Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή σκέφτομαι να αγοράσω ένα Lenovo tablet, η εφαρμογή health είναι συμβατή;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Έχω την modded εφαρμογή Health στο Samsung Tablet S7 γιατί το κινητό μου είναι Huawei και δεν μπορώ να περάσω custom watch faces.

 

Το Health τρέχει μια χαρά.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπέρα. Πότε πήρες την νέα έκδοση; Εμένα δεν μου την βγάζει.

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

σήμερα το πρωί που διάβασα εδώ για την αναβάθμιση στα gt2 είπα να κάνω αναζήτησή αν έχω και εγώ.

Και τελικά την έβγαλε

 

Δεν παίρνουμε όμως τις ίδιες αναβαθμίσεις ,μας τις δίνουν πιο αραιά.

Βέβαια διαβάζω ότι αρκετοί με το gt2 έχουν θεματάκια ,εγώ με το gt2e δεν έχω κάποιο παρόμοιο θέμα.

Edited by johnpats
:)
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτή τη λειτουργία με τις συντομεύσεις δεν ισχύει γιά όλα τα watchfaces.Τουλάχιστον στο δικό μου έτσι είναι.Σε σας δουλεύει παντού;
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι. Εχει ήχο στις ειδοποιησεις; Μπορεις να τον αλλαξεις; Ειναι σημαντικο γιατι δεν αντιλαμβανομαι παντα την δόνηση. Το ιδιο και το ξαδερφακι του honor magic 2

TrelosPlanitis.blogspot.com

- ολα τα τρελά εδώ .. -

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι. Εχει ήχο στις ειδοποιησεις; Μπορεις να τον αλλαξεις; Ειναι σημαντικο γιατι δεν αντιλαμβανομαι παντα την δόνηση. Το ιδιο και το ξαδερφακι του honor magic 2

 

Εχει ήχο,Οχι δεν αλλάζει αλλά δυναμωνει.

Link to comment
Share on other sites

Μου έσκασε update 11.20.

Κατι για τις προσόψεις ανέφερε και δελτίο καιρού 7 ημερων αυτά προστέθηκαν.

Συγκεκριμένα για τις προσόψεις λεει

"προσθέτει υποστήριξη για την εμφάνιση περισσότερων τύπων δεδομένων στις προσόψεις ρολογιού"

Επίσης διορθωσαν ορισμένα γνωστά προβλήματα.

Νομίζω ότι ήταν και ψιλό μεγαλούτσικη.. 24 mb

Edited by venduza
HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Το αναφέραμε πιο πάνω.

 

Βλέπω ότι πλέον σε ένα wf αν ο δημιουργός του θέλει βάζει shortcuts και όταν πατάς κάπου στην οθόνη πχ στην τιμή που δίνει το στρες σε πάει στο μενού εκεί.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Το αναφέραμε πιο πάνω.

 

Βλέπω ότι πλέον σε ένα wf αν ο δημιουργός του θέλει βάζει shortcuts και όταν πατάς κάπου στην οθόνη πχ στην τιμή που δίνει το στρες σε πάει στο μενού εκεί.

 

Ωπα sorry δεν το ειχα προσεξει.

Η λεπτομερής πρόγνωση πάντως όλα τα λεφτά μιας και δε χρειάζεται να κουμπησεις τη συσκευή ούτε γιαυτό.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Ωπα sorry δεν το ειχα προσεξει.

Η λεπτομερής πρόγνωση πάντως όλα τα λεφτά μιας και δε χρειάζεται να κουμπησεις τη συσκευή ούτε γιαυτό.

 

Μισές δουλειές έκαναν όμως γιατί φαίνεται στο μενού μέσα και όχι στο widget που είναι το πιο λογικό. Κινέζοι ρε φίλε....

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Μισές δουλειές έκαναν όμως γιατί φαίνεται στο μενού μέσα και όχι στο widget που είναι το πιο λογικό. Κινέζοι ρε φίλε....

 

Αυτό ακριβώς. Στο widget έπρεπε να φαίνεται

Link to comment
Share on other sites

Το αναφέραμε πιο πάνω.

 

Βλέπω ότι πλέον σε ένα wf αν ο δημιουργός του θέλει βάζει shortcuts και όταν πατάς κάπου στην οθόνη πχ στην τιμή που δίνει το στρες σε πάει στο μενού εκεί.

 

Ναι το πρόσεξα. Πχ πατάς τον καιρό σε shortcut του watchface και βγάζει αναλυτικά ότι έχει το νέο μενού στον καιρό.. Όμως γίνεται με τα γνήσια watchfaces και όχι στα custom, εντάξει λογικό.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Μετά την αναβάθμιση δεν κάνει αυτόματη σύνδεση ρολόι κινητού. Δηλαδή εάν ανοίξω το bluetooth ή απομακρυνθεί το ρολόι από το κινητό κ ξαναγυρίσω. Πρέπει να κάνω χειροκίνητα σύνδεση. Το έχει πάθει κανένας άλλος? Μπορώ να κάνω κάποια ρύθμιση? Πριν το update δουλευε μια χαρά...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μια άλλη απορία. Γιατί μου δείχνει το στρες ανεβασμένο τις ώρες που έχω πάει για τρέξιμο και συνεπώς έχω αυξημένους παλμούς? δε θα έπρεπε να εξαιρεί αυτούς τους παλμούς αυτόματα αφού είμαι σε άσκηση? Όχι ότι δίνω σημασία στις ενδείξεις για το στρες αλλά λέμε τώρα....
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά ναι. Γράφει και σε μένα το κάνει ότι μετρά στρες μόνο όταν είσαι ήρεμος και δεν κάνεις κάποια άσκηση.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

εμένα από την αρχή που το πήρα εάν αποσυνδεθεί όταν απομακρυνθώ μπορεί και να συνδεθεί όταν πλησιάσω μπορεί και όχι όμως ότι να ναι. πάντως άλλαξα κινητό από xiaomi mi a3 σε A31 και πάλι όταν έχω ενεργό τις κλήσεις στο μενού του gt2 στο bt τότε γίνεται μπάχαλο! καλώ και η κλήση πάει στο ρολόι με καλούν και μένει στο τηλ αλλά αντί άλλων. επίσης όταν καλέσω από το κινητό και ΔΟΝΕΊΤΑΙ το ρολόι ότι με καλεί η ΠΡΟΗΓΟΎΜΕΝΗ ΕΙΣΕΡΧΌΜΕΝΗ που είχα!

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα συμβαίνει μετά την αναβάθμιση... αρνείται να συνδεθεί αυτόματα μετά από απομάκρυνση, ή και χωρίς λόγο χάνει την επαφή!!!
Link to comment
Share on other sites

Κανένα θέμα με αποσυνδέσεις η κάτι ;όλο..?ίσως έχω θέμα με τους παλμούς..σε περπάτημα νορμάλ βλέπω 95 και σε τρέξιμο 130..λίγοι μου φαίνονται

 

Στάλθηκε από το iPlay_40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Κανένα θέμα με αποσυνδέσεις η κάτι ;όλο..?ίσως έχω θέμα με τους παλμούς..σε περπάτημα νορμάλ βλέπω 95 και σε τρέξιμο 130..λίγοι μου φαίνονται

 

Στάλθηκε από το iPlay_40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

To ίδιο έπαθα σήμερα. Ενώ χτες λειτούργησε μια χαρά σήμερα σε τρέξιμο εντός, οι παλμοί ήταν άλλα αντι άλλων. Εγώ ήμουν χαλαρα στους 140-150 και αυτό έδειχνε 95-100.:angry::down: Επανεκκίνηση άσκησης 3 φορές τα ίδια. Επανεκκίνηση του ρολογιού τα ίδια. Το κλεισα και έτρεξα χωρίς αυτό για να μην το ρίξω κάτω και το πατήσω μέχρι να σπάσει.:lol::chair:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

To ίδιο έπαθα σήμερα. Ενώ χτες λειτούργησε μια χαρά σήμερα σε τρέξιμο εντός, οι παλμοί ήταν άλλα αντι άλλων. Εγώ ήμουν χαλαρα στους 140-150 και αυτό έδειχνε 95-100.:angry::down: Επανεκκίνηση άσκησης 3 φορές τα ίδια. Επανεκκίνηση του ρολογιού τα ίδια. Το κλεισα και έτρεξα χωρίς αυτό για να μην το ρίξω κάτω και το πατήσω μέχρι να σπάσει.:lol::chair:

 

Σημερινό απογευματινό τρέξιμο έξω, νορμάλ μετρήσεις παλμών. Τίποτα το περίεργο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς Android 11 και modded health αν σας δουλεύει καλά ποια έκδοση έχετε γιατί σε εμένα δεν συνδέεται με το ρολόι

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...