Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια μια λιγο ηλίθια ερώτηση.

Πανω δεξια πως να μη φαινεται το ποσοστο μπαταριας οκ το ξερω,υπαρχει τροπος να μη φαινεται το ποσοστο και στην αναμονη της aod display?Γενικα να μη φιανεται καθολου ποσοστο.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

φανηκε στον οριζοντα καινουριο update ATCT . Προσθετει 5G σε οσους εχουν την καταλληλη συσκευη , εχει διορθωση για την καμερα It can be determined: the focus speed and accuracy have been significantly improved (το πιο σημαντικο ) και security απριλιου .

 

https://pbs.twimg.com/media/EUbUb48UwAAYfQ4?format=jpg&name=large

 

https://www.sammobile.com/news/galaxy-s20-update-brings-improved-camera-april-security-patch/?fbclid=IwAR1U241zQQNDmPYvlaFu2l4hFZ6udubs0AYAnC8cCY3Gyh7GxDAsudQSw2E

Edited by lambgeo
Link to comment
Share on other sites

Κάτι περίεργο... Μετά το update λείπει η δυνατότητα να κρατήσεις εφαρμογές στη μνήμη...

Πίσω στα παλιά "lock apps"...

 

Άμα λάβει κάποιος άλλος την αναβάθμιση - μπορεί να τσεκαρει?90fcf1aea02c65ac9409e8feb50dbe62.jpg

 

Sent from my SM-G9860 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σε μένα...a581c2533d39ff7b7e53be9b84ddac94.jpg

 

Sent from my SM-G9860 using Tapatalk

Καμία βελτίωση στην κάμερα είδες; Η κατάσταση μέχρι στιγμής στο focus είναι τραγικά απελπιστική!

 

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα τη βλεπω τη καμερα. Ουτε πριν ειχα δει προβλήματα να πω την αληθεια,αλλα εχω το κινητο απο το Σαββατο.
Link to comment
Share on other sites

Καμία βελτίωση στην κάμερα είδες; Η κατάσταση μέχρι στιγμής στο focus είναι τραγικά απελπιστική!

 

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

δλδ σε κατι αντιστοιχο εχεις προβλημα???

 

 

σ εμενα το autofocus το βλεπω σφαιρα και πριν το update....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

δλδ σε κατι αντιστοιχο εχεις προβλημα???

 

 

σ εμενα το autofocus το βλεπω σφαιρα και πριν το update....

 

δοκιμασε φιλε μου αν μπορεις να γυρισεις την καμερα σε 3:4 64mp και πες μου αν κανει autofocus . Στο σκετο 3:4 κανει autofocus σε μενα και γρηγορα κιολας αλλα στο 64mp εχει θεμα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη αναφέρατε πιο πανω το κλείδωμα εφαρμογών στη μνήμη.

Κλειδώνοντας μια εφαρμογη βοηθά και στο να λαμβάνεις πιο αμεσα και τις ειδοποιησεις απ,τη στιγμη που δε την κλείνει?

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σε μένα...a581c2533d39ff7b7e53be9b84ddac94.jpg

 

Sent from my SM-G9860 using Tapatalk

 

Το update είναι μόνο για το s20 plus ; ή έχει να κάνει και με το s 20 ultra ;

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε φιλε μου αν μπορεις να γυρισεις την καμερα σε 3:4 64mp και πες μου αν κανει autofocus . Στο σκετο 3:4 κανει autofocus σε μενα και γρηγορα κιολας αλλα στο 64mp εχει θεμα

 

παιδια αυτο το προβλημα το εχετε κ εσεις για πειτε μου

Link to comment
Share on other sites

παιδια αυτο το προβλημα το εχετε κ εσεις για πειτε μου
με τον φακο των 64mp εχει οντως καθυστερηση στο focus οταν εστιαζεις κατω απο ενα μετρο....

 

σε μεγαλυτερη αποσταση δεν εχει θεμα ...

 

παντως προσωπικα δεν βγαζω με τον 64αρι συχνα (λογω μεγεθους αρχειο) .....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Η cosmote δίνει esim και σε καρτοκινητά (πχ whats up)?? Έχει κάποιος ήδη στο s20 να μου πει σίγουρα γιατί σκέφτομαι να γυρίσω ένα f2g σε wu μόνο για αυτόν τον λόγο..
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Η cosmote δίνει esim και σε καρτοκινητά (πχ whats up)?? Έχει κάποιος ήδη στο s20 να μου πει σίγουρα γιατί σκέφτομαι να γυρίσω ένα f2g σε wu μόνο για αυτόν τον λόγο..

 

Καλησπέρα πλήρωσα esim Cosmote what’s up και δυστυχώς δεν έπαιξε ποτέ στο 20+ και μάλιστα υπάλληλος του Γερμανού μου είπε ότι παίζει κανονικά Ψαχτο καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

Σε iphone esim what’s up παιζει αψογα.Για S20 δε ξερω.
Καλησπέρα πλήρωσα esim Cosmote what’s up και δυστυχώς δεν έπαιξε ποτέ στο 20+ και μάλιστα υπάλληλος του Γερμανού μου είπε ότι παίζει κανονικά Ψαχτο καλύτερα
Η cosmote δίνει esim και σε καρτοκινητά (πχ whats up)?? Έχει κάποιος ήδη στο s20 να μου πει σίγουρα γιατί σκέφτομαι να γυρίσω ένα f2g σε wu μόνο για αυτόν τον λόγο..
Παιδιά ακόμα δεν είναι συμβατό! Το είχα κάνει και εγώ και έμεινε χωρίς κινητό για 4 μέρες. Και πλήρωσα και τις 2 αντικαταστάσεις esim και μετά ξανά sim. Περιμένετε κάνα μήνα ακόμη, όταν θα είναι συμβατό θα το ανεβάσουν και στις συμβατές συσκευές στο site της κοσμοτε.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πλήρωσα esim Cosmote what’s up και δυστυχώς δεν έπαιξε ποτέ στο 20+ και μάλιστα υπάλληλος του Γερμανού μου είπε ότι παίζει κανονικά Ψαχτο καλύτερα
Κι εγώ τα ιδια έπαθα...

 

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ακόμα δεν είναι συμβατό! Το είχα κάνει και εγώ και έμεινε χωρίς κινητό για 4 μέρες. Και πλήρωσα και τις 2 αντικαταστάσεις esim και μετά ξανά sim. Περιμένετε κάνα μήνα ακόμη, όταν θα είναι συμβατό θα το ανεβάσουν και στις συμβατές συσκευές στο site της κοσμοτε.

 

Οταν λες θα το ανεβάσουν και στις συμβατικες συσκευές, τι εννοείς? Μπορεί ένα κλασικό πχ περσινό smartphone να δουλέψει με eSIM οταν δεν υποστηρίζει eSIM?

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες θα το ανεβάσουν και στις συμβατικες συσκευές, τι εννοείς? Μπορεί ένα κλασικό πχ περσινό smartphone να δουλέψει με eSIM οταν δεν υποστηρίζει eSIM?
Οχι βέβαια...

Απλά περιμένουμε να ανέβει η συσκευή στο site της cosmote ώστε να ενεργοποιήσουμε το code για την esim.

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Πως δουλεύει αφού δεν ενεργοποιείται.

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα θέμα

Έχω βάλει αξιόπιστη συσκευή το smartwatch

Πατάω να αναψη η οθονη. Δείχνει ότι είναι ξεκλειδωμενη η συσκευή. Αλλά όταν κάνω σύρσιμο δακτύλου πάνω δεν το καταλαβαίνει. Πρέπει να το κάνω 2 3 φορές ή και καμια φορά να πατήσω power button να ανοίξει πάλι η οθονη για να πιάσει

Το χει αλλος ;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα θέμα

Έχω βάλει αξιόπιστη συσκευή το smartwatch

Πατάω να αναψη η οθονη. Δείχνει ότι είναι ξεκλειδωμενη η συσκευή. Αλλά όταν κάνω σύρσιμο δακτύλου πάνω δεν το καταλαβαίνει. Πρέπει να το κάνω 2 3 φορές ή και καμια φορά να πατήσω power button να ανοίξει πάλι η οθονη για να πιάσει

Το χει αλλος ;

Και εγω το εχω αυτο με τ σύρσιμο

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...