρίου...τσεκάρετε

Link to comment
Share on other sites

Τελικά την ξήλωσα και εγώ αφού πήρα τηλ την samsung και μου είπανε να την αφαιρέσω προσεκτικά.

 

Υ.Γ Μόλις έλαβα update ασφαλείας Δεκεμβρίου...τσεκάρετε

Ειμαι έτοιμος να το κάνω και εγώ. Γέμισε αέρα σε πολλά σημεία!.

 

Sent from my SM-T865 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι έτοιμος να το κάνω και εγώ. Γέμισε αέρα σε πολλά σημεία!.

 

Sent from my SM-T865 using Tapatalk

Οταν σε προηγουμενα ποστ ελεγα οτι εγω εβγαλα την προστατευτικες μεμβρανες μεσα εξω και οτι ισχυει η εγγυηση κανονικα καποιοι απο εδω μεσα το αμφισβητουσαν.Τουλαχιστον τωρα δικαωθηκα και το παλληκαρι ποιο πανω πηρε την samsung και του ειπαν να βγαλει την μεμβρανη μονος του.Καλο μηνα και καλες γιορτες σε ολους σας!!

 

Στάλθηκε από το SM-F916B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Beta 2 OneUi 3.0 is out - προχωράμε ακάθεκτοι για Android 11 τον επόμενο μήνα.

 

h@#s://www.sammyfans.com/2020/12/07/galaxy-z-fold-2-getting-one-ui-3-beta-2/

 

Sent from my SM-T865 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι πιο γνωστοι Youtubers ψηφισαν το καλυτερο κινητο του 2020. Μαντεψτε...

 

Μια κατηγορία μόνο του και χωρίς επιστροφή....

Δεν με φαντάζομαι ποτέ ξανά με κλασικό κινητό στα χέρια :cry:

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε επιτέλους national geographic.

Πολυτελής συσκευασία, μαγνητάκι μπροστά για να προστατεύει την μπροστινή οθόνη σε περίπτωση πτώσης (να μην ανοίξει) και θηκη για πιστωτική εσωτερικά. Δεν είμαι λάτρης των wallet case αλλά στο συγκεκριμένο κινητό δεν υπάρχουν πολλές ποιοτικές επιλογές. Για μεταφορά στην τσέπη του μπουφάν κτλ είναι άψογη. Το αρνητικό που ίσως θα έβρισκα είναι όταν είναι ανοιχτή δυσκολεύει λίγο στο κράτημα από την αριστερή πλευρά. Ελπίζω να τη συνηθίσω.

 

 

ca520f8d9673cdbe1271806a200f77c3.jpgdde1a5ecdd7c7fe4bfa97e3c61b39bd4.jpgc9f8e51536b4f662a6e0de24c8f14501.jpg

 

82dc8b6bde816e6a7ed2a3bbb79b90af.jpgc022c43883aba97647a18fe2dada45cf.jpg705840e4b75660d9a9a24d363d8c0343.jpgfbefc5652b39bd410c46bc8c944e7ed4.jpg

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ , δίνει μια σοβαρότητα και πολυτέλεια. Βέβαια έχω σκοπό να πάρω και τη spigen slim armor και να κλείσω από θηκες.

 

Στάλθηκε από το SM-F916B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω πάρει την thin fit, δεν την έχω χρησιμοποιήσει ποτέ. Αυτού του είδους σαν τη δικιά σου ή η araree που εγώ χρησιμοποιώ νομίζω πως είναι ό,τι καλύτερο από προστασία και χρηστικότητα.

 

Sent from my SM-F916B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι ίδιας φιλοσοφίας με την araree, η διαφορά τους είναι στο πώς κλείνει το πάνω καπάκι.
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε επιτέλους national geographic.

Πολυτελής συσκευασία, μαγνητάκι μπροστά για να προστατεύει την μπροστινή οθόνη σε περίπτωση πτώσης (να μην ανοίξει) και θηκη για πιστωτική εσωτερικά. Δεν είμαι λάτρης των wallet case αλλά στο συγκεκριμένο κινητό δεν υπάρχουν πολλές ποιοτικές επιλογές. Για μεταφορά στην τσέπη του μπουφάν κτλ είναι άψογη. Το αρνητικό που ίσως θα έβρισκα είναι όταν είναι ανοιχτή δυσκολεύει λίγο στο κράτημα από την αριστερή πλευρά. Ελπίζω να τη συνηθίσω.

 

 

ca520f8d9673cdbe1271806a200f77c3.jpgdde1a5ecdd7c7fe4bfa97e3c61b39bd4.jpgc9f8e51536b4f662a6e0de24c8f14501.jpg

 

82dc8b6bde816e6a7ed2a3bbb79b90af.jpgc022c43883aba97647a18fe2dada45cf.jpg705840e4b75660d9a9a24d363d8c0343.jpgfbefc5652b39bd410c46bc8c944e7ed4.jpg

Νομίζω ότι το πιάσιμο με ανοιχτό το τηλέφωνοα με ένα χέρι από αριστερά όπως φαίνεται στη φώτο είναι οκ.. ;όπως επίσης και η θέση stand

https://zoarah.com/national-geographic-eco-leather-style-folio-case-for-galaxy-fold.html

Edited by ser2909
Note 9
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το πιάσιμο με ανοιχτό το τηλέφωνοα με ένα χέρι από αριστερά όπως φαίνεται στη φώτο είναι οκ.. ;όπως επίσης και η θέση stand

https://zoarah.com/national-geographic-eco-leather-style-folio-case-for-galaxy-fold.html

Στο link η θήκη είναι για το fold 1.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο link η θήκη είναι για το fold 1.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στη φωτο είναι όντως για το fold 1 αλλα ισχύει το ίδιο και για το fold 2.. Παρέλαβα σήμερα και εγώ τη θήκη για το fold 2 και το κράτημα από αριστερά όταν είναι ανοιχτό όπως φαίνεται στη φωτο είναι ΤΕΛΕΙΟ!!! Επίσης επιβεβαιώνω ότι λειτουργεί και η θέση stand !!!

Note 9
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Πωλείται galaxy fold 2 black 256gb εντελώς καινούργιο . Στο τηλέφωνο δεν έχει μπει καν κάρτα sim . Είναι αγορασμένο από Ελλάδα πριν 20 μέρες. Υπάρχει απόδειξη αγοράς. Μαζί με τον τηλέφωνο θήκη national geographic δέρμα. (Αυτή που φαίνεται στα παραπάνω post. Η τιμή είναι super. Χρήματα μετρητά. Αθήνα. Όποιος ενδιαφερεται σοβαρά μου στέλνει μήνυμα.
Note 9
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ!!! Αλλά φοβάμαι πολύ μην το γρατσουνισω...ειδικά τη μέσα οθόνη.... Τη θήκη να βάλω που να είναι λεπτή να μην δίνει όγκο?

Η κάμερα μου φαίνεται αρκετά χειρότερη από το note 20 ultra... Μου θυμίζει galaxy s10

Link to comment
Share on other sites

Το note 20 ultra έχει κορυφαία κάμερα κ αυτό είναι κ το παράπονο μου από την συσκευή. Από θήκη εγώ κατέληξα σε θήκη πορτοφόλι (national geographic). Αλλιώς θα πήγαινα σε spigen tough - slim armor

 

Στάλθηκε από το SM-F916B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εσύ έχεις και ένα από τα μεγαλύτερα κανάλια στο YouTube λογικό να το πήρες, δωρο στο έκανε η Samsung

 

Γνωρίζεις και ελληνικά βλέπω εύγε

sent from S10 Lite

 

Εσύ που είσαι με s10 lite τι κοιτάς εδώ? Λάθος forum

Link to comment
Share on other sites

Ρε Κωνσταντίνε είσαι 47 χρόνων (λογικά) και σχολιάζεις το username ενός χρήστη που στο κάτω κάτω μπορεί να του αρέσουν τα reviews του συγκεκριμένου YouTuber.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Z Fold 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...