Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτο συμβαινει με ολες τις συσκευες. Οταν εμενα Αθηνα παλιοτερα, ειδικα με τις μετακινησεις, μετρο κλπ η μπαταρια αδειαζε πολυ πιο γρηγορα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καιγω exynos 3 ώρες και 20 λεπτά sot με 52% μπαταρία σε. WiFi και 120 Hz , γενικά πολύ ευχαριστημένος και νομίζω πλέον δεν ζεστενεται. Αχ και να είχε τη Μαξ ανάλυση στα 120.Ειμαι μάλλον από τους λίγους που καταλαβαίνω τη διαφορά στην ανάλυση και με χαλάει
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ φρέσκα νούμερα.. 3 ώρες sot με 120 hz και είμαι στο 50%..

5 με 5 μισή ώρες είναι στα 120 hz.. και 6,3 στα 60 hz..

Είναι άλλη εμπειρία τα 120hz.. αλλιώς μέναμε με τις άλλες μας συσκευές.. πχ s9 plus..

Αλήθεια με το samsung dex έχει ασχοληθεί κανένας?

Λέω να το δοκιμάσω.. έχει κορυφαίες δυνατότητες το κινητό μας, χαραμίζονται στις 6,7 ίντσες..

Στην παρουσίαση του note 20 έδωσαν μεγάλη έμφαση στην σύνδεση με το pc..

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Καιγω exynos 3 ώρες και 20 λεπτά sot με 52% μπαταρία σε. WiFi και 120 Hz , γενικά πολύ ευχαριστημένος και νομίζω πλέον δεν ζεστενεται. Αχ και να είχε τη Μαξ ανάλυση στα 120.Ειμαι μάλλον από τους λίγους που καταλαβαίνω τη διαφορά στην ανάλυση και με χαλάει

 

Από σήμερα το γύρισα στην max ανάλυση γιατί υπέροχα τα 120hz αλλά στις ταινίες που βλέπω, προτιμώ την ανάλυση. Ψάχνω να βρω στα Bixby routines μπας και φτιάξω να γυρνάει και τα 2 με ένα κλικ

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ φρέσκα νούμερα.. 3 ώρες sot με 120 hz και είμαι στο 50%..

5 με 5 μισή ώρες είναι στα 120 hz.. και 6,3 στα 60 hz..

Είναι άλλη εμπειρία τα 120hz.. αλλιώς μέναμε με τις άλλες μας συσκευές.. πχ s9 plus..

Αλήθεια με το samsung dex έχει ασχοληθεί κανένας?

Λέω να το δοκιμάσω.. έχει κορυφαίες δυνατότητες το κινητό μας, χαραμίζονται στις 6,7 ίντσες..

Στην παρουσίαση του note 20 έδωσαν μεγάλη έμφαση στην σύνδεση με το pc..

 

Και εσύ το έχεις "σκαλίσει" η μαμά βγάζει αυτούς τους χρόνους...?

Edited by redcom7
Link to comment
Share on other sites

Καιγω exynos 3 ώρες και 20 λεπτά sot με 52% μπαταρία σε. WiFi και 120 Hz , γενικά πολύ ευχαριστημένος και νομίζω πλέον δεν ζεστενεται. Αχ και να είχε τη Μαξ ανάλυση στα 120.Ειμαι μάλλον από τους λίγους που καταλαβαίνω τη διαφορά στην ανάλυση και με χαλάει
Με τι ρυθμίσεις βγάζεις αυτούς τους χρόνους; εγώ πλέον 10 μέρες περίπου με το τηλεφωνικό έχει ανέβει και έχει πάει περίπου στις 4 ώρες sot αλλα μέχρι εκεί.

Και αυτό ίσως γιατί βλέπω ότι με την προσαρμ εξοικ ενέργειας βάζει από μόνο του την μέτρια εξοικ ενέργειας από πολύ νωρίς κοντά στα 60-70%

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Exynos ο λεγομενος και σαπιος!!!

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φίλε μου δεν χρειάζεται να επαναλμβανεσαι κάθε λίγα ποστς. Το έχουμε καταλάβει ότι η δική σου συσκευή ειναι καταπληκτική και δεν "χάνει" πουθενά.

 

Όταν όμως πέσει στα χέρια σου συσκευή με Snap έλα να το ξανασυζητησουμε (με αποδείξεις). Για την ώρα απολαύστε το κινητό σου.

Είναι γεγονός ότι ο 990 πάσχει και σε απόδοση και σε μπαταρία από τον ανταγωνισμό. Τώρα δε που υπάρχει και ο + η διαφορά μεγαλώνει παραπάνω. Κατσε να δεις το γέλιο όταν θα ξεκινήσουν τα 990 Vs Snapdragon 865+ - βλέπε Note20 μεριά.... Και μη ξεχνάμε... Ίδια τιμή ε!

Καλημέρα!

 

Sent from my SM-G9860 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εσύ το έχεις "σκαλίσει" η μαμά βγάζει αυτούς τους χρόνους...?

 

Καλημέρα,

Δεν έχω κάνει κάτι ιδιαίτερο εκτος από το να έχω απενεργοποιησει τις ειδοποιήσεις από κάποιες εφαρμογές που δεν μου χρειάζονται + εχω επιλέξει να κλείνουν καποιες εφαρμογές οπου δεν χρειάζομαι να λειτουργούν οταν δεν τις χρησιμοποιώ..

Τώρα είμαι από εχθές με 5 ώρες και 20 λεπτά στα 120hz και έχει πάει 10% όπου και θα το βάλω να φορτίσει..

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν χρειάζεται να επαναλμβανεσαι κάθε λίγα ποστς. Το έχουμε καταλάβει ότι η δική σου συσκευή ειναι καταπληκτική και δεν "χάνει" πουθενά.

 

Όταν όμως πέσει στα χέρια σου συσκευή με Snap έλα να το ξανασυζητησουμε (με αποδείξεις). Για την ώρα απολαύστε το κινητό σου.

Είναι γεγονός ότι ο 990 πάσχει και σε απόδοση και σε μπαταρία από τον ανταγωνισμό. Τώρα δε που υπάρχει και ο + η διαφορά μεγαλώνει παραπάνω. Κατσε να δεις το γέλιο όταν θα ξεκινήσουν τα 990 Vs Snapdragon 865+ - βλέπε Note20 μεριά.... Και μη ξεχνάμε... Ίδια τιμή ε!

Καλημέρα!

 

Sent from my SM-G9860 using Tapatalk

 

Ενω οσοι συνεχεια κραζουν και πιπιλανε την ιδια καραμελα..."χρειαζεται"???

Ναι γεγονος ειναι οτι ο σναπ ειναι καλυτερος. Αλλα εχουμε βαρεθει να το διαβαζουμε. Εδω ΔΕΝ το φερνει με εγγυηση. Τι να κανουμε τωρα?? Οποιος θελει να το παρει απ οπου νομιζει κι αν παθει κατι να το στελνει να περιμενει κλπ κλπ μπραβο του. Και ο ανταγωνισμος εκτος ενος καλυτερου τσιπ τι αλλο προσφερει?? Γιατι πριν λιγο καιρο πηρα το "τερας" Α13 τον σουπερ ντουπερ πανισχυρο επεξεργαστη που μου ηταν ΑΧΡΗΣΤΟΣ με το αναπηρο IOS και την "φοβερη" LCD που "δεν καταλαβαινεις την διαφορα απο amoled"! :lol:

Ή μηπως ειναι vfm τα xiaomi στο χιλιαρικο για εναν 865?? να ξερουμε δλδ...

Καλως ή κακως το S20 παραμενει συνολικα η πιο ολοκληρωμενη συσκευη ως ΠΑΚΕΤΟ με αυτα που προσφερει. Αν βεβαια καποιος χρειαζεται σωνει και ντε τον 865 για το πολυ βαρυ multitasking που κανει τοτε ας μην παρει τον απαισιο exynos.

Υ.Γ.: Εδω καποιοι ηρθαν και μας ειπαν οτι φορτιζανε 2 φορες την μερα το s20 με ΜΕΤΡΙΑ χρηση... sorry λοιπον αλλα η ακροτητα φερνει ακροτητα... με καταλαβαινεις νομιζω..

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Ενω οσοι συνεχεια κραζουν και πιπιλανε την ιδια καραμελα..."χρειαζεται"???

Ναι γεγονος ειναι οτι ο σναπ ειναι καλυτερος. Αλλα εχουμε βαρεθει να το διαβαζουμε. Εδω ΔΕΝ το φερνει με εγγυηση. Τι να κανουμε τωρα?? Οποιος θελει να το παρει απ οπου νομιζει κι αν παθει κατι να το στελνει να περιμενει κλπ κλπ μπραβο του. Και ο ανταγωνισμος εκτος ενος καλυτερου τσιπ τι αλλο προσφερει?? Γιατι πριν λιγο καιρο πηρα το "τερας" Α13 τον σουπερ ντουπερ πανισχυρο επεξεργαστη που μου ηταν ΑΧΡΗΣΤΟΣ με το αναπηρο IOS και την "φοβερη" LCD που "δεν καταλαβαινεις την διαφορα απο amoled"! :lol:

Ή μηπως ειναι vfm τα xiaomi στο χιλιαρικο για εναν 865?? να ξερουμε δλδ...

Καλως ή κακως το S20 παραμενει συνολικα η πιο ολοκληρωμενη συσκευη ως ΠΑΚΕΤΟ με αυτα που προσφερει. Αν βεβαια καποιος χρειαζεται σωνει και ντε τον 865 για το πολυ βαρυ multitasking που κανει τοτε ας μην παρει τον απαισιο exynos.

Υ.Γ.: Εδω καποιοι ηρθαν και μας ειπαν οτι φορτιζανε 2 φορες την μερα το s20 με ΜΕΤΡΙΑ χρηση... sorry λοιπον αλλα η ακροτητα φερνει ακροτητα... με καταλαβαινεις νομιζω..

 

και μένα με κάλυψες.

Link to comment
Share on other sites

Me too...

Κάθε χρόνο τα ίδια, φτάνουμε αφού έχουν παρουσιαστει όλες οι ναυαρχίδες, να παραδέχονται όλοι ότι η σειρά s είναι η πιο ολοκληρωμένη αγορά που μπορείς να κάνεις.

Edited by bromonano2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Δεν έχω κάνει κάτι ιδιαίτερο εκτος από το να έχω απενεργοποιησει τις ειδοποιήσεις από κάποιες εφαρμογές που δεν μου χρειάζονται + εχω επιλέξει να κλείνουν καποιες εφαρμογές οπου δεν χρειάζομαι να λειτουργούν οταν δεν τις χρησιμοποιώ..

Τώρα είμαι από εχθές με 5 ώρες και 20 λεπτά στα 120hz και έχει πάει 10% όπου και θα το βάλω να φορτίσει..

 

Είναι άραγε τόσο σημαντικές για την μπαταρία οι ειδοποιήσεις?

 

Θα κλείσω λοιπόν και εγώ κάποιες οι οποίες εδώ που τα λέμε είναι λίγο σπαστικές.. Πχ YouTube FB twitter

Link to comment
Share on other sites

Εμενα βασικα με ενοχλει να εχω πολλες ειδοποιησεις απο εφαρμογες. Τα βασικα (viber, gmail) εχω μονο ενεργοποιημενα. Δεν νομιζω οτι επηρεαζουν σημαντικα την μπαταρια.
Link to comment
Share on other sites

Ενω οσοι συνεχεια κραζουν και πιπιλανε την ιδια καραμελα..."χρειαζεται"???

 

Ναι γεγονος ειναι οτι ο σναπ ειναι καλυτερος. Αλλα εχουμε βαρεθει να το διαβαζουμε. Εδω ΔΕΝ το φερνει με εγγυηση. Τι να κανουμε τωρα?? Οποιος θελει να το παρει απ οπου νομιζει κι αν παθει κατι να το στελνει να περιμενει κλπ κλπ μπραβο του. Και ο ανταγωνισμος εκτος ενος καλυτερου τσιπ τι αλλο προσφερει?? Γιατι πριν λιγο καιρο πηρα το "τερας" Α13 τον σουπερ ντουπερ πανισχυρο επεξεργαστη που μου ηταν ΑΧΡΗΣΤΟΣ με το αναπηρο IOS και την "φοβερη" LCD που "δεν καταλαβαινεις την διαφορα απο amoled"! :lol:

 

Ή μηπως ειναι vfm τα xiaomi στο χιλιαρικο για εναν 865?? να ξερουμε δλδ...

 

Καλως ή κακως το S20 παραμενει συνολικα η πιο ολοκληρωμενη συσκευη ως ΠΑΚΕΤΟ με αυτα που προσφερει. Αν βεβαια καποιος χρειαζεται σωνει και ντε τον 865 για το πολυ βαρυ multitasking που κανει τοτε ας μην παρει τον απαισιο exynos.

 

Υ.Γ.: Εδω καποιοι ηρθαν και μας ειπαν οτι φορτιζανε 2 φορες την μερα το s20 με ΜΕΤΡΙΑ χρηση... sorry λοιπον αλλα η ακροτητα φερνει ακροτητα... με καταλαβαινεις νομιζω..

 

Μα δεν νομίζω ότι έχει κάποιος ασχοληθεί με τον Snap εδώ και καιρό. Υπάρχουν κάποια posts πριν αρκετές εβδομάδες και τίποτα άλλο. Ξαναδιάβασε λοιπόν όλες τις αναρτήσεις διαφόρων που υμνούν τον 990 - χωρίς να υπάρχει λόγος - μόνο και μόνο επειδή αυτόν τους "φόρεσαν".

 

Ο "ανταγωνισμός" αφορά το ίδιο μοντέλο και την διαφορά στο στήσιμο. Για να στο πω πιο καθαρa, είναι σαν να αγοράζεις μια M3 και στην Ευρώπη η BMW να τον δίνει με λιγότερα άλογα και στην ίδια τιμή. Δεν θα συχτιριζεις?

 

Για να γυρίζω στο θέμα μας, δεν είναι το βαρύ multitasking αλλά στη μπαταρία και το throttling της CPU.

 

Σαφώς και το S20 είναι από τις πιο ολοκληρωμένες συσκευές (μέχρι την έλευση του Fold2), αλλά σε ένα τεχνολογικό φόρουμ θα πρέπει να κουβεντιαζονται όλες οι απόψεις.

 

Μου αρέσει που κανένας δεν σχολίασε του ότι έβαλε τον 990 στο νέο Note20 στην Ευρώπη ενώ στον υπόλοιπο κόσμο τον αναμενόμενο 865+. Όταν λέω ότι κάποιοι έχουν παρωπιδες εδώ μέσα...

 

Sent from my SM-G9860 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν νομίζω ότι έχει κάποιος ασχοληθεί με τον Snap εδώ και καιρό. Υπάρχουν κάποια posts πριν αρκετές εβδομάδες και τίποτα άλλο. Ξαναδιάβασε λοιπόν όλες τις αναρτήσεις διαφόρων που υμνούν τον 990 - χωρίς να υπάρχει λόγος - μόνο και μόνο επειδή αυτόν τους "φόρεσαν".

 

Ο "ανταγωνισμός" αφορά το ίδιο μοντέλο και την διαφορά στο στήσιμο. Για να στο πω πιο καθαρa, είναι σαν να αγοράζεις μια M3 και στην Ευρώπη η BMW να τον δίνει με λιγότερα άλογα και στην ίδια τιμή. Δεν θα συχτιριζεις?

 

Για να γυρίζω στο θέμα μας, δεν είναι το βαρύ multitasking αλλά στη μπαταρία και το throttling της CPU.

 

Σαφώς και το S20 είναι από τις πιο ολοκληρωμένες συσκευές (μέχρι την έλευση του Fold2), αλλά σε ένα τεχνολογικό φόρουμ θα πρέπει να κουβεντιαζονται όλες οι απόψεις.

 

Μου αρέσει που κανένας δεν σχολίασε του ότι έβαλε τον 990 στο νέο Note20 στην Ευρώπη ενώ στον υπόλοιπο κόσμο τον αναμενόμενο 865+. Όταν λέω ότι κάποιοι έχουν παρωπιδες εδώ μέσα...

 

Sent from my SM-G9860 using Tapatalk

 

Εντελώς άστοχο το παράδειγμα με το m3 μιας και είναι ουκ ολίγοι οι κατασκευαστές ( μην πω όλοι, ειδικά από Ιαπωνία μεριά και μην πω για την σαβούρα που μας έχουν φορτώσει από την δυτική Ευρώπη ) που τα αυτοκίνητα τους έρχονται στην Ευρώπη/Ελλάδα με τελείως διαφορετικές προδιαγραφές και τιμές από ότι στις υπόλοιπες ηπείρους. Τεσπα αυτό είναι για να είχαμε να λέγαμε. Στο θέμα μας τώρα, το έχουμε ξαναπεί ο sd είναι ανώτερος επεξεργαστής από τον exynos και αυτό κυρίως λόγο adreno. Δεν μπορούμε όμως να δεχτούμε κάποιοι τον όρο σαπακι γιατί δεν είναι, όσο και αν προσπαθούν μας πείσουν κάποιοι. Όσο αφορά το note 20, εγω προσωπικά την έχω κράξει σε διάφορα σημεία και forum, όχι τόσο για τον 990 αλλά το ότι έδωσε update επεξεργαστή αλλού και Ευρώπη όχι και γαιυτο έχω γράψει για μποϊκοτάζ.

 

Sent from my DUB-LX1 using Tapatalk

Edited by bromonano2
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν νομίζω ότι έχει κάποιος ασχοληθεί με τον Snap εδώ και καιρό. Υπάρχουν κάποια posts πριν αρκετές εβδομάδες και τίποτα άλλο. Ξαναδιάβασε λοιπόν όλες τις αναρτήσεις διαφόρων που υμνούν τον 990 - χωρίς να υπάρχει λόγος - μόνο και μόνο επειδή αυτόν τους "φόρεσαν".

 

Ο "ανταγωνισμός" αφορά το ίδιο μοντέλο και την διαφορά στο στήσιμο. Για να στο πω πιο καθαρa, είναι σαν να αγοράζεις μια M3 και στην Ευρώπη η BMW να τον δίνει με λιγότερα άλογα και στην ίδια τιμή. Δεν θα συχτιριζεις?

 

Για να γυρίζω στο θέμα μας, δεν είναι το βαρύ multitasking αλλά στη μπαταρία και το throttling της CPU.

 

Σαφώς και το S20 είναι από τις πιο ολοκληρωμένες συσκευές (μέχρι την έλευση του Fold2), αλλά σε ένα τεχνολογικό φόρουμ θα πρέπει να κουβεντιαζονται όλες οι απόψεις.

 

Μου αρέσει που κανένας δεν σχολίασε του ότι έβαλε τον 990 στο νέο Note20 στην Ευρώπη ενώ στον υπόλοιπο κόσμο τον αναμενόμενο 865+. Όταν λέω ότι κάποιοι έχουν παρωπιδες εδώ μέσα...

 

Sent from my SM-G9860 using Tapatalk

Εσυ δλδ δεν ασχοληθηκες λεγοντας παλι για τον σναπ; και να πεις κιολας οτι διαφωνει κανεις οτι οντως ειναι καλυτερος κατα ενα ποσοστό... Νομίζω ολοι το αποδεχονται αυτο.

Και όχι δεν ειδα καποιον να υμνει.. Ειδα να λενε οτι δεν ειναι τοσο χαλια οσο διατυμπανιζουν καποιοι αλλοι "χωρις παρωπιδες".... Σωστά;;

Επίσης προσωπικά εχω καλύτερα και σοβαρότερα θεματα να ασχοληθω στη ζωή μου απο το να συχτιριζω για μια συσκευή. Αγοραζω δοκιμάζω αν δε μου κανει το διωχνω και παιρνω κατι που ταιριάζει καλύτερα στα θελω μου. Τοσο απλα...

Επίσης συγνώμη που δε στησαμε λαϊκό δικαστήριο να βρίζουμε ολημερις την σαμσουνγκ επειδη εβγαλε το νοτε 20 με exynos. Ειναι κι αυτές οι παρωπιδες που δε βοηθανε...

Καλη συνέχεια στην εκστρατεία κατα του exynos. Δε θα σχολιασω ξανα για το συγκεκριμένο θέμα. Καλες διακοπες σε ολους.

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι ενας απο αυτους που υπερασπιζεται τη συσκευη... Δεν υμνω τον Exynos. Ουτε με ενδιαφερει ο Snapdragon.

Επελεξα τη συσκευη για την οθονορα της, την καμερα, το one ui και την ποιοτητα κατασκευης. Για την δικη μου χρηση (browsing, yoytube, φωτος, ελαχιστο gaming) η συσκευη ειναι τουμπανο και τα κανει ολα τελεια. Ειμαι σιγουρος οτι ακομα και τωρα το ιδιο θα με καλυπτε το S8+ στην καθημερινη μου χρηση. Θα ημουν μια χαρα και με κατωτερη συσκευη. Απλα επειδη εχω και εγω την τρελα (αν κ το εχω περιορισει) της αλλαγης πηρα το S20+. Χωρις να με ενδιαφερει οτι αλλου εχει Snapdragon. Εδω εχει exynos. Αν δεν μου εκανε θα την πωλουσα και θα πηγαινα για αλλα. Κανεις δεν με υποχρεωσε να την αγορασω. Και φυσικα δεν θα εμπαινα στη λογικη να αρχισω να κραζω τη συσκευη. Οτι δεν κανει σε μενα δεν σημαινει οτι δεν κανει σε αλλους.

Υπαρχουν απειρες συσκευες για ολα τα γουστα και ολα τα πορτοφολια. Διαλεγεις και παιρνεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ευτυχής κάτοχος πλέον της συσκευής , με την προσφορά του Κωτσόβολου που έσκασε την κατάλληλη στιγμή (χάλασε το προηγούμενο που είχα)!!!! Μετά από πέντε χρόνια με Xiaomi πήγα στην Samsung (επιστροφή μετά το Note 2!!!) και ακόμα είμαι σε φάση "έχω χάσει την μπάλα" !!!! Θα χρειαστώ καμιά βδομάδα για να σετάρω το κινητό !!! :lol::lol::lol:

VF Giga Unlimited Ultra

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ευτυχής κάτοχος πλέον της συσκευής , με την προσφορά του Κωτσόβολου που έσκασε την κατάλληλη στιγμή (χάλασε το προηγούμενο που είχα)!!!! Μετά από πέντε χρόνια με Xiaomi πήγα στην Samsung (επιστροφή μετά το Note 2!!!) και ακόμα είμαι σε φάση "έχω χάσει την μπάλα" !!!! Θα χρειαστώ καμιά βδομάδα για να σετάρω το κινητό !!! :lol::lol::lol:

 

Καλορίζικο!!! Πόσο το πήρες προσφορά;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ευτυχής κάτοχος πλέον της συσκευής , με την προσφορά του Κωτσόβολου που έσκασε την κατάλληλη στιγμή (χάλασε το προηγούμενο που είχα)!!!! Μετά από πέντε χρόνια με Xiaomi πήγα στην Samsung (επιστροφή μετά το Note 2!!!) και ακόμα είμαι σε φάση "έχω χάσει την μπάλα" !!!! Θα χρειαστώ καμιά βδομάδα για να σετάρω το κινητό !!! :lol::lol::lol:

 

Έπαθες πολιτισμικό σοκ να φανταστώ από την xiaomi στην Samsung.. ?? Αστειεύομαι.. με γειά σου το κινητό.. !!

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Ευχαριστω πολυ παιδια. Τελικη χωρις Φπα (τιμολογιο) 420. Καλα πολιτισμικο σοκ δεν θα το ελεγα, το xiaomi εχει αλλη λογικη...

VF Giga Unlimited Ultra

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος αποσυνδέσεις στο αυτοκίνητο με το android auto? Ενδεχομένως να φταίει το καλώδιο (το οποίο όμως 2 χρόνια σε άλλη συσκευή δεν είχε θέματα) απλώς ρωτάω μήπως υπάρχει κάποια ρύθμιση που παραλείπω
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Ευχαριστω πολυ παιδια. Τελικη χωρις Φπα (τιμολογιο) 420. Καλα πολιτισμικο σοκ δεν θα το ελεγα, το xiaomi εχει αλλη λογικη...

 

Αν τελικά δεν μείνεις με s20+, με ενδιαφέρει η αγορά του για ένα φίλο μου.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...