Jump to content

iPhone 11


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχεις δίκιο δεύτερο σε λίστα κατανάλωσης είναι το Viber

Από εχθές το βράδυ στις 20.00 έχει 18 λεπτά στην οθόνη και 22 λεπτά λέει στο παρασκήνιο τι φάση;

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο δεύτερο σε λίστα κατανάλωσης είναι το Viber

Από εχθές το βράδυ στις 20.00 έχει 18 λεπτά στην οθόνη και 22 λεπτά λέει στο παρασκήνιο τι φάση;

 

Ξηλώσετε το. Εγώ το έχω βγάλει εκτός εδώ και 4 χρόνια και η μπαταρία βράχος.

Link to comment
Share on other sites

Το φορτισα μεχρι 100% απο χτες το βραδυ αφου περασα και την νεα εκδοση.

 

Μεχρι και τωρα αν και δεν το εχω χρησιμοποιησει καθολου ,παλι στο 100% ειναι η μπαταρια.

 

 

Μια από τα ίδια.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξηλώσετε το. Εγώ το έχω βγάλει εκτός εδώ και 4 χρόνια και η μπαταρία βράχος.

 

Δυστυχώς δεν μπορούμε κάποιοι χωρίς αυτό όποτε είναι μονόδρομος

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Τελικά το iOS 14 υποστηρίζει τη λειτουργία εγγραφής κλήσεων; Γιατι διαβαζα σε διαφορα σαιτ οτι θα την εχει...

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Τελικά το iOS 14 υποστηρίζει τη λειτουργία εγγραφής κλήσεων; Γιατι διαβαζα σε διαφορα σαιτ οτι θα την εχει...

 

 

Όχι βέβαια, είναι παράνομη η ηχογράφηση κλήσεων.

 

(Εκτός συγκεκριμένων εξαιρέσεων, πχ με ρητή συναίνεση του συνομιλητή ή μετά από ένταλμα εισαγγελέως για διερεύνηση ποινικών υποθέσεων κλπ)

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by protsimer
Link to comment
Share on other sites

Όταν πάω να προσθέσω smartstack 8/10 φορές κολλάει και μετά από μερικά δευτερόλεπτα με πετάει στην αρχική οθόνη.Μόνο σε εμένα;
Link to comment
Share on other sites

Έχω φαγωθεί με την κάμερα.Οταν βγάζω φωτογραφία με night mode,κρατάω σταθερό και όταν περνάνε τα δευτερόλεπτα του mode και κατεβαίνει το κλείστρο,τότε κάνει ένα τίναγμα το κινητό και νομίζω εκεί γίνεται η ζημιά και χαλάει η φωτογραφία.

Το κάνει κ σε εσάς αυτό ή είναι πρόβλημα και να πάω να το δω;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω φαγωθεί με την κάμερα.Οταν βγάζω φωτογραφία με night mode,κρατάω σταθερό και όταν περνάνε τα δευτερόλεπτα του mode και κατεβαίνει το κλείστρο,τότε κάνει ένα τίναγμα το κινητό και νομίζω εκεί γίνεται η ζημιά και χαλάει η φωτογραφία.

Το κάνει κ σε εσάς αυτό ή είναι πρόβλημα και να πάω να το δω;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Την ώρα που πας να βγάλεις φωτογραφία έτσι, βάλε παράλληλα και screenrecording να καταγράψει την διαδικασία και ανέβασε την κάπου να την δούμε

Link to comment
Share on other sites

Την ώρα που πας να βγάλεις φωτογραφία έτσι, βάλε παράλληλα και screenrecording να καταγράψει την διαδικασία και ανέβασε την κάπου να την δούμε

 

 

Δεν μπορώ να το ανεβάσω εδώ,μόνο φωτογραφίες με αφήνει...Πως το κάνω;Να κάνω αντιγραφή συνδέσμου iCloud και να το βάλω εδώ;

 

https://share.icloud.com/photos/067-M8nsv4kV7B_o65Olppb0Q

Φαίνεται;

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by aggelos33
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση στο WiFi μου λέει ότι δεν είναι ασφαλές το wpa/wpa2...Πριν δεν μου έβγαζε τέτοια ειδοποίηση,τι σημαίνει αυτό;

Ok μπήκα στο ρούτερ και το άλλαξα.Εμενα πάντως με το iOS 14 η μπαταρια πάει καλύτερα.Ειμαι κοντά στις 7μιση ώρες οθόνη και εδώ ακόμα 30%.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by aggelos33
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να το ανεβάσω εδώ,μόνο φωτογραφίες με αφήνει...Πως το κάνω;Να κάνω αντιγραφή συνδέσμου iCloud και να το βάλω εδώ;

 

https://share.icloud.com/photos/067-M8nsv4kV7B_o65Olppb0Q

Φαίνεται;

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Έτσι κάνουν όλα μην αγχώνεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Όταν κάνω κλήση,πάνω απο την ένδειξη σήματος δικτύου(τις γραμμούλες),εμφανίζεται μια κουκκίδα πορτοκαλί....η ερώτηση είναι.......γτ να υπάρχει;
Link to comment
Share on other sites

Όταν κάνω κλήση,πάνω απο την ένδειξη σήματος δικτύου(τις γραμμούλες),εμφανίζεται μια κουκκίδα πορτοκαλί....η ερώτηση είναι.......γτ να υπάρχει;

 

 

Σου δείχνει ότι η εφαρμογή χρησιμοποιεί το μικρόφωνο. Και γενικά όταν ανάβει πορτοκαλί είναι το μικρόφωνο και πράσινο είναι η κάμερα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση στο WiFi μου λέει ότι δεν είναι ασφαλές το wpa/wpa2...Πριν δεν μου έβγαζε τέτοια ειδοποίηση,τι σημαίνει αυτό;

Ok μπήκα στο ρούτερ και το άλλαξα.Εμενα πάντως με το iOS 14 η μπαταρια πάει καλύτερα.Ειμαι κοντά στις 7μιση ώρες οθόνη και εδώ ακόμα 30%.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Κι εμένα έστρωσε η μπαταρία, πολύ καλή

Link to comment
Share on other sites

Ναι αισθητικά μου άρεσε κι εμένα παραπάνω νωρίτερα, πολύ πιο συμπαγής εμφάνιση. Τώρα είναι λίγο τσίρκο η αριστερή αριστερή οθόνη (τουλάχιστον για τα γούστα μου)
Link to comment
Share on other sites

Ναι αισθητικά μου άρεσε κι εμένα παραπάνω νωρίτερα, πολύ πιο συμπαγής εμφάνιση. Τώρα είναι λίγο τσίρκο η αριστερή αριστερή οθόνη (τουλάχιστον για τα γούστα μου)

 

Μπορείς να το φτιάξεις όπως θέλεις

Link to comment
Share on other sites

Σου δείχνει ότι η εφαρμογή χρησιμοποιεί το μικρόφωνο. Και γενικά όταν ανάβει πορτοκαλί είναι το μικρόφωνο και πράσινο είναι η κάμερα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Αυτό ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος .

Ενώ στο iPhone είναι πορτοκαλί το μικρόφωνο και πράσινο η κάμερα , στο iPad Air 3 το μικρόφωνο είναι κόκκινο και πράσινο η κάμερα κανονικά .

Το έχει δει κανένας άλλος ;

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος .

Ενώ στο iPhone είναι πορτοκαλί το μικρόφωνο και πράσινο η κάμερα , στο iPad Air 3 το μικρόφωνο είναι κόκκινο και πράσινο η κάμερα κανονικά .

Το έχει δει κανένας άλλος ;

 

Για ξανά ας μας πει κάποιος με περισσότερη λεπτομέρεια τι ακριβώς είναι το πρόβλημα γιατί εγώ δεν μπόρεσα να καταλάβω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Για ξανά ας μας πει κάποιος με περισσότερη λεπτομέρεια τι ακριβώς είναι το πρόβλημα γιατί εγώ δεν μπόρεσα να καταλάβω

 

Όταν χρησιμοποιούμε την κάμερα στο iPhone εμφανίζεται μια πράσινη τελεία.

Όταν χρησιμοποιούμε το μικρόφωνο στο iPhone εμφανίζεται μία πορτοκαλί τελεία σωστά ;

 

Ε στο iPad όταν χρησιμοποιώ το μικρόφωνο αντι για πορτοκαλί τελεία εμφανίζεται κόκκινη.

Δεν ξέρω αν είναι πρόβλημα η όχι απλα είναι διαφορετικό

 

http://www.imagebam.com/image/d1337d1354898399

Edited by dleyteris

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Όταν χρησιμοποιούμε την κάμερα στο iPhone εμφανίζεται μια πράσινη τελεία.

Όταν χρησιμοποιούμε το μικρόφωνο στο iPhone εμφανίζεται μία πορτοκαλί τελεία σωστά ;

 

Ε στο iPad όταν χρησιμοποιώ το μικρόφωνο αντι για πορτοκαλί τελεία εμφανίζεται κόκκινη.

Δεν ξέρω αν είναι πρόβλημα η όχι απλα είναι διαφορετικό

 

http://www.imagebam.com/image/d1337d1354898399

 

Σε ποια εφαρμογή;

Δεν έχω δει κάτι τέτοιο

Τόσο πολύ να μου διαφεύγει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Σε ποια εφαρμογή;

 

Δεν έχω δει κάτι τέτοιο

 

Τόσο πολύ να μου διαφεύγει

Στην αναμονή δίπλα από το εικο ίδιο μπαταρίας
:)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...