Jump to content

Samsung Galaxy Watch Active2


Prime
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ζητά και σε σας κάθε κάποιες εβδομαδες επαναμετρηση ( recalibration) η πίεση ;

Εμένα είναι η δεύτερη ή η τρίτη φορά που μου ζητά.4f0fe9ee64825774a1865d8287bf8d71.jpg

 

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Ναι, το αναφερει και κατα την εγκατάσταση. Θέλει calibration κάθε 4 εβδομάδες για να έχει μεγαλύτερη αξιοπιστία στις μετρήσεις.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ναι, το αναφερει και κατα την εγκατάσταση. Θέλει calibration κάθε 4 εβδομάδες για να έχει μεγαλύτερη αξιοπιστία στις μετρήσεις.
Σ ευχαριστώ.

Βέβαια αυτό σημαίνει πως τελικά πρέπει να έχεις και πιεσόμετρο στο σπίτι. Έτσι δεν είναι;

Αν είναι κάθε 28 μέρες να σου ζητά calibration τότε ποιος ο λόγος να το έχεις και στο ρολόι; Εκτός και έχεις θέμα σοβαρό με την πίεση, αλλά αν έχεις θέμα, έτσι κι αλλιώς θα έχεις πιεσόμετρο σπίτι και θα πηγαίνεις και στο γιατρό δε θα στηριχτείς στις ενδείξεις του ρολογιού.

Τέλος πάντων. Καλό είναι βέβαια που με ένα ρολόι μπορείς να παίρνεις την πίεσή σου. Δε λέω. Απλά εντάξει τώρα κατάλαβα πως ναι μεν, αλλά χρειάζεται και κανονικό πιεσόμετρο έτσι κι αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω εγκαταστήσει το here we go για πλοηγηση και στο κινητό έχω συνεχεια το notification: here we go connected to your accessory device.

Ξέρει κάποιος πως φεύγει?

Δέω βρήκα κάτι μέχρι στιγμής.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους. Μόλις πήρα το Active 2 και θα ήθελα εάν κάποιος γνωρίζει να μου προτείνει ενα καλό tempered glass γτ ότι έχω κοιτάξει στο ιντερνετ είναι είτε μεμβράνη είτε δεν έχει καλές κριτικές.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους. Μόλις πήρα το Active 2 και θα ήθελα εάν κάποιος γνωρίζει να μου προτείνει ενα καλό tempered glass γτ ότι έχω κοιτάξει στο ιντερνετ είναι είτε μεμβράνη είτε δεν έχει καλές κριτικές.
Καλησπέρα και καλή χρονιά!

Εύχομαι να το ευχαριστηθείς γιατί είναι ένα υπέροχο ρολόι και πανέμορφο (αν και αυτό είναι υποκειμενικό)! Κοίτα εγώ έχω πάρει τα παρακάτω που σου έστειλα και πραγματικά έχω μείνει ευχαριστημένος όσο δεν πάει! Το "τζαμακι" πιάνει όλη την οθόνη και τις άκρες Και φαίνεται σαν να μην φοράει καν! Είναι πιο πολύ πλαστικό όπως το είδα όταν το έβαλα! Από πάνω από το τζαμακι έβαλα το Ringke που για μένα αυτό κάνει την περισσότερη δουλειά σε χτυπήματα και πίστεψε με έχει σώσει πολλές φορές μιας και το κοπαναω κάθε μερα! Θα δεις όταν το βάλεις ότι δεν πατάει καλά στα πλάγια (μιας και κάθετε πάνω στο τζαμακι που έχω βαλει) αλλά ποτέ μα ποτέ δεν έχει ξεκολλήσει ακόμα και με λίγη πίεση που έχω βάλει δεν! Επίσης σε βοηθάει στην ψηφιακή στεφάνι που έχει το ρολόι!910c804f54ec80528e6b952618939859.jpge2c6668e85c6b2b4a6cf5b749d4df607.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά να έχουμε.

Δε το είχα σκεφτεί αυτο ποτέ να βάλω διπλή προστασια! Μου έκανε εντύπωση. Κάπου είχα διαβάσει νομίζω στο manual του ρολογιού το γράφει; κάπου είχα διαβάσει πως επηρεάζονται οι αισθητηρες και το καλύτερο θα ήταν να μη βάζαμε και τίποτα, αλλά εντάξει βάζεις το τζαμάκι αναγκαστικά.

Κι εσύ έχεις βάλει διπλό και δεν έχεις δει κάποιο θέμα. Έτσι; Ενδιαφέρον.

 

Εγώ έχω πάρει εδώ και αρκετό το καιρό το τζαμάκι spigen pro flex ez και εντάξει μπήκε χωρίς θέμα με φυσσαλίδες και τέτοια, μια χαρά κάθισε, απλά το άσχημο είνα πως με τα χτυπήματα αφήνει αμέσως σημάδι και στο φως φαίνονται καθαρά οι γρατζουνιές πάνω στο τζαμάκι. Έχει σώσει βέβαια το κανονικό τζάμι του ρολογιού, το σημαντικότερο αυτό είναι αλλά χαράζεται πολύ εύκολα αυτό το τζαμάκι προστασίας.

Επίσης έχω πάρει και θήκη προστασίας spigen πάλι, αλλά από τη στιγμή που καλύπτει το κουμπί που χρησιμεύει για το ηλεκτροκαρδιογράφημα, είναι πλέον άχρηστη. Γιατί αυτή η θήκη απ ότι είδα είνα να τη βάλεις μια φορά άντε δύο. Αν τη βάζεις και τη βγάζεις μετά λασκάρει λίγο και δεν είναι τόσο σφιχτή όπως πρώτα.

 

Αυτο το ringke που έχεις βάλει πάνω από το τζαμάκι δεν έχει τίποτα κενό αέρα και τέτοια έτσι; Γιατί είχα πάρει ένα παρόμοιο αλλά κινέζικο, και αν τρέχω αμέσως θολώνει η οθόνη, το ίδιο και στο μπάνιο. Το βάζεις εσύ το ρολόι παντού και στα νερά και δεν έχεις δει πρόβλημα έτσι; ούτε στους αισθητήρες. Σωστά; Καλό ακούγεται.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά!

Εύχομαι να το ευχαριστηθείς γιατί είναι ένα υπέροχο ρολόι και πανέμορφο (αν και αυτό είναι υποκειμενικό)! Κοίτα εγώ έχω πάρει τα παρακάτω που σου έστειλα και πραγματικά έχω μείνει ευχαριστημένος όσο δεν πάει! Το "τζαμακι" πιάνει όλη την οθόνη και τις άκρες Και φαίνεται σαν να μην φοράει καν! Είναι πιο πολύ πλαστικό όπως το είδα όταν το έβαλα! Από πάνω από το τζαμακι έβαλα το Ringke που για μένα αυτό κάνει την περισσότερη δουλειά σε χτυπήματα και πίστεψε με έχει σώσει πολλές φορές μιας και το κοπαναω κάθε μερα! Θα δεις όταν το βάλεις ότι δεν πατάει καλά στα πλάγια (μιας και κάθετε πάνω στο τζαμακι που έχω βαλει) αλλά ποτέ μα ποτέ δεν έχει ξεκολλήσει ακόμα και με λίγη πίεση που έχω βάλει δεν! Επίσης σε βοηθάει στην ψηφιακή στεφάνι που έχει το ρολόι!910c804f54ec80528e6b952618939859.jpge2c6668e85c6b2b4a6cf5b749d4df607.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά , το ρολόι είναι ότι καλύτερο έχω φορέσει μέχρι σήμερα, εγω του έβαλα τη θήκη spigen που μου προτείναν και είμαι πολύ ικανοποιημένος.Καλύπτει τη "κάσα" του ρολογιού απόλυτα.Απλά θέλω και κάτι για την οθόνη για να είμαι κι εκεί καλυμένος.Θα δοκιμάσω αυτή που μου προτείνεις.Δε νομίζω να έχω θέμα με τη διπλή προστασία.

https://www.skroutz.gr/s/21093007/Spigen-Liquid-Air-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Galaxy-Watch-Active-2-44mm.html

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν θα έχεις θέμα.

Το ίδιο τζαμακι και θήκη έχω βάλει κι εγω κι είναι κομπλέ από προστασία.

Είμαι πολύ ατσουμπαλος και δεν ήθελα να το γεμίσω γρατσουνιές.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν θα έχεις θέμα.

Το ίδιο τζαμακι και θήκη έχω βάλει κι εγω κι είναι κομπλέ από προστασία.

Είμαι πολύ ατσουμπαλος και δεν ήθελα να το γεμίσω γρατσουνιές.

 

Ωραία , ευχαριστώ για τις πληροφορίες θα το δοκιμάσω κι εγώ

Link to comment
Share on other sites

To ringke είναι must have ...

Εκτός ότι του δίνει μια πιο κλασατη εμφανιση πραγματικά προστατεύει καθημερινά από ατσουμπαλα χτυπήματα.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

To ringke είναι must have ...

Εκτός ότι του δίνει μια πιο κλασατη εμφανιση πραγματικά προστατεύει καθημερινά από ατσουμπαλα χτυπήματα.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

 

Καλημέρα, είναι καλύτερο το ringe bezel ring απο τη θήκη της spiegen?

Link to comment
Share on other sites

Για μένα είναι πιο όμορφο το Ringke από μια "θηκη" σιλικόνης όπως της Spigen! Σε νερό δεν το φοράω... είπαμε έχει αδιαβροχοποιηση αλλά όχι και Έτσι! Το τζαμακι που έχω βάλει παραπάνω δεν φαίνεται καν ότι φοράει καλύπτει όλη την οθόνη του ρολογιού μέχρι εκεί που ξεκινάει το αλουμίνιο! Το Ringke με έχει σώσει άπειρες φορές γιατί γενικά κοπαω τα Ρολόγια χωρίς να το θέλω και εκτός από αυτό δίνει μια πιο όμορφη εμφάνιση!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Σήμερα πήρα κι εγώ το ρολογάκι, 44mm αλουμίνιο, LTE. Πολύ καλή φάση φαίνεται! Έβαλα e-sim της Ο2, καθώς μένω Γερμανία, πέρασα και καρδιογραφήματα και τα σχετικά και όλα τέλεια μέχρι τώρα:D
Link to comment
Share on other sites

Για μένα είναι πιο όμορφο το Ringke από μια "θηκη" σιλικόνης όπως της Spigen! Σε νερό δεν το φοράω... είπαμε έχει αδιαβροχοποιηση αλλά όχι και Έτσι! Το τζαμακι που έχω βάλει παραπάνω δεν φαίνεται καν ότι φοράει καλύπτει όλη την οθόνη του ρολογιού μέχρι εκεί που ξεκινάει το αλουμίνιο! Το Ringke με έχει σώσει άπειρες φορές γιατί γενικά κοπαω τα Ρολόγια χωρίς να το θέλω και εκτός από αυτό δίνει μια πιο όμορφη εμφάνιση!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κι εγώ αγόρασα ένα bezel της Ringkle.

Αυτό με σχέδιο τα βιδάκια που μπαίνει χωρίς τη θήκη, στα €12 από το Amazon.

Μετά από 1 μέρα, μπήκα στο AliExpress όμως να ψάξω και έπαθα πλάκα με τις τιμές και την ποικιλία που υπάρχει στα bezel, λουράκια, μπρασελέ, κλπ.

Ε, πήρα και άλλα δύο bezels από εκεί με €1,80 το ένα για να τα δω, εφόσον μπαίνουν ανεξάρτητα από θήκη.

Μιας και είναι αυτά που ήθελα εξ αρχής με τους αριθμούς γύρω στο στεφάνι, όπου το ανάλογο της Ringkle μπαίνει μόνο στην πλαστική θήκη επάνω, σε φάση σετ που τα πουλάει.

Πήρα και καμιά 5-6 μπρασελέ και λουράκια δερμάτινα με περίπου €20 όλα μαζί!

(ψάχνουμε πρώτα και μετά ρωτάμε...)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Σήμερα πήρα κι εγώ το ρολογάκι, 44mm αλουμίνιο, LTE. Πολύ καλή φάση φαίνεται! Έβαλα e-sim της Ο2, καθώς μένω Γερμανία, πέρασα και καρδιογραφήματα και τα σχετικά και όλα τέλεια μέχρι τώρα:D

Καλοφόρετο φίλε μου.

Πως πέρασες καρδιογραφήματα κλπ ?Έχεις κάποιο guide?

Link to comment
Share on other sites

Καλοφόρετο φίλε μου.

Πως πέρασες καρδιογραφήματα κλπ ?Έχεις κάποιο guide?

Με το βίντεο που βρήκα εδώ στο φόρουμ:p

Πριν έρθει το ρολόι, εννοείται διάβασα όοοοολα τα μυνήματα εδώ μέσα, κρατώντας σημειώσεις. Ε, όταν πλέον έφτασε, ήξερα ακριβώς τι έπρεπε να κάνω;)

Link to comment
Share on other sites

μου ρθε νεο update (γυρισμενο σε αμερικανικό)

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Τι νέο φέρνει;

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το voice feedback είναι πάρα πολύ εξυπηρετικό. Δηλαδή από το ρολόι πατάω το run και αρχίζω να τρέχω. Από το κινητό έχω βάλει και ακούω μουσική στα samsung buds. Σε κάθε χιλιόμετρο, ακούω τα στατιστικά του τρεξίματος. Σε πιο χιλιόμετρο είμαι, με πόσο χρόνο έτρεξα το χιλιόμετρο, πόσο συνολικό χρόνο τρέχω και τους καρδιακούς παλμούς και μετά συνεχίζει η μουσική. ΄Έτσι πλεον δε χρειάζεται να συνδέω τα ακουστικά με το ρολόι. Αλλά τα έχω συνδέσει με το κινητό και παρόλαυτα ακούω κανονικά όλα τα σχετικά στατιστικά του τρεξίματος.

 

Με έχει εξυπηρετήσει πάρα πολύ αυτό. Ωστόσο κάποιες φορές σταματά αυτό το voice feedback. Μετά μπορεί να ξαναρχίσει ή μπορεί και να σταματήσει εντελώς μέχρι το τέλος του τρεξίματος. Ευτυχώς όχι συχνά. Οχτώ στις δέκα φορές δουλεύει κανονικά. Αλλά κάποιες φορές όμως σταματά. Και προσπαθώ να βρω το λόγω. Μήπως όταν αλλάζει track, όταν αλλάζει κομμάτι στη μουσική που παίζω στο κινητό δημιουργεί θέμα; Δε ξέρω. Κάποιος λόγος πρέπει να υπάρχει που σταματά το voice feedback αλλά δε μπορώ να τον βρω.

Δε χρησιμοποιώ το samsung music αλλά άλλη εφαρμογή. Μήπως φταίει αυτό;

Έχει κάποιος ανάλογο θέμα;

 

Επίσης άσχετο τώρα, αλλά μιας και μιλάμε για μουσική και για το ρολόι. Αν πατήσω από το ρολόι το play για να παίξει μουσική από το κινητό, μου λέει πρέπει πρώτα να αρχίσετε να παίζεται τη μουσική σας στο κινητό και μετά μπορεί το ρολόι να αλλάζει track, να κάνει pause, να αυξομειώνει την ένταση κτλ. Έτσι ήταν πάντα. Μέχρι εδώ ωραία.

Όμως πρόσεξα πως αν έχω πατήσει το play στο ρολόι και εννοείται δε παίζει μουσική γιατί δε την έχω αρχίσει από το κινητό, όταν μου έρχεται μήνυμα viber, μετά από λίγο αρχίζει και παίζει η μουσική! Κατά κάποιο τρόπο δηλαδή το μήνυμα που έρχεται είναι σα να ξυπνά το κινητό και να δίνει σήμα στο ρολόι να παίξει μουσική. Μου έκανε εντύπωση και δεν είναι μεμονωμένο γεγονός. Το έχω προσέξει πολλές φορές. Κι έχει πλάκα κάπως, γιατί μπορεί να έχεις πατήσει play στο ρολόι, δε παίζει τίποτα, το έχεις αφήσει το κινητό και μπορεί να είχες ξεχάσει πως είχες πατήσει το play, και μετά από κάποιο χρονικό διάστημα μόλις έρθει μήνυμα viber αρχίζει και παίζει μουσική στο άσχετο εντελώς όμως! :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το voice feedback είναι πάρα πολύ εξυπηρετικό. Δηλαδή από το ρολόι πατάω το run και αρχίζω να τρέχω. Από το κινητό έχω βάλει και ακούω μουσική στα samsung buds. Σε κάθε χιλιόμετρο, ακούω τα στατιστικά του τρεξίματος. Σε πιο χιλιόμετρο είμαι, με πόσο χρόνο έτρεξα το χιλιόμετρο, πόσο συνολικό χρόνο τρέχω και τους καρδιακούς παλμούς και μετά συνεχίζει η μουσική. ΄Έτσι πλεον δε χρειάζεται να συνδέω τα ακουστικά με το ρολόι. Αλλά τα έχω συνδέσει με το κινητό και παρόλαυτα ακούω κανονικά όλα τα σχετικά στατιστικά του τρεξίματος.

 

Με έχει εξυπηρετήσει πάρα πολύ αυτό. Ωστόσο κάποιες φορές σταματά αυτό το voice feedback. Μετά μπορεί να ξαναρχίσει ή μπορεί και να σταματήσει εντελώς μέχρι το τέλος του τρεξίματος. Ευτυχώς όχι συχνά. Οχτώ στις δέκα φορές δουλεύει κανονικά. Αλλά κάποιες φορές όμως σταματά. Και προσπαθώ να βρω το λόγω. Μήπως όταν αλλάζει track, όταν αλλάζει κομμάτι στη μουσική που παίζω στο κινητό δημιουργεί θέμα; Δε ξέρω. Κάποιος λόγος πρέπει να υπάρχει που σταματά το voice feedback αλλά δε μπορώ να τον βρω.

 

Με galaxy watch 3 έχω το ίδιο ακριβώς θέμα. Με spotify και bluetooth ακουστικά άλλης εταιρίας.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από καμιά δεκαριά μέρες μου βγήκε αυτό το προστατευτικό της ringle. Τυχαία το πρόσεξα αλλιώς θα είχε πέσει και θα το έχανα. Το ξανά έβαλα αμέσως επάνω και στέκεται αλλά δε μπορώ πλέον να το έχω έτσι γιατί ξέρω πως οποιαδήποτε στιγμή μπορεί να μου πέσει. Μήπως υπάρχει κάποια κόλλα να βάλλουμε που να μη χαλάει το ρολόι αλλά και να το σταθεροποιεί να μη πέφτει;fe0a69b577730a042a3a7334b17ec784.jpg

 

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά από καμιά δεκαριά μέρες μου βγήκε αυτό το προστατευτικό της ringle. Τυχαία το πρόσεξα αλλιώς θα είχε πέσει και θα το έχανα. Το ξανά έβαλα αμέσως επάνω και στέκεται αλλά δε μπορώ πλέον να το έχω έτσι γιατί ξέρω πως οποιαδήποτε στιγμή μπορεί να μου πέσει. Μήπως υπάρχει κάποια κόλλα να βάλλουμε που να μη χαλάει το ρολόι αλλά και να το σταθεροποιεί να μη πέφτει;fe0a69b577730a042a3a7334b17ec784.jpg

 

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Το έχω επάνω 3 μήνες , έχει χτυπήσει έχει πλυθεί και δεν έχει μετακινηθεί καθόλου. Σε διάφορα βίντεο είχα δει ότι το βγάζουν με προσοχή καθαρίζουν ρολόι και το βάζουν ξανά. Είδες από μέσα ότι έχεις βγάλει όλα τα προστατευτικά που είχε ώστε να κολλάει σωστά;

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα είχα αφαιρέσει όλα τα προστατευτικά από μέσα. Είχε κολλήσει καλά. Το ρολόι το φοράω συνέχεια και σε δύσκολες εργασίες και σε νερά και σε παντού. Γι αυτό του έχω βάλει και τζαμάκι αυτό της spigen. Το είχα ανεβάσει εδώ πριν μερικά μηνύματα και φωτογραφία με το τζαμάκι και τη θήκη.

Και βασικά ευτυχώς που έτυχε να μου βγει σε στιγμή που το είδα. Μήπως επειδή έχω το τζαμάκι; αν δεις παραπάνω στη φωτογραφία με τη θήκη της spigen γράφει πως δεν ταιριάζει με τζαμάκι. Εγώ βέβαια τώρα που μου ξεκόλλησε το bezel αυτό της ringke, ξανά δεύτερη φορά, έβαλα ξανά τη θήκη της spigen και εντάξει δε πείράζει ας μη χρησιμοποιώ το καρδιογράφημα. Στο κάτω κάτω στην αρχή το χρησιμοποίησα κάποιες φορές, μετά σπάνια πλέον το χρησιμοποιώ. Προτιμώ να καλύπτεται το ρολογάκι από τα χτυπήματα από το να είναι ελεύθερο το κουμπί για να παίρνω καρδιογράφημα μια το τόσο χωρίς ουσιαστικό λόγο άλλωστε.

Πάντως δε μου άρεσε το συγκεκριμένο bezel στο συγκεκριμένο ρολόι και στο συγκεκριμένο χρώμα. Οπότε η αλήθεια είναι πως δε με χάλασε καθόλου που ξεκόλλησε, απλά έτσι το αναφέρουμε εδώ να το ξέρουν και άλλοι. Δηλαδή πως όσοι φοράνε συνέχεια το ρολόι και πλένονται μ αυτό και κάνουν και χειρονακτικές εργασίες καθημερινά και γενικότερα το καταπονούν και επίσης του έχουν βάλει και προστατευτικό τζαμάκι, υπάρχει πιθανότητα κάποια στιγμή να ξεκολλήσει. Αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...