Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακριβώς στα δικά μας μέτρα δηλαδή.

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καθρεφτάκια στους ιθαγενείς
Εσένα αν σου χάριζαν αυτό ας μην το έπαιρνες. Άσε εμάς τους ιθαγενείς να το χαρούμε. Μερικοί είστε για γέλια τελικά.

https://www.skroutz.gr/s/14975043/JBL-Go-2.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

Link to comment
Share on other sites

Εσένα αν σου χάριζαν αυτό ας μην το έπαιρνες. Άσε εμάς τους ιθαγενείς να το χαρούμε. Μερικοί είστε για γέλια τελικά.

https://www.skroutz.gr/s/14975043/JBL-Go-2.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

Εαν χρειαζόμουν ηχειο, θα το είχα ήδη πάρει, δε θα περίμενα τους κρυστάλλους να μου το δώσουν. Ξεστοκαρισμα κάνουν και τόσο λίγα που έδωσαν δείχνουν πόσο ανοιχτοχερηδες είναι. Πράγματι, όπως το είπες, για γέλια...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω καλύτερο ηχείο και δεν ήταν στις ανάγκες μου. Τα ακουστικά που ήθελα δεν τα πρόλαβα. Για δωράκι όμως μια χαρά είναι. Αλλά ρε φίλε είναι τσάμπα. Γιατί πρέπει να γκρινιάξεις και για αυτό; Τι ήθελες για δώρο; Κανένα πλυντήριο ή καμιά τηλεόραση; Τα αρνητικά της Vodafone με το δίκτυο της τα φωνάζω κι εγώ. Αλλά τα θετικά επίσης τα επισημαίνω. Για 10 ευρώ που της δίνω κάθε μήνα δεν περιμένω κάτι καλύτερο. Μην είστε μόνιμα αρνητικοί κάποιοι. Σου έχει δώσει κάτι καλύτερο άλλη εταιρεία; Γιατί δεν πας εκεί τότε;
Link to comment
Share on other sites

Δεν γκρινιάζω, απλά λέω πως βλέπω τα πράγματα. Δεν απαγορεύεται να λέμε την άποψη μας. Εσύ, από την άλλη, γιατί αντιδράς φανατικά εναντίον όποιου λέει κάτι αρνητικό για τη βονταφον;
Link to comment
Share on other sites

To θέμα είναι αν θα συνεχίσει ο διαγωνισμός και την άλλη εβδομάδα με αφετηρία τους ήδη μαζεμένους από χθες madpoints και ετσι μπορέσουμε να χτυπήσουμε-προλαβουμε κανένα καλύτερο δώρο..
Link to comment
Share on other sites

To θέμα είναι αν θα συνεχίσει ο διαγωνισμός και την άλλη εβδομάδα με αφετηρία τους ήδη μαζεμένους από χθες madpoints και ετσι μπορέσουμε να χτυπήσουμε-προλαβουμε κανένα καλύτερο δώρο..

 

Μαζί σου και εγώ. Το θέμα είναι εάν είναι να κάνουν κάτι, να το κάνουν σωστά, όχι μίζερα όπως το εβδομαδιαίο πακέτο που το έδινε για πολύ καιρό με 1.500 κρυστάλλους και τώρα το διπλασίασε για να μην μπορεί ο κόσμος να το παίρνει κάθε εβδομάδα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν γκρινιάζω, απλά λέω πως βλέπω τα πράγματα. Δεν απαγορεύεται να λέμε την άποψη μας. Εσύ, από την άλλη, γιατί αντιδράς φανατικά εναντίον όποιου λέει κάτι αρνητικό για τη βονταφον;
Εννοείται δεν απαγορεύεται να λέει κάποιος την άποψη του, αρκεί βέβαια να δικαιολογεί αυτά που λέει. Είμαι ο πρώτος που θα πει ότι είναι απαράδεκτο το δίκτυο της σε πολλά σημεία. Δεν υπερασπίζομαι καμία εταιρεία. Έχω δίκαρτο και έχω και cosmote και παίρνω τα καλύτερα και από τις δύο εταιρείες. Είμαι εναντίον όσων γράφουν κάτι αρνητικό, χωρίς να το τεκμηριώνουν και το γράφουν λόγω εμπάθειας. Με 10 λεπτά που ασχολήθηκα χθες βράδυ με την εφαρμογή πήρα 2500 κρυστάλλους που μου δίνουν αρκετό δωρεάν ίντερνετ και δώρο ένα ηχειάκι που θα το δώσω δώρο. Όποιος δεν θέλει να συμμετέχει σε αυτό απλά δεν μπαίνει να παίξει. Γιατί πρέπει να γράψει κάτι αρνητικό χωρίς να το δικαιολογήσει; Απάντησε μου όμως. Τι ακριβώς θα ήθελες να σου δίνει η εφαρμογή για να είσαι ικανοποιημένος; Πρόσεξε τι θα απαντήσεις όμως, γιατί θα πρέπει να είναι κάτι καλύτερο από αυτό που σου δίνουν οι άλλες εταιρείες.
To θέμα είναι αν θα συνεχίσει ο διαγωνισμός και την άλλη εβδομάδα με αφετηρία τους ήδη μαζεμένους από χθες madpoints και ετσι μπορέσουμε να χτυπήσουμε-προλαβουμε κανένα καλύτερο δώρο..
Λογικά έχουν χαθεί γιατί δεν φαίνονται πουθενά. Θα δείξει την άλλη βδομάδα
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα χθες όταν έπαιζα ξαφνικα σταμάτησε να μου δινει τα madness points και εξαφανισε τα δώρα. Στους όρους έλεγε ότι ήταν μέχρι 31/03/2020 το παιχνίδι. Εαν το εβγαλε από τώρα ποιοι άλλοι θα πάρουν δώρα; Και επίσης σε κάποιες από τις προσπάθειές μου δεν έδωσε madness points.
Link to comment
Share on other sites

Τα δώρα εξαφανίστηκαν γιατί εξαντλήθηκαν.

Λογικά την άλλη εβδομάδα θα επανέλθει, αν και τώρα που το ξέρουν περισσότεροι θα είναι πιο δύσκολο

Link to comment
Share on other sites

Τα δώρα εξαφανίστηκαν γιατί εξαντλήθηκαν.

Λογικά την άλλη εβδομάδα θα επανέλθει, αν και τώρα που το ξέρουν περισσότεροι θα είναι πιο δύσκολο

Μου φαινεται αδυνατον κάποιος να μάζεψε 8000 κρυστάλλους ή 4000 σε μια μερα και να εφυγαν όλα τα δώρα

Link to comment
Share on other sites

Στην ανακοίνωση που είχε βγει έλεγε ότι τα madpoints θα είναι μέχρι 31/3 και οι κανονικοί κρύσταλλοι θα είναι και πέραν αυτής της ημερομηνίας.. Τώρα υπομονή μέχρι 9/3/2020 00.00 το πολύ μέχρι 00.01 :lol: για να δούμε τι θα παιχτεί με τα ήδη υπάρχοντα madpoints μιας και τώρα που έγινε ακόμη πιο γνωστό δε το βλέπω να πηγαίνουν πάνω απο 1-2 λεπτά τα δώρα και λογικό φυσικά..
Link to comment
Share on other sites

Τα πιο μικρά δώρα έφυγαν σίγουρα πάντως. Όσα ήθελαν μέχρι 1500 πόντους τουλάχιστον. Θεωρητικά μπορεί κάποιος να μαζέψει και παραπάνω από 8000 αν του τύχουν μόνο 10αρια σε όλες τις προσπάθειες. Στην πράξη είναι αδύνατο βέβαια. Οι 4000 είναι πιο εφικτός στόχος αν και πάλι θέλει τύχη να σου κάτσουν πολλά 10αρια.

@mikakilo Μην μπεις στον κόπο να παίξεις. Σε κοροϊδεύουν με καθρεφτάκια. Όσο πιο λίγοι είμαστε τόσο καλύτερα

Edited by pektis7
Link to comment
Share on other sites

Τα πιο μικρά δώρα έφυγαν σίγουρα πάντως. Όσα ήθελαν μέχρι 1500 πόντους τουλάχιστον. Θεωρητικά μπορεί κάποιος να μαζέψει και παραπάνω από 8000 αν του τύχουν μόνο 10αρια σε όλες τις προσπάθειες. Στην πράξη είναι αδύνατο βέβαια. Οι 4000 είναι πιο εφικτός στόχος αν και πάλι θέλει τύχη να σου κάτσουν πολλά 10αρια.

@mikakilo Μην μπεις στον κόπο να παίξεις. Σε κοροϊδεύουν με καθρεφτάκια. Όσο πιο λίγοι είμαστε τόσο καλύτερα

 

Αδιαφορώ για τα δωράκια, όλα δικά σου...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες δυο πραγματάκια:

1. Εγω έπαιξα 5 φορες σημερα και δε μου έδωσε madpoints. Αυτοι πως ακριβώς δίνονται; Σε κάποια προσπάθεια παιχνιδιού σκαει μήνυμα οτι τωρα θα κερδισεις madpoints?

2. Τη σχετικη ανακοίνωση που αναφερει οσα λέτε που μπορω να τη βρω;

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και email ότι θα παραλάβω με courier το ηχείο. Μπράβο στη Vodafone. Δωράκι από το πουθενά

 

Εμένα δεν μου ήρθε email και σκέφτομαι μήπως το έγραψα λάθος!!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες δυο πραγματάκια:

1. Εγω έπαιξα 5 φορες σημερα και δε μου έδωσε madpoints. Αυτοι πως ακριβώς δίνονται; Σε κάποια προσπάθεια παιχνιδιού σκαει μήνυμα οτι τωρα θα κερδισεις madpoints?

2. Τη σχετικη ανακοίνωση που αναφερει οσα λέτε που μπορω να τη βρω;

Επρεπε να παίξεις το βράδυ απο 0000 εως 0030 περιπου. Μετά εξαφανίστηκαν, σαν να μην υπήρξαν ποτέ.. Τώρα τσεκάρισμα την ερχόμενη εβδομάδα

Link to comment
Share on other sites

Επρεπε να παίξεις το βράδυ απο 0000 εως 0030 περιπου. Μετά εξαφανίστηκαν, σαν να μην υπήρξαν ποτέ.. Τώρα τσεκάρισμα την ερχόμενη εβδομάδα

 

Ευχαριστώ. Εγω λεω να μην ξοδεψω τις προσπαθειες μου και να μπαινω καθημερινά λιγο μετα τις 12 μήπως το ξαναβαλουν καμια μερα εντος της εβδομάδας.

Link to comment
Share on other sites

Επρεπε να παίξεις το βράδυ απο 0000 εως 0030 περιπου. Μετά εξαφανίστηκαν, σαν να μην υπήρξαν ποτέ.. Τώρα τσεκάρισμα την ερχόμενη εβδομάδα

 

Μα αυτό είναι το γελοίο της υπόθεσης. Ο άλλος μαλώνει επειδή αυτός κέρδισε και οι άλλοι όχι. Πόσο χρονών είστε ρε παιδιά;

Είναι δυνατόν ολόκληρη Vodafone να διαφημίζει με banners "Μεγάλα δώρα από Δευτέρα" "θα πέσουν οι ουρανοί" κλπ κλπ και να γίνεται αυτή η γελοιότητα; Δηλ εργασίες δεν έχουμε Δευτέρα πρωί ας πούμε; ή στην τελική τόσο ελεύθερο χρόνο έχουμε να περιμένουμε μισή ώρα ξημερώματα Δευτέρας να παίξουμε μπλιμπλίκια;

 

Προσωπικά είδα την διαφήμιση και είπα από Δευτέρα θα μάθω τι είναι. Βλέπω κίνηση εδώ τυχαία εχθές αργά, επειδή σήμερα είναι αργία, και λέω ας μπω να δω τι λένε τα παιδιά. Και ούτε ΚΑΝ κατάλαβα τι σόι προσφορά (; ) δώρα (; ) κλήρωση (; ) ήταν. Με συγχωρείτε, να χαρείτε τα δωράκια σας εσείς που τα κερδίσατε δε λέω (τα οποία τα έχουμε πληρώσει με τόσο ακριβές τιμές μην ξεγελιέστε), αλλά έχουμε και ζωή. Στην τελική βάλε μια κλήρωση ή λοταρία με τους πόντους κάθε βδομάδα ξερω γω (που ούτε καν πρόλαβα να διαβάσω τι είναι Madpoints και κουραφέξαλα).

 

Κάθε μέρα που περνάει χαίρομαι που χρησιμοποιώ μόνο VoIP πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε μέρα που περνάει χαίρομαι που χρησιμοποιώ μόνο VoIP πλέον.

Mα και εμεις γιαυτο παίζουμε με τα μπλιμπλικια :lol: γιατι πρακτικα (αν δεν το ξαναλλάξουν) εχεις δεδομένα και κατά συνέπεια voip χωρις καν να βάζεις κάρτα, απλά κάνοντας μια φορά το δίμηνο κάποια βασικά έτσι και αλλιώς ψώνια και μετά με το cashback και τα μπλιμπλίκια έχεις τα βασικά mb για να κάνεις την δουλειά σου σε κάτι έκτακτο ή voip αν δε θες κατι παραπάνω απο αυτό

Για τα υπόλοιπα συμφωνώ ότι έγινε πρόχειρα αλλά προσωπικά με ενδιαφέρει περισσότερο να συνεχίζει να δίνει έναν ικανό αριθμό πόντων την εβδομάδα, να μην αλλάξουν προς τα πάνω οι πόντοι των πακέτων και φυσικά να διατηρηθεί η μια ανανέωση ανα δίμηνο για χρήση των πόντων

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό είναι το γελοίο της υπόθεσης. Ο άλλος μαλώνει επειδή αυτός κέρδισε και οι άλλοι όχι. Πόσο χρονών είστε ρε παιδιά;

 

Είναι δυνατόν ολόκληρη Vodafone να διαφημίζει με banners "Μεγάλα δώρα από Δευτέρα" "θα πέσουν οι ουρανοί" κλπ κλπ και να γίνεται αυτή η γελοιότητα; Δηλ εργασίες δεν έχουμε Δευτέρα πρωί ας πούμε; ή στην τελική τόσο ελεύθερο χρόνο έχουμε να περιμένουμε μισή ώρα ξημερώματα Δευτέρας να παίξουμε μπλιμπλίκια;

 

 

 

Προσωπικά είδα την διαφήμιση και είπα από Δευτέρα θα μάθω τι είναι. Βλέπω κίνηση εδώ τυχαία εχθές αργά, επειδή σήμερα είναι αργία, και λέω ας μπω να δω τι λένε τα παιδιά. Και ούτε ΚΑΝ κατάλαβα τι σόι προσφορά (; ) δώρα (; ) κλήρωση (; ) ήταν. Με συγχωρείτε, να χαρείτε τα δωράκια σας εσείς που τα κερδίσατε δε λέω (τα οποία τα έχουμε πληρώσει με τόσο ακριβές τιμές μην ξεγελιέστε), αλλά έχουμε και ζωή. Στην τελική βάλε μια κλήρωση ή λοταρία με τους πόντους κάθε βδομάδα ξερω γω (που ούτε καν πρόλαβα να διαβάσω τι είναι Madpoints και κουραφέξαλα).

 

 

 

Κάθε μέρα που περνάει χαίρομαι που χρησιμοποιώ μόνο VoIP πλέον.

 

Γιατί να βάλει κλήρωση; Τότε είναι που δεν θα κερδίσει κανένας. Το ότι είχαμε 10 λεπτά χρόνο να το κάνουμε στις 12 το βράδυ, σημαίνει ότι δεν έχουμε ζωή; Λογικό είναι να εξαντληθούν σε πολύ μικρό χρόνο τα δώρα αφού δεν είναι με κλήρωση.

Εγώ 10 ευρώ το μήνα έδινα και συνεχίζω να δίνω. Δεν πιστεύω ότι έχω πληρώσει χρυσά τη Vodafone. Πολύ περισσότερα έδινα στο παρελθόν όταν είχα συμβόλαιο στην cosmote.

Το voip με την καθυστέρηση στον ήχο που έχει είναι για γέλια. Δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά. Θες να συνεννοηθείς με τον άλλο και αργείς να του απαντήσεις γιατί δεν έχεις ακούσει ακόμα τι σου έχει πει. Το έχω δοκιμάσει και δεν αξίζει. Προτιμώ να συνεχίζω να βάζω 10 ευρώ το μήνα. Άντε 12 με τις τελευταίες αυξήσεις

Link to comment
Share on other sites

Στην ανακοίνωση που είχε βγει έλεγε ότι τα madpoints θα είναι μέχρι 31/3 και οι κανονικοί κρύσταλλοι θα είναι και πέραν αυτής της ημερομηνίας.. Τώρα υπομονή μέχρι 9/3/2020 00.00 το πολύ μέχρι 00.01 :lol: για να δούμε τι θα παιχτεί με τα ήδη υπάρχοντα madpoints μιας και τώρα που έγινε ακόμη πιο γνωστό δε το βλέπω να πηγαίνουν πάνω απο 1-2 λεπτά τα δώρα και λογικό φυσικά..

 

Οποτε καθε δευτερα βγαζει καινουργια δωρα ; .

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...