Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω ενεργοποιήσει την προστασία από ανεπιθύμητες κλήσεις . Όταν δεχθώ κλήση μού βγάζει κανονικά την ένδειξη ότι είναι ανεπιθύμητη κληση-spam με το σχετικό εικονίδιο. Άμα περάσουν όμως μερικές μέρες απο το ιστορικό κλήσεων εξαφανίζεται το εικονίδιο spam και μένει μόνο το νούμερο που με έχει καλέσει σαν απλός αριθμός

Έχει τύχει και σε άλλον αυτό?

Τελικά μήπως είναι κάποιο bug της εφαρμογής??

Edited by mips

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, ειμαι απο αγορα cosmote του 19 θα παρουμε αναβαθμιση την 11 μεσα στον Ιανουαριο? Δεν εχω λαβει τπτ

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, ειμαι απο αγορα cosmote του 19 θα παρουμε αναβαθμιση την 11 μεσα στον Ιανουαριο? Δεν εχω λαβει τπτ

 

Καλημέρα παιδιά,

 

Φίλε εγώ χτες πήρα την αναβάθμιση με cosmote

 

Αν ξέρει κανενας:

 

Έχει πάρει αναβάθμιση το samsung pass και αντί να ζητάει δαχτυλικο κατευθείαν όταν ανοίγει σελίδα με κωδικούς πρέπει να πας πρώτα να πατήσεις στο πλαίσιο του password και μετά βγάζει τον έλεγχο δαχτυλικου, ξέρετε αν μπορεί να αλλάξει αυτό;

 

Σχετικά με τις αναδυόμενες ειδοποιήσεις εγώ το ενεργοποιω αλλά δεν αλλάζει κάτι πχ στο messenger και πάλι με τον παλιό τρόπο ερχεται η ειδοποίηση όχι πάνω αριστερά που έχω διαβάσει, πρέπει να αλλάξω κάτι ;

Link to comment
Share on other sites

Hex installer συνέχεια..099723fe435aa2c10dea3b4a03e0aaae.jpg4fd78223a4bff0365d87ffd7a5a8b0a3.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Hex installer..80e0d60916f5de1c5ea76e8264ba05a6.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,

 

Φίλε εγώ χτες πήρα την αναβάθμιση με cosmote

 

Αν ξέρει κανενας:

 

Έχει πάρει αναβάθμιση το samsung pass και αντί να ζητάει δαχτυλικο κατευθείαν όταν ανοίγει σελίδα με κωδικούς πρέπει να πας πρώτα να πατήσεις στο πλαίσιο του password και μετά βγάζει τον έλεγχο δαχτυλικου, ξέρετε αν μπορεί να αλλάξει αυτό;

 

Σχετικά με τις αναδυόμενες ειδοποιήσεις εγώ το ενεργοποιω αλλά δεν αλλάζει κάτι πχ στο messenger και πάλι με τον παλιό τρόπο ερχεται η ειδοποίηση όχι πάνω αριστερά που έχω διαβάσει, πρέπει να αλλάξω κάτι ;

 

Δεν σου έχει αλλαξει απολυτως τιποτε στο messenger? Aν οχι, μην το ψάχνεις καν και μην αλλαξεις τιποτε, εμεις παρακαλαμε να το ξαναγυρισουμε :lol:

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας , εχω βαλει την Γερμανικη 11 μεσω odin απο τοτε που βγηκε , υπαρχει λογος να βαλω τωρα την Ελληνικη ( COS ) ( γιατι cosmote εχω )

Θα δω καποια διαφορα καπου ? Αν ναι να την περασω , αν οχι να μεινω ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο κ μενα. Σημερα την ελαβα. Εχει τις μικροδιαφορες που αναφερθηκαν αλλα οχι σε τραγικο σημειο, οπως ειπε κ ο φιλος πανω ενημερωσεις viber κτλ δεν αλλαξε επι της ουσιας κατι, ουτε bubble που ειχα διαβασει κτλ

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο κ μενα. Σημερα την ελαβα. Εχει τις μικροδιαφορες που αναφερθηκαν αλλα οχι σε τραγικο σημειο, οπως ειπε κ ο φιλος πανω ενημερωσεις viber κτλ δεν αλλαξε επι της ουσιας κατι, ουτε bubble που ειχα διαβασει κτλ

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

Στις φωτογραφιες στα αλμπουμ δεν υπαρχει η επιλογη με τι πλεγμα θελω να εμφανιζονται? Κ οχι αυτο το ανακατεμενο μικρες μεγαλες κτλ?

 

Το βρηκα παιδια ακυρο. Γεμιζεις με τα δαχτυλα την οθονη και διαφοροποιειται η καταταξη

Edited by user_pixon12

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! υπάρχει κάποιος τρόπος στις εισερχόμενες κλήσεις όπως σου τη βγάζει σε αναδυόμενο παραθυρο, όταν έχεις το κινητό ανοιχτό με τον ίδιο τρόπο να στο βγάζει και στην κλειδωμένη οθόνη;

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα, αν ενδιαφέρεται κάποιος δίνω το Note 10+ μου σε άριστη κατάσταση με micro SD Samsung 256gb U3 (την πιο γρήγορη έκδοση), δύο θήκες Spigen, θήκη bumper Rhinoshield Crashguard και πολλά άλλα που μπορείτε να δείτε εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=487788

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Επισης τα εικονιδια παρεμειναν απο 4αδα κ οχι 3αδα

 

Σε εμένα άλλαξαν σε 3αδα αλλά έκανα και clear cache δε ξέρω αν αυτό παίζει ρόλο και έχεις αυτή τη διαφορά

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα άλλαξαν σε 3αδα αλλά έκανα και clear cache δε ξέρω αν αυτό παίζει ρόλο και έχεις αυτή τη διαφορά

Καλημερα! Δεν εχω ιδεα! Εχουν αλλαξει πραγματακια αλλα οχι αυτα που ειχαν συζητηθει στην αρχη τριαδα, bubbles κτλ

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

Τα bubbles δεν είναι εξ ορισμού ενεργοποιημένα, αν τα θες πρέπει να τα ανοίξεις εσύ στις ρυθμίσεις. Επίσης η τριάδα αφορά μόνο τα εικονίδια στους φακέλους, που σε εμένα έχουν πλέον γίνει 3 ανά γραμμή.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λέει να προσθέσω την εφαρμογή στις προστατευμενες για να μετράει καλύτερα, από που το κάνουμε ρε παιδιά;d1fdc65c05751b28a9e7413cf434c16a.jpg
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι αναφέρεται στη μπαταρία. Να μην την κάνει suspend το λειτουργικό για να σου καταγράφει συνέχεια βήματα στο background.
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ολα θεμα συνηθειας ειναι.Το εμαθα πλεον και το 11.Για να ειμαι ειλικρινεις με το 10 ειχα κολλησει στον μαμα launcher, τωρα επεστρεψα παλι στον nova (BETA 7.0.17) και περιμενω το update στο nice lock.:).Oυτε και το s21 ultra με υποστηριξη πενακι με τρελανε ιδιαιτερα.Θα περιμενω να δω αν θα ξαναβγαλει NOTE και μετα θα σκεφτω πολυ που θα στραφω.Αυτα τα λιγα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λέει να προσθέσω την εφαρμογή στις προστατευμενες για να μετράει καλύτερα, από που το κάνουμε ρε παιδιά;d1fdc65c05751b28a9e7413cf434c16a.jpg

 

Ρυθμισεις - φροντιδα συσκευης - πατας στην ''μπαταρια'' - οριο χρησης στο παρασκηνιο - πας στο τελευταιο ''να μην τιθ.οι εφαρμ. σε αδρανεια....Αν στην λιστα εκει δεν εχει την εφαρμογη υγεια πατας πανω το + την βρισκεις και την επιλεγεις.

Γενικώς οι τρεις επιλογές που έχεις εκείνο το μενού είναι πάρα πολύ σημαντικές καθώς μπορείς να ορίσεις σε κάθε εφαρμογή Αν θέλεις να τρέχει συνέχεια ώστε να σου έρχονται πάντα ειδοποιήσεις και τα λοιπά ή να είναι σε μερική αδράνεια η ολική αδράνεια Οπότε να έχεις πολύ καλές επιδόσεις στην αυτονομία της συσκευής

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Έχω ενεργοποιήσει την προστασία από ανεπιθύμητες κλήσεις . Όταν δεχθώ κλήση μού βγάζει κανονικά την ένδειξη ότι είναι ανεπιθύμητη κληση-spam με το σχετικό εικονίδιο. Άμα περάσουν όμως μερικές μέρες απο το ιστορικό κλήσεων εξαφανίζεται το εικονίδιο spam και μένει μόνο το νούμερο που με έχει καλέσει σαν απλός αριθμός

Έχει τύχει και σε άλλον ??

 

Τελικά μήπως είναι κάποιο bug της εφαρμογής?

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το goodlock πολλές επιλογές..0277f634ed595a36dac767b61dd94f99.jpgba8c0019801137dd39ec6580800d0428.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις - φροντιδα συσκευης - πατας στην ''μπαταρια'' - οριο χρησης στο παρασκηνιο - πας στο τελευταιο ''να μην τιθ.οι εφαρμ. σε αδρανεια....Αν στην λιστα εκει δεν εχει την εφαρμογη υγεια πατας πανω το + την βρισκεις και την επιλεγεις.

Γενικώς οι τρεις επιλογές που έχεις εκείνο το μενού είναι πάρα πολύ σημαντικές καθώς μπορείς να ορίσεις σε κάθε εφαρμογή Αν θέλεις να τρέχει συνέχεια ώστε να σου έρχονται πάντα ειδοποιήσεις και τα λοιπά ή να είναι σε μερική αδράνεια η ολική αδράνεια Οπότε να έχεις πολύ καλές επιδόσεις στην αυτονομία της συσκευής

Το έκανα! Σε ευχαριστώ πολύ!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...