Jump to content

Huawei Mate 30 Pro


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φοβερο στις βραδυνες του ληψεις κανει την νυχτα μερα!

Και για βιντεο σε παρτυ δεν παραμορφωσε το μικροφωνο, αυτα ειναι. Απο notifications δεν μου ερχονται του outlook νομιζω...

Τελεγκραμ ναι.

Δεν ημουν πολυ ευχαριστημενος με την μπαταρια σχετικα με το oneplus6T που ειχα πριν, μετα ομως θυμηθηκα οτι του ειχα περασει το Battery Guru, το οποιο και εκανα στο mate30pro τωρα, καλυτερα!

 

Το Gmaps δουλευει αψογα παντως!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 187
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φοβερο στις βραδυνες του ληψεις κανει την νυχτα μερα!

Και για βιντεο σε παρτυ δεν παραμορφωσε το μικροφωνο, αυτα ειναι. Απο notifications δεν μου ερχονται του outlook νομιζω...

Τελεγκραμ ναι.

Δεν ημουν πολυ ευχαριστημενος με την μπαταρια σχετικα με το oneplus6T που ειχα πριν, μετα ομως θυμηθηκα οτι του ειχα περασει το Battery Guru, το οποιο και εκανα στο mate30pro τωρα, καλυτερα!

 

Το Gmaps δουλευει αψογα παντως!

 

Battery Guru...αν μπορεις φιλε μου να μου πεις....βελτιωνει την μπαταρια >?? βαζουμε default ρυθμισεις ?? ευχαριστω πολυ :)

Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

Στην ουσία κάνει σάρωση το ποίες εφαρμογές συνεχίζουν κ τρέχουν. Απλά τις κάνεις subdue... εύκολο.

Αν κάποιο μέλος ξέρει κάτι αντίστοιχο, καλύτερο, ακούω.

Αυτό τουλάχιστον δεν βλέπω να με ζαλίζει με διαφημίσεις κ λειτουργεί..

Link to comment
Share on other sites

Στην ουσία κάνει σάρωση το ποίες εφαρμογές συνεχίζουν κ τρέχουν. Απλά τις κάνεις subdue... εύκολο.

Αν κάποιο μέλος ξέρει κάτι αντίστοιχο, καλύτερο, ακούω.

Αυτό τουλάχιστον δεν βλέπω να με ζαλίζει με διαφημίσεις κ λειτουργεί..

 

σε ευχαριστω πολυ για την αμμεση απαντηση θα το ψαξω λιγο ....γιατι απλα το εγκατεστησα και τρεχει......:)

Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

παντως το tempered glass mocolo καθεται πολυ καλα..δεν ξερω ποσο θα αντεξει ομως..ειναι πολυ δυσκολο να μεινει γυαλι εδω!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

δεν εβρισκα τπτ αλλο παρα χοντρα glass.. οποτε τελικα πηρα μια θηκη τυπου πορτοφολι και ηρεμησα.. αν και εχει πλεον μια δυο μικρες γκρατζουνιες η οθονη του ηδη γκρρρ :blink:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπερα σε ολους αξιζει η αγορα του mate? βασικα αν μπορεις να περασεις ευκολα τα google servises φανταζομαι ολους αυτο απασχολει
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Καλησπερα σε ολους αξιζει η αγορα του mate? βασικα αν μπορεις να περασεις ευκολα τα google servises φανταζομαι ολους αυτο απασχολει

 

Πάρε τον προηγούμενο mate 20 pro που έχει κανονικά gservices κ θα σε καλύψει στις ανάγκες σου σίγουρα εάν θέλεις να πας σε Huawei συσκευή

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

περνανε τωρα τα google service η σε καποια εκδοση δεν περνανε παιδια? δουλευει ρολοι με τα google? σκεφτομαι να το χτυπησω παιδια
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απο την 136 και πανω το lzplay (G) δεν υποστηριζεται πλεον.θα κανεις downgrade στην 131 με τπ suite proxy και hi suite .δες βιντεο ειναι πολυ ευκολο και με τα θα κανεις install service

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

απο την 136 και πανω το lzplay (G) δεν υποστηριζεται πλεον.θα κανεις downgrade στην 131 με τπ suite proxy και hi suite .δες βιντεο ειναι πολυ ευκολο και με τα θα κανεις install service

 

131 δεν τι βρισκω πουθενα στο mate φιλε μου? μηπως ειναι για το p40 pro? εγω εχω την 215

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησε με την έκδοση που είσαι χωρίς κάρτα sim μέσα. Μια χαρά περνάνε τα Google services μην ακούς από δω και εκεί. Προχτές τα πέρασα εγώ

 

Στάλθηκε από το LIO-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησε με την έκδοση που είσαι χωρίς κάρτα sim μέσα. Μια χαρά περνάνε τα Google services μην ακούς από δω και εκεί. Προχτές τα πέρασα εγώ

 

Στάλθηκε από το LIO-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

μην παραπληροφορεις τον κοσμο ..για να το λεμε ισχυει και μην λες οτι να ναι!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

131 δεν τι βρισκω πουθενα στο mate φιλε μου? μηπως ειναι για το p40 pro? εγω εχω την 215

 

αν εισαι στο mate μεχρι και την 237 περνανε.στην 259 οχι με τιποτα.ελα p.m

Edited by ernesto1983
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Έχεις το mate? Ποια παραπληροφορηση; πριν μια βδομάδα το έκανα μια χαρά στην τελευταία έκδοση.

Είσαι προκλητικός χωρίς να σου έχω απευθύνει τον λόγο.

Το ποιο εύκολο να κράζεις μάλλον.

Ανάλογα και την μόρφωση σου.

 

Έχει παραγίνει με τα σκουπίδια εδώ μέσα.

Για σένα το λέω μην αναρωτιεσαι. Ανθρωπάκο

 

Στάλθηκε από το LIO-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για να στο λεω ρε ασχετε κατι ξερω παραπανω..στο υπογραφω κιολας!!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

για να στο λεω ρε ασχετε κατι ξερω παραπανω..στο υπογραφω κιολας!!!
Έγινε χαζούλη μου

 

Στάλθηκε από το LIO-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια στην παρέα. Στο επόμενο διάστημα ψάχνομαι για κινητό, κοιτάζω και Huawei, παρόλη την έλλειψη Gapps, και παρατήρησα την τιμή του Mate 30 Pro στο Σκρουτζ.

Τι παίζει και είναι τόσο χαμηλή για τα δεδομένα μιας τόσο κορυφαίας συσκευής;

Είναι παραεισαγωγή; Μπορώ να εμπιστευτώ μια αγορά απ' το Σκρουτζ;

Γιατί για τέτοια συσκευή στα ~560€ θεωρώ ότι είναι τεράστια ευκαιρία.

 

Εγγύηση παίζει από Huawei Hellas;

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Είναι όντως τεράστια ευκαιρία μιλάμε για ποιότητα που αν είχε Google services θα είχε 8 με 9 κατοστάρικα παρόλα αυτά μια χαρά είναι και έτσι.
Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα τη Huawei Hellas και μου είπανε ότι αν είναι ευρωπαϊκό, θα έχω κανονικά εγγύηση. Και το αν είναι ή όχι μπορούν να μου το πουν αν τους πω το serial number της συσκευής, πριν την αγορά, ώστε να είμαι σίγουρος ότι θα έχω κάλυψη.

 

Ήδη σε κάποια μαγαζιά του BestPrice η τιμή έχει κατέβει κοντά στα 535, και απ' ό,τι λένε είναι EU version.

Όποιος δεν έχει εθισμό με τα Google services, νομίζω ότι μιλάμε για συσκευή τούμπανο.

Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Γεια στην παρέα. Στο επόμενο διάστημα ψάχνομαι για κινητό, κοιτάζω και Huawei, παρόλη την έλλειψη Gapps, και παρατήρησα την τιμή του Mate 30 Pro στο Σκρουτζ.

Τι παίζει και είναι τόσο χαμηλή για τα δεδομένα μιας τόσο κορυφαίας συσκευής;

Είναι παραεισαγωγή; Μπορώ να εμπιστευτώ μια αγορά απ' το Σκρουτζ;

Γιατί για τέτοια συσκευή στα ~560€ θεωρώ ότι είναι τεράστια ευκαιρία.

 

Εγγύηση παίζει από Huawei Hellas;

τα τελευταία 2 χρόνια ψωνίζω από onething με τιμολόγιο και συνοπτικές διαδικασίες....σ ένα λεπτό παίρνεις έγκριση...και είναι και eu....

το τελευταίο μου ήταν το mate 20 pro....κι αν είχε gms,θα το είχα χτυπήσει το 30...απίστευτη συσκευή.

το mate 20 pro,δεν με πρόδωσε πουθενά....όλα τα updates καρφωτά χωρίς hard reset....που να πας τώρα?...ιδού η απορία!!!

...450 με τιμολόγιο το mate 30 pro....μιλάμε για ληστεία.

Edited by tarif16nikos
2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

τα τελευταία 2 χρόνια ψωνίζω από onething με τιμολόγιο και συνοπτικές διαδικασίες....σ ένα λεπτό παίρνεις έγκριση...και είναι και eu....

το τελευταίο μου ήταν το mate 20 pro....κι αν είχε gms,θα το είχα χτυπήσει το 30...απίστευτη συσκευή.

το mate 20 pro,δεν με πρόδωσε πουθενά....όλα τα updates καρφωτά χωρίς hard reset....που να πας τώρα?...ιδού η απορία!!!

...450 με τιμολόγιο το mate 30 pro....μιλάμε για ληστεία.

 

Προσωπικά ψάχνομαι να δω τι παίζει με το App Gallery και τι επιλογές έχω σχετικά με τις εφαρμογές που χρησιμοποιώ. Βασικά το μόνο θέμα είναι τα Google Apps, και κυρίως τα Map apps (Maps, Street View, Earth). Στα υπόλοιπα δεν έχω ιδιαίτερο θέμα.

Με τρώει το χέρι μου να το παραγγείλω, να πω την αλήθεια, είναι πραγματικά κλεψιά το Mate 30 Pro σε αυτή την τιμή.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

τα Google services τα περνας μονος...

Απλα σε καποιες εφαρμογες πχ viber και outlook δεν εμφανιζονται notifications

 

Οποτε αξιζει το κινητο :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...