Jump to content

iPhone 11


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κι εγώ 160 με Cosmote (11Pro) και η σύζυγος επίσης 160 με Voda (XR).

Άρα όπως είπες, είναι μαλλον θέμα παρόχου

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα κινητού

Είναι θέμα δικτύου

Σε κάποια πληκτρολόγια ναι παίζει και αυτό τον ρόλο

Λόγο κωδικοποίησης των μηνυμάτων γίνεται αυτό

 

Εγώ έχω πάψει να στέλνω sms εδώ και χρόνια

Μόνο iMessage χρησιμοποιούσα αν ήταν διαθέσιμα. Αλλιώς Viber

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Οι "Συντομεύσεις", πρωτόγνωρη επανάσταση για το iOS.

Πρέπει να έχουν τρομερές (για iOS) δυνατότητες. Ακόμα στην αναζήτηση είμαι αλλά δείχνουν πολλά υποσχόμενες.

 

Σόρρυ για το ξέθαμα, αλλά θα συμφωνήσω! Κάτι που για το android χρειάζεται να βάλεις 3rd party app και να δώσεις ένα κάρο δικαιώματα, εδώ το έχουμε "ενσωματωμένο" στις εφαρμογές της apple. Μιας και είμαστε ακόμα κλεισμένοι έφτιαξα ένα μικρο σκριπτάκι για τις εξόδους.... Γενικά ασχολείται κανείς εδώ στο φόρουμ με αυτά ή θα πρέπει να κοιτάξω αλλού;

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας σημερα παρελαβα ενα iphone 11 προσπαθω να το αναψω δεν αναβει ,το βαζω στον φορτιστη δεν δειχνει τιποτα -παταω το imei στην apple kai μου λεει "Δεν είναι δυνατή η εμφάνιση των λεπτομερειών κάλυψης, επειδή η συσκευή σας δεν έχει καταχωριστεί. Επικοινωνήστε με το κατάστημα λιανικής πώλησης του προϊόντος σας Apple ή με τον φορέα κινητής τηλεφωνίας σας για να καταχωρίσετε αυτήν τη συσκευή." Ενοειται δεν εχω προλαβει να το ανοιξω.Τι να κανω?που να απευθυνθω?εχει συμβε σε κανεναν?υπαρχει περιπτωση η apple να το κανει αντικατασταση με καινουριο?δεν εχει δουλεψει καθολου.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας σημερα παρελαβα ενα iphone 11 προσπαθω να το αναψω δεν αναβει ,το βαζω στον φορτιστη δεν δειχνει τιποτα -παταω το imei στην apple kai μου λεει "Δεν είναι δυνατή η εμφάνιση των λεπτομερειών κάλυψης, επειδή η συσκευή σας δεν έχει καταχωριστεί. Επικοινωνήστε με το κατάστημα λιανικής πώλησης του προϊόντος σας Apple ή με τον φορέα κινητής τηλεφωνίας σας για να καταχωρίσετε αυτήν τη συσκευή." Ενοειται δεν εχω προλαβει να το ανοιξω.Τι να κανω?που να απευθυνθω?εχει συμβε σε κανεναν?υπαρχει περιπτωση η apple να το κανει αντικατασταση με καινουριο?δεν εχει δουλεψει καθολου.

 

 

Το πήρες από κατάστημα με απόδειξη, έτσι; Όχι στον δρόμο από μύστη. Ρωτάω διότι έχουν δει πολλά τα μάτια μου.

Αν είναι νόμιμο και γνήσιο, μιλάς με το επίσημο σέρβις

 

https://locate.apple.com/gr/el/service/?pt=3&lat=37.9818899&lon=23.7274284&address=%CE%91%CE%B8%CE%B7%CE%BD%CE%B1&carrier=no-contract

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενοειται από κατάστημα με απόδειξη από Σκρουτζ
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας σημερα παρελαβα ενα iphone 11 προσπαθω να το αναψω δεν αναβει ,το βαζω στον φορτιστη δεν δειχνει τιποτα -παταω το imei στην apple kai μου λεει "Δεν είναι δυνατή η εμφάνιση των λεπτομερειών κάλυψης, επειδή η συσκευή σας δεν έχει καταχωριστεί. Επικοινωνήστε με το κατάστημα λιανικής πώλησης του προϊόντος σας Apple ή με τον φορέα κινητής τηλεφωνίας σας για να καταχωρίσετε αυτήν τη συσκευή." Ενοειται δεν εχω προλαβει να το ανοιξω.Τι να κανω?που να απευθυνθω?εχει συμβε σε κανεναν?υπαρχει περιπτωση η apple να το κανει αντικατασταση με καινουριο?δεν εχει δουλεψει καθολου.

 

δεν εχει ενεργοποιηθει ακομα η συσκευη, αστην καμποση ωρα στο φορτιστη, κανα μισαωρο και δες αν αν θα αναψει ετσι

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

δεν εχει ενεργοποιηθει ακομα η συσκευη, αστην καμποση ωρα στο φορτιστη, κανα μισαωρο και δες αν αν θα αναψει ετσι

 

φιλε μου κοντευει ωρα...Τελικα τιποτα...

Edited by venividivici
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Πάρε ένα τηλέφωνο στο κατάστημα που το πήρες σε πρώτη φάση.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Θα πάρω αλλά έπεσε Σαββατοκύριακο

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Θα πάρω αλλά έπεσε Σαββατοκύριακο

 

Δοκίμασε άλλο φορτιστή ή καλώδιο

Εάν δεν ξεκινήσει η φόρτιση τότε κάτι γίνεται με την συσκευή

Πιθανόν ελλατωματικη μπατάρια

 

Μετά πρέπει να μιλήσεις με το κατάστημα και να απαιτήσεις νέα συσκευή

 

Το ιμει είναι λογικό να μην εμφανίζεται γιατί αφού γίνει η πρώτη ενεργοποίηση της συσκευής και συνδεθεί στο ίντερνετ τότε 'μιλαει' με τους servers της apple και ξεκινάει να μετράει και η εγγύηση ενός έτους

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι βάζω το χέρι μου στην πλατη του κινητού και είναινελαφρως χλυαρο.Δηλαδη φορτίζει απλά δεν δείχνει τίποτα και δεν ανοίγει.Εχω δοκιμάσει φορτιστή καλώδιο χώρος αποτέλεσμα.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι βάζω το χέρι μου στην πλατη του κινητού και είναινελαφρως χλυαρο.Δηλαδη φορτίζει απλά δεν δείχνει τίποτα και δεν ανοίγει.Εχω δοκιμάσει φορτιστή καλώδιο χώρος αποτέλεσμα.

 

Πάτησε ταυτόχρονα το power button και το volume down συνεχόμενα μήπως και ξυπνήσει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πάτησε ταυτόχρονα το power button και το volume down συνεχόμενα μήπως και ξυπνήσει

 

Τίποτα καμία αποκριση

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα και με powerbank δεν κάνει τπτ
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

δευτερα πρωι πακεταρισμα και πισω

 

Αυτό θα κάνω το πακετάρισμα εγινε είδη.

 

Αν δε βγαλω ακρη με το καταστημα με doa σε ποιο επισκευαστικο apple να το στειλω?document?isystem?καπου αλλου?

Επίσης από ότι βλέπω το μοντέλο είναι MWLT2RM/A δηλαδή μάλλον από Γεωργία .Η απόδειξη είναι κανονικά από το ελληνικό κατάστημα λέτε να μην δέχονται την εγγύηση?

Edited by venividivici
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα κάνω το πακετάρισμα εγινε είδη.

 

Αν δε βγαλω ακρη με το καταστημα με doa σε ποιο επισκευαστικο apple να το στειλω?document?isystem?καπου αλλου?

Επίσης από ότι βλέπω το μοντέλο είναι MWLT2RM/A δηλαδή μάλλον από Γεωργία .Η απόδειξη είναι κανονικά από το ελληνικό κατάστημα λέτε να μην δέχονται την εγγύηση?

Σου έχω απαντήσει και στο άλλο φόρουμ.

Να κινήσεις την διαδικασία υπαναχωρησης 14 ημερών(αν είσαι μέσα φυσικά) για ηλεκτρονικές αγορές.

Αφού το κατάστημα δεν έχει doa μην ασχοληθείς.

 

Αν δεν είσαι μέσα στις 14 μέρες πας info quest και σου αλλάζουν μπαταρία η οθόνη (ότι έχει πρόβλημα ).

Αν το πρόβλημα είναι στην πλακέτα θα πάρεις ανακατασκευασμενο

:)
Link to comment
Share on other sites

Σου έχω απαντήσει και στο άλλο φόρουμ.

Να κινήσεις την διαδικασία υπαναχωρησης 14 ημερών(αν είσαι μέσα φυσικά) για ηλεκτρονικές αγορές.

Αφού το κατάστημα δεν έχει doa μην ασχοληθείς.

 

Αν δεν είσαι μέσα στις 14 μέρες πας info quest και σου αλλάζουν μπαταρία η οθόνη (ότι έχει πρόβλημα ).

Αν το πρόβλημα είναι στην πλακέτα θα πάρεις ανακατασκευασμενο

 

Καλημέρα η Isystem μου είπε εφόσον δεν έχει ενεργοποιηθεί πότε το είδαν με το imei λογικά θα μου δώσουν καινούριο.

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα η Isystem μου είπε εφόσον δεν έχει ενεργοποιηθεί πότε το είδαν με το imei λογικά θα μου δώσουν καινούριο.

 

Να απαιτήσεις όχι απλά Λογικά ίσως και εάν

Καινούργια συσκευή τέλος

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Να απαιτήσεις όχι απλά Λογικά ίσως και εάν

 

Καινούργια συσκευή τέλος

Φίλε Τάσο δεν μπορείς να απαιτήσεις.

Ότι του δώσουν ειναι.

Εφ όσον αγόρασε από μαγαζί που δεν έχει doa, δεν μπορεί να απαιτήσει και πολλά από την επίσημη αντιπροσωπεία.

Να επιλέγουμε πάντα καταστήματα που έχουν doa.

:)
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Τάσο δεν μπορείς να απαιτήσεις.

Ότι του δώσουν ειναι.

Εφ όσον αγόρασε από μαγαζί που δεν έχει doa, δεν μπορεί να απαιτήσει και πολλά από την επίσημη αντιπροσωπεία.

Να επιλέγουμε πάντα καταστήματα που έχουν doa.

 

Από το κατάστημα είπα όχι από την αντιπροσωπεία

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...