Jump to content

Destinator PN


angel1979
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν προλάβαμε να αγοράσουμε το destinator pn και να το χαρούμε ιδού εμφανίσθηκε πρόσφατα από το επίσημο site της destinator το νέο DESTINATOR 6 και που θα κυκλοφορήσει τέλος Απριλίου.Με τιμη 149 ευρω.

 

 

 

[http://www.destinatortechnologies.com/export/desttech/downloadGallery/Press/D6_PDA_ONLINE_EN.pdf

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν προλάβαμε να αγοράσουμε το destinator pn και να το χαρούμε ιδού εμφανίσθηκε πρόσφατα από το επίσημο site της destinator το νέο DESTINATOR 6 και που θα κυκλοφορήσει τέλος Απριλίου.Με τιμη 149 ευρω.

 

 

 

[http://www.destinatortechnologies.com/export/desttech/downloadGallery/Press/D6_PDA_ONLINE_EN.pdf

 

Yπάρχει σχετικό θέμα εδώ σπεύσατε... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το 6 θεωρείται διάδοχος του PN; Αν ναι, είναι απαράδεκτο να βγαίνουν νέες εκδόσεις με τέτοιο ρυθμό. Μόλις αναγκαστήκαμε να αγοράσουμε το PN για να έχουμε υποστήριξη σε χάρτες, πάλι τα ίδια θα έχουμε;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Mhn griniazhs adika to Pn exei vgei edw kai 1 1/2 xrono allo an oi Ellinikoi xartes prosparmosthikan gia afto twra.

 

To 6 anamenetai sthn Ellada sthn kalyteri periptwsh se 1 me 1/2 xrono gia afto psyxraimia...

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι, να το χαρούμε λίγο το PN... Και αυτή η ιστορία με την υποστήριξη σε χάρτες θα ήταν καλό να άλλαζε. Μόλις βγει η επόμενη έκδοση, πιθανότατα πάλι θα κοπεί η ανανέωση χαρτών της προηγούμενης... Το πιο σωστό θα ήταν να συνέχιζε πχ η ανανέωση χαρτών του Destinator 3 για 1 χρόνο ακόμα. Ειδικά σε μια χώρα όπου όλα έρχονται με καθυστέρηση 1-1,5 χρόνο...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι, να το χαρούμε λίγο το PN... Και αυτή η ιστορία με την υποστήριξη σε χάρτες θα ήταν καλό να άλλαζε. Μόλις βγει η επόμενη έκδοση, πιθανότατα πάλι θα κοπεί η ανανέωση χαρτών της προηγούμενης... Το πιο σωστό θα ήταν να συνέχιζε πχ η ανανέωση χαρτών του Destinator 3 για 1 χρόνο ακόμα. Ειδικά σε μια χώρα όπου όλα έρχονται με καθυστέρηση 1-1,5 χρόνο...

Vre mhn Griniazeis katse prwta na vgei kai tha doume ti politiki tha akolouthithei :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mhn griniazhs adika to Pn exei vgei edw kai 1 1/2 xrono allo an oi Ellinikoi xartes prosparmosthikan gia afto twra.

 

To 6 anamenetai sthn Ellada sthn kalyteri periptwsh se 1 me 1/2 xrono gia afto psyxraimia...

:!: :!: :!:

ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΤΟ ΔΗΛΩΝΩ ΑΝ με το που θα κυκλοφορισει το dastinator 6 κοψουν την υποστηριξη του pn δεν ξανα αγοραζω τιποτα απο ngi to dastinator 3 kai to pn τα αγορασα αν και ειχα ως λυση τα σπασμενα για να υποστιριξω οπως λεμε συνεχως και σ αυτο το φορουμ την εταιρια αν ομως η εταιρια μας ξανακανει οτι και με το destinator 3 tote ..........

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις πως μπορει να αγορασει το ΡΝ; Διοτι μονο αναβαθμση απο το 3 διατιθεται. Θα βγει κανονικα η παμε για την εκδοση 6;
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις πως μπορει να αγορασει το ΡΝ; Διοτι μονο αναβαθμση απο το 3 διατιθεται. Θα βγει κανονικα η παμε για την εκδοση 6;

Tha vgei kanonika, apo oti akougete einai etoimo kai h diathesi tou arxizei an oxi mesa sthn evdomada thn epomenh ...

Link to comment
Share on other sites

Το PN 6 είναι της ίδιας σειράς με το PN και κατά συνέπεια οι χάρτες θα είναι συμβατοί. Δεν θα υπάρξει το πρόβλημα του D3

 

Ετσι όπως το κατάλαβα εγώ, το καυτό θέμα δεν είναι η συμβατότητα. Αλλά για το αν οι νέοι χάρτες που θα βγουν μαζί με το 6, θα δοθούν δωρεάν και σε αυτούς που είναι νόμιμοι κάτοχοι του 5. Καλό είναι να υπάρχει εξ αρχής μια διευκρίνιση, γιατί και με τη μετάβαση από το 3 στο PN υπήρξαν παρεξηγήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Με την 5.1.80 σου λεει μονο ¨ειδοποιηση αγαπημενων¨ .

 

Στην 5.1.172 σου λεει ολα τα αλλα.

 

Το ερώτημα είναι αν το 5.1.172 είναι συμβατό με Windows Mobile 2003. Έχω την αίσθηση ότι προϋποθέτει Windows Mobile 2005

Link to comment
Share on other sites

Το ερώτημα είναι αν το 5.1.172 είναι συμβατό με Windows Mobile 2003. Έχω την αίσθηση ότι προϋποθέτει Windows Mobile 2005

 

Είναι συμβατό με WM2003, ...καρατσεκαρισμένο;)

Link to comment
Share on other sites

Tha vgei kanonika, apo oti akougete einai etoimo kai h diathesi tou arxizei an oxi mesa sthn evdomada thn epomenh ...

Βγήκε ήδη πουλιέται τουλάχιστον από την Παρασκευή 10/3/06

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε ήδη πουλιέται τουλάχιστον από την Παρασκευή 10/3/06

 

Αν δεν κανω λαθος το προπαραγγελνεις δεν το παιρνεις με την μια...

:)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχω ευχαριστα νεα για τους χρηστες του Mls Navigator

 

Oλοι οι χρηστες δικαιουνται δωρεαν upgrade σε Destinator3 και αν επιθυμουν την τελευταια εκδοση PN με το αντιτημο των 50 ευρο.

 

Επιτελους και μια καλη κινηση και απο την MLS απο αυριο θα ειμαι νομιμος χρηστης ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος το προπαραγγελνεις δεν το παιρνεις με την μια...

:)

Εγώ φίλε μου πήγα από εκεί και το πήρα Παρασκευή μεσημέρι, και μάλιστα "έσπασαν" πακέτο που θα έστελναν στα ΕΛΤΑ γιατί δεν είχαν car holder!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχω ευχαριστα νεα για τους χρηστες του Mls Navigator

 

Oλοι οι χρηστες δικαιουνται δωρεαν upgrade σε Destinator3 και αν επιθυμουν την τελευταια εκδοση PN με το αντιτημο των 50 ευρο.

 

Επιτελους και μια καλη κινηση και απο την MLS απο αυριο θα ειμαι νομιμος χρηστης ;)

 

H MLS to kanei afto edw kai 2 evdomades peripou .. .. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nαι αλλα οταν ρωτησα εγω σε αυτο το φορουμ δεν ηξερε κανεις.

 

Και μιας και δεν βρηκα σχετικη πληροφορια στο φορουμ σκεφτηκα να το μοιραστω με ολλους.

 

Το να γνωριζω μονο εγω ειναι αχρηστο το να μοιραζεσε ειναι αρετη.

Link to comment
Share on other sites

Nαι αλλα οταν ρωτησα εγω σε αυτο το φορουμ δεν ηξερε κανεις.

 

Και μιας και δεν βρηκα σχετικη πληροφορια στο φορουμ σκεφτηκα να το μοιραστω με ολλους.

 

Το να γνωριζω μονο εγω ειναι αχρηστο το να μοιραζεσε ειναι αρετη.

 

Συγχωρώ το έντεχνα προσβλητικό post που μόλις έκανες, γιατί ίσως δεν ξέρεις το τον τρόπο γραφής μου μιας και είσαι νέος χρήστης...

 

Τώρα για το αν μοιράζομαι ή κρατάω γνώσεις για πάρτη μου ας μιλήσουν τα post μου και οι οι άλλοι χρήστες .. :cool:

 

Φιλικά :D

 

BTW Tα speed camera alerts του PN που φτιαξαμε για τον Μαρτιο ανεβαινουν σε αλλο server ο οποιος δεν θα εχει τα γνωστα προβληματα με τα permissions και θα ειναι ταχυτατος ..

 

Περισσοτερα για το που και πως απο αυριο ..

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη αν το πηρες προσβλητικα.

 

Απλα ηθελα να δικαιωλογησω τον λογο υπαρξης του ποστ μου τιποτα παραπανω.

Νεος μεν αλλα αναγνωστης παλιος δε.

Γνωριζω την προσφορα σου και ειδικοτερα σε σχεση με τα speedcameras.

 

Ζητω συγνωμη αν σε προσβαλα.

 

Απλα τοσο καιρο πεδευομε με κρακαρισμενα DLL και ενω ειχα ρωτησει δεν ειχα παρει απαντηση για το αν δικαιουμαι αναβαθμιση.

 

Αυτο ειναι ολλο και σκεφτηκα οτι δεν θα ειμαι ο μονος μ... που εχει σκασει 1000 ευρο για το navigator. (Επισης στο σαιτ της MLS δεν αναγραφει πουθενα για δωρεαν αναβαθμιση)

 

Τελος παντων ελπιζω να καταλαβαινεις το σκεπτικο μου.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη αν το πηρες προσβλητικα.

 

Απλα ηθελα να δικαιωλογησω τον λογο υπαρξης του ποστ μου τιποτα παραπανω.

Νεος μεν αλλα αναγνωστης παλιος δε.

Γνωριζω την προσφορα σου και ειδικοτερα σε σχεση με τα speedcameras.

 

Ζητω συγνωμη αν σε προσβαλα.

 

Απλα τοσο καιρο πεδευομε με κρακαρισμενα DLL και ενω ειχα ρωτησει δεν ειχα παρει απαντηση για το αν δικαιουμαι αναβαθμιση.

 

Αυτο ειναι ολλο και σκεφτηκα οτι δεν θα ειμαι ο μονος μ... που εχει σκασει 1000 ευρο για το navigator. (Επισης στο σαιτ της MLS δεν αναγραφει πουθενα για δωρεαν αναβαθμιση)

 

Τελος παντων ελπιζω να καταλαβαινεις το σκεπτικο μου.

 

 

Δεν χρειαζετε να δικαιολογησε καλα εκανες και το εγραψες και δεν χρειαζετε να ζητας συγνωμμη προς θεού τι λες τωρα :)

 

 

Εγω δεν σου ειπα γιατι το ειπες ή οτι κανεις λάθος αλλα οτι εχει αναφερθει και αλλου (αλλα δεν θυμομουν αν ηταν εδω η σε καποιο αλλο Forum) :lol: ..

 

No prob at all & No hard feelings λοιπόν .. ;)

Link to comment
Share on other sites

Tha vgei kanonika, apo oti akougete einai etoimo kai h diathesi tou arxizei an oxi mesa sthn evdomada thn epomenh ...

 

Εγώ το PN το παρήγγειλα στην NGI στης 3 Μαρτίου μέσα από τo site και το είχα στα χέρια μου στης 8 Μαρτίου ,μιλάμε πάντα για ολόκληρο το PN και όχι το update.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...