Jump to content

Destinator PN


angel1979
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κ παλι..το εκανα τελικα αλλα τωρα εχω ενα αλλο προβλημα..Παω να κανω πλοηγηση σε μια οδο που θελω και ενω την εχει κανονικα δεν κανει πλοηγηση,μου γραφει " προειδοποιηση 12 : δεν βρεθηκε διαδρομη " ξερει κανεις μηπως γιατι το κανει αυτο? Υ.Γ. Με ολες τις οδους το κανει αυτο..

 

Φαντάζομαι ότι αυτό στο έκανε αφού έκανε fix το gps σου. Αν όντως συμβαίνει αυτό, απενεργοποίησε το gps (βάλε σχεδιασμό διαδρομής), άλλαξε αφετηρία και ξαναπροσπάθησε. Σε περίπτωση που δε δουλέψει και πάλι πρέπει να κάνεις εγκατάσταση του προγράμματος από την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Kalispera paidia agorasa to MLS DESTINATOR SHINCO 350 alla exo ena provlimataki.Den mporo na to sindeso me to pc mou eno eixe usb kalodio mesa sto kouti den to vlepei.Epsaksa gia drivers stin selida alla den vrika tipota.Mipos mporeite na me voithisete ?

Eyxaristo poly gia ton xrono sas!

Link to comment
Share on other sites

Kalispera paidia agorasa to MLS DESTINATOR SHINCO 350 alla exo ena provlimataki.Den mporo na to sindeso me to pc mou eno eixe usb kalodio mesa sto kouti den to vlepei.Epsaksa gia drivers stin selida alla den vrika tipota.Mipos mporeite na me voithisete ?

Eyxaristo poly gia ton xrono sas!

Σε άλλο παιδί με το ίδιο πρόβλημα η λύση δόθηκε από εδώ http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?p=32375#32375 :rolleyes:

 

:D Με πρόλαβες :D

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειμαι απο επαρχια και θα επισκεφθω την Θεσ/νικη τις επομενες ημερες θα ηθελα αν μπορει να με βοηθησει καποιος για το πως μπορω να βαλω στην διαδρομη μου (δεν γνωριζω οδους) στο Destinator για τα παρακατω μερη:

 

α) Υπουργειο Μακεδονιας Θρακης

β) ΙΚΕΑ

 

Ευχαριστω.

http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειμαι απο επαρχια και θα επισκεφθω την Θεσ/νικη τις επομενες ημερες θα ηθελα αν μπορει να με βοηθησει καποιος για το πως μπορω να βαλω στην διαδρομη μου (δεν γνωριζω οδους) στο Destinator για τα παρακατω μερη:

 

α) Υπουργειο Μακεδονιας Θρακης

β) ΙΚΕΑ

 

Ευχαριστω.

και οι δυο προορισμοί που ζητάς υπάρχουν έτοιμοι μέσα στα χρήσιμα(POI) του προγράμματος. το πρώτο θα το βρεις στην κατηγορία Δημόσιες Υπηρεσίες - Υπουργεία και το δεύτερο στην αρχική σελίδα των POI

Link to comment
Share on other sites

και οι δυο προορισμοί που ζητάς υπάρχουν έτοιμοι μέσα στα χρήσιμα(POI) του προγράμματος. το πρώτο θα το βρεις στην κατηγορία Δημόσιες Υπηρεσίες - Υπουργεία και το δεύτερο στην αρχική σελίδα των POI

 

cmavr8 Το θέμα είναι ότι τουλάχιστον ο τελευταίος χάρτης τα έχει και τα δύο αυτά...

 

Ποιον έχεις εσύ?

 

o.k παιδια δεν το ηξερα οτι υπαρχουν ηδη μεσα. Θα το ψαξω και θα ενημερωσω.

 

Χαρτη εχω τον v2006.Q3.4503

 

Ευχαριστω πολυ.

http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

DANGEROUS POINTS GR UPDATE MAΡΤΙΟΥ 2007 !!

 

 

*Utility Version Information*

 

Name.......................: -=DanGerOuS PoiNtS=-

Update Version............: MARCH 2007

Posted by............ : HaRisG & MinOtaVrS

Posted on............: 25/02/2007

 

*General Information*

 

Type: Destinator Utility

Platform : Destinator 6.x, Destinator PN

Cab File: DPGR_U_03_07.cab

Support: Bloka Forum

Date : 25-2-2007

 

Θα τα βρείτε στο παρακάτω link (special thanks to Βloka.com)

 

click here !!

 

enjoy .. :cool:

 

HaRisG & MinOtaVrS

Link to comment
Share on other sites

ρε μαγκες εχω απο το destinator το χαρτη greece u εκδοση 2006.Q3.4503

μηπως ξερετε αν υπαρχει νεοτερος χαρτης

 

Ευχαριστω??

JUST DO IT

[sIGPIC][/sIGPIC]

Female Body Inspector

www poroia.tk

Link to comment
Share on other sites

μάγκα μου δεν θυμάμαι, αλλά πας στο http://www.ngi.gr και εκεί λέει - βάζεις μάλιστα τους κωδικούς σου και σηκώνεις τον τελευταίο

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

ρε μαγκες εχω απο το destinator το χαρτη greece u εκδοση 2006.Q3.4503

μηπως ξερετε αν υπαρχει νεοτερος χαρτης

 

Ευχαριστω??

O τελευταίος είναι. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Την καλημέρ μου.

Μπορεί κάποιος φίλοσ να με ενημερώσει πως μπορώ να κάνω Hard reset σε Ν500.

Ευχαριστώ.

► Simultaneously press and hold the Suspend/Resume button and the Calendar application button .

 

► Briefly press the stylus tip into the soft reset opening. Continue to hold down the Suspend/Resume button and the Calendar application button for a few seconds.

 

The reset can take a few minutes. At the end an acoustic signal sounds. Please follow the further instructions on the display :D

Link to comment
Share on other sites

paidia kalhmera erwthsh einai fysiologiko apo peiraia na me ferei korin8o dia mesw SALAMINAS ?????????? me proteinomenh diadromh mesw 8alasas?????

me teleyeteo xarth eimai 2006... krima ta lefta poy eri3a sto mhxanhma...

Link to comment
Share on other sites

paidia kalhmera erwthsh einai fysiologiko apo peiraia na me ferei korin8o dia mesw SALAMINAS ?????????? me proteinomenh diadromh mesw 8alasas?????

me teleyeteo xarth eimai 2006... krima ta lefta poy eri3a sto mhxanhma...

 

Κάποιο λάθος κάνεις, έλεγχξε:

 

1. Αν έχεις βάλει αποφυγή ακτοπλοϊκών

2. Αν έχεις βάλει τη ταχύτερη διαδρομή

Link to comment
Share on other sites

paidia kalhmera erwthsh einai fysiologiko apo peiraia na me ferei korin8o dia mesw SALAMINAS ?????????? me proteinomenh diadromh mesw 8alasas?????

me teleyeteo xarth eimai 2006... krima ta lefta poy eri3a sto mhxanhma...

Tην άλλη φορά να πας στις αποφυγές και να εξαιρέσεις τις ακτοπλοϊκές γραμμές η ότι άλλο δεν θέλεις να περιλαμβάνεται στον υπολογισμό διαδρομής. :D

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα ένα ASUS R2H το οποίο τρέχει Win XP και έχει GPS και θα ήθελα να τρέχω τους χάρτες του Destinator και εκεί. Γίνεταί; Θυμαμαι κατι για μια εφαρμογή Map Monkey αλλά δεν είχα καταλάβει ποτέ πως δούλευε.

Thanks for the help!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας 420Χ150
Link to comment
Share on other sites

Πριν απο 1 εβδομαδα αγορασα απο το πλαισιο το destinator pn με τους ευρωπαικους χαρτες στην αγγλικη εκδοση καθως με διαβεβαιωσαν απο το καταστημα οτι η ελληνικη εκδοση δεν κυκλοφορει..... το εγκατεστησα κανονικα...και ενημερωθηκα οτι μπορω να αναβαθμισω στην εκδοση destinator 6 μεσα απο το site της ngi.. μπηκα λοιπον εκει και μου ζητησε περα απο το serial number του προγραμματος και το activation key ...ελα ομως που η συγκεκριμενη εκδοση δεν θελει activation key γιατι δεν ειναι η ελληνικη!!?

 

Μιλησα λοιπον με εκπροσωπο της destinator στο service στην Θεσσαλονικη και μου ειπαν οτι δεν μπορω να αναβαθμισω ουτε τους ελληνικους χαρτες ουτε και στην εκδοση destinator 6 κι οτι ειμαι υποχρεωμενος να παραμεινω με αυτους της ελλαδας που συμπεριλαμβανονται στην ευρωπαικη εκδοση.....

 

Και πειτε μου τωρα σε ποιον κανω την μυνηση? Στο πλαισιο ? Η στην mls destinator? Γιατι μεσα στο manual του προιοντος γραφει οτι μπορω να κανω

RISE OF SODOM AND GOMORRAH
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...