Jump to content

Redmi 9


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
6 minutes ago, giwrgos21r said:

Aθανασιε καλησπέρα, το ξανακανα όπως γράφει. Δες την φωτο. Εγραψα την εντολή κ πατησα exit

Όταν δίνεις το adb devices, τη βλέπει τη συσκευή σου ο υπολογιστής; Θα πρέπει να σου βγάζει κάτι σαν σειριακό αριθμό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 60
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Just now, athanaso77 said:

Όταν δίνεις το adb devices, τη βλέπει τη συσκευή σου ο υπολογιστής; Θα πρέπει να σου βγάζει κάτι σαν σειριακό αριθμό.

ναι απλα τον εκρυψα για ευνοητους λογους..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 minute ago, giwrgos21r said:

ναι απλα τον εκρυψα για ευνοητους λογους..

Και καλά έκανες. Από ότι βλέπω, οι εντολές σου τρέχουν κανονικά μέχρι τέλος; Και εξακολουθεί να μην κάνει η συσκευή σου αυτό που θέλεις;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να επιστρεψω το κινητο, ειμαι πληρως απογοητευμενος απο την Xaomi, μου ειναι εξαιρετικα δυσκολο καθημερινα να ανοιγοκλεινει η οθονη μονη της. Επισης οταν μιλω και το εχω στο αφτι, ανοιγοκλεινει μονη της και πατιεται η σιγαση απο μονη της η με το αγγιγμα του αφτιου μου και δεν με ακουει ο αλλος. Επισης ενοχλητικο και το οταν με καλουν και παταω το power off για να σταματησει ο ηχος κλησης και να σβησει η οθονη, αυτη ανοιγει μονη της παλι.

Χειροτερη συσκευη δεν εχω αγορασει στην ζωη μου. Κουραστηκα πραγματικα θα ζητησω επιστροφη χρηματων.

1 minute ago, athanaso77 said:

Και καλά έκανες. Από ότι βλέπω, οι εντολές σου τρέχουν κανονικά μέχρι τέλος; Και εξακολουθεί να μην κάνει η συσκευή σου αυτό που θέλεις;

δεν ξερω αν την δεχτηκε την εντολη. δεν ειχε καποια ανταποκριση το κινητο μετα που την εγραψα. Θα επρεπε? οπως και ναχει δεν διορθωθηκε το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα!

Υπάρχει κάποιο λινό για κάποια gcam για το συγκεκριμένο τηλέφωνο;; Μερικές που έψαξα δεν έπαιζαν σωστά!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Το κινητό της γυναίκας μου Red mi 9 με κωδικό   M2004J19G  πολλές φορές κλείνει μόνο του.

 

Τι πρέπει να κάνω ;;;

Αν αυτό σας βοηθήσει ..τώρα κάνει ενημέρωση την MIUI 12.5...

Λέτε να σταματήσει μετά την ενημέρωση του MIUI ;;

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, georgefocus said:

Το κινητό της γυναίκας μου Red mi 9 με κωδικό   M2004J19G  πολλές φορές κλείνει μόνο του.

 

Τι πρέπει να κάνω ;;;

Αν αυτό σας βοηθήσει ..τώρα κάνει ενημέρωση την MIUI 12.5...

Λέτε να σταματήσει μετά την ενημέρωση του MIUI ;;

Μετά την αναβάθμιση, πήγαινε στις ρυθμίσεις / Σχετικά με το τηλέφωνο / Αποθηκευτικός χώρος και δες τη διαθεσιμότητα. Ίσως χρειαστεί να αδειάσεις τη μνήμη από μεγάλα αρχεία ή/και να προσαρτήσεις μια κάρτα SD.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 4 months later...

Γεια σας

Εχω το xiaomi redmi 9 MIUI version 12.5.4 και μερος της δουλειας μου ειναι να δουλευω υπογεια εκει οπου δεν υπαρχει σημα δυκτιου.

Η συσκυεη μου καθε φορα που δεν βρισκει υπηρεσια κινητης τηλεφωνιας παιζει τον ηχο ειδοποιησης και μου βγαινει το μηνυμα sim 1: no service.

Αυτο μπορει να γινει μεχρι και 40 φορες το λεπτο. Ειναι πολυ ενοχλητικο και δεν ξερω πως να το σταματησω.

Δυστυχως το να βαλω τη συσκευη σε σιγαση δεν ειναι ειναι επιλογη διοτι εχουμε wifi και πρεπει να ακουω τα νεα μηνυματα.

Υπαρχουν φορες που μπορει η ειδοποιηση που αναφερα παραπανω να παιξει και 4 φορες η μια πανω στην αλλη.

Οποιος μπορει ας με βοηθησει.

Μια σημειωση που μπορει να βοηθησει, δουλευω κοντα στα συνορα με τουρκια και για αποφυγη επιπλεον χρεωσεων περιαγωγης, το δυκτιο το διαλεξα χειροκινητα διοτι στο αυτοματο μπαινει κατευθειαν στα τουρκικα τηλεφωνικα δυκτια.

Σας ευχαριστω

Screenshot_2023-04-04-09-47-44-425_lockscreen.jpg

Ο Κυριος Προεδρος
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Μια λύση που σκέφτηκα

Βάλτο σε flight mode αλλά ενεργοποιήσε το wifi όταν είσε στο υπόγειο

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Βοηθήστε με παιδιά.
Από τηλέφωνο μετέφερα στη κάρτα μνήμης του τηλεφώνου τις φωτό.
Χάθηκαν τα screenshot.
Υπάρχει ο φάκελος αλλά όχι τα screenshot.
Κινητό xiaomi redmi 9

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...