Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

2. Από χθες το βράδυ τους μείωσαν μετά από επισήμανση κάποιου στο fb τους...

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να δω στο cashback μήπως έχει καμμιά έκπτωση σε ποπ κορν για να απολαμβάνω όλο αυτό το σόου και ταυτόχρονα να κερδίσω και κάτι :lol:
Πριν λίγο το τσέκαρα κι εγώ, αλλά δεν βρήκα κάτι χαχαχαχα. Απαράδεκτη η Vodafone!

Εν τω μεταξύ παίζει να αλλάξω τελείως δίκτυο και να κάνω τον αριθμό μου frog, γιατί στον χώρο εργασίας μου έχει χάλια σήμα για ίντερνετ. Να δω τι θα λένε τότε

Link to comment
Share on other sites

Απάντηση της Vodafone σε email:

Όπως αναφέρεται και στους όρους του διαγωνισμού, η Διοργανώτρια διατηρεί το δικαίωμα να τροποποιεί μονομερώς τους παρόντες Όρους κατά την απόλυτη κρίση της, να παρατείνει, να μειώνει τη διάρκεια ή και να ματαιώσει το Διαγωνισμό, καθώς και να ανακαλεί ή αλλάζει τα δώρα/έπαθλα, με άλλα ίσης αξίας, για οποιοδήποτε λόγο και οποτεδήποτε, με δημοσίευση-ανάρτηση νεότερου εγγράφου στο «Διαδικτυακό Τόπο». Σε σχέση με τα Crazy Big Bang Weekends, είχαμε ένα τεχνικό πρόβλημα και δεν βγήκαν στην ώρα τους παρόλα αυτά αυτή τη στιγμή και μέχρι τέλος της μέρας μπορείς να ενεργοποιήσεις οποιοδήποτε Big Bang πακέτο θες με τους μισούς κρυστάλλους.

 

Εν ολίγοις κάνουμε ό,τι γουστάρουμε αλλά σας το λέμε ευγενικά.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα και σε όποιον αρέσει...καλή φάση

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έπαιξα στο κινητό του πατέρα μου και οι 15 προσπάθειες μου έδωσαν 2568 κρυστάλλους
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ έπαιξα αμέσως μετά τις 12, μάζεψα 1721 πόντους και μετά από αρκετή προσπάθεια πήρα το ηχειάκι με 1500 πόντους. (Την προηγούμενη δευτέρα έπιασα 2825 πόντους. Τώρα πως κάποιοι 3 έπιασαν περισσότερους από 4000 πόντους και πήραν το Α50 δεν ξέρω.)

 

 

Ρε φίλε δεν βγαίνουν νομίζω οι αριθμοί.Πως πήρες το ηχείο;;; κάθε εβδομάδα δεν μαζευεις πόντους;

Link to comment
Share on other sites

To προλαβε μεταξυ 0000-0100 της 2/3/2020 όταν ειχε ανεβει δοκιμαστικα ο διαγωνισμος για μια ωρα και ειχε το ηχειο 1500 ποντους
Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε δεν βγαίνουν νομίζω οι αριθμοί.Πως πήρες το ηχείο;;; κάθε εβδομάδα δεν μαζεύεις πόντους;

 

Όπως είπε και ο bbbb τα πρώτα λεπτά ήταν (όπως ανακοίνωσε εκ των υστέρων η βοντα) δοκιμαστικά και οι πόντοι λίγοι. Στο ηχειάκι ήταν 1500, στο Α50 4000, κ.λ.π. Μου είπαν μέχρι Τρίτη θα έρθει με κούριερ, αλλά δεν είδα κάποια ειδοποίηση αν ήρθαν και δεν ήμουν σπίτι.

 

Μόλις ήρθε.....

Edited by kostaszoum
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο. Να το συνδέεις στο κινητό όταν θα παίζεις το παιχνίδι για να ξυπνάς τους γείτονες απο την μουσική του παιχνιδιού :p
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο. Να το συνδέεις στο κινητό όταν θα παίζεις το παιχνίδι για να ξυπνάς τους γείτονες απο την μουσική του παιχνιδιού :p

 

Ευχαριστώ, αλλά μάλλον θα το βουτήξει ο γιος μου!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία περίπτωση είναι αυτά τα δωράκια, να τα χαρείτε όσο μπορείτε!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Για λίγο θα είχα πάρει τα ακουστικά, αλλά έπεσα στον χαμό και έπεσε το σύστημα
Link to comment
Share on other sites

Και ένας στο playstore έγραφε ότι την κυριακή έφτασε τους 4000 πόντους την "δοκιμαστική" ώρα του διαγωνισμου,πήρε το Α50 και περίμενε να τον ειδοποιήσουν.. Αν ειναι έτσι, τότε σίγουρα κατά την γνώμη μου παίζει ανάλογος αλγόριθμος ανα χρήστη/αριθμο σαν αυτον που παίζει για τις "προσφορές μόνο για σένα"..
Link to comment
Share on other sites

Και ένας στο playstore έγραφε ότι την κυριακή έφτασε τους 4000 πόντους την "δοκιμαστική" ώρα του διαγωνισμου,πήρε το Α50 και περίμενε να τον ειδοποιήσουν.. Αν ειναι έτσι, τότε σίγουρα κατά την γνώμη μου παίζει ανάλογος αλγόριθμος ανα χρήστη/αριθμο σαν αυτον που παίζει για τις "προσφορές μόνο για σένα"..

 

ε ναι!! ηδη στο κινητο του πατερα μου εχω μαζεψει πανω απο 10.000 ποντους και απλα στοκαρω ποντους αμα χρειαστει να αγοραστει καποιο πακετο ... ( ακομα δεν εχω αναβαθμισει την τελευταια εφαρμογη.. δεν ξερω αμα παιζει ρολο για περισσοτερους ποντους ανα παιχνιδι απο οτι με την νεα εφαρμογη) .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

ε ναι!! ηδη στο κινητο του πατερα μου εχω μαζεψει πανω απο 10.000 ποντους και απλα στοκαρω ποντους αμα χρειαστει να αγοραστει καποιο πακετο ... ( ακομα δεν εχω αναβαθμισει την τελευταια εφαρμογη.. δεν ξερω αμα παιζει ρολο για περισσοτερους ποντους ανα παιχνιδι απο οτι με την νεα εφαρμογη) .

Φιλε μου μιλαμε για τους ποντους στο παιχνιδι με τα δωρα και οχι με τους κρυστάλλους για πακετα.

Link to comment
Share on other sites

Οι πόντοι για τα δωρα λέγονται Madpoints. Μπορείτε να αναφερεστε ετσι για να μη γίνεται μπερδεμα.

 

Madpoints αποδιδονται και κατα την αγορά πακετων;

 

Upadate: εχουν αφαιρέσει το πακετο των 100GB.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Το έχουν ξαναβγάλει και άλλη φορά. και επίσης δεν μείωσαν τους πόντους στο μισό γιαυτο το ΣΚ. Μάλλον για τους πόντους πήγαιναν και έβγαλαν το πακέτο :lol:

Μadpoints μόνο απο αυτά που παίζεις

Link to comment
Share on other sites

Πάλι το big bang ΔΕΝ μειωσε στο μισό τους κρυσταλλους που χρειαζονται για αγορα πακετων για το Σαββατοκύριακο!

Μα δε σέβεται καθόλου τους συνδρομητές της η Vodafone;

Link to comment
Share on other sites

Ότι ναναι οι τύποι.κριμα. θεωρητικά βέβαια θα πει κάποιος ότι το παιχνίδι είναι δικό τους το κάνουν ότι θέλουν έτσι λένε οι όροι αλλά πρακτικά τη στιγμή που υπόσχονται κάτι στους συνδρομητές τους, οφείλουν να το τηρήσουν

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και οι 3 εταιριες εχουν δικαίωμα αλλαγών, αλλά δεν αλλάζουν συνέχεια αυτά που υπόσχονται! Καμμία εμπιστοσύνη πια στη Vodafone!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...