Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε μου απο που το κατέβασες το Good Lock?? γιατί στην Ελλάδα δεν "παίζει"

Θα κατεβάσεις ένα vpn θα βγάλεις την κάρτα Sim θα κάνεις εκκαθάριση δεδομένων του Galaxy store θα το ανοίξεις και θα,στο βγάλει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ενεργοποιήσει την προστασία από ανεπιθύμητες κλήσεις . Όταν δεχθώ κλήση μού βγάζει κανονικά την ένδειξη ότι είναι ανεπιθύμητη κληση-spam με το σχετικό εικονίδιο. Άμα περάσουν όμως μερικές μέρες απο το ιστορικό κλήσεων εξαφανίζεται το εικονίδιο spam και μένει μόνο το νούμερο που με έχει καλέσει σαν απλός αριθμός

Έχει τύχει και σε άλλον ??

 

Τελικά μήπως είναι κάποιο bug της εφαρμογής?

Που είναι αυτή η επιλογή?

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λέει να προσθέσω την εφαρμογή στις προστατευμενες για να μετράει καλύτερα, από που το κάνουμε ρε παιδιά;d1fdc65c05751b28a9e7413cf434c16a.jpg
Αυτό είναι το s health;Σε μένα δεν το δείχνει έτσι..

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το s health;Σε μένα δεν το δείχνει έτσι..

Όχι είναι το health της Huawei αν έχει κάποιο ρολόι της εταιρίας

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Πριν την αναβάθμιση είχα το edge lighting για ειδοποιήσεις στην οθόνη κλειδώματος και κανονική ειδοποίηση όταν ήταν ανοιχτή η οθόνη.

Τώρα πλέον βλέπω ότι το edge lighting δουλεύει μόνο όταν το βάλεις με σύντομη ειδοποίηση και μόνο όταν είναι ανοιχτή η οθονη, ακόμα και όταν το βάζω συντομη και σε κλειδωμένη οθόνη έρχεται αναλυτική όταν το έχω κλειδωμένο και απλά ανάβει η οθόνη και δείχνει την ειδοποίηση, δε παίζει το φως περιμετρικά της οθόνης.

 

Έχετε βρει κατι σχετικό? πως μπορώ να έχω edge lighting στην οθόνη κλειδώματος?

Link to comment
Share on other sites

Που είναι αυτή η επιλογή?

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θα μπεις τηλέφωνο πάνω δεξιά 3 τελείες ρυθμίσεις. Είναι η πρώτη επιλογή

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στις επαφές όταν κάνω σε κάποια επεξεργασία κάτω από την καταχώριση ονόματος μου βγάζει αυτό :

Screenshot-20210125-202820-Contacts.jpg"]Screenshot-20210125-202820-Contacts.jpg[/url]

 

Και αν πάω σε μια επαφή κάτω δεξιά στις 3 τελείες" περισσότερα "και επιλέξω επεξεργασία προεπιλεγμενων πληροφοριών μου βγάζει αυτό :

Screenshot-20210125-202853-Contacts.jpg"]Screenshot-20210125-202853-Contacts.jpg[/url]

 

Ξέρει κάποιος τι είναι όλα αυτά που βγάζει...

Τις επαφές τις μεταφέρω πάντα από backup στο Samsung cloud - backup

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε η ενημέρωση ασφαλείας Ιανουαρίου.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω όταν μιλάω στο κιν δεν λειτουργεί το ίντερνετ δηλ ούτε μπορώ να πάρω μηνύματα μέσω whatsapp ούτε messenger ούτε τίποτα ξέρεις κάποιος πως το διορθώνω

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως ενεργοποιώ το το volte?

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ρυθμίσεις-συνδεσεις-δικτυα κινητής τηλεφωνιας

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Σε ελληνικό την πήρα απόψε

Ενημέρωση ασφαλείας Ιανουαρίουa22144156a4722770e94f6d0e72fc7a1.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Τη << πέρασα >> και γω, δεν είδα κάτι διαφορετικό όμως, τουλάχιστον ακόμα.

Μάλλον μόνο βελτίωση ασφάλειας συσκευής είναι.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια βοήθεια. Καποιος φιλος είχε ανεβάσει ένα οδηγό για να περάσουμε με odin οποια rom θέλουμε. Ψάχνω αλλά δεν το βρίσκω. Καθε βοήθεια δεκτή

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια βοήθεια. Καποιος φιλος είχε ανεβάσει ένα οδηγό για να περάσουμε με odin οποια rom θέλουμε. Ψάχνω αλλά δεν το βρίσκω. Καθε βοήθεια δεκτή

 

Καλησπέρα φίλος,

 

Για αρχή κατεβάζεις το SamFirm_Reborn_0.3.6.2 από εδώ https://github.com/ivanmeler/SamFirm_Reborn/releases και το Odin Tool από εδώ https://odindownload.com/ και συγκεκριμένα έκδοση 3.13.1, όχι άλλη.

 

Μέσω του SamFirm_Reborn κατεβάζεις τη ROM, σύμφωνα με τις οδηγίες και μέσω του Odin flashαρεις τη ROM, σύμφωνα με τις οδηγίες.

 

Γενικά τη διαδικασία θα τη δεις εδώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλος,

 

Για αρχή κατεβάζεις το SamFirm_Reborn_0.3.6.2 από εδώ https://github.com/ivanmeler/SamFirm_Reborn/releases και το Odin Tool από εδώ https://odindownload.com/ και συγκεκριμένα έκδοση 3.13.1, όχι άλλη.

 

Μέσω του SamFirm_Reborn κατεβάζεις τη ROM, σύμφωνα με τις οδηγίες και μέσω του Odin flashαρεις τη ROM, σύμφωνα με τις οδηγίες.

 

Γενικά τη διαδικασία θα τη δεις εδώ

 

Ωραία σε ευχαριστώ πολύ.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε περασει την έκδοση 11 στην κάμερα το βίντεο και στην φωτογραφία αλλα κυρίως στο βίντεο σε χαμηλό φωτισμό οτι έχει χαλάσει κατα παρα πολύ η ποιότητα του?!

Ειδικα αν κάνεις ενα κλικ ζουμ λες και τραβας με κινητό πριν 10 χρόνια....

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Δε το καταλαβαίνω αυτο που γίνεται σε κάθε αναβάθμιση. Αντι να καλυτερεύουν το λογισμικό το χαλάνε σε σημαντικές εφαρμογές της συσκευής; Τι να το κάνω εαν μου χαλάνε την κάμερα και μου αλλαζουν αλλα δευτερεύοντα;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση έχω προσέξει σε σημεία που έπιανε το wifi λίγο μαρίνα από το router τώρα δυσκολεύετε κ τρώει κολλήματα δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μετά την αναβάθμιση εχω προσέξει το wifi δυσκολεύεται να πιάσει σε κάποια σημεία μακρινά στο σπίτι ενώ πριν έπιανε κανονικά και γενικά τρώει κάποια κολλήματα. Δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος μετα την αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε το νέο home up με το οποίο μπορείς να αλλάξεις πραγματα στην home screen τον appdrawer και τους folders. Πχ να εχουμε ξανά τέσσερα apps στη σειρά στον folder.
Link to comment
Share on other sites

Βγηκε το νέο home up με το οποίο μπορείς να αλλάξεις πραγματα στην home screen τον appdrawer και τους folders. Πχ να εχουμε ξανά τέσσερα apps στη σειρά στον folder.
Τι βγήκε;Που το βρήκες αυτό;

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Δεν επιβεβαιώνω, η κάμερα και το video δεν έχουν το παραμικρό πρόβλημα. Η rom είναι άψογη. Οποίοι έχετε πρόβλημα κάντε clean installation.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Δεν επιβεβαιώνω, η κάμερα και το video δεν έχουν το παραμικρό πρόβλημα. Η rom είναι άψογη. Οποίοι έχετε πρόβλημα κάντε clean installation.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Άψογη είναι αλλα το βίντεο ειναι χάλια..καμια σχέση με πριν οπως και η διάταξη των φακελων απο 4 αλλαξε σε 3.

Για τις μικρό αλλαγές δεν εδω θεμα.

Αλλα το βίντεο τραγικό.

Και με Clean Installation την εχω περάσει (που δεν παίζει και ιδιαίτερο ρολο αλλα η ψυχολογία πιο πολυ).

 

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...