Jump to content

OnePlus 7T Pro


orone
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 ώρα πριν, gkai27 said:

Γειά σας, θα ήθελα να ρωτήσω, αγόρασα πρόσφατα το τηλέφωνο oneplus 7t pro σε πολύ καλή κατάσταση, έχω στην κατοχή μου και το σκέτο 7pro. σε σχέση, με το παλιό μου τηλέφωνο δεν θα έπρεπε να είναι πιο γρήγορο το tpro? Βλέπω το εντελώς αντίθετο το νέο τηλέφωνο αργεί πολύ στο να μπουταρει σε σχέση με το προηγούμενο και γενικά μου φαίνεται πιο αργό σε εφαρμογές κλπ. Αντιμετωπίζει κανένας αυτό το πρόβλημα? Ευχαριστώ 

Φιλτατε, αυτό το ..."γενικα μου φαίνεται πιο αργό..." δεν βοηθαει.

Ο χρονος εκκινησης (μπουτάρισμα) δεν ειναι κριτήριο ταχύτητας


Αν θες να παρεις μια σοβαρη άποψη, με τα 2 κινητα να προέρχονται από reset,  μετρα και πες:
Η ταδε εφαρμογή κανει 5'' (δευτερόλεπτα) να ανοιξει στο Α κινητό και 7'' στο Β


Μονο έτσι γινονται οι σοβαρες συζητήσεις - τα υπολοιπα είναι απλως υποκειμενικες γνώμες...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Το Volte δουλεύει το vowifi γιοκ παρόλο που δείχνει ενεργό. Έχει ωραία πραγματάκια η 12 αλλά το θέμα είναι να μπορείς να κάνεις και την δουλειά σου.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημερα

Το oneplus 7t pro δυστυχως θα σταματησει να υποστηριζεται συντομα με software + security updates.

Ειναι ωρα να παρω καινουργια συσκευη η τα custom roms μπορουν να μου δωσουν συνεχομενη υποστηριξη

και ασφαλεια στο mobile banking?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα
Το oneplus 7t pro δυστυχως θα σταματησει να υποστηριζεται συντομα με software + security updates.
Ειναι ωρα να παρω καινουργια συσκευη η τα custom roms μπορουν να μου δωσουν συνεχομενη υποστηριξη
και ασφαλεια στο mobile banking?
Δυστυχώς για μένα έφτασε η ώρα της αλλαγής. Το αποφάσισα από την ώρα που πέρασα το OS12.1 το οποίο βρήκα άθλιο. Αν και δεν το περίμενα ποτέ, ετοιμάζομαι για μετάβαση σε Samsung Galaxy S23 ultra.

Sent from my OnePlus 7t pro

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εχθές πριν αποχωρήσω από το Παρίσι μου ήρθε ΟΤΑ update σε oxygen 12. Δυστυχώς δεν θυμάμαι ακριβώς έκδοση. Μέγεθος αν θυμάμαι καλά κάπου στα 3.8Gb. Το έβαλα να κατέβει, δεν είχα πολύ καλό σήμα άργησε να κατέβει και δεν είχα χρόνο να κάνω το update. Λέω θα το κάνω αύριο. Έρχεται το αύριο και το θέμα είναι πως δεν βρίσκω πουθενα το download image να τρέξω το update. Από τις ρυθμίσεις και την αναζήτηση νέας έκδοσης λειτουργικού μου λέει πως είμαι up to date , κατέβασα το oxygen updater μου βρίσκει update, συγκεκριμένα το HD1913_11_F.17
αλλα αντιλαμβάνομαι πως αυτό δεν είναι το ίδιο που μου έβγαλε εχθες. Υπάρχει κάπου το χθεσινό image ρε παίδες;

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Βρήκα το image τελικά. Είναι το ίδιο με αυτό που δίνει το oxygen updater. Το έχει κάνει κάποιος; έχει bugs?

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...