Jump to content

Sony Ericsson W550i


marios1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

H analisi einai idia me tou k750 nomizw. exei pola post stis teleutaies selides tou ericsson foroum gemata paixnidia ia autin tin analisi. koitakse kai ksana pesmou

 

mallon den psaxnw kala... giati den vrika kati :(:(:(:(:cry: :fool:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 767
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημερα σας. Εχω ενα προβλημα με το W550i μου.Οταν μπαινω στο TIM Plus δεν μπορω να διαβασω τιποτα.Ολα ειναι με ακατανοητους χαρακτηρες.Τα μονα που διαβαζοντε ειναι μερικες γραμμες στα αγγλικα.Τι φτεει?Γνωριζει κανεις?Φτιαχνετε?Να στε καλα
Link to comment
Share on other sites

κατεβασε το opera mini για το κινητό σου!

Αυτό χρησιμοποιώ εγώ που είχα το ίδο πρόβλημα με το w900

http://www.operamini.com/download/

Link to comment
Share on other sites

κατεβασε το opera mini για το κινητό σου!

Αυτό χρησιμοποιώ εγώ που είχα το ίδο πρόβλημα με το w900

http://www.operamini.com/download/

 

Και τι θα κανω με αυτο?Να σαι καλα φιλε μου για την βοηθεια σου

Link to comment
Share on other sites

ειναι java εφαρμογή. την κατεβάζεις, την εγκαθιστάς και την τρέχεις!

1000 καλύτερο απο τον browser του κινητού!

Εμφανίζει μεγάλες σελίδες (κανονικες html) αφου πρώτα τις κατεβάζει στον server της opera, τις συρικνώνει και μετα ερχονται στο τηλεφωνό σου!

Link to comment
Share on other sites

Παρε τηλεφωνο στο Service της SΕ και θα σου στειλουν μια γραμματοσειρα που θα την εγκαταστησεις.Ο Opera δν ανοιγει το TIM PLUS!

Nokia N70 Symbian OS:8.1

CPU:ARM 220,8MHz

RAM:51MB (FREE 30MB) Battery:BL-5C (900MaH) Memory:1GB (FREE 51MB) Firmware: 5.0638.3.0.1V

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ανοίγει το TIM πλας με τον όπερα.

όσο για αυτό με τις γραμματοσειρές δεν παίζει με τίποτα. δεν είναι σμαρτ φονε το τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

???? t na kanw...:(

 

βαλε με στο msn να σου δώσω λινκ και παιχνίδια

 

μεχρι τις 9

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Mipos kseris kanis kapoio site gia free pexnidia gia to w550i?

http://penguin.kurgan.ru/cgi-bin/mob_games.pl?dir=//

 

http://www.brutus16.friko.pl/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mετα απο 1 χρονο και 3 μηνες λειτουργιας του W550i η οθονη ξαφνικα τα επαιξε (τα δειχνει παρα πολυ θαμπα), υπαρχει περιπτωση να το φτιαξω ή να παω για αλλο κινητο?? Κανονικα η εγγυηση δεν ειναι για 2 χρονια? Θα μου καλυψει αραγε τα εξοδα του σερβις?
Link to comment
Share on other sites

parakalo na mou pei kapios filos pos boro na egatastiso paixnidia ektos tis morfis jar kai jad sto kinito mou w550i

απλουστατα δεν μπορεις.το κινητο σου "τρεχει" μονο εφαρμογες java(jar).αλλη εφαρμογη οπως (sis) δεν αναγνωριζει.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mετα απο 1 χρονο και 3 μηνες λειτουργιας του W550i η οθονη ξαφνικα τα επαιξε (τα δειχνει παρα πολυ θαμπα), υπαρχει περιπτωση να το φτιαξω ή να παω για αλλο κινητο?? Κανονικα η εγγυηση δεν ειναι για 2 χρονια? Θα μου καλυψει αραγε τα εξοδα του σερβις?

θα το πας σε ενα επισημο service με την αποδειξη αγορας και θα το καλυψει η εγγυηση,εκτος και αν στην οθονη εχει προκληθει ζημια απο εσενα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

άμα έχει χτυπήματα, εξωτερικά τα καλύπτει όλα η εγγύηση?
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

άμα έχει χτυπήματα, εξωτερικά τα καλύπτει όλα η εγγύηση?

 

Όχι φυσικά. Τα χτυπήματα είναι δικό σου φταίξιμο.

Link to comment
Share on other sites

Όχι φυσικά. Τα χτυπήματα είναι δικό σου φταίξιμο.

 

εννοώ, άμα έχει χτυπήματα το κινητό. Πχ Κ800. και ξαφνικά μια μέρα επέλθει ο θάνατος της άσπρης οθόνης, ή χαλάσει η κάμερα. σε καλύπτει η εγγύηση?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ για τα χτυπήματα σου είπα. Η εγγύηση υποτίθεται ότι δεν σε καλύπτει αν η οποιαδήποτε βλάβη είναι από πέσιμο/χτύπημα ή υγρασία. Δηλαδή αν είναι από δική σου ευθύνη. Μόνο αν είναι από λάθος του κατασκευαστή σε καλύπτει.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ για τα χτυπήματα σου είπα. Η εγγύηση υποτίθεται ότι δεν σε καλύπτει αν η οποιαδήποτε βλάβη είναι από πέσιμο/χτύπημα ή υγρασία. Δηλαδή αν είναι από δική σου ευθύνη. Μόνο αν είναι από λάθος του κατασκευαστή σε καλύπτει.

 

E δηλαδή εκείνος πούχε το ζ520 για 1 χρόνο και τώρα πέθανε, σίγουρα θα έχει χτύπημα. Άρα πιστεύω πως θα κάνουν λίγο τα στραβά μάτια. Άμα δουν οτι δεν έχουν σχέση τα χτυπήματα. Υπάρχουν όμως άλλες φορές που το εκμεταλεύονται. οπως εμένα που για το ράγισμα του Dpad βάλθηκε να μου πείσει πως το χτύπησα. Η απόδειξη εγγύησης έχει πάνω δύο κωδικούς. 99%΄ο πρώτος ειναι για τα χτυπήματα και ο άλλος για γδαρμένη οθόνη. Σεμένα και τα δύο έγγραφαν Οχι. Το κάνουν για να μην προκαλέσουν άγχος στον πελάτη

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πρίν μία εβδομαδα πούλησα σ'έναν γνωστό μου το κινητό μου w550.Όσο καιρό το είχα στην κατοχή μου, το κινητό ήταν άψογο! Το πρόβλημα είναι ότι στο παιδί που το έδωσα, απ την πρώτη κιόλας μέρα..του σβήνει,του κολλάει. . . τίποτα απολύτως δεν λειτουργεί σωστά! Τί μπορεί να φταίει? Εμένα δεν μου είχε βγάλει ποτέ κανένα πρόβλημα.Άν κανείς σας ξέρει κάτι άς ενημερώσει... Ευχαριστώ..
Link to comment
Share on other sites

Για να σου πει κάποιος τι φταίει θα πρέπει να είναι μέντιουμ.

Αν δεν έκανε πειράματα με το κινητό ο νέος κάτοχός του, θα πρέπει να είναι σούπερ γκαντέμης. Ας το κάνει μια αναβάθμιση μήπως στρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα μήπως ξέρει κάποιος..Δεν εννοούσα να έχει μαντικές ικανόητες αλλα μήπως έχει συμβεί κάτι παρόμοιο. Πώς γίνεται το κινητό ν'αλλάξει συμπεριφορά απ'τη μιά μέρα στην άλλη! Λειτουργούσε άψογα.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πρόσφατα απέτησα το κινητάκι,πραγματικά κορυφαίο σχέδιο/δυνατότητες,αρκετή μνήμη τα 256.Μετά από χρόνια με siemens,κατάλαβα οτι υπάρχουν κ κινητα χωρίς κολλήματα,restart κτλ.

Μόνο se από εδώ κ πέρα.(έχει παλιά έκδοση λογισμικού,αλλά δ κάνω αναβάθμιση αφού δουλεύει μια χαρά με την R4BA041.).;Oso για sms, αυτό πού κάνω είναι νέο sms->πατάω # συνεχόμενα, και γράφω μια χαρά μήνυμα κεφαλαία 160 χαρακτήρες.Σιγά την κούραση ρε παιδιά

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W550i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...