Jump to content

Sony Ericsson W550i


marios1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Geia sas paidia kai egw kainourgios eimai sta kinita SE! Tha ithela na kanw mia erotisoula! :p Mporei na ginei zoom se mia fotografia?Exo tin entiposi pos oxi alla an iparxei tropos let me know! :)

Episis na kanw kai mia erotisi iparxei sigkekrimeni mnimi gia minimata i apothikevontai ola ta minimata kanonika! kai kapoia stigmi tha mou zitisei na sviso kapoia?

Pantos ontos poli kalo to kinito afto kai episis eimai apo tous tyxerous atyxous pou apo tin defteri mera agoras dimiourgithike to provlima me tin aspri othoni kai xriastike update pragma pou ekana EFTIXOS afthimeron! exexexe! :P Se enan poli sinergasimo akprosopo tis SE stin kallirois einai den thimamai arithmo! Katastima TIM einai! Poli Filikoi!To lew gia opion tyxon antimetopisei provlima kai menei ekei konta!

 

Filika FiR3FoX

 

 

 

 

καλημερα και καλως ηλθες στο forum.zoom στην φωτογραφια εφοσον εχει τραβηχτει δεν μπορεις να κανεις,οταν ειναι ομως σε καταστασης αναμονης και ετοιμαζεσαι να την βγαλεις εχει αναλογα και την αναλυση της photo μεχρι και 4χ.

Τα μηνυματα αποθηκευονται στην μνημη του κινητου και αν υπερβεις καποιο συγκεκριμενο οριο θα σου ζητηθει να σβησεις μερικα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 767
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μπορεις να κανεις και σε φωτο που εχεις ηδη τραβηξει,Πατας οριζοντια και μετα με τα πληκτρα που κανουν ζουμ φτανει μεχρι 32χ.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλως ηλθες στο forum.zoom στην φωτογραφια εφοσον εχει τραβηχτει δεν μπορεις να κανεις,οταν ειναι ομως σε καταστασης αναμονης και ετοιμαζεσαι να την βγαλεις εχει αναλογα και την αναλυση της photo μεχρι και 4χ.

Τα μηνυματα αποθηκευονται στην μνημη του κινητου και αν υπερβεις καποιο συγκεκριμενο οριο θα σου ζητηθει να σβησεις μερικα.

Λάθος φίλε raver. Έχεις χάσει επεισόδια. Σε όλα τα νέα SE μπορείς να κάνεις zoom και στην φωτό που έχεις τραβήξει. Με τα ίδια πλήκτρα που ζουμάρεις όταν τραβάς την φωτό. Χ32 όπως είπε και ο φίλος greeklover. Και μπορείς μετά με το κουμπί πλοήγησης να πας σε όποιο σημείο της φωτογραφίας θες.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, επειδή ψάχνομαι για κινητό, το w550i για εμένα μου το θέλω να έχει έναν αξιπορεπή χώρο για mp3, να παίζει mp3 για ήχο κλήσης και να είναι ωραίο design πιστεύετε οτι είναι καλό;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

και να είναι ωραίο design

 

Χμ....αν και (όπως αναφέρθηκε στις πρώτες κιόλας σελίδες) είναι περισότερο κοριτσίστικο :) είναι πολύ καλά σχεδιασμένο, μπορείς να κάνεις σχεδόν τα πάντα χωρίς να χρειαστεί να το ανοίξεις, τα πλήκτρα είναι αρκετά μεγάλα ώστε να τα βρίσκεις αν και ακουμπάνε μεταξύ τους (οπότε ξέχνα το τυφλό σύστημα :rolleyes: ). Το μόνο που δεν έχω βρει ακόμα είναι σε τι χρησιμεύει το "χερούλι" που έχει από πάνω (δεν έχω βρει θήκη φτιαγμένη για αυτό εκτός από κάτι απαράδεκτες σαν πουγκιά), πάντως, θεωρητικά, άμα μπορείς να το κρεμάσεις από εκεί είναι φοβερά βολικό μιας και ανοίγοντάς το είναι κρεμασμένο ανάποδα άρα γράφεις sms χωρίς να χρειαστεί να το βγάλεις :cool:

 

να παίζει mp3 για ήχο κλήσης

Παίζει Mp3s ως ήχο κλήσης, εγώ προσωπικά έχω βάλει ό,τι τραγούδι μου άρεσε κομμένο με το CoolEdit.

 

θέλω να έχει έναν αξιπορεπή χώρο για mp3

256MB μνήμη έχει, άμα θες να το φορτώσεις τραγούδι μπορεί να πάρει περίπου 30-40 αλλά με το αντίστοιχο τίμημα....... (μηδέν χώρος για ringtones κλπ)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χμ....αν και (όπως αναφέρθηκε στις πρώτες κιόλας σελίδες) είναι περισότερο κοριτσίστικο :) είναι πολύ καλά σχεδιασμένο, μπορείς να κάνεις σχεδόν τα πάντα χωρίς να χρειαστεί να το ανοίξεις, τα πλήκτρα είναι αρκετά μεγάλα ώστε να τα βρίσκεις αν και ακουμπάνε μεταξύ τους (οπότε ξέχνα το τυφλό σύστημα :rolleyes: ). Το μόνο που δεν έχω βρει ακόμα είναι σε τι χρησιμεύει το "χερούλι" που έχει από πάνω (δεν έχω βρει θήκη φτιαγμένη για αυτό εκτός από κάτι απαράδεκτες σαν πουγκιά), πάντως, θεωρητικά, άμα μπορείς να το κρεμάσεις από εκεί είναι φοβερά βολικό μιας και ανοίγοντάς το είναι κρεμασμένο ανάποδα άρα γράφεις sms χωρίς να χρειαστεί να το βγάλεις :cool:

 

 

Παίζει Mp3s ως ήχο κλήσης, εγώ προσωπικά έχω βάλει ό,τι τραγούδι μου άρεσε κομμένο με το CoolEdit.

 

 

256MB μνήμη έχει, άμα θες να το φορτώσεις τραγούδι μπορεί να πάρει περίπου 30-40 αλλά με το αντίστοιχο τίμημα....... (μηδέν χώρος για ringtones κλπ)

 

 

Χμμ , το "χερούλι" απο πάνω είναι η κεραία του:D

Χρησιμεύει στο να έχει σήμα το κινητό ώστε να μπορείς να επικοινωνείς:p:)

 

μόνο 30-40 τραγούδια στα 256 mb??:blink:

καλά , τι δειγματοληψεία έχετε??? 320Kbps??

 

Αφού έτσι και αλλιώς , πάνω από τα 128Kbps από τις ψείρες δεν έχει διαφορά

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Anarxaki...thanks για τις πληροφορίες...

 

Μου άρέσει σαν design, δεν το βρίσκω άσχημο...Αν αλλάζει και η πρόσοψη και σε άλλα χρώματα μια χαρά είμαι...

 

Έχει πολύ καλή τιμή βρε συ...Και ΠΟΛΥ δυνατό ήχο! και είναι και γύρω στα 250 euros.

 

βασικά το w900 ήθελα, αλλά είναι πολύ ακριβό!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Έχετε βρει πουθενά προσόψεις;; Βασικά θα ήθελα μαύρη/ασημένια... Δεν με τρελαίνει η πορτοκαλί!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Egw gia mp3 xrisimopio i 112 i 96 san piothta! Den kanei Sxedon kamia diafora! I toulaxisto etsi mou fainete ! Opote mou xoraei polla parapano :P to kinito! exexexe

 

το 96 νομίζω είναι η χρυσή τομή:)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Ωραία! Τα κατάφερα! Μας έβαλε ο Msk το κανονικό avatar του W550i με πιαστράκι/κεραία αυτή τη φορά από πάνω! :ρ
"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, προσόψεις έχει μέσα??

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο myphone!!! Ρώτα καλύτερα εδώ, καθώς οι εφαρμογές και τα παιχνίδια(κτλ.) είναι σχεδον ίδια με το W800&K750.
Link to comment
Share on other sites

kana site me mpolika kai kala progrmata xerete? kai kati alo koufo pou akosa gia afto to kinito pou pistevw tha gelase.. mou lei enas pos pernas ena neo logismiko kai sou kanei megaliteri tin mnimi ... eleos ?:lol:

Φίλε Psycho1989 κοίτα στο http://www.myphone.gr/software/category-15.html και στο http://www.getjar.com/software/Java/Sony-Ericsson/

 

Επίσης να σε καλωσορίσω στο forum :)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

thanks fir3fox...mallon tha to tsimphsw thn Deutera!

;)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Χμμ , το "χερούλι" απο πάνω είναι η κεραία του:D

Χρησιμεύει στο να έχει σήμα το κινητό ώστε να μπορείς να επικοινωνείς:p:)

 

μόνο 30-40 τραγούδια στα 256 mb??:blink:

καλά , τι δειγματοληψεία έχετε??? 320Kbps??

 

Αφού έτσι και αλλιώς , πάνω από τα 128Kbps από τις ψείρες δεν έχει διαφορά

Ε λοιπόν, δεν θα το φανταζόμουν ποτέ!!!!!!!! Χαχα

Εγώ πάντως, όταν κάνως δουλειές, περνάω ένα σκοινάκι από την κεραία-χερούλι, το δένω γύρω από τη μέση και το έχω πάντα κοντά μου! Γιατί δε μπορώ και πολλή ώρα μακριά του :)

Όσο για τα mp3s όταν τα έφτιαχνα δεν είχα υπ'όψη ότι θα πάρω κινητό walkman :) και τώρα βαριέμαι να τα φτιάξω πάλι μόνο και μόνο για να τα ακούω από το τηλέφωνο :D

DesertSMisSRaiN καλορίζικο! (Από αύριο) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είμαι αμαρτωλός....anarxaki...

 

Ι'm having second thoughts...παίζει και το BENQ-Siemens EL71 στο μυαλό μου που είναι και πιο μαζεμένο και έχει και κάρτα μνήμης

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Όσο για τα mp3s όταν τα έφτιαχνα δεν είχα υπ'όψη ότι θα πάρω κινητό walkman :) και τώρα βαριέμαι να τα φτιάξω πάλι μόνο και μόνο για να τα ακούω από το τηλέφωνο :D

(Από αύριο) :)

 

Ναι ,όντως, και εγώ είμαι αναγκασμένος να έχω όλα μου τα τραγούδια 2 φορές.Σε μεγάλη και μικρή(για το κινητό κλπ)δειγματοληψία.:(

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ,όντως, και εγώ είμαι αναγκασμένος να έχω όλα μου τα τραγούδια 2 φορές.Σε μεγάλη και μικρή(για το κινητό κλπ)δειγματοληψία.:(

 

μα γιατι χρειαζεται να το κανεις αυτο ???αφου με το προγραμμα που σου δινει η ericsson μπορεις την ωρα που τα περνας τα mp3 στο κινητο σου να επιλεγεις να τα περασει με μικροτερο bitrate.Απλα θα καθυστερησει λιγο παραπανω στην μεταφορα γιατι πρεπει να κανει και την επεξεργασια προηγουμενως,το προτιμω ομως αυτο απο το να τα εχω 2 φορες

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έχω λυσσάξει να βάλω σώνει και καλά ένα συγκεκριμένο ήχο σαν ήχο έναρξης. Και δε μπορώ. Ξέρετε πώς γίνεται;

 

Και δεν δέχομαι απαντήσεις του στιλ "δε μπορείς" ή "δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα" :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W550i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...