Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 minute ago, Maevrios said:

Όχι.. ως τις 15 είναι ο άλλος διαγωνισμός. Το madness ήταν μέχρι τέλος του Μάρτη.

Πήρε παράταση μέχρι τις 15 κι αυτός φίλε ή μέχρι εξάντλησης των δώρων ξαναλέω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

27 minutes ago, sycorpios said:

Πήρε παράταση μέχρι τις 15 κι αυτός φίλε ή μέχρι εξάντλησης των δώρων ξαναλέω.

ΑΦΟΥ δεν υπάρχουν δώρα, τι σημασία έχει?

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, sycorpios said:

Πήρε παράταση μέχρι τις 15 κι αυτός φίλε ή μέχρι εξάντλησης των δώρων ξαναλέω.

Οκ τελείωσε 2/4.

Screenshot_2024-04-02-15-07-21-263_gr.vodafone.cu.cu_vr.jpg

3 minutes ago, GREGORYMO said:

ΑΦΟΥ δεν υπάρχουν δώρα, τι σημασία έχει?

Με αυτά και με τ'άλλα.. μας έμεινε το καπέλο στις τιμές των BB πακέτων!! Και ούτε μία ανακοίνωση!!

Όσο κοστίζουν τα δώρα κόστισε το σανό που μας τάισε η Vodafonάρα!!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, GREGORYMO said:

ΑΦΟΥ δεν υπάρχουν δώρα, τι σημασία έχει?

Ναι φίλε, απάντησα σε κάποιους που αναρωτήθηκαν γιατί τελείωσε ενώ έγραφαν μέχρι 15 Απρίλη. Ότι έγραφαν επίσης "ή μέχρι εξάντλησης των δώρων". Αφού λοιπόν τελείωσαν τα δώρα έληξε κι ο διαγωνισμός. Αυτό..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VIPdriver said:

Μηνυμα στις 22/3 στο Big Bang:

234895914_Screenshot_CUBigBang.thumb.jpg.64a7fb4c3b06b5384167d3139226f84d.jpg

Εως 15 λεει και δεν λεει πουθενα μεχρι εξαντλησης.

Α οκ, το έγραφε σίγουρα στους όρους του διαγωνισμού κι ο εγκέφαλος μου το κλείδωσε και για εδώ στην παράταση. Όπως και να χει ήταν ένας μουφα διαγωνισμός που εμπαζε από παντού.

Link to comment
Share on other sites

Το πιο εντυπωσιακο ειναι οτι τα 4 πιο ακριβα δωρα ηταν διαθεσιμα και δια μαγείας εξαφανίστηκαν στις 31/3

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

Το πιο εντυπωσιακο ειναι οτι τα 4 πιο ακριβα δωρα ηταν διαθεσιμα και δια μαγείας εξαφανίστηκαν στις 31/3

Κι επίσης εντυπωσιακό ότι τελικά υπάρχουν δυνατοί παίκτες έτσι; Βέβαια λογικά όσοι κατάφεραν τελικά να φτάσουν σε 42.000+ ήταν αυτοί που έπαιξαν 6 φορές (με το x2 τότε). Γιατί εμείς με τις 4 φορές και τις 240ρες πίστες ήταν αδύνατο πιστεύω. Άντε να υπήρχαν κάποιοι λίγοι τυχεροί και καλοί παίκτες με 4 φορές, που δεν τους έβγαλε 240ρες κι έκαναν το απόλυτο σκορ και στις 4 φορές. Υπάρχει κανείς τέτοιος εδώ που θέλει να μας πει;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, sycorpios said:

Κι επίσης εντυπωσιακό ότι τελικά υπάρχουν δυνατοί παίκτες έτσι; Βέβαια λογικά όσοι κατάφεραν τελικά να φτάσουν σε 42.000+ ήταν αυτοί που έπαιξαν 6 φορές (με το x2 τότε). Γιατί εμείς με τις 4 φορές και τις 240ρες πίστες ήταν αδύνατο πιστεύω. Άντε να υπήρχαν κάποιοι λίγοι τυχεροί και καλοί παίκτες με 4 φορές, που δεν τους έβγαλε 240ρες κι έκαναν το απόλυτο σκορ και στις 4 φορές. Υπάρχει κανείς τέτοιος εδώ που θέλει να μας πει;

Cheat και εκμεταλλευση 15γυρων με το προσωρινο x2 στις αρχες εκει καταστραφηκε η διαφανεια του διαγωνισμου παμε παρακατω.. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, CamuCamu said:

Cheat και εκμεταλλευση 15γυρων με το προσωρινο x2 στις αρχες εκει καταστραφηκε η διαφανεια του διαγωνισμου παμε παρακατω.. 

Είναι ένας παίκτης ο @petrost8 που έγραψε ότι είχε φτάσει 38.000+ αλλά τελικά του πέταξε 240ρες. Θες να μας πεις φίλε Πέτρο λεπτομέρειες; Τις προηγούμενες βδομάδες δεν σου είχε βγάλει τέτοιες πίστες; Έπαιξες 5 φορές με το x2 τότε;

Edited by sycorpios
Link to comment
Share on other sites

Αρχικα, δεν επαιζα τακτικα BB, οποτε μολις εσκασε ο διαγωνισμος ειχα τις 15 προσπαθειες για να παιξω την 1η εβδομαδα (δλδ εκεινο το ΠΣΚ). Αν θυμαμαι επαιξα Σαββατο και η αληθεια ειναι πως δεν ειμαι σιγουρος αν ειχα το *2 στα madpoints.

Την 1η ΚυριακοΔευτερα μεσανυχτα, μπηκα να παιξω και μετα απο 5 πιστες με 600αρια, κρασαρε. Εχασα και 1 προσπαθεια λογω timed out (return to main menu) , οποτε το αφησα για το ΠΣΚ που παντα μου δινει (οπως εχει γραφτει πολλακις) 600αρια.

Την 2η ΚυριακοΔευτερα μεσανυχτα, επιχειρησα το ιδιο με πριν μηπως και αλλαξει κατι , αλλα παλι τα ιδια. Οποτε επαιξα τις περισσοτερες προσπαθειες ΠΣΚ.

Τα επομενα ΚυριακοΔευτεριατικα μεσανυχτα, εμπαινα παλι με σκοπο να χτυπησω καποιο ακριβο δωρο (πχ τη σκουπα-ρομποτ) αλλα οχι μονο κρασαρε (εχανα στανταρ και 1 προσπαθεια λογω return to main menu), επιπλεον εβλεπα να παιζω και πιστες των 240, οποτε σταματουσα και επαιζα παλι ΠΣΚ με 600αρια.

Ωσπου ηρθε η προσφατη ΚυριακοΔευτερα μεσανυχτα οπου αν θεωρητικα ΔΕΝ κολλουσε , αν ΔΕΝ μου εχανε παλι 1 προσπαθεια και αν μου εδινε 600αρια (μου εδινε μονο 240 μετα την 3η προσπαθεια), επιανα ανετα καποιο απο τα κινητα τηλεφωνα. 

 

Edited by petrost8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, petrost8 said:

Αρχικα, δεν επαιζα τακτικα BB, οποτε μολις εσκασε ο διαγωνισμος ειχα τις 15 προσπαθειες για να παιξω την 1η εβδομαδα (δλδ εκεινο το ΠΣΚ). Αν θυμαμαι επαιξα Σαββατο και η αληθεια ειναι πως δεν ειμαι σιγουρος αν ειχα το *2 στα madpoints.

Την 1η ΚυριακοΔευτερα μεσανυχτα, μπηκα να παιξω και μετα απο 5 πιστες με 600αρια, κρασαρε. Εχασα και 1 προσπαθεια λογω timed out (return to main menu) , οποτε το αφησα για το ΠΣΚ που παντα μου δινει (οπως εχει γραφτει πολλακις) 600αρια.

Την 2η ΚυριακοΔευτερα μεσανυχτα, επιχειρησα το ιδιο με πριν μηπως και αλλαξει κατι , αλλα παλι τα ιδια. Οποτε επαιξα τις περισσοτερες προσπαθειες ΠΣΚ.

Τα επομενα ΚυριακοΔευτεριατικα μεσανυχτα, εμπαινα παλι με σκοπο να χτυπησω καποιο ακριβο δωρο (πχ τη σκουπα-ρομποτ) αλλα οχι μονο κρασαρε, εχανα και καμια προσπαθεια, αλλα εβλεπα να παιζω και πιστες των 260, οποτε σταματουσα και επαιζα παλι ΠΣΚ με 600αρια.

Ωσπου ηρθε η προσφατη ΚυριακοΔευτερα μεσανυχτα οπου αν θεωρητικα ΔΕΝ κολλουσε , αν ΔΕΝ μου εχανε παλι 1 προσπαθεια και αν μου εδινε 600αρια (μου εδινε μονο 260 μετα την 3η προσπαθεια), επιανα ανετα καποιο απο τα κινητα τηλεφωνα. 

 

Ναι αλλά ΚΑΙ κολλούσε ΚΑΙ έχασες προσπάθεια ΚΑΙ σου έδινε 260 ΚΑΙ δεν πήρες κινητό.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, petrost8 said:

Αρχικα, δεν επαιζα τακτικα BB, οποτε μολις εσκασε ο διαγωνισμος ειχα τις 15 προσπαθειες για να παιξω την 1η εβδομαδα (δλδ εκεινο το ΠΣΚ). Αν θυμαμαι επαιξα Σαββατο και η αληθεια ειναι πως δεν ειμαι σιγουρος αν ειχα το *2 στα madpoints.

Την 1η ΚυριακοΔευτερα μεσανυχτα, μπηκα να παιξω και μετα απο 5 πιστες με 600αρια, κρασαρε. Εχασα και 1 προσπαθεια λογω timed out (return to main menu) , οποτε το αφησα για το ΠΣΚ που παντα μου δινει (οπως εχει γραφτει πολλακις) 600αρια.

Την 2η ΚυριακοΔευτερα μεσανυχτα, επιχειρησα το ιδιο με πριν μηπως και αλλαξει κατι , αλλα παλι τα ιδια. Οποτε επαιξα τις περισσοτερες προσπαθειες ΠΣΚ.

Τα επομενα ΚυριακοΔευτεριατικα μεσανυχτα, εμπαινα παλι με σκοπο να χτυπησω καποιο ακριβο δωρο (πχ τη σκουπα-ρομποτ) αλλα οχι μονο κρασαρε (εχανα στανταρ και 1 προσπαθεια λογω return to main menu), επιπλεον εβλεπα να παιζω και πιστες των 240, οποτε σταματουσα και επαιζα παλι ΠΣΚ με 600αρια.

Ωσπου ηρθε η προσφατη ΚυριακοΔευτερα μεσανυχτα οπου αν θεωρητικα ΔΕΝ κολλουσε , αν ΔΕΝ μου εχανε παλι 1 προσπαθεια και αν μου εδινε 600αρια (μου εδινε μονο 240 μετα την 3η προσπαθεια), επιανα ανετα καποιο απο τα κινητα τηλεφωνα. 

 

Κατάλαβα, πόλεμος.. Κοίτα καλά το σκέφτηκες κι έκανες λέω γω, κάπως έτσι το σκέφτηκα και γω όταν είδα κολλήματα. Με τη μόνη διαφορά ότι κι όσες πίστες άφησα για ΠΣΚ επέμενε να μου πετάει 240ρες! Δε μου βγαζε 600ρες εμένα ακόμα και τότε, δε ξέρω γιατί..

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, sycorpios said:

Κατάλαβα, πόλεμος.. Κοίτα καλά το σκέφτηκες κι έκανες λέω γω, κάπως έτσι το σκέφτηκα και γω όταν είδα κολλήματα. Με τη μόνη διαφορά ότι κι όσες πίστες άφησα για ΠΣΚ επέμενε να μου πετάει 240ρες! Δε μου βγαζε 600ρες εμένα ακόμα και τότε, δε ξέρω γιατί..

Μην το αναλυετε πολυ παιδια βαλτε αρνητικη κριτικη στο playstore οπως εκανα εγω και γεια σας. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, sycorpios said:

Κι επίσης εντυπωσιακό ότι τελικά υπάρχουν δυνατοί παίκτες έτσι; Βέβαια λογικά όσοι κατάφεραν τελικά να φτάσουν σε 42.000+ ήταν αυτοί που έπαιξαν 6 φορές (με το x2 τότε). Γιατί εμείς με τις 4 φορές και τις 240ρες πίστες ήταν αδύνατο πιστεύω. Άντε να υπήρχαν κάποιοι λίγοι τυχεροί και καλοί παίκτες με 4 φορές, που δεν τους έβγαλε 240ρες κι έκαναν το απόλυτο σκορ και στις 4 φορές. Υπάρχει κανείς τέτοιος εδώ που θέλει να μας πει;

Έφτασα ~39850, χωρίς το πρώτο ΠΣΚ και εννοείται έφαγα και εγώ τα γνωστά κολλήματα.

 

1 hour ago, CamuCamu said:

Μην το αναλυετε πολυ παιδια βαλτε αρνητικη κριτικη στο playstore οπως εκανα εγω και γεια σας. 

Πολύ πιο αποτελεσματικό από το "κλάμα" εδώ μέσα.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, CamuCamu said:

Μην το αναλυετε πολυ παιδια βαλτε αρνητικη κριτικη στο playstore οπως εκανα εγω και γεια σας. 

Ε ναι έβαλα παντού ήδη... Και Big Bang και cu. Από 2 λογαριασμούς μου κιόλας..

4 ώρες πριν, konstantinos77 said:

Έφτασα ~39850, χωρίς το πρώτο ΠΣΚ και εννοείται έφαγα και εγώ τα γνωστά κολλήματα.

Έλα ρε μάγκα, οκ είσαι δυνατός παίκτης εσύ τότε. Εγώ παίδες αν και level 8, μου βγαζε 240ρες και ΠΣΚ, έφτασα σε 4 παιχνίδια κάπου 28.000+ πόντους. Δε γινόταν με καμιά Παναγία να κάνω κάτι καλύτερο. Κρυβόντουσαν οι πλανήτες στα όρια οθόνης, τρελές διαδρομές γρήγορα χωρίς μοτίβο, ούτε κλεψύδρες ούτε δυναμίτες, απίστευτες πίστες..

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, sycorpios said:

Έλα ρε μάγκα, οκ είσαι δυνατός παίκτης εσύ τότε. Εγώ παίδες αν και level 8, μου βγαζε 240ρες και ΠΣΚ, έφτασα σε 4 παιχνίδια κάπου 28.000+ πόντους. Δε γινόταν με καμιά Παναγία να κάνω κάτι καλύτερο. Κρυβόντουσαν οι πλανήτες στα όρια οθόνης, τρελές διαδρομές γρήγορα χωρίς μοτίβο, ούτε κλεψύδρες ούτε δυναμίτες, απίστευτες πίστες..

Εντάξει, αν υπολογίσεις ότι βρίσκομαι στην ~22η θέση στην κατάταξη, δεν έχω παίξει αυτή την εβδομάδα ακόμα, και ότι έχω χάσει μία βδομάδα από τότε που ξεκίνησε γιατί μου είχε τύχει κάτι πολύ σοβαρό, θα βρισκόμουν άνετα στην ~12η θέση.
Ε τι να σου πω πιστεύω ότι είμαι δυνατός παίχτης... 😋😂
Μην τα ξανά λέμε, την βλακεία που έκανε η Vodafone με αυτόν το διαγωνισμό... 😉

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, konstantinos77 said:

Εντάξει, αν υπολογίσεις ότι βρίσκομαι στην ~22η θέση στην κατάταξη, δεν έχω παίξει αυτή την εβδομάδα ακόμα, και ότι έχω χάσει μία βδομάδα από τότε που ξεκίνησε γιατί μου είχε τύχει κάτι πολύ σοβαρό, θα βρισκόμουν άνετα στην ~12η θέση.
Ε τι να σου πω πιστεύω ότι είμαι δυνατός παίχτης... 😋😂
Μην τα ξανά λέμε, την βλακεία που έκανε η Vodafone με αυτόν το διαγωνισμό... 😉

Ωπ φίλε μου ρισπεκτ, ναι έχω δει είστε δυνατοί παίκτες στην 100αδα. Βαρατε δυνατά xp βλέπω..

Ναι σε είδα μόλις, πρέπει να είσαι ο konstantinosk7 στο level 11.. Ωραίος!

Edited by sycorpios
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, sycorpios said:

Ωπ φίλε μου ρισπεκτ, ναι έχω δει είστε δυνατοί παίκτες στην 100αδα. Βαρατε δυνατά xp βλέπω..

Ναι σε είδα μόλις, πρέπει να είσαι ο konstantinosk7 στο level 11.. Ωραίος!

Να είσαι καλά... 😊
36 χρόνια Gamer... 😋😂

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, konstantinos77 said:

Εντάξει, αν υπολογίσεις ότι βρίσκομαι στην ~22η θέση στην κατάταξη, δεν έχω παίξει αυτή την εβδομάδα ακόμα, και ότι έχω χάσει μία βδομάδα από τότε που ξεκίνησε γιατί μου είχε τύχει κάτι πολύ σοβαρό, θα βρισκόμουν άνετα στην ~12η θέση.
Ε τι να σου πω πιστεύω ότι είμαι δυνατός παίχτης... 😋😂
Μην τα ξανά λέμε, την βλακεία που έκανε η Vodafone με αυτόν το διαγωνισμό... 😉

Θα σας μιλάμε στον πληθυντικό!! Συγνώμη κύριε! Δεν γνωρίζαμε!! 😂😂😂

12 ώρες πριν, konstantinos77 said:

Να είσαι καλά... 😊
36 χρόνια Gamer... 😋😂

Τι 36 χρόνια; Μετράς και τις δισκέτες; 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

On 3/4/2024 at 2:43 ΜΜ, sou_d said:

Θα σας μιλάμε στον πληθυντικό!! Συγνώμη κύριε! Δεν γνωρίζαμε!! 😂😂😂

Θέλω και σε μένα έτσι πληθυντικό παρακαλώ, έχω φτάσει θέση 791, στο πηγάδι κατούρησα;

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, sycorpios said:

Θέλω και σε μένα έτσι πληθυντικό παρακαλώ, έχω φτάσει θέση 791, στο πηγάδι κατούρησα;

Σε εσένα φίλε ένα πράγμα θα πω..."Σκορπιός είναι για 'σένα!"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...