Jump to content

Coronavirus COVID-19


ggazas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παράνομα Εισερχόμενα Πρόσωπα. Είδες τι σου κάνει η πολιτική ορθότητα; Από αύριο θα ζητήσω οι λαθρεπιβάτες, οι λαθροκυνηγοί, οι λαθρέμποροι και οι υπόλοιπες λαθρό κατηγορίες, να αλλάξουν ονομασίες.

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

 

Οκ thanx ουτε ειχε παει το μυαλο μου...νομιζα απο τα συμφραζομενα οτι ηταν οι οροθετικοι / πρεζονια.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μάλλον παρανόμως εισερχόμενα πρόσωπα είναι το σωστό, γιατί το "παράνομα" πηγαίνει στα πρόσωπα, που δεν είναι πολιτικά ορθόν.:lol:

Ο προεδρος της καρδιας μας πως τους αποκαλει?....εννοω αν εχεις ακουσει η διαβασει κατι σε επισημη ομιλια του...

 

----- προσθήκη μηνύματος 104 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχω καταθεσει δικαιολογητικά και τα συναφή απλά περιμένω την απόφαση δεν νομίζω όμως ότι τα ένσημα μου πληρούν τις προϋποθέσεις.Θα δείξει.

 

Υπαρχει και αποζημιωση απολυσης περαν του ταμειου ανεργιας για τα βασικα εξοδα μεχρι να βρειτε κατι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η κατάσταση είναι απλά τραγική..όχι μόνο η οικονομία καταρρέει αλλά όλο και περισσότεροι άνθρωποι που μένουν στο δρόμο αρχίζουν και τρελαίνονται.Έχασα και εγώ την δουλειά μου λόγω του ιου εργαζόμουν σε ενα μικρό μαγαζί με είδη γάμου στο κέντρο 2 υπάλληλοι όλοι κι όλοι και μείναμε στον δρόμο χωρίς δουλειά.Το κατάστημα δυστυχώς έβαλε λουκέτο και δεν θα ξανα ανοίξει.Δεν με πείραξε τόσο για μένα αλλά για την συνάδελφο που έχει 2 παιδιά να ταΐσει.Εκεί το αγαπητό κράτος που είναι;Πουθενά.
Πρέπει να κινηθείς δικαστικά.

Δικαιούσαι αποζημίωση ακόμα και αν δούλευες μαύρα και ενίσχυση.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί που προκλητικά λαμβάνουν τα 400€ όπως αναφέρθηκε πιο πάνω, δεν είναι ΠΕΠ, αλλά είναι αυτοί που θα "μπολιάσουν" την ελληνική οικονομία, όπως τους αποκάλεσε ο πρωθυπουργός.

Ξέρετε τι θα πει μπόλιασμα; Υπάρχει κάποιος από δω μέσα που να κατάγεται από "επαρχιακή" περιοχή, να ξέρει τι είναι το μπόλιασμα των δέντρων π.χ.;

 

Να σας απαντήσω εγώ που έχω δει από πρώτο χέρι τι είναι και πώς γίνεται, μιας και το έκανε ο σχωρεμένος ο παππούς μου.

Όταν είχες λοιπόν στον κήπο σου ένα δέντρο που δεν ήταν χρήσιμο, π.χ. δαμασκηνιά, τη μπόλιαζες με κλαδιά από άλλο δέντρο, και τη μετέτρεπες π.χ. σε κορομηλιά. Έφτιαχνες δηλαδή κάτι καινούργιο. Για παράδειγμα, είναι πολύ συνηθισμένο σε αγροτικές περιοχές να μπολιάζονται οι κολοκυθιές και να μετατρέπονται σε καρπουζιές.

 

Να ρωτήσω αν ξέρετε τι παθαίνει το αρχικό δέντρο; Χρησιμοποιείται ως σώμα, για να γίνει κάτι καινούργιο.

Να ρωτήσω αν έχετε καταλάβει ότι εμείς είμαστε το "παλιό" και "μη χρήσιμο" που θα μετατραπούμε σε κάτι "χρήσιμο"; *

Να ρωτήσω αν ξέρετε αν και κατά πόσον το "παλιό" ερωτάται αν θέλει να υποβληθεί σε μία τέτοια διαδικασία, μετάλλαξής του σε κάτι άλλο από αυτό που είναι;

 

* για ποιον χρήσιμο, αυτό είναι μια άλλη ιστορία.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Φίλε, ανειδίκευτο και χαμηλής ποιότητας εργατικό δυναμικό δεν χρειάζεται καμμία χώρα πλέον.

Δεν έχεις καταλάβει τι παιχνίδι παίζεται.

Μπολι σάπιο και ψωριασμενο καίει και τον κορμό.

Αν δεν ήταν οι κοτζαμπάσηδες των ΜΚΟ, δεν θα υπήρχε τέτοια κατάσταση.

 

Όπως οι "Ρομά" Δεν έχουν ενσωματωθεί πουθενά εδώ και πολλά χρόνια, έτσι λαοι με διαφορετικές κουλτούρες δεν ενσωματώνονται πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα να αντιδράσουμε με ρατσισμό σε όλο αυτό που συμβαίνει. Τι σας φταίνε κυνηγημένοι άνθρωποι που στοιβάζονται σε σκηνές; Το επόμενο επεισόδιο κοινωνικού αυτοματισμού έχει δημόσιοι vs ιδιωτικοί υπάλληλοι: γιατί να πληρώνουμε τους χαραμοφάηδες του δημοσίου ή τους ξεπουλημένους των εταιρειών, ανάλογα με την οπτική του καθενός.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα να αντιδράσουμε με ρατσισμό σε όλο αυτό που συμβαίνει. Τι σας φταίνε κυνηγημένοι άνθρωποι που στοιβάζονται σε σκηνές; Το επόμενο επεισόδιο κοινωνικού αυτοματισμού έχει δημόσιοι vs ιδιωτικοί υπάλληλοι: γιατί να πληρώνουμε τους χαραμοφάηδες του δημοσίου ή τους ξεπουλημένους των εταιρειών, ανάλογα με την οπτική του καθενός.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Δηλαδή εσύ πιστεύεις ότι κάποιοι νοιάζονται γι αυτούς τους ταλαίπωρους ανθρώπους και δεν τους χρησιμοποιούν για μεγάλο κέρδος?

20χιλ€ το κεφάλι για να πάρουν χαρτιά και να βολευτούν σε έναν καταυλισμό.

4.500€ το άτομο ανά μήνα δίνουν από ΕΕ στις ΜΚΟ.

Χαλάνε 5-6 κατοστάρικα και τα υπόλοιπα τσέπη.

Εσείς καταπίνετε αμάσητη την προπαγάνδα ότι δεν υπάρχει εναλλακτική.

Αν αυτά τα λεφτά τους τα δίνανε στο χέρι, μαζί με τα 20 χιλιάρικα που πληρώνουν για αυτή για τη μεταφορά, θα είχαν φτιάξει παράδεισο στην χώρα τους.

Αυτό που λες είναι ο αυτοματισμός της δήθεν αγάπης.

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα να αντιδράσουμε με ρατσισμό σε όλο αυτό που συμβαίνει. Τι σας φταίνε κυνηγημένοι άνθρωποι που στοιβάζονται σε σκηνές; Το επόμενο επεισόδιο κοινωνικού αυτοματισμού έχει δημόσιοι vs ιδιωτικοί υπάλληλοι: γιατί να πληρώνουμε τους χαραμοφάηδες του δημοσίου ή τους ξεπουλημένους των εταιρειών, ανάλογα με την οπτική του καθενός.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

....ε ναι και τι φταιει να ειναι ο καυμενος ελληνας μεσα στον καυσωνα στη λαρισσα?...ας του δωσουν ενα καλοκαιρινο ανθρωπινο μπανκαλοου στο σουνιο η στην ιμπιθα...τι λεμε φιλε μου;

Οποιος σκεφτεται οπως λες ας τους παρει σπιτι του.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δηλαδή εσύ πιστεύεις ότι κάποιοι νοιάζονται γι αυτούς τους ταλαίπωρους ανθρώπους και δεν τους χρησιμοποιούν για μεγάλο κέρδος?

20χιλ€ το κεφάλι για να πάρουν χαρτιά και να βολευτούν σε έναν καταυλισμό.

4.500€ το άτομο ανά μήνα δίνουν από ΕΕ στις ΜΚΟ.

Χαλάνε 5-6 κατοστάρικα και τα υπόλοιπα τσέπη.

Εσείς καταπίνετε αμάσητη την προπαγάνδα ότι δεν υπάρχει εναλλακτική.

Αν αυτά τα λεφτά τους τα δίνανε στο χέρι, μαζί με τα 20 χιλιάρικα που πληρώνουν για αυτή για τη μεταφορά, θα είχαν φτιάξει παράδεισο στην χώρα τους.

Αυτό που λες είναι ο αυτοματισμός της δήθεν αγάπης.

 

Σωστα μιλας και συμφωνω. Μην ξεχναμε οτι και αυτοι που δινουν δηθεν λεφτα οργανωνουν ΜΚΟ και στελνουν δικους τους ανθρωπους και με μαιμουδιες τα παιρνουν πισω και μας φορ5ωνουν με τη φυρα λαθρο που δεν θελουν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτοί που προκλητικά λαμβάνουν τα 400€ όπως αναφέρθηκε πιο πάνω, δεν είναι ΠΕΠ, αλλά είναι αυτοί που θα "μπολιάσουν" την ελληνική οικονομία, όπως τους αποκάλεσε ο πρωθυπουργός.

Ξέρετε τι θα πει μπόλιασμα; Υπάρχει κάποιος από δω μέσα που να κατάγεται από "επαρχιακή" περιοχή, να ξέρει τι είναι το μπόλιασμα των δέντρων π.χ.;

 

Να σας.[/i]

Ναι να μπολιαστουμε με κατι ανωτερο οχι με 3κισμικους πρακτορες μουσουλμανους να βρωμιζουν τις πολεις, να πουλανε πρεζα, να μην πληρωνουν φορους, να επιβαρυνουν τα δημισια συστηματα...κλπ. αυτοι ερχονται για να μας απομυζησουν για να φυγουν και να μεινει η μουργα. Εχεις περασει απο περιοχες που μενουν?..ποσοι εργαζονται νομιμα?...θα αισθανοσουν ασφαλης να εμενες σε κτιριο γεματο με αυτους και να εισαι ο μονος ελληνας;....Η λογικη τους δεν ειναι να εγκλιματισθουν αυτοι, αλλα εστω δια της βιας να μας περασουν τη δικη τους νοοτροπια. Δεν ειναι προοδος αυτο να γινουμε ΚΑΡΑΤΣΙ ΙΣΛΑΜΑΜΠΑΝΤ..

 

Σορρυ ας ειμαστε πρωτα ΕΛΛΗΝΕΣ.

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα να αντιδράσουμε με ρατσισμό σε όλο αυτό που συμβαίνει. Τι σας φταίνε κυνηγημένοι άνθρωποι που στοιβάζονται σε σκηνές; Το επόμενο επεισόδιο κοινωνικού αυτοματισμού έχει δημόσιοι vs ιδιωτικοί υπάλληλοι: γιατί να πληρώνουμε τους χαραμοφάηδες του δημοσίου ή τους ξεπουλημένους των εταιρειών, ανάλογα με την οπτική του καθενός.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

Εσύ που είσαι φιλάνθρωπος και μη ρατσιστής, κάτσε να σε μπολιάσουν τα ΠΕΠ.

Πού ξέρεις, μπορεί και να σ' αρέσει.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

παντως και εσεις που την λετε στο παιδι απο επανω που εγραψε για τους ξενους ποσους ελληνες εχετε βοηθησει;ειμαι σιγουρος κανεναν.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

παντως και εσεις που την λετε στο παιδι απο επανω που εγραψε για τους ξενους ποσους ελληνες εχετε βοηθησει;ειμαι σιγουρος κανεναν.

 

Ε, εφόσον είσαι σίγουρος, όλα καλά. Σου βγαίνει μια χαρά το αφήγημα. :rolleyes:

 

Και για τη ιστορία, αυτός μας την είπε πρώτος. Αλλά πού να το δεις αυτό. Δε συμφέρει.

 

Εσύ θα κάτσεις να σε μπολιάσουν τα ΠΕΠ;

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

δεν μου απαντησες ομως ποσοι απο εσας βοηθατε;εστω μονο ελληνες.

Άκου αγαπητέ φίλε. Το αν και πόσο βοηθάω τον οποιονδήποτε έλληνα ή ξένο, το ξέρω εγώ και το Αφεντικό επάνω. Αν και πόσο και ποιον βοηθάω το κάνω αθόρυβα, και χωρίς να το διαλαλώ, όπως μερικοί μερικοί, που με το που αρχίσει η κουβέντα να παίρνει μια τροπή που δεν τους συμφέρει, αρχίζουν τις π@παριές περί ρατσισμού και λοιπές τέτοιες αηδίες.

Ούτε αν και πόσο και όποιον βοηθάω το κάνω για την τσέπη μου, όπως ορισμένοι επαγγελματίες ανθρωπιστές της δεκάρας.

Γι' αυτό λοιπόν κάνε αυτό που νομίζεις, αυτό που σου επιτάσσει ή όποια συνείδησή σου, αν έχεις, και σταμάτα να το παίζεις εισαγγελέας και δημόσιος κατήγορος.

 

Άιντε μπράβο.

Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Τσαντίλα βλεπω.

 

Πέταμα μπάλας στην εξέδρα βλέπω, και απάντηση επί της ουσίας μηδέν. Το κλασικό κο κο κο. :rolleyes:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Καμμιά μπάλα στην εξεδρα.αρα καταλήγουμε βοηθάς μόνο Έλληνες βοηθαω όποιον έχει ανάγκη.δεν είναι κακο αυτο που κανείς όπως δεν ειναι κακό αυτό που κάνω εγώ.το λύσαμε πάμε παρακάτω.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Καμμιά μπάλα στην εξεδρα.αρα καταλήγουμε βοηθάς μόνο Έλληνες βοηθαω όποιον έχει ανάγκη.δεν είναι κακο αυτο που κανείς όπως δεν ειναι κακό αυτό που κάνω εγώ.το λύσαμε πάμε παρακάτω.

 

Δεν έλυσες τίποτα. Είπες μια αυθαιρεσία που κατέβασες απ' το κεφάλι σου, έβγαλες ένα συμπέρασμα για το τι άνθρωπος είμαι, χωρίς καν να με ξέρεις, και χωρίς να ξέρεις από πρώτο χέρι αν βοηθάω και ποιον, και είσαι ήσυχος με τις ιδεοληψίες τις πολιτικο-κορεκτίλας σου. Οκ, τα κατάφερες, έβαλες άλλη μια ταμπέλα. Well done.

Όσοι έχουν στοιχειώδες IQ αντιλήφθηκαν τι παίζει με σένα και τους ομοίους σου. Τώρα πάμε παρακάτω.

Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε γιατί δεν κατάλαβα από τα γραφόμενα σου τελικά βοηθάς και ξένους η μόνο Έλληνες;τους πεπ που γράφτηκαν εδώ μέσα τους συμπαθείς η όχι;ξεκαθάρισε το και άσε το τι σεπρασμα έχω βγάλει.οοως και εσύ που δεν με ξέρεις έχεις βγάλει ένα συμπερασμα.αυτο είναι το υγιες.εκτος αν ο πολιτικός χώρος στον οποίο πιστεύεις δεν το θεωρεί σωστό αυτό.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κινηθείς δικαστικά.

Δικαιούσαι αποζημίωση ακόμα και αν δούλευες μαύρα και ενίσχυση.

 

Ναι και το ποσο που ξοδεύεις για να ανοίξεις μια τέτοια δίκη και να πάρεις αυτα που δικαίουσαι και αν θα τα παρεις δεν αξίζει πραγματικά.

Link to comment
Share on other sites

Καμμιά μπάλα στην εξεδρα.αρα καταλήγουμε βοηθάς μόνο Έλληνες βοηθαω όποιον έχει ανάγκη.δεν είναι κακο αυτο που κανείς όπως δεν ειναι κακό αυτό που κάνω εγώ.το λύσαμε πάμε παρακάτω.
Είμαι άνεργος 4 χρόνια.

Είναι θαύμα πως ζω.

Δεν πήρα επίδομα από πουθενά.

Να έρχομαι να μου δίνεις καμμία δουλειά μπας και αποφύγω την λιμοκτονία, γιατί αυτοί που με βοηθούσαν έχουν γίνει σαν κι εμένα.

Έχουμε επανασυνδέσει το ρεύμα.

 

Ποιά η περιοχή σου?

 

Το συσσίτιο που έτρωγα έκλεισε γιατί κατασχέθηκαν τα κρέατα ως επικίνδυνα.

Το είπαν προχτές.

Link to comment
Share on other sites

Δουλειά δεν μπορώ να σου δώσω.και εγώ υπάλληλος ειμαι.αν θελεις μπορώ να σε βοηθήσω όμως.αθηνα. Edited by spy14

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Ναι και το ποσο που ξοδεύεις για να ανοίξεις μια τέτοια δίκη και να πάρεις αυτα που δικαίουσαι και αν θα τα παρεις δεν αξίζει πραγματικά.
Τα παίρνεις όλα και με τόκο από τη στιγμή που θα καταθέσεις την αγωγή (όποτε και αν βγει απόφαση) και επίσης παίρνεις και τα δικαστικά έξοδα.

Οι δικηγόροι σε αυτά συνήθως δε ζητάνε προκαταβολή.

Καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο την πρώτη φορά αλλά δυστυχώς πρέπει να γίνει.

 

 

 

Δεν ντρεπονται καθολου και τι παει να πει αυτο?Ανοίξτε άλλο η με καποιο τροπο να γινει συγχώνευση με κάποιο άλλο.Τουλάχιστον το επιδομα για μακροχρόνιους ανέργους το δικαιούστε;

 

Όχι δεν δικαιούμαστε επίδομα.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Είμαι άνεργος 4 χρόνια.

Είναι θαύμα πως ζω.

Δεν πήρα επίδομα από πουθενά.

Να έρχομαι να μου δίνεις καμμία δουλειά μπας και αποφύγω την λιμοκτονία, γιατί αυτοί που με βοηθούσαν έχουν γίνει σαν κι εμένα.

Έχουμε επανασυνδέσει το ρεύμα.

 

Ποιά η περιοχή σου?

 

Το συσσίτιο που έτρωγα έκλεισε γιατί κατασχέθηκαν τα κρέατα ως επικίνδυνα.

Το είπαν προχτές.

 

Δεν ντρεπονται καθολου και τι παει να πει αυτο?Ανοίξτε άλλο η με καποιο τροπο να γινει συγχώνευση με κάποιο άλλο.Τουλάχιστον το επιδομα για μακροχρόνιους ανέργους το δικαιούστε;

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τα παίρνεις όλα και με τόκο από τη στιγμή που θα καταθέσεις την αγωγή (όποτε και αν βγει απόφαση) και επίσης παίρνεις και τα δικαστικά έξοδα.

Οι δικηγόροι σε αυτά συνήθως δε ζητάνε προκαταβολή.

Καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο την πρώτη φορά αλλά δυστυχώς πρέπει να γίνει.

 

Εχω συγγενή που ξόδεψε κυριολεκτικά 3.000 χιλιάδες σε δικηγόρο και δίκαστήρια για να πάρει αυτα που δικαιούνταν (υπερωρίες,αργιες και δεν συμμαζεύται) και ο τυπος απλά βρήκε τρόπο να ξεφυγει..μεταφέροντας τα ακίνητα του στην σύζηγο του.Και τι κέρδισε από όλο αυτο;

Η απόφαση που βγήκε ήταν οτι από την στιγμη που δεν έχει τίποτα στο όνομα του θα λάβουμε μόνο τα ένσημα που δικαιούταν.Δεν λεω σιγουρα θα υπάρχουν εξαιρέσεις και καποιοι όντως να βγηκαν κερδισμένοι.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί που προκλητικά λαμβάνουν τα 400€ όπως αναφέρθηκε πιο πάνω, δεν είναι ΠΕΠ, αλλά είναι αυτοί που θα "μπολιάσουν" την ελληνική οικονομία, όπως τους αποκάλεσε ο πρωθυπουργός.

Ξέρετε τι θα πει μπόλιασμα; Υπάρχει κάποιος από δω μέσα που να κατάγεται από "επαρχιακή" περιοχή, να ξέρει τι είναι το μπόλιασμα των δέντρων π.χ.;

 

Να σας απαντήσω εγώ που έχω δει από πρώτο χέρι τι είναι και πώς γίνεται, μιας και το έκανε ο σχωρεμένος ο παππούς μου.

Όταν είχες λοιπόν στον κήπο σου ένα δέντρο που δεν ήταν χρήσιμο, π.χ. δαμασκηνιά, τη μπόλιαζες με κλαδιά από άλλο δέντρο, και τη μετέτρεπες π.χ. σε κορομηλιά. Έφτιαχνες δηλαδή κάτι καινούργιο. Για παράδειγμα, είναι πολύ συνηθισμένο σε αγροτικές περιοχές να μπολιάζονται οι κολοκυθιές και να μετατρέπονται σε καρπουζιές.

 

Να ρωτήσω αν ξέρετε τι παθαίνει το αρχικό δέντρο; Χρησιμοποιείται ως σώμα, για να γίνει κάτι καινούργιο.

Να ρωτήσω αν έχετε καταλάβει ότι εμείς είμαστε το "παλιό" και "μη χρήσιμο" που θα μετατραπούμε σε κάτι "χρήσιμο"; *

Να ρωτήσω αν ξέρετε αν και κατά πόσον το "παλιό" ερωτάται αν θέλει να υποβληθεί σε μία τέτοια διαδικασία, μετάλλαξής του σε κάτι άλλο από αυτό που είναι;

 

* για ποιον χρήσιμο, αυτό είναι μια άλλη ιστορία.

Richard Kallergi. Το σχέδιο προχωράει με γοργά βήματα.

 

Δυστυχώς τα έγραφαν από το '20 κάποιοι αυτά, αλλά ήταν πολύ συντηρητικοί και "φασίστες" ρε παιδί μου. Πχ, Oswald Spengler.

 

Τον άλλον δεν τον αναφέρω γιατί θα έχουμε παρεξηγήσεις :p Ήταν ένας προφήτης του κόσμου και όντως δύο γενιές μετά, δικαιώθηκε!

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς οι τοπικές κοινωνίες, βγάζουν αντισώματα με γοργούς ρυθμούς στο σχέδιο εποικισμού

Δε θα περάσει ο φασισμός του μπολιασματος.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...