Jump to content

Redmi Note 9 Pro


highland1
 Κοινοποίηση

Ως κάτοχοι θα προτείνατε το Redmi Note 9 Pro σε κάποιον και γιατί;  

210 members have voted

  1. 1. Ως κάτοχοι θα προτείνατε το Redmi Note 9 Pro σε κάποιον και γιατί;

    • ΝΑΙ - Γιατί τη θεωρώ οικονομική συσκευή
    • ΝΑΙ - Γιατί εμπιστεύομαι την Redmi (Xiaomi)
    • ΝΑΙ - Γιατί τα τεχνικά χαρακτηριστικά της με καλύπτουν
    • ΝΑΙ - Για όλα τα παραπάνω
    • ΟΧΙ - Γιατί δε με ικανοποιεί η εγγύηση της Xiaomi
    • ΟΧΙ - Γιατί βρίσκω σφάλμα/-τα λογισμικού - (bug(s))
    • ΟΧΙ - Γιατί με απογοήτευσε η εμπειρία χρήσης
    • ΟΧΙ - Για όλα τα παραπάνω


Recommended Posts

Μιας και χρησιμοποιείτε το True Phone να κάνω κι εγώ μια ερώτηση;

Στο redmi note 8 pro που το είχα δουλεύανε όλα ρολόι. Στο 9 pro δεν μπορω να φτιάξω shortcuts άμεσης κλήσης στην αρχική οθόνη του κινητού, κάτι που θεωρώ πολύ χρήσιμο. Ξέρει κανείς αν οφείλεται στο True Phone ή έχει το 9άρι κανένα περιορισμό;

όποιος μου δώσει μια λύση θα του είμαι ευγνώμων...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Όχι Βασίλη δεν είχα προβλήματα από την αρχή το περίεργο στο screenshot σου είναι ότι δεν έχει το εικονίδιο επεξεργασία αν το είχε δεν θα υπήρχε πρόβλημα γιατί μπορεί να ήταν κρυμμένα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν υπάρχει το εικονίδιο επεξεργασία σε όσους έχουν αναφέρει ότι είναι με EU (πέραν βέβαια όλων των άλλων εικονιδίων που δεν υπάρχουν - υπάρχει δηλαδή μόνο η πρώτη σελίδα, με το WiFi κλπ).

 

Επομένως θα το έχουμε υπόψιν, ότι πλέον σε κάποιους εμφανίζονται κανονικά.

Επομένως μένει να δούμε τι ευθύνεται για αυτό που άλλοι το έχουν και άλλοι όχι με την EU - αν -πλέον- τελικά ευθύνεται αυτό.

Ευχαριστώ Leo.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μιας και χρησιμοποιείτε το True Phone να κάνω κι εγώ μια ερώτηση;

 

Στο redmi note 8 pro που το είχα δουλεύανε όλα ρολόι. Στο 9 pro δεν μπορω να φτιάξω shortcuts άμεσης κλήσης στην αρχική οθόνη του κινητού, κάτι που θεωρώ πολύ χρήσιμο. Ξέρει κανείς αν οφείλεται στο True Phone ή έχει το 9άρι κανένα περιορισμό;

 

όποιος μου δώσει μια λύση θα του είμαι ευγνώμων...

Κοίτα αν έχεις την τελευταία έκδοση και αν έχεις δικαιώματα όπως παρακάτω ειδικά το 3ο κατά σειρά.

Εμένα με Νova δουλεύει μια χαράf1b5752cd99c7a0c1da3dd65ec96ccea.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μιας και χρησιμοποιείτε το True Phone να κάνω κι εγώ μια ερώτηση;

Στο redmi note 8 pro που το είχα δουλεύανε όλα ρολόι. Στο 9 pro δεν μπορω να φτιάξω shortcuts άμεσης κλήσης στην αρχική οθόνη του κινητού, κάτι που θεωρώ πολύ χρήσιμο. Ξέρει κανείς αν οφείλεται στο True Phone ή έχει το 9άρι κανένα περιορισμό;

όποιος μου δώσει μια λύση θα του είμαι ευγνώμων...

 

Στο μόνο που μπορώ να σου απαντήσω υπεύθυνα, είναι ότι το 9 δεν έχει τέτοιο περιορισμό όταν χρησιμοποιείς τον stock dialer, όπου μπορείς να φτιάξεις συντομεύσεις επαφών στην αρχική οθόνη. Υπάρχει αυτή η δυνατότητα. Για το 2ο σκέλος του ερωτήματός σου, μπορεί να σου απαντήσει κάποιος που χρησιμοποιεί τον εν λόγω dialer. :)

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου συνέβη το εξής, γύρω στις 5 με 6 φορές.

Πήρα ή με πήραν τηλέφωνο κι ενώ με άκουγαν κανονικά, εγώ δεν μπορούσα να ακούσω τον συνομιλητή, παρά μόνο αν τον έβαζα στην ανοιχτή ακρόαση.

Με μια επανεκκίνηση διορθώθηκε, απλά θα ήθελα να μάθω αν έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι παρόμοιο.

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro

Αυτό που αναφέρεις συνήθως θα το κάνει αν έχεις ενεργοποιημένο το volte vowifi,τα είχες;
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που αναφέρεις συνήθως θα το κάνει αν έχεις ενεργοποιημένο το volte vowifi,τα είχες;

 

Ναι, πάντα τα έχω.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ωραία, δείχνει να λειτουργεί, όμως επειδή δεν το έχω δοκιμάσει στη δική μου συσκευή, δε θα σου πω "κάνε το" όπως μπορώ με ασφάλεια να το πω στους οδηγούς που φτιάξαμε εδώ με τα παιδιά για παράδειγμα, οπότε προχωράς με δική σου ευθύνη, διότι ο οδηγός που βρήκες δεν αφορά τη δική μας συσκευή. Παρόλα αυτά, δείχνει να δουλεύει σε διάφορες συσκευές Xiaomi Redmi.

Ο οδηγός για κάποιον γνώστη είναι εύκολος, όμως εάν δεν έχει τύχει να ασχοληθείς ξανά με αυτά, εάν χρειαστείς κάτι επί του οδηγού αυτού, μπορείς να το πεις και να σε βοηθήσουμε! Εάν αποφασίσεις να τον κάνεις, ό,τι δεν καταλαβαίνεις απλά το λες! Και θα φτιάξω εάν δουλέψει και οδηγό για αυτό, είναι δεδομένο αυτό γιατί δεν είσαι ο πρώτος που έχει αυτό με την EU Rom, και σίγουρα θα βρεθούν κι άλλοι.

 

Ευχαριστώ.

 

Βασίλη μου, δεν καταλαβαίνω και πολλά.... Το μόνο που κατάφερα τελικώς να κάνω, είναι να ανοίξω το μενού του προγραμματιστή

στο κινητό. Εκεί μέσα, δεν κατάλαβα τι ακριβώς πρέπει να ρυθμίσω.

Μετά, δεν κατάλαβα που ακριβώς πρέπει να γράψω, και ποιες εντολές....

Αν μπορείς να κάνεις μια υποτυπώδη μετάφραση μπας και καταλάβω κάτι......

Πολύ σε ευχαριστώ...!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

EU ROM την τελευταία XXX.4201ecbee1e26954d71374b2679c5ae9f.jpgdff7e1eabc788d13465839c48cff7345.jpg8c103a91f7fb7d97f542379ab9fd55f8.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πως το έκανες αυτό με EU ;;;;

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη μου, δεν καταλαβαίνω και πολλά.... Το μόνο που κατάφερα τελικώς να κάνω, είναι να ανοίξω το μενού του προγραμματιστή

στο κινητό. Εκεί μέσα, δεν κατάλαβα τι ακριβώς πρέπει να ρυθμίσω.

Μετά, δεν κατάλαβα που ακριβώς πρέπει να γράψω, και ποιες εντολές....

Αν μπορείς να κάνεις μια υποτυπώδη μετάφραση μπας και καταλάβω κάτι......

Πολύ σε ευχαριστώ...!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Πως το έκανες αυτό με EU ;;;;

 

Ποιο απ όλα ??? αν εννοείς τα quick settings έτσι ήταν απλώς τα ταξινόμησα

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που αναφέρεις συνήθως θα το κάνει αν έχεις ενεργοποιημένο το volte vowifi,τα είχες;

Ναι, πάντα τα έχω.

Το θέμα είναι ότι το πρόβλημα γίνεται όλο και πιο έντονο.

Σήμερα σε πολλές κλήσεις που έκανα ή δέχθηκα, δεν μπορούσα να ακούσω τους συνομιλητές μου.

Έπρεπε να κάνω επανεκκίνηση για να έρθει στα ίσια του το κινητό.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι το πρόβλημα γίνεται όλο και πιο έντονο.

Σήμερα σε πολλές κλήσεις που έκανα ή δέχθηκα, δεν μπορούσα να ακούσω τους συνομιλητές μου.

Έπρεπε να κάνω επανεκκίνηση για να έρθει στα ίσια του το κινητό.

 

Όταν μιλάς με το Vowifi και δεν έχεις καλό σήμα, να πλησιάζεις όσο μπορείς κοντά στο ρούτερ σου. Όσο η κλήση σου λειτουργεί με VoLTΕ και ακούς παράσιτα και γενικά κακή ποιότητα κλήσης με αυτό, τότε να γνωρίζεις ότι για να λειτουργήσει σωστά το VoLTE θα πρέπει και οι δύο συνομιλητές να έχουν ενεργοποιημένο το VoLTE στις συσκευές τους.

Αυτά ως γενικοί κανόνες. Επίσης δε γνωρίζω τι πάροχο έχεις, να γνωρίζεις όμως ότι ανά διαστήματα πχ το VoLTE παρουσιάζει απο τον πάροχο προβλήματα. Τέλος, εάν έχεις πχ cosmote, όπου η συσκευή μας δεν είναι εντός της λίστας για ενεργοποίηση vowifi και πολλοί κάνουν πατέντες, ενεργοποιώντας το Vowifi σε άλλες υποστηριζόμενες συσκευές και μετά βάζουν την sim στη συσκευή μας για να λειτουργήσει, εκεί δε γνωρίζω εάν παίζει κάποια ασυμβατότητα και έτσι υπάρχει κακή ποιότητα ήχου συνομιλίας.

 

Γενικά τα προβλήματα μπορεί να είναι πολλά.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ποιο απ όλα ??? αν εννοείς τα quick settings έτσι ήταν απλώς τα ταξινόμησα

 

Σίγουρα έχεις EU ; Σε εμένα βγαίνουν δύο μόνο σελίδες, η δεύτερη με δύο μόνον εικονίδια, και χωρίς "Επεξεργασία"....

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα έχεις EU ; Σε εμένα βγαίνουν δύο μόνο σελίδες, η δεύτερη με δύο μόνον εικονίδια, και χωρίς "Επεξεργασία"....
Δες παρακάτω.0eff733ae43c6f2ba74a44841f9b2fe0.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δες παρακάτω.0eff733ae43c6f2ba74a44841f9b2fe0.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τι διαφορές είναι αυτές......Κι εγώ το ίδιο έχω και βγάζει τα μισά.... Τι να πω.....

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου συνέβη το εξής, γύρω στις 5 με 6 φορές.

Πήρα ή με πήραν τηλέφωνο κι ενώ με άκουγαν κανονικά, εγώ δεν μπορούσα να ακούσω τον συνομιλητή, παρά μόνο αν τον έβαζα στην ανοιχτή ακρόαση.

Με μια επανεκκίνηση διορθώθηκε, απλά θα ήθελα να μάθω αν έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι παρόμοιο.

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro

 

Ναι, έτυχε και σε μένα προχθές ακριβώς το ιδιο! Εγώ δεν έκανα επανεκκίνηση, απλα μολις το έκλεισα, μετά που ξαναπήρα δούλευε κανονικά.

Και νόμιζα στιγμιαία ότι χάλασε το ακουστικό..Αλλα μόνο αυτή τη μια φορά...δεν μου συνέβει ξανά...

Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορές είναι αυτές......Κι εγώ το ίδιο έχω και βγάζει τα μισά.... Τι να πω.....

 

ΔΕΣ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ

Ολοι λένε οτι με την εφαρμογή αυτή και reset επανήρθε το "Επεξεργασία"

 

ΛΥΣΗ 1

If anybody else facing the same issue, I found a fix.

The issue happens after logging in to your Google and Mi accounts during device setup.

How I fixed it was by installing this app from the playstore (SystemUI Turner):

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zacharee1.systemuituner

And reset quick settings tiles using it.. that's all.

Now you can edit quick tiles normally without the app, because "Edit" button is back!

 

ΛΥΣΗ 2

This works too, without installing any program on the phone and with benefit of restoring google backup on initial setup of the phone:

Enable Developer Mode (Settings -> About phone -> tap 7 times on MIUI version).

Set usb debugging and security settings ON (Settings -> Additional settings -> Developer options -> USB debugging and USB debugging (Security settings)).

Install Android Debug Bridge (ADB) on your computer: https://www.xda-developers.com/install-adb-windows-macos-linux/

Open cmd as administrator and go to your platform-tools path.

Connect your smartphone to your computer with a USB cable.

Type adb devices hit enter to confirm that you see you device. Grant USB Debugging access when prompted on your phone.

Type adb shell settings put secure sysui_qs_tiles default

Edited by leotzian
Link to comment
Share on other sites

ΔΕΣ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ

Ολοι λένε οτι με την εφαρμογή αυτή και reset επανήρθε το "Επεξεργασία"

If anybody else facing the same issue, I found a fix.

The issue happens after logging in to your Google and Mi accounts during device setup.

How I fixed it was by installing this app from the playstore (SystemUI Turner):

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zacharee1.systemuituner

And reset quick settings tiles using it.. that's all.

Now you can edit quick tiles normally without the app, because "Edit" button is back!

 

Ναι την έχω βάλει, αλλά μου ζητάει κάποιες άδειες για να λειτουργήσει που δεν έχω καταλάβει πως να του τις δώσω....

Link to comment
Share on other sites

Ναι την έχω βάλει, αλλά μου ζητάει κάποιες άδειες για να λειτουργήσει που δεν έχω καταλάβει πως να του τις δώσω....

Την έβαλα δοκιμαστικά για να δω τι ζητάει ζητάει πάλι adb shell οπότε δώρον άδωρον κάνε την λύση 2 γράφουν αναλυτικά, αλλά θέλει drivers στο PC αν δεν έχεις ιδέα θα ζοριστείς ...

Link to comment
Share on other sites

WiFi Calling & VoLTE Problem Solved: (Η επιτυχής δόκιμη έγινε με πάροχο τη Cosmote) - Xiaomi Redmi Note 9 Pro

 

Πήρα τηλέφωνο (ως συνδρομητής καρτοκινητού Cosmote) στο 13888 απο την ίδια τη συσκευή έγινε η κλήση, και τους είπα ότι έχω το Redmi Note 7 Pro το οποίο (όπως τους ανάφερα) είναι στη λίστα των συμβατών τους συσκευών.

Μου είπε ότι η υπηρεσία ενεργοποιήθηκε επιτυχώς, και θα λάβω ένα SMS (το οποίο ήρθε με την επιτυχή ενεργοποίηση).

Απο την στιγμή που τελείωσα την επικοινωνία μου με τον υπάλληλο που μίλησα, έλεγξα το κινητό μου, και λειτουργεί πλέον το VoLTE και το wifi-calling.

Επομένως, μην αλλάζετε κάρτες σε συμβατές συσκευές για να το ενεργοποιήσετε, όπως επίσης καλό είναι να λέτε συγκεκριμένα το RN7 Pro, μιας που έτσι το ενεργοποιούν.

(Είναι αυτονόητο, ότι σε περίπτωση που πέσετε σε κανένα περίεργο υπάλληλο, εσείς δεν γνωρίζετε τίποτα πώς το μάθατε απο κάποιο φόρουμ κλπ)..

Επίσης, εάν πέσετε σε υπάλληλο που σας πει ότι δεν είναι συμβατό το RN7 Pro, ξανακαλέστε, και κάποιος υπάλληλος θα βρεθεί κάποια στιγμή που θα σας το ενεργοποιήσει.

 

Όλο αυτό συμβαίνει επειδή με συγκεκριμένες συσκευές έχουν δοκιμάσει οι πάροχοι την ορθή λειτουργία των συγκεκριμένων υπηρεσιών, και δεν έχει να κάνει με (α)-συμβατότητα της εκάστοτε συσκευής.

 

Τέλος, να πω ότι είναι όπως τα είχα αναφέρει τα πράγματα, ότι δηλαδή VoLTE και wifi-calling λειτουργούν είτε σε συνεργασία, είτε μεμονωμένα, όχι όμως με ανοικτό το aeroplane mode (απορώ και πώς δούλευε έτσι).

 

Ευχαριστώ.

Edited by Vasileios26

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται να δουλέψει το Volte με flight mode;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται να δουλέψει το Volte με flight mode;

 

Για το wifi-calling είχε ειπωθεί. Αλλά φυσικά και αυτό (επειδή είχε αναφερθεί, απο περιέργεια έκανα τώρα δοκιμή) και φυσικά ούτε κι αυτό λειτουργεί με τη λειτουργία πτήσης.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για το wifi-calling είχε ειπωθεί. Αλλά φυσικά και αυτό (επειδή είχε αναφερθεί, απο περιέργεια έκανα τώρα δοκιμή) και φυσικά ούτε κι αυτό λειτουργεί με τη λειτουργία πτήσης.

 

Μήπως γι'αυτό δεν είναι στις συμβατές συσκευές; Γιατί για να δουλεύουν όλα κανονικά πρέπει να λειτουργεί και σε λειτουργία πτήσης..όπως στο Redmi note 7 που έχω.

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γι'αυτό δεν είναι στις συμβατές συσκευές; Γιατί για να δουλεύουν όλα κανονικά πρέπει να λειτουργεί και σε λειτουργία πτήσης..όπως στο Redmi note 7 που έχω.

 

Δεν το γνωρίζω αυτό Νίκο. Προσωπικά γνωρίζω αυτό που συμβαίνει στη συσκευή μου και που γνώριζα και μέχρι πρότινος, ότι το VoLTE και το VoWiFi πάνε πακέτο είτε δουλεύουν και μεμονωμένα. Οπότε όταν το VoLTE είναι ενεργό, το VoWiFi είναι κλειστό, εκτός άμα το σήμα κινητής είναι ιδιαίτερα ανίσχυρο, τότε μπορεί να κάνει εναλλαγή, αυτά γνωρίζω ως προς τον πάροχό μου.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις έκανα δοκιμή το Note 8 Pro που είναι συμβατό με VoLTE και vowifi. Λειτουργεί κανονικά η κλήση στο flight mode με το wifi ανοιχτό! Βγάζει και το αντίστοιχο σήμα επάνω! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις έκανα δοκιμή το Note 8 Pro που είναι συμβατό με VoLTE και vowifi. Λειτουργεί κανονικά η κλήση στο flight mode με το wifi ανοιχτό! Βγάζει και το αντίστοιχο σήμα επάνω! ;)

 

Με ποιο πάροχο φίλε Evris;

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήξερα ότι υπήρχε πρόβλημα με την ενεργοποίηση volte & vowifi.

Σε κάθε περίπτωση, όπως τα λέει ο Βασίλης είναι.

Εμένα ήταν ήδη ενεργοποιημένο από το rn7 που ήταν το προηγούμενο κινητό μου.

Αυτό με τη λειτουργία πτήσης δεν το γνωρίζω, γιατί δεν είχα μπει ποτέ στη διαδικασία να πειραματιστω.

Το μόνο μου παράπονο, τόσο στο rn9 pro όσο και στο rn7, είναι ότι συχνά πυκνά απενεργοποιείται το wifi call με αποτέλεσμα να κόβεται η κλήση.

Αυτό όμως δε σημαίνει ότι φταίει η cosmote ή η συσκευή.

Κάπου αλλού μπορεί να είναι το πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά μόλις έκανα δοκιμή το Note 8 Pro που είναι συμβατό με VoLTE και vowifi. Λειτουργεί κανονικά η κλήση στο flight mode με το wifi ανοιχτό! Βγάζει και το αντίστοιχο σήμα επάνω! ;)
Μα και στο δικό μας γίνεται αυτό.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για του λόγου το αληθές.....

 

e5113bf1e834cb177b3371289c5c7eae.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 9 Pro - Δεν αναβει η οθονη οταν με καλουν

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...