Jump to content

OnePlus 7T Pro


orone
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ας μας θυμισει καποιος, απο την Stable για να παμε σε αυτη την Βeta, χανουμε τα παντα απο μεσα;

επισης, αν ξερει καποιος, εαν στη beta αυτη, μπορουμε να ενεργοποιησουμε την ηχογραφιση κλησεων;

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

ας μας θυμισει καποιος, απο την Stable για να παμε σε αυτη την Βeta, χανουμε τα παντα απο μεσα;

επισης, αν ξερει καποιος, εαν στη beta αυτη, μπορουμε να ενεργοποιησουμε την ηχογραφιση κλησεων;

 

Όχι. Αν κάνεις το ανάποδο (από beta σε stable) χάνεις τα πάντα.

 

Επειδή δεν έχω OnePlus εδώ και καιρό, screen recorder έχει; Αν ναι μπορείς το χρησιμοποιήσεις σαν call recording.

 

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

δεν βολευει το screen recording γιατι θελω να γινεται αυτοματα για ολες τις κλησεις

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

δεν βολευει το screen recording γιατι θελω να γινεται αυτοματα για ολες τις κλησεις
Λογικά με την γνωστή εφαρμογή joneplus tools να γίνεται. Δεν θυμάμαι αν χρειάζεται root βέβαια. Νομίζω δεν χρειάζεται.

 

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την beta 2, φυσικα εχασα τα παντα απο μεσα :lol:

οποτε οποιος τη βαλει να ειναι προετοιμασμενος.

 

Το περιφημο ambient display, ειναι ΠΑΝΤΕΛΩΣ αχρηστο τη μερα, ειναι τοσο αχνο που για δεις τι λεει πρεπει να εισαι σε εσωτερικο χωρο με οχι πολυ φωτισμο και στα 30εκ αποσταση.

 

Τα μενου της συσκευης ειναι πιο ομορφα. Μπαταρια σε καμια βδομαδα που θα εχουν μπει τα παντα μεσα.

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

και για να απαντησω μονος μου στο ερωτημα μου, ναι με το joneplus tools μπορεις να εχεις κανονικα ηχογραφηση κλησεων.

 

επισης volte & vowifi ενεργοποιηθηκαν χωρις να κανω κατι. Τα ειχα βεβαια και στην 10, αλλα ειχα κανει την διαδικασια με το QPST για να ενεργοποιηθουν. Υποθετω πως με το hard reset που εκανα, θα επρεπε να σβηστηκαν.

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μόλις έσκασε αναβάθμιση ασφαλείας 134mb. Κάτι είναι κι αυτό.
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Είμαι στήν open beta 2.

Βλέπω στην επίσημη σελίδα ότι έχει βγεί σταθερή στις 22/2 καί θέλω νά γυρίσω στην σταθερή.

Κατεβάζω τό αρχείο, αλλά δεν Μ αφήνει νά τό εγκαταστήσω γιατί μου λέει ότι είναι παλιά αναβάθμιση καί ότι εγώ τρέχω πιο νέα....

Κάνω κάτι λάθος??

 

Στάλθηκε από το HD1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στήν open beta 2.

Βλέπω στην επίσημη σελίδα ότι έχει βγεί σταθερή στις 22/2 καί θέλω νά γυρίσω στην σταθερή.

Κατεβάζω τό αρχείο, αλλά δεν Μ αφήνει νά τό εγκαταστήσω γιατί μου λέει ότι είναι παλιά αναβάθμιση καί ότι εγώ τρέχω πιο νέα....

Κάνω κάτι λάθος??

 

Στάλθηκε από το HD1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λογικά η beta θα έχει πιο νέο security patch και η σταθερή παλιότερο. Οπότε πρέπει να αναγκαστικά να κάνεις wipe data και μετά να περάσεις την νέα.

 

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά η beta θα έχει πιο νέο security patch και η σταθερή παλιότερο. Οπότε πρέπει να αναγκαστικά να κάνεις wipe data και μετά να περάσεις την νέα.

 

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Μα αυτό είναι το περίεργο.

Η ενημέρωση ασφαλείας στην open beta είναι Δεκεμβρίου 2020 καί η αναβάθμιση στην σταθερή είναι Ιανουάριος τού 21.

Περίεργα πράγματα..

 

Στάλθηκε από το HD1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εχει βγει stable 11;
Αν μπεις στο σάιτ της oneplus θά δεις.

Εννοείς ότι η σταθερή δεν έχει πάρει Android 11?

 

Στάλθηκε από το HD1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λεει οτι δεν εχει παρει και εγω με beta 2 ειμαι

 

At the time of writing, OnePlus 7 and OnePlus 7T devices have already bagged two Open Beta builds of OxygenOS 11 with many of the bugs being quickly addressed, leading users to hope for a stable release soon.

 

Well, reports coming in suggest that these users might want to tame their expectations as OnePlus still has another Open Beta build in line for this device before the stable release.

 

https://piunikaweb.com/2021/02/26/will-oxygenos-11-android-11-stable-update-for-oneplus-7-7t-series-get-delayed/

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Λεει οτι δεν εχει παρει και εγω με beta 2 ειμαι

 

 

 

At the time of writing, OnePlus 7 and OnePlus 7T devices have already bagged two Open Beta builds of OxygenOS 11 with many of the bugs being quickly addressed, leading users to hope for a stable release soon.

 

 

 

Well, reports coming in suggest that these users might want to tame their expectations as OnePlus still has another Open Beta build in line for this device before the stable release.

 

 

 

https://piunikaweb.com/2021/02/26/will-oxygenos-11-android-11-stable-update-for-oneplus-7-7t-series-get-delayed/

Α μάλιστα, κατάλαβα.

Για αυτό δεν Μ αφήνει.

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την βοήθεια!!

 

Στάλθηκε από το HD1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω πως αυτο ειναι εμποδιο. Βεβαια πρεπει να σβησεις τα παντα απο μεσα.

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω πως αυτο ειναι εμποδιο. Βεβαια πρεπει να σβησεις τα παντα απο μεσα.
Καί πώς γίνεται αν γνωρίζεις?

 

Στάλθηκε από το HD1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω κανει ποτε, αλλα σιγουρα υπαρχει οδηγος απο beta σε stable
Α οκ.

Νόμιζα ότι είναι πιο εύκολο

 

Στάλθηκε από το HD1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Νέα 4η open beta Oxygen 11!!

 

Ζησε Μάη μου να φας τριφύλλι με 7 σειρά και Android 11:lol:

 

Οχι ότι καίγομαι προσωπικά, αλλά πλέον η OnePlus έχει η θα χάσει μέρος της εμπιστοσύνης που της είχαν παραδοσιακοί χρήστες της.

 

Εδώ η global full zip rom

 

https://otafsg1.h2os.com/patch/amazone2/GLO/OnePlus7TProOxygen/OnePlus7TProOxygen_13.W.24_GLO_0240_2103170222/OnePlus7TProOxygen_13.W.24_OTA_0240_all_2103170222_f1be07.zip5de26690deed766190832c3dadd01d44.jpg

 

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Υποδειγματική λειτουργία στο 7 Pro μου με android 10 το μενού όλα φυσάνε δίχως το παραμικρό. Όμως θα συμφωνήσω μαζί σου για άλλη μια φορά . Είναι ανεπίτρεπτο να ξημερώνει σε μια βδομάδα περίπου Απρίλιος και να προσπαθεί να δώσει το 11 για μια εταιρεία με το κύρος όσον αφορά το λογισμικό της. Απ'την άλλη νομίζω Φλεβάρη μήνα είχε δώσει και πέρυσι το 10 αν θυμάμαι καλά. Όπως και να'χει τον φάγαμε τον γάιδαρο και σύντομα θα έρθει και το 11 λογικά μετά την επίσημη παρουσίαση του νέου 9, 9Pro. As έρθει δίχως προβλήματα όπως είναι τώρα το 10αρι android.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

εχει χασει την μπαλα γιατι βγαζει πλεον πολλες συσκευες καθε χρονο και δεν ασχολειται σοβαρα να τις υποστηριξει. Σε λιγο καιρο βγαινει το 12 και δεν εχει δωσει καν το 11 στις περισσοτερες συσκευες.

 

και σκεφτομαι που καποτε κοροιδευαμε τη σαμσουνγκ, η οποια πλεον ειναι ταχυτατη στις αναβαθμισεις.

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7T Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...