Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 minutes ago, GREGORYMO said:

Πότε πήρες τελευταία φορά το δώρο ?

Χθές, τι ώρα?

Δεν θυμάμαι, αλλά πριν τις 15:00 νομίζω. Το δοκίμασα με 3 νούμερα και 2 συσκευές

Edited by sou_d
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, sou_d said:

Δεν θυμάμαι, αλλά πριν τις 15:00 νομίζω. Το δοκίμασα με 3 νούμερα και 2 συσκευές

Φαίνεται από τα sms που έλαβες η ακριβής ώρα.

Σε κάθε περίπτωση, δοκίμασε στις 25 ώρες και πιστεύω ότι θα στα δώσει.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, GREGORYMO said:

Φαίνεται από τα sms που έλαβες η ακριβής ώρα.

Σε κάθε περίπτωση, δοκίμασε στις 25 ώρες και πιστεύω ότι θα στα δώσει.

Δυστυχώς είχα την κάρτα εκτός και φαίνεται ως ώρα αποστολής η τωρινή. Ένιγουέι, θα το δούμε στο μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρουμε 100%  ... και άλλοι κωδικοί σταματάνε για λίγο (πχ είδα και αυτον με τα 5 ευρω εκπτωση για αγορά απο κατααστημα vodafone) , μπορεί και να το έκοψαν για τους κρυστάλλους  , πάντως τώρα δεν δουλέυει πουθενά θα δουμε αυριο.


Ας τα πούμε στο τοπικ του cu όμως, γενικά εδώ καλό είναι να γράφουμε λιγότερα όταν δεν είναι σχετικά ώστε οταν μπει μια προσφορά για προιόν στο big bang πχ να το δούμε αμεσως ..,. οι ενημερώσεις δουλέυουν αρκετά γρήγορα, και λόγο εορτών και πολλών πόντων θα βάλουν κάποια στιγμή και κάτι καλό πιστέυω ,  

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, sycorpios said:

Ρε παιδιά για τι δώρα μιλάτε; Από πού; Έχω 450.000 κρυστάλλους και δε μου χει βγάλει συσκευές ή δώρα κάπου..

Είχε βγάλει πριν 15 μέρες περίπου, κάτι ακουστικά και έναν φορτιστή, τα οποία μπορούσες να τα αγοράσεις με κρυστάλλους και ένα πολύ μικρό ποσό σε €

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, sou_d said:

Είχε βγάλει πριν 15 μέρες περίπου, κάτι ακουστικά και έναν φορτιστή, τα οποία μπορούσες να τα αγοράσεις με κρυστάλλους και ένα πολύ μικρό ποσό σε €

Δεν είδα κάτι ενώ κοιτάζω κάθε μέρα. Εκτός και το κράτησαν τίποτα ώρες.. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sycorpios said:

Δεν είδα κάτι ενώ κοιτάζω κάθε μέρα. Εκτός και το κράτησαν τίποτα ώρες.. 

Τα χτύπησαν αλύπητα, εξαντλήθηκαν αμέσως.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, sycorpios said:

Δεν είδα κάτι ενώ κοιτάζω κάθε μέρα. Εκτός και το κράτησαν τίποτα ώρες.. 

ΠΑΝΤΑ τα καλά τελειωνουν σε 1-2 αντε 3 ωρες .. αν βάλουν κάτι με τιμή 10% κάτω της αγοράς μπορει να μεινει πολύ 

Ρυθμίζουμε να ερχονται οι ενημερώσεις για ποστ στο τοπικ στο εμαιλ στο κινητό μας (δουλέυει αρκετα γρηγορα και καλα νομίζω τουλάχιστον αν δεν γεμίζει με ποστ το τοπικ) για να τα δουμε ... Οποιος το καταλάβει πρωτος και αγοράσει ας να το γράψει περα απο εδω  αι στο τοπικ των προσφορων που έχει πιο λιγα ποστ για να μην είναι ενοχλητικό αν καποιος δεν θελει πολλες ειδοποιήσεις  . 

ΥΓ δεν μπορώ να βρω ποτε θα τελιώσει το 10χ bonus, ίσως πάει και αυτό μεχρι 11/1 ... θα μαζεψουμε πολύ πραγμα , εχω περάσει τις 60.000 για το διαγωνισμό  κιολας μακαρι να βάλουν και δωρακια στις γιορτές για να τα χαλασουμε.
(οσοι έχετε πάρει την σιμ προσφορά του φορουμ ποσφατα  με τα 10 ευρω δώρο κάθε μηνα, ή δεν εχετε χαλάσει τα δωρεαν χρήματα του liquid το έχετε και αυτο υπόψην  ΄) 

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 18/12/2023 at 11:29 ΜΜ, johndouk said:

Daily Bonus X10 🌲☃️

Screenshot_20231218-232726_CU Big Bang.jpg

Ως και την επομενη Κυριακη 21/1. Πανω απο μηνα κρατησε αυτη τη φορα.

 

Screenshot_20240113_171859_Parallel Space 64Bit Support.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Pppe said:

Ως και την επομενη Κυριακη 21/1. Πανω απο μηνα κρατησε αυτη τη φορα.

 

Screenshot_20240113_171859_Parallel Space 64Bit Support.jpg

Μας χρυσώνουν το χάπι με την κατάργηση της 8€ ανανέωσης.

Καλά μας κάνουν! Στάχτη στα μάτια.

Το 95% δεν πρόκειται να πάρει χαμπάρι τι πλεκτάνες ετοιμάζουν πίσω από την πλάτη του.

Τα θέλουμε και τα παθαίνουμε. Αλλά πάντα έτσι θα είμαστε. Μυαλό δεν βάζουμε.

Καλά μας ξυπνητούρια. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Οσοι "νοουν" πρεπει να το αποδεχτουν προκειμενου να ΔΥΝΑΝΤΑΙ να πανε παρακατω.

Οπως οτι: "Σε αυτη τη χωρα , οσο θα ζει η γενια μας, ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ δε προκειται, ουτε εστω #1# "πραμα" (πχ τα καθε φορα "μετρα της κυβερνησης") να ΔΟΥΛΕΨΕΙ".

Αλλιως και οι "νοουντες" πανε κουβα μαζι με τους υπολοιπους >95%.

Και πια μονο <1% μενει.

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Pppe said:

Ως και την επομενη Κυριακη 21/1. Πανω απο μηνα κρατησε αυτη τη φορα.

 

Screenshot_20240113_171859_Parallel Space 64Bit Support.jpg

Μια χαρά αν και είναι άχρηστοι οι κρύσταλλοι.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, EllinikoNisi said:

Μας χρυσώνουν το χάπι με την κατάργηση της 8€ ανανέωσης.

Καλά μας κάνουν! Στάχτη στα μάτια.

Το 95% δεν πρόκειται να πάρει χαμπάρι τι πλεκτάνες ετοιμάζουν πίσω από την πλάτη του.

Τα θέλουμε και τα παθαίνουμε. Αλλά πάντα έτσι θα είμαστε. Μυαλό δεν βάζουμε.

Καλά μας ξυπνητούρια. :classic_biggrin:

Δηλαδή και η cosmote (όταν καταργήσει την 8€ ανανέωση), έχει σκοπό να δώσει κρυστάλλους?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pppe said:

Οσοι "νοουν" πρεπει να το αποδεχτουν προκειμενου να ΔΥΝΑΝΤΑΙ να πανε παρακατω.

Οπως οτι: "Σε αυτη τη χωρα , οσο θα ζει η γενια μας, ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ δε προκειται, ουτε εστω #1# "πραμα" (πχ τα καθε φορα "μετρα της κυβερνησης") να ΔΟΥΛΕΨΕΙ".

Αλλιως και οι "νοουντες" πανε κουβα μαζι με τους υπολοιπους >95%.

Και πια μονο <1% μενει.

5% δεν ήταν πριν;

Χειροτέρεψαν τα πράγματα;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, p_k said:

5% δεν ήταν πριν;

Χειροτέρεψαν τα πράγματα;

Θα μας βάλουν να ανοίξουμε Excell

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

Pppe βγες απο τον EllinikoNisi!!! 

Βγαίνω από το thread είναι μεταδοτικό!! 😳
Ή πάω να φορέσω μάσκα 😷😂😋

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ΔΕΝ έχουμε κάποιο δώρο ακόμα στο big bang (το γράφω για όσους εχουν ειδοποιηση  🙂  )  ελπίζω να βάλουν κάτι συντομα με τόσους πόντους που μας έδωσαν , οποιος δει κατι γραφει εδω ....

Ειχα πολλά χρόνια να πάρω ασύρματα ακουστικά μεν αλλά αυτα που έδωσαν με 5 ευρω -  Riversong True Wireless Earbuds Air Mini Lite  με έχει εντυπωσιάσει γιατί μου φαίνεται έχει πολυ καλό ήχο ..... συν πιάνει υπερβολικά μακρια (σε κατω όροφο) κρατανε αρκετα, μπορεις να έχεις το ένα και να φορτίζει το αλλο , σαν ανεξάρτητα φαινονται και δουλέυουν τέλεια με το android χωρις προβλήματα σε αντίθεση με οτι θυμόμουν παλια ...   μόνο θέμα το πόσο καλα κάθεται στο αυτή του καθενός. (σκρουτζ)

Αν τα ξαναβάλουν πάρτε τα 😉  και γενικά νομίζω βάζουν καλα πράγματα ...  Δεν έχω καλα λόγια για την εταιρία μεταφορών που κανει τα κλασικά κολπα  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, blizard said:

ΔΕΝ έχουμε κάποιο δώρο ακόμα στο big bang (το γράφω για όσους εχουν ειδοποιηση  🙂  

Τι ειδοποίηση;
Sorry δεν κατάλαβα.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως το ειπα ..... 🙂  Οταν καποιος γράψει εδω , το φορουμ  στέλνει μια ειδοποίηση στο email και μετά παει στο κινητό οταν το εχεις ρυθμήσει  . Για να προλάβεις οταν βαλουν κατι προς αγορά στο big bang  (το ακολουθώ πάνω δεξιά κλπ , δεν θυμαμαι τωρα αλλα δουλευει πολυ γρηγορα) .

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, blizard said:

ΔΕΝ έχουμε κάποιο δώρο ακόμα στο big bang (το γράφω για όσους εχουν ειδοποιηση  🙂  )  ελπίζω να βάλουν κάτι συντομα με τόσους πόντους που μας έδωσαν , οποιος δει κατι γραφει εδω ....

Ειχα πολλά χρόνια να πάρω ασύρματα ακουστικά μεν αλλά αυτα που έδωσαν με 5 ευρω -  Riversong True Wireless Earbuds Air Mini Lite  με έχει εντυπωσιάσει γιατί μου φαίνεται έχει πολυ καλό ήχο ..... συν πιάνει υπερβολικά μακρια (σε κατω όροφο) κρατανε αρκετα, μπορεις να έχεις το ένα και να φορτίζει το αλλο , σαν ανεξάρτητα φαινονται και δουλέυουν τέλεια με το android χωρις προβλήματα σε αντίθεση με οτι θυμόμουν παλια ...   μόνο θέμα το πόσο καλα κάθεται στο αυτή του καθενός. (σκρουτζ)

Αν τα ξαναβάλουν πάρτε τα 😉  και γενικά νομίζω βάζουν καλα πράγματα ...  Δεν έχω καλα λόγια για την εταιρία μεταφορών που κανει τα κλασικά κολπα  

Μια και το ανέφερες φίλε, εγώ είχα πάρει από Big Bang τα Baseus Bowie WM02 και μου βγήκαν απίθανα, αν τα ξαναβγάλει τα προτείνω και γω, πάρτε τα.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, blizard said:

Ετσι οπως το ειπα ..... 🙂  Οταν καποιος γράψει εδω , το φορουμ  στέλνει μια ειδοποίηση στο email και μετά παει στο κινητό οταν το εχεις ρυθμήσει  . Για να προλάβεις οταν βαλουν κατι προς αγορά στο big bang  (το ακολουθώ πάνω δεξιά κλπ , δεν θυμαμαι τωρα αλλα δουλευει πολυ γρηγορα) .

Α αυτή την ειδοποίηση εννοείς...
Καλή αυτή δυνατότητα αλλά δεν την έχω ενεργοποιημένη εδώ και πολλά χρόνια γιατί δεν δίνει την δυνατότητα εξατομίκευσης...
Δηλαδή να λαμβάνεις email μόνο από ένα συγκεκριμένο thread αλλά μόνο από όλα όσα ακολουθείς, και έτσι δεν βολεύει γιατί βαράνε όλη μέρα emails από τα threads που ακολουθείς... 😉😒

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, konstantinos77 said:

Α αυτή την ειδοποίηση εννοείς...
Καλή αυτή δυνατότητα αλλά δεν την έχω ενεργοποιημένη εδώ και πολλά χρόνια γιατί δεν δίνει την δυνατότητα εξατομίκευσης...
Δηλαδή να λαμβάνεις email μόνο από ένα συγκεκριμένο thread αλλά μόνο από όλα όσα ακολουθείς, και έτσι δεν βολεύει γιατί βαράνε όλη μέρα emails από τα threads που ακολουθείς... 😉😒

Την έχει τη δυνατότητα φίλε, ψαξτο λίγο, κάπου το έχει. Εγώ καθόρισα σε Big Bang να μου έρχονται όλα, ενώ σε liquid και cu καρτοκινητό να έρχεται ένα εβδομαδιαίο συγκεντρωτικό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...