Jump to content

Huawei P40 Lite


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έτσι πιστεύω και το παρήγγειλα. Ο ήχος του πώς είναι; Ομιλία και μουσική

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε πολύ καλά επίπεδα για την τιμή του, γενικά η συσκευή είναι πολύ καλή αν αντέχεις την απουσία των gms

 

Στάλθηκε από το P40 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 315
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Τις επαφές πως τις περνάτε; Δεν τις πέρασα στην σιμ. Χωρίς Google γίνεται;

 

Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τις επαφές πως τις περνάτε; Δεν τις πέρασα στην σιμ. Χωρίς Google γίνεται;

 

Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τις παίρνεις με vcf αρχείο όλες από την προηγούμενη συσκευή, δες πως γίνεται στο YouTube είναι πολύ απλό

 

Στάλθηκε από το P40 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τις παίρνεις με vcf αρχείο όλες από την προηγούμενη συσκευή, δες πως γίνεται στο YouTube είναι πολύ απλό

 

Στάλθηκε από το P40 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το έκανα μια χαρά. Μέχρις στιγμής ότι θέλω έχω βρει. Από εφαρμογες. Πολύ καλό το κινητό για τα χρήματα του. Για double tap τι κάνετε; Δεν υποστηρίζει ο launcer από ότι είδα. Και ενεργοποίησα τα βελάκια κάτω εσάς σας βόλεψε χωρίς τα βελάκια;

 

Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει ένα widget για κλείδωμα, το έβαλα στην αρχική οθόνη και το δουλεύω έτσι

 

Στάλθηκε από το P40 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει ένα widget για κλείδωμα, το έβαλα στην αρχική οθόνη και το δουλεύω έτσι

 

Στάλθηκε από το P40 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το βρήκα ευχαριστώ. Κάνα τρόπο από Chrome να περάσω σελιδοδείκτες κωδικούς κτλ σε άλλο browser βρήκατε; Γιατί καλώς ή κακώς όλους εκεί τους είχα

 

Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις pc, βαλε τον edge κ κανε εισαγωγη σελιδ/κωδ. απο τον chrome, μετα κατεβαζεις κ τον edge στο κιν κ κανεις συγχρονισμο.
Link to comment
Share on other sites

Με τις κάμερες δε ασχολήθηκα ιδιαίτερα, θα το συγκρίνω καποια στιγμή με το απλό που έχει ο αδερφός μου. Γενικά τις φώτο τις βγάζει με πολύ έντονα χρώματα κ δεν βρήκα κάποια ρύθμιση τουλάχιστον για την ''Ισορροπία Λευκού''..., το mate 10 pro έβγαζε καλύτερες. Όσο αφορά για τις ΤΡΑΠΕΖΕΣ : Η Εφαρμογή για την τρ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ δεν υπάρχει ακόμη, για την εφαρμογή της τρ. ΕΘΝΙΚΗΣ υπάρχει κανονικά στο AppGallery.

 

Ψάχνω την εφαρμογή της Εθνικής αλλά μου εμφανίζει αχνό το κουμπί Εγκατάσταση

Γιατί;

Έχω p smart s

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω την κατέβασα από το aurora store. Έχει τα πάντα σχεδόν

 

Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω την κατέβασα από το aurora store. Έχει τα πάντα σχεδόν

 

Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν είναι λίγο επικίνδυνο να βάλει κάποιος εφαρμογή τράπεζας από πλάγιο τρόπο;

 

Έβαλα την εφαρμογή της Πειραιώς αλλά δεν δουλεύει

Λέει ότι δεν υπάρχουν Google services και δεν μπορείς να προχωρήσεις τα βήματα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση μόνο για τους κατοχους: το ακουστικό που ακούς τον συνομιλητή σου έχει χαμηλή ένταση; επειδή το χρειάζομαι σε μέρος που έχει θόρυβο
Καλημέρα το ακουστικό είναι εξαιρετικό, έχω ρυθμίσει την ένταση στην μέση, είναι αρκετά δυνατό με καθαρό ήχο

 

Στάλθηκε από το P40 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πόσο ασφαλές είναι μέσο του gspace να βάλουμε εφαρμογές της τράπεζας;

Τις έκανα εγκατάσταση αλλά στην εθνική φοβάμαι να συνδεθώ

 

Μπήκα στην Πειραιώς αλλά εκεί μέσα δεν έχω χρήματα έτσι κι αλλιώς

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορει να μου πει καποιος γιατι δεν μου ερχονται ειδοποιησεις απο το yahoo mail στο κινητο πρεπει δηλαδη να μπω μεσα στην εφαρμογη για να δω οτι καινουργιο mail μου εχει ερθει.Καινουργιος κατοχος
Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορει να μου πει καποιος γιατι δεν μου ερχονται ειδοποιησεις απο το yahoo mail στο κινητο πρεπει δηλαδη να μπω μεσα στην εφαρμογη για να δω οτι καινουργιο mail μου εχει ερθει.Καινουργιος κατοχος

 

Μπες στις ρυθμίσεις της εφαρμογής και δες μέσα στις ειδοποιήσεις τι επιλογές έχει

Πχ χωρίς συγχρονισμό, κάθε 10 λεπτά, κάθε μισή ώρα και λοιπά

Επέλεγε ότι σε βολεύει

 

Νομίζω πως δεν έχει push notifications ώστε να έρχεται το μήνυμα άμεσα

 

Εγώ έχω Gmail και το έχω βάλει κάθε 15'

Προς το παρών γίνεται η δουλειά μου

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μπες στις ρυθμίσεις της εφαρμογής και δες μέσα στις ειδοποιήσεις τι επιλογές έχει

Πχ χωρίς συγχρονισμό, κάθε 10 λεπτά, κάθε μισή ώρα και λοιπά

Επέλεγε ότι σε βολεύει

 

Νομίζω πως δεν έχει push notifications ώστε να έρχεται το μήνυμα άμεσα

 

Εγώ έχω Gmail και το έχω βάλει κάθε 15'

Προς το παρών γίνεται η δουλειά μου

 

Το push notifications ειναι στο κινητο η στην εφαρμογη?Γιατι στο ΗONOR 20 LITE μου ερχονταν κανονικα χωρις καθυστερηση

Link to comment
Share on other sites

Μπες στις ρυθμίσεις της εφαρμογής και δες μέσα στις ειδοποιήσεις τι επιλογές έχει

Πχ χωρίς συγχρονισμό, κάθε 10 λεπτά, κάθε μισή ώρα και λοιπά

Επέλεγε ότι σε βολεύει

 

Νομίζω πως δεν έχει push notifications ώστε να έρχεται το μήνυμα άμεσα

 

Εγώ έχω Gmail και το έχω βάλει κάθε 15'

Προς το παρών γίνεται η δουλειά μου

Νομίζω αυτό που περιγράφεις αφορά το blue mail έτσι; Πιστεύω ο φίλος αναφέρεται στην εφαρμογή Yahoo Mail.
Το push notifications ειναι στο κινητο η στην εφαρμογη?Γιατι στο ΗONOR 20 LITE μου ερχονταν κανονικα χωρις καθυστερηση
Σε Honor 9X Pro που είχα στην κατοχή μου δεν είχα ούτε εγώ ειδοποίηση για νέο mail στην εφαρμογή του Yahoo ό,τι κι αν έκανα. Νομίζω είναι απ'τις εφαρμογές που χρειάζονται Google mobile services για να λειτουργήσουν χωρίς προβλήματα. Δοκίμασε την εφαρμογή Blue Mail, πρόσθεσε εκεί το yahoo account σου και πιστεύω με τον τρόπο που σου περιγράφει πιο πάνω ο Tasos19s θα τα καταφέρεις.
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω αυτό που περιγράφεις αφορά το blue mail έτσι; Πιστεύω ο φίλος αναφέρεται στην εφαρμογή Yahoo Mail.Σε Honor 9X Pro που είχα στην κατοχή μου δεν είχα ούτε εγώ ειδοποίηση για νέο mail στην εφαρμογή του Yahoo ό,τι κι αν έκανα. Νομίζω είναι απ'τις εφαρμογές που χρειάζονται Google mobile services για να λειτουργήσουν χωρίς προβλήματα. Δοκίμασε την εφαρμογή Blue Mail, πρόσθεσε εκεί το yahoo account σου και πιστεύω με τον τρόπο που σου περιγράφει πιο πάνω ο Tasos19s θα τα καταφέρεις.

 

οκ ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Έχω κι εγώ πρόβλημα στον Chrome... .

μετά από μια αναβάθμιση της εφαρμογής δεν μπορώ να μπω και μου βγάζει επιλογές να την απεγκαταστησω....

Καμία ιδέα?

Και στο Yahoo mail δεν περνώ ειδοποίηση πλέον....

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Έχω κι εγώ πρόβλημα στον Chrome... .

μετά από μια αναβάθμιση της εφαρμογής δεν μπορώ να μπω και μου βγάζει επιλογές να την απεγκαταστησω....

Καμία ιδέα?

Και στο Yahoo mail δεν περνώ ειδοποίηση πλέον....

 

Για το chrome δεν γνωριζω για το yahoo κατεβασε το blue mail και βαλε τον λογαριασμο σου εκει

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στο you tube vanced λαμβανετε ειδοποιησεις γιατι εγω οχι.

Link to comment
Share on other sites

Για το chrome δεν γνωριζω για το yahoo κατεβασε το blue mail και βαλε τον λογαριασμο σου εκει

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στο you tube vanced λαμβανετε ειδοποιησεις γιατι εγω οχι.

Ούτε εγώ είχα ειδοποιήσεις από Vanced όταν είχα το 9Χ Pro. Γενικά οι ειδοποιήσεις σε κάποιες εφαρμογές (η έλλειψη τους δηλαδή) ήταν κι ο λόγος που το άφησα το κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ είχα ειδοποιήσεις από Vanced όταν είχα το 9Χ Pro. Γενικά οι ειδοποιήσεις σε κάποιες εφαρμογές (η έλλειψη τους δηλαδή) ήταν κι ο λόγος που το άφησα το κινητό.

 

Εγω με 20 lite κανενα απολυτως προβλημα πολυ αξιοπιστο τηλεφωνο και τα τελευταια 5 τηλεφωνα που ειχα ηταν Ηuawei.Tωρα πηρα αυτο λογο επιδοτησης και ενταξει πρωτη φορα χωρις google services μπορω να πω ειμαι ευχαριστημενος βρισκεις δηλαδη να καλυψεις τις αναγκες σου

Link to comment
Share on other sites

Εγω με 20 lite κανενα απολυτως προβλημα πολυ αξιοπιστο τηλεφωνο και τα τελευταια 5 τηλεφωνα που ειχα ηταν Ηuawei.Tωρα πηρα αυτο λογο επιδοτησης και ενταξει πρωτη φορα χωρις google services μπορω να πω ειμαι ευχαριστημενος βρισκεις δηλαδη να καλυψεις τις αναγκες σου

 

Κι εγώ 5 τηλέφωνα είχα από αυτούς. 1 Huawei και 4 Honor με τελευταίο το 9Χ Pro που δεν είχε google services. Πάντα ευχαριστημένος, μου αρέσει πολύ και το ΕMUI. Σίγουρα κι εγώ που είμαι πολύ basic χρήστης, έκανα μια χαρά τη δουλειά μου με το APK Pure όσο το κράτησα. Απλά σε viber, vanced, yahoo mail συν καμιά δυο άλλες εφαρμογές έπρεπε να μπω μέσα για να μου έρθουν οι ειδοποιήσεις τους. Αυτό, συν το ότι το παράτησαν στο Android 9/EMUI 9 ενώ τα υπόλοιπα είχαν φτάσει EMUI 10.1 με ξενέρωσε λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ 5 τηλέφωνα είχα από αυτούς. 1 Huawei και 4 Honor με τελευταίο το 9Χ Pro που δεν είχε google services. Πάντα ευχαριστημένος, μου αρέσει πολύ και το ΕMUI. Σίγουρα κι εγώ που είμαι πολύ basic χρήστης, έκανα μια χαρά τη δουλειά μου με το APK Pure όσο το κράτησα. Απλά σε viber, vanced, yahoo mail συν καμιά δυο άλλες εφαρμογές έπρεπε να μπω μέσα για να μου έρθουν οι ειδοποιήσεις τους. Αυτό, συν το ότι το παράτησαν στο Android 9/EMUI 9 ενώ τα υπόλοιπα είχαν φτάσει EMUI 10.1 με ξενέρωσε λίγο.

 

Κανονικά έρχονται οι ειδοποιήσεις στο viber

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά έρχονται οι ειδοποιήσεις στο viber
Και στο messenger να συμπληρώσω, όπως και στο sofascore στο οποίο με xiaomi έμπαινε το γκολ και ερχόταν την άλλη μέρα η ειδοποίηση

 

Στάλθηκε από το P40 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P40 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...