Jump to content

Destinator PN


angel1979
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια χαζή ερώτηση αλλά έχω γύρω στις 3 μέρες που αγόρασα το Loox N520.

Ποιά έκδοση του destinator μπορώ να εγκαταστησω; Το destinator 6, destinator PN? Σκέφτομαι να την αγοράσω και δεν θέλω να πάρω κάποια λάθος έκδοση

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μια χαζή ερώτηση αλλά έχω γύρω στις 3 μέρες που αγόρασα το Loox N520.

Ποιά έκδοση του destinator μπορώ να εγκαταστησω; Το destinator 6, destinator PN? Σκέφτομαι να την αγοράσω και δεν θέλω να πάρω κάποια λάθος έκδοση

Η τελευταια ειναι η 6αρα αρα προχωρα ολοταχώς :cool:..

Link to comment
Share on other sites

κοίταξα στην σελίδα αλλα δεν αναφέρουν destinator 6 . Έχουν destinator PN. Είναι το ίδιο;

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

κοίταξα στην σελίδα αλλα δεν αναφέρουν destinator 6 . Έχουν destinator PN. Είναι το ίδιο;

 

Αγοράζεις το ΡΝ και μετά η αναβάθμιση σε 6 είναι δωρεάν:)

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

κοίταξα στην σελίδα αλλα δεν αναφέρουν destinator 6 . Έχουν destinator PN. Είναι το ίδιο;

 

 

OXi to PN einai palaiotero to 6 dinete ws anavathmisi tou Pn dwrean apo thn NGI

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως με τίποτα δεν μπορώ να συνηθήσω το 6.1... ειδικά λόγω VGA (που αν και στο 6.1 είναι πιο εύκολο - αλλά ΟΧΙ ΟΣΟ ΘΑ ΕΥΚΟΛΟ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΠΙΣΗΜΟ - είναι και πιο άσχημο και πιο "ξεκούρδιστο") ... εντωμεταξύ το 6.1 κατ' εμέ είναι φτιαγμένο καθαρά για "τηλεφωνάδες" (και τσόντα-"pocketpcάδες") και εγώ είμαι καθαρά "pocketpcάς" (και ίσως τσόντα-"τηλεφωνάς") όπου απευθυνόταν το PN

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς ότι είσαι συνέχια με το πενάκι έξω? Εγώ λατρεύω ότι μπορείς να κάνεις τα πάντα με τα (χοντρο)δάχτυλα. Μόνο το πληκτρολόγιο με δυσκολεύει ακόμα...

 

Γενικά είναι αισθητή η βελτίωση για μένα... (320χ240, 2.8ίντσες οθόνη)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω της Hp το Ipaq hw6915 με οθόνη 240Χ240 και το destinator 6.1(όχι νόμιμο), μήπως έχει βγεί το Destinator 6.1 ώστε να υποστηρίζει αυτή την ανάλυση;
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανενας χαρτης για Ε.Τουρκια/Κωνσταντινούπολη για Destinator PN ή για το 6??

Ευχαριστώ

Όχι, ποτε δεν έχω συνατήσει κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

re paidia egw exw katevasei apo to net to destinator 6 kai otan paw na to trexw sto pda mou vgazei ena error kai mou leei: unknown standard bitmap code is found:MAIN_SCREEN_DATA_DAY_RIGHT. kai den exw idea ti einai. an mporei kapoios as me voithisei, i as mou pei kanena link na to katevasw
Link to comment
Share on other sites

Παιδία μπορεί να μου πεί κανείς ποιά είναι η τελαιυταία αναβάθμιση χάρτη για το Destinator Pn? Αυτή την στιγμή εχω την 2006.Q3.4503 Unicode

Ευχαριστώ

Αφου έμπλεξα με την τεχνολογία καλα να πάθω......
Link to comment
Share on other sites

Παιδία μπορεί να μου πεί κανείς ποιά είναι η τελαιυταία αναβάθμιση χάρτη για το Destinator Pn? Αυτή την στιγμή εχω την 2006.Q3.4503 Unicode

Ευχαριστώ

 

Ακυρο βρήκα την απάντηση σε παλαιότερη σελίδα

Αφου έμπλεξα με την τεχνολογία καλα να πάθω......
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, αγορασα ενα htc 3600 και σκεφτομαι εν οψη νεας ROM να βάλω ενα προγραμμα GPS. απο οτι καταλαβαινω ι τελευταια ειναι η destinator 6.1. ισχυει οτι αγοράζω την ΠΝ και μετα την αναβαθμιζω? εχω την ΠΝ επι την ευκαρια και δεν δειχνει ελληνικα ξερει κανεις γιατι?

 

Ευχαριστω

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Pinky, Are You Pondering What I'm Pondering?

Well, I think so Brain, but if we didn't have ears, we'd look like weasels

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, αγορασα ενα htc 3600 και σκεφτομαι εν οψη νεας ROM να βάλω ενα προγραμμα GPS. απο οτι καταλαβαινω ι τελευταια ειναι η destinator 6.1. ισχυει οτι αγοράζω την ΠΝ και μετα την αναβαθμιζω? εχω την ΠΝ επι την ευκαρια και δεν δειχνει ελληνικα ξερει κανεις γιατι?

 

Ευχαριστω

Αφού έχεις το ΡΝ, η αναβάθμιση σε 6 είναι δωρεάν. Όταν λες ότι δεν δείχνει ελληνικά τι εννοείς (Χάρτες, interface...)?

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να ρωτήσω αν κυκλοφόρησε η νέα RΟΜ με ελληνικά...
Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να ρωτήσω αν κυκλοφόρησε η νέα RΟΜ με ελληνικά...

 

Nonono, αλλα καλυτερα ειναι να μπεις στο thread του 3600 και να παρεις ολες τις απαντησεις σου...

Link to comment
Share on other sites

Αφού έχεις το ΡΝ, η αναβάθμιση σε 6 είναι δωρεάν. Όταν λες ότι δεν δείχνει ελληνικά τι εννοείς (Χάρτες, interface...)?

 

οι οδοι ειναι οκ αλλα ολο το interface σε κινέζικα (πχ το pop up do you want to quit)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Pinky, Are You Pondering What I'm Pondering?

Well, I think so Brain, but if we didn't have ears, we'd look like weasels

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, αγορασα ενα htc 3600 και σκεφτομαι εν οψη νεας ROM να βάλω ενα προγραμμα GPS. απο οτι καταλαβαινω ι τελευταια ειναι η destinator 6.1. ισχυει οτι αγοράζω την ΠΝ και μετα την αναβαθμιζω? εχω την ΠΝ επι την ευκαρια και δεν δειχνει ελληνικα ξερει κανεις γιατι?

 

Ευχαριστω

 

έχεις εγκαταστήσει το greek.cab??

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

έχεις εγκαταστήσει το greek.cab??

 

ναι και μολις το ξαναεκανα για σιγουρια και τιποτα

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Pinky, Are You Pondering What I'm Pondering?

Well, I think so Brain, but if we didn't have ears, we'd look like weasels

Link to comment
Share on other sites

ναι και μολις το ξαναεκανα για σιγουρια και τιποτα

 

Δοκίμασε να το απεγκαταστήσεις και να ξαναεγκαταστήσεις από την αρχή. Αν και έτσι δεν δουλέψει μάλλον θα χρειαστείς βοήθεια από κάποιον με περισσότερη εμπειρία στο Dest ή να απευθυνθείς στην NGI:(

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να το απεγκαταστήσεις και να ξαναεγκαταστήσεις από την αρχή. Αν και έτσι δεν δουλέψει μάλλον θα χρειαστείς βοήθεια από κάποιον με περισσότερη εμπειρία στο Dest ή να απευθυνθείς στην NGI:(

 

Μάλλον η πιο σωστή λύση είναι κατεβάσεις το 6 και να εγκαταστήσεις αυτό μόλις απεγκαταστήσεις το ΡΝ

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...