Jump to content

Samsung Galaxy S20 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα διορθωθει αυτο δεν ειναι τιποτα.Εδω στειλαν ενημερωση με πρασινες οθονες μπας και τους χτυπησε κορονοιος εκει μεσα πρεπει να ειναι πολυ παλαβωμενοι:lol: Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Θα διορθωθει αυτο δεν ειναι τιποτα.Εδω στειλαν ενημερωση με πρασινες οθονες μπας και τους χτυπησε κορονοιος εκει μεσα πρεπει να ειναι πολυ παλαβωμενοι:lol:

Δεν το κάνουν ολα.. Προφανώς σε αυτα τα κινητα που είχαν για τεστ, δεν εμφανίζεται το πρόβλημα αυτο. Είναι πολύ εύκολο να την πατήσεις σε τέτοια θέματα. Αυτο ομως κατα 99% διορθώνεται αφου ειναι σε πολύ χαμηλη φωτεινότητα.. Σε επόμενο update λογικά, θα ανεβάσουν λιγο την ελάχιστη φωτεινότητα και τέλος το θεμα, πλην ελάχιστων ισως εξαιρεσεων όπου μετά είναι θέμα σέρβις.

Για την εστίαση ομως δεν το βλέπω τοσο εύκολο να φτιαχτεί. Τόσο καιρο παιδεύεται με updates, και 100% δεν εχει λυθεί. Η λογική λεει οτι καπου είναι και θέμα hardware. Όπως υλοποίησε την καμερα, ζορίζεται στην εστίαση σε συγκεκριμένα σενάρια σαν αυτο που ανέφερε ο φίλος. Μπορεί και να τη βρει τη λύση βέβαια, απλα δε θα είναι τοσο εύκολο από οτι φαίνεται. Ας περιμένουμε να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Ναι Βαγγέλη έτσι ακριβώς η καλύτερη συσκευή του εμπορίου θα γίνει μόλις γίνουν οι απαραίτητες βελτιώσεις .

Μπαταρία τώρα που λες την θεωρώ εξαιρετική με την δική μου χρήση.

Την κρατάω μέχρι να φύγει Βαγγέλη.

 

Ακη καλοριζικο, καλες κλησεις φιλε, απλα δεν υπαρχει η συσκευη, σιγουρα θα βελτιωθει σε ολα με επομενες αναβαθμισεις που θα παρει.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά ήθελα μια καλύτερη αυτονομία. Έχω παγώσει πολλές βλακειες εφαρμογές αλλά με αυτή την μπαταρία-τέρας ήθελα κάτι παραπάνω.

Ελπίζω σε μελλοντική βελτίωση

 

Μετα απο καμια ΧΧΧαρια samsung που περασαν απο τα χερια μου (δε βαζω νουμερο, γιατι θα πεσει δουλεμα :lol:), ακρη με τη μπαταρια δεν εχω βρει. Χωρις υπερβολη, δεν εχω μεινει ευχαριστημενος απο τη μπαταρια κανενος samsung -σιγουρα θα δεις βελτιωση με τις επομενες αναβαθμισεις, αλλα μην περιμενεις να δεις θαυματα. Πλεον, ειμαι πεπεισμενος οτι ολα εχουν να κανουν με το οτι σε standby -και δη με μετριο/κακο gsm reception- καιει τρελα... ενα 11 pro max, με τη δικη μου χρηση, πχ, εχει +40% αυτονομια (true story)

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://www.flickr.com/photos/188014118@N05/shares/i3t7w8

 

Και μια 2η

 

https://www.flickr.com/photos/188014118@N05/shares/9Gq9AB

Επειδή θεωρώ ότι το auto focus δεν έχει φτιάξει, παρακαλώ δείτε μια φωτό και πείτε μου εσείς αν είναι ενταξει, μπορεί να είναι εν τέλει ελαττωματικη η συσκευή μου

 

Εχει ξεκαθαρα θεμα εστιασης η συσκευη σου, το κινητο δεν εχει εστιασει πουθενα, επι της ουσιας, σε αυτες τις φωτο. Πειραματισου λιγο με το χρονο που δινεις στο κλειστρο (1 δευτερο παραπανω) και δωσε του manual focus στον αναπτηρα. Αν δε βρεις ακρη, εχεις hardware θεμα...

Link to comment
Share on other sites

https://www.flickr.com/photos/188014118@N05/shares/i3t7w8

 

Και μια 2η

 

https://www.flickr.com/photos/188014118@N05/shares/9Gq9AB

Επειδή θεωρώ ότι το auto focus δεν έχει φτιάξει, παρακαλώ δείτε μια φωτό και πείτε μου εσείς αν είναι ενταξει, μπορεί να είναι εν τέλει ελαττωματικη η συσκευή μου

 

Εγώ βλέπω ότι έχει εστιάσει πίσω στο ξύλο λίγο. Παρόλα αυτά θεωρώ ότι οι μεγάλοι αισθητήρες έχουν δυσκολία γενικα να κάνουν καλή εστίαση τόσο κοντά σε κακές συνθήκες φωτισμού. Δεν είναι κάτι νέο και πρέπει να το περιμένεις γενικά.

Εγώ πχ που βγάζω κείμενα φώτο λόγω δουλειάς είδα μεγάλη βελτίωση στη εστίαση, όπως και γενικά σε διάφορα θέματα που πρώτα είχε μια αστάθεια.

 

Όσο αφορά την μπαταρία, είναι σε καλά επίπεδα αλλά δεν είναι η καλύτερη της αγοράς, όμως εφόσον σε βγάζει άνετα τη μέρα, τότε κοιτάς αν σε καλύπτει στα υπόλοιπα. Εγώ πχ αν εξαιρέσεις το βάρος της συσκευής που με ενοχλεί, και το μέγεθος βέβαια, τη βρίσκω την πιο πλήρη στην αγορά

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο καμια ΧΧΧαρια samsung που περασαν απο τα χερια μου (δε βαζω νουμερο, γιατι θα πεσει δουλεμα :lol:), ακρη με τη μπαταρια δεν εχω βρει. Χωρις υπερβολη, δεν εχω μεινει ευχαριστημενος απο τη μπαταρια κανενος samsung -σιγουρα θα δεις βελτιωση με τις επομενες αναβαθμισεις, αλλα μην περιμενεις να δεις θαυματα. Πλεον, ειμαι πεπεισμενος οτι ολα εχουν να κανουν με το οτι σε standby -και δη με μετριο/κακο gsm reception- καιει τρελα... ενα 11 pro max, με τη δικη μου χρηση, πχ, εχει +40% αυτονομια (true story)

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εχει ξεκαθαρα θεμα εστιασης η συσκευη σου, το κινητο δεν εχει εστιασει πουθενα, επι της ουσιας, σε αυτες τις φωτο. Πειραματισου λιγο με το χρονο που δινεις στο κλειστρο (1 δευτερο παραπανω) και δωσε του manual focus στον αναπτηρα. Αν δε βρεις ακρη, εχεις hardware θεμα...

 

Εντάξει, δεν περιμένω κι εγώ θαύματα. Θα ήθελα όμως το κάτι παραπάνω ώστε να μη σκέφτομαι να χρησιμοποιήσω οθονη 120hz για να με αγχώνει να βγάλω την μέρα.

Εννοείται πως το σήμα παίζει το ρόλο του αλλά όλες μου οι συσκευές έχουν ίδιες συνθήκες χρήσης (σήμα, ώρες ομιλίας, εφαρμογές, sot κλπ) οπότε μπορώ να τις συγκρίνω.

Γι αυτό καταλήγω πως έπρεπε να έχει μια καλύτερη αυτονομία. Θα δούμε πόσο θα βελτιωθεί (αναφέρεται πως το ερχόμενο update θα φέρει βελτίωση και σε αυτόν τον τομέα).

Για το 11 pro max δεν έχω ακόμη προσωπική εμπειρία μιας και η σύζυγος ξέμεινε (θα δω για πόσο) στο xs max..... Με πιέζει βέβαια για αλλαγή..... :lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο καμια ΧΧΧαρια samsung που περασαν απο τα χερια μου (δε βαζω νουμερο, γιατι θα πεσει δουλεμα :lol:), ακρη με τη μπαταρια δεν εχω βρει. Χωρις υπερβολη, δεν εχω μεινει ευχαριστημενος απο τη μπαταρια κανενος samsung -σιγουρα θα δεις βελτιωση με τις επομενες αναβαθμισεις, αλλα μην περιμενεις να δεις θαυματα. Πλεον, ειμαι πεπεισμενος οτι ολα εχουν να κανουν με το οτι σε standby -και δη με μετριο/κακο gsm reception- καιει τρελα... ενα 11 pro max, με τη δικη μου χρηση, πχ, εχει +40% αυτονομια (true story)

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εχει ξεκαθαρα θεμα εστιασης η συσκευη σου, το κινητο δεν εχει εστιασει πουθενα, επι της ουσιας, σε αυτες τις φωτο. Πειραματισου λιγο με το χρονο που δινεις στο κλειστρο (1 δευτερο παραπανω) και δωσε του manual focus στον αναπτηρα. Αν δε βρεις ακρη, εχεις hardware θεμα...

 

Επειδή έχω κάνει άπειρα πειράματα και βασικά έχω δώσει στην εστίαση 0ολυ παραπάνω χρόνο λ, ίσως και να έχει θέμα το κινητό μου!!! Τεσπά που μπορώ να πάω για να το ελέγξουνε;

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο καμια ΧΧΧαρια samsung που περασαν απο τα χερια μου (δε βαζω νουμερο, γιατι θα πεσει δουλεμα :lol:), ακρη με τη μπαταρια δεν εχω βρει. Χωρις υπερβολη, δεν εχω μεινει ευχαριστημενος απο τη μπαταρια κανενος samsung -σιγουρα θα δεις βελτιωση με τις επομενες αναβαθμισεις, αλλα μην περιμενεις να δεις θαυματα. Πλεον, ειμαι πεπεισμενος οτι ολα εχουν να κανουν με το οτι σε standby -και δη με μετριο/κακο gsm reception- καιει τρελα... ενα 11 pro max, με τη δικη μου χρηση, πχ, εχει +40% αυτονομια (true story)

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Εχει ξεκαθαρα θεμα εστιασης η συσκευη σου, το κινητο δεν εχει εστιασει πουθενα, επι της ουσιας, σε αυτες τις φωτο. Πειραματισου λιγο με το χρονο που δινεις στο κλειστρο (1 δευτερο παραπανω) και δωσε του manual focus στον αναπτηρα. Αν δε βρεις ακρη, εχεις hardware θεμα...

Βαγγέλη ένα έχω να πω μετά το τελευταίο update στο n10+ έχω μείνει άφωνος με την αναμονή της συσκευής. 2 κάρτες Sim με κακό σήμα, τα πάντα όλα ανοιχτά με active watch 2 airpods, χαμός από συγχρονισμους η μπαταρία είναι βράχος! Αρχίζω και θυμάμαι Huawei εποχή στην αναμονή.

 

Λάζαρος.. Note 10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Το βράδυ με όλα ανοιχτά, σε 8 ώρες έχασε 4%. Νομίζω αρκετά καλά μιας και διαβάζω για κακή αναμονή.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το βράδυ με όλα ανοιχτά, σε 8 ώρες έχασε 4%. Νομίζω αρκετά καλά μιας και διαβάζω για κακή αναμονή.

 

Πολυ καλα ειναι 0,5% ανα ωρα αναμονης με ολα ανοιχτα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το βράδυ με όλα ανοιχτά, σε 8 ώρες έχασε 4%. Νομίζω αρκετά καλά μιας και διαβάζω για κακή αναμονή.

 

Στα ίδια και εγώ και με κακιστο σήμα. Και με 4g που το άφησα μόνο πάλι στα ίδια ήταν, 5% όλο το βράδυ. Θεωρώ ότι το κινητό πάει καλά σε αναμονή, αν ανεβάσει λίγο ακόμα την αυτονομία του θα είναι άψογο για μένα, με ρολόι και buds πάνω θα μου βγάζει πάντα 2 μέρες. Τώρα τις βγάζει οριακά και φορτίζω καμία φορά με 40-50% ενώ θα μπορούσε να πάει τη 2η μέχρι 10% αλλά με ρίσκο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη ένα έχω να πω μετά το τελευταίο update στο n10+ έχω μείνει άφωνος με την αναμονή της συσκευής. 2 κάρτες Sim με κακό σήμα, τα πάντα όλα ανοιχτά με active watch 2 airpods, χαμός από συγχρονισμους η μπαταρία είναι βράχος! Αρχίζω και θυμάμαι Huawei εποχή στην αναμονή.

 

Λάζαρος.. Note 10+

 

Λαζαρε, σπιτι η συσκευη μεταμορφωνεται σε αυτονομια. Ειτε γιατι δεν εχει τακτικες εναλλαγες σηματος, ειτε γιατι το σημα ειναι καλο, κερδιζω περιπου 30% (!) σε αναμονη, συγκριτικα με μια συμβατικη ημερα στο γραφειο. Χαος...

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εντάξει, δεν περιμένω κι εγώ θαύματα. Θα ήθελα όμως το κάτι παραπάνω ώστε να μη σκέφτομαι να χρησιμοποιήσω οθονη 120hz για να με αγχώνει να βγάλω την μέρα.

Εννοείται πως το σήμα παίζει το ρόλο του αλλά όλες μου οι συσκευές έχουν ίδιες συνθήκες χρήσης (σήμα, ώρες ομιλίας, εφαρμογές, sot κλπ) οπότε μπορώ να τις συγκρίνω.

Γι αυτό καταλήγω πως έπρεπε να έχει μια καλύτερη αυτονομία. Θα δούμε πόσο θα βελτιωθεί (αναφέρεται πως το ερχόμενο update θα φέρει βελτίωση και σε αυτόν τον τομέα).

Για το 11 pro max δεν έχω ακόμη προσωπική εμπειρία μιας και η σύζυγος ξέμεινε (θα δω για πόσο) στο xs max..... Με πιέζει βέβαια για αλλαγή..... :lol:

Σιγουρα θα παρει τα πανω της με τον καιρο η συσκευη, και με τις αναβαθμισεις.

Δωσε της το χρονο της...

 

----- προσθήκη μηνύματος 90 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επειδή έχω κάνει άπειρα πειράματα και βασικά έχω δώσει στην εστίαση 0ολυ παραπάνω χρόνο λ, ίσως και να έχει θέμα το κινητό μου!!! Τεσπά που μπορώ να πάω για να το ελέγξουνε;

 

Κανε ενα τηλεφωνο στη smartec, να δεις το ωραριο λειτουργιας αυτη την περιοδο (αν δεν κανω λαθος, καποιος φιλος μου ανεφερε οτι κλεινουν στις 14:00). Υποψη, οτι εχει και δωρεαν παραλαβη απο το χωρο σου, με κουριερ, αν δεν το βιαζεσαι (δε στο συνιστω, γιατι αυτο το διαστημα οι κουριερ εχουν τεραστιες καθυστερησεις, λογω υπερμετρου φορτου εργασιας)...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό που θα με κάνει να σκάσω είναι ότι αφαίρεσαν την επιλογή στο πολυ αργό βίντεο να βγάλω πολλές αργές σκηνές. Θα σκάσω όμως.....

Στο note 9 υπήρχε κανονικά η επιλογή. Δεν ξέρω αν την έχει το Note 10. Εδώ τζίφος. Έγκλημα....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λαζαρε, σπιτι η συσκευη μεταμορφωνεται σε αυτονομια. Ειτε γιατι δεν εχει τακτικες εναλλαγες σηματος, ειτε γιατι το σημα ειναι καλο, κερδιζω περιπου 30% (!) σε αναμονη, συγκριτικα με μια συμβατικη ημερα στο γραφειο. Χαος...

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σιγουρα θα παρει τα πανω της με τον καιρο η συσκευη, και με τις αναβαθμισεις.

Δωσε της το χρονο της...

 

----- προσθήκη μηνύματος 90 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Κανε ενα τηλεφωνο στη smartec, να δεις το ωραριο λειτουργιας αυτη την περιοδο (αν δεν κανω λαθος, καποιος φιλος μου ανεφερε οτι κλεινουν στις 14:00). Υποψη, οτι εχει και δωρεαν παραλαβη απο το χωρο σου, με κουριερ, αν δεν το βιαζεσαι (δε στο συνιστω, γιατι αυτο το διαστημα οι κουριερ εχουν τεραστιες καθυστερησεις, λογω υπερμετρου φορτου εργασιας)...

 

Θα κάνω μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμισεων, μετά αν δω τα ίδια τότε θα το πάω ο ίδιος.

Link to comment
Share on other sites

6:40 sot με 10% υπόλοιπο. Κάτι γίνεται...

 

120 ή 60? Είναι

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Παντως και με τα 96hz απο την γνωστη εφαρμογη καλα παει ,εχει ισορροπια ρολαρισματος/μπαταριας

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Παντως και με τα 96hz απο την γνωστη εφαρμογη καλα παει ,εχει ισορροπια ρολαρισματος/μπαταριας
Από το μενού της συσκευής ποσα hz έχεις επιλεγμένα

 

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από το μενού της συσκευής ποσα hz έχεις επιλεγμένα

 

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

120hz μονιμα αλλιως δεν νομιζω απο τα 60hz να μπορει να ανεβει στα 96hz....

τουλαχιστον ετσι το καταλαβαινω οπως βλεπω κατα την λειτουργια...

 

δεν ξερω αν υπαρχει καποιο app που να βλεπεις live τα hz...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

120hz μονιμα αλλιως δεν νομιζω απο τα 60hz να μπορει να ανεβει στα 96hz....

τουλαχιστον ετσι το καταλαβαινω οπως βλεπω κατα την λειτουργια...

 

δεν ξερω αν υπαρχει καποιο app που να βλεπεις live τα hz...

 

υπαρχει site https://www.displayhz.com/

kai https://testufo.com/

 

που μετραει τα hz . Αλλα δοκιμαστε λιγο με 120hz τι θα σας βγαλει .............εμενα μου βγαζει 95 hz ......120 ποτε και δεν εχω βαλει την εφαρμογη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

επισης γερμανια μερια DBT βγηκε σημερα φρεσκο καινουριο fw ATD3 που διορθωνει την πρασινιλα σε οσους την εχουν τεσπα

Edited by lambgeo
.
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει site https://www.displayhz.com/

kai https://testufo.com/

 

που μετραει τα hz . Αλλα δοκιμαστε λιγο με 120hz τι θα σας βγαλει .............εμενα μου βγαζει 95 hz ......120 ποτε και δεν εχω βαλει την εφαρμογη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

επισης γερμανια μερια DBT βγηκε σημερα φρεσκο καινουριο fw ATD3 που διορθωνει την πρασινιλα σε οσους την εχουν τεσπα

Ωραιος ....!!!

 

Παιζει κανονικα το app...

 

 

d32a386716563693cbcc532caac473d0.jpg179e642b9deb69bb1c2fd80ab2e7b2e1.jpg

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος ....!!!

 

Παιζει κανονικα το app...

 

 

d32a386716563693cbcc532caac473d0.jpg179e642b9deb69bb1c2fd80ab2e7b2e1.jpg

 

Σε μενα γιατι στα 120 βγαζει 95 ??? χωρις να εχω βαλει την εφαρμογη για τα 96hz??? :(

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα γιατι στα 120 βγαζει 95 ??? χωρις να εχω βαλει την εφαρμογη για τα 96hz??? :(
Αυτο θελει λιγο ψαξιμο....για βαλε την εφαρμογη και παιξε ...

Να δεις αλλαζει?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι ασχοληστε τοσο πολυ με τα 120hz οταν η συσκευη το ανεβοκατεβαζει συνεχεια και αναλογα την εφαρμογη απο τα 60 στα 120 κανοντας σκορποχωρι την διαχειριση μπαταριας.Δεν ειναι το ιδιο οπως σπιτι μας εχουμε τις οθονες του pc με το ρευμα στην μπριζα και λεμε στα τετοια μας εδω εαν δεν βαλουν 8-9.000 μπαταρια δεν σταθεροποιειται η κατασταση.Ασε που εχουν προβληματα οι εφαρμογες.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...