Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το note είναι φτιαγμένο ώστε οι δεξιόχειρες (συντριπτική πλειοψηφία) να το πιάνουν με το αριστερό χέρι και να γράφουν με τη γραφίδα.

Τόσο απλα.

Jack pot πιασαμε:lol:

Και γιατι ρε τζιμανι τοσα χρονια το ειχε απο την αλλη πλευρα.

 

Θα ειχε νοημα αυτο που λες αν το ειχε συνεχεια οπως φετος και για οσους κανουν εκτεταμενα χρηση γραφιδας διοτι και εκει γενναται το ερωτημα ποσοι κανουν χρηση.

 

 

Ρητορικη ερωτηση προφανως.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά αριστερά λοιπόν. Το αποτέλεσμα βέβαια το γνωρίζουν πλέον όλοι...:lol:

Σωστος και καθε "αριστερος" κατεργαρης στο σπιτι του:lol::lol::lol:

Η εξαιρεση φετος ετσι ωστε του χρονου στα ισια του ερθει:p

 

Ισως η Sammy σκεφτηκε να κανει ενα διαλειμμα φετος να σπασει μονοτονια και να την σπασει στους δεξιοχειρες ταυτοχρονα

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Jack pot πιασαμε:lol:

Και γιατι ρε τζιμανι τοσα χρονια το ειχε απο την αλλη πλευρα.

 

Θα ειχε νοημα αυτο που λες αν το ειχε συνεχεια οπως φετος και για οσους κανουν εκτεταμενα χρηση γραφιδας διοτι και εκει γενναται το ερωτημα ποσοι κανουν χρηση.

 

 

Ρητορικη ερωτηση προφανως.

Tap tap !

Μιλάμε είσαι καταπληκτικό τζιμάνι (ή τα θες μετά το θεϊκο με το AOD που δεν ήταν AOD αλλά τελικά ήταν AOD).

Δε πειράζει, εδώ είμαστε.

 

Απλή ερώτηση , αν μπορείς, πες λοιπόν ότι τοσα χρόνια ήταν λάθος , δεν μπορεί να το διορθώσει;

Ελα, ψήσου.

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Tap tap !

Μιλάμε είσαι καταπληκτικό τζιμάνι (ή τα θες μετά το θεϊκο με το AOD που δεν ήταν AOD αλλά τελικά ήταν AOD).

Δε πειράζει, εδώ είμαστε.

 

Απλή ερώτηση , αν μπορείς, πες λοιπόν ότι τοσα χρόνια ήταν λάθος , δεν μπορεί να το διορθώσει;

Ελα, ψήσου.

 

Εγω λεω οτι θα ακολουθησει οτι πραξει η Apple με τα νεα iphone:lol:

Για εμενα λαθος ειναι το τωρα οχι το εως τωρα.

 

Βρες εσυ μια συσκευη να τα εχει ολα αριστερα(διοτι εγω δεν βρισκω)

 

Εκτος αν ηθελε πρωτοτυπησει σε αυτο το τομεα αφου σε κατι αλλο δεν μπορουσε επομενως ok.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά αριστερά λοιπόν. Το αποτέλεσμα βέβαια το γνωρίζουν πλέον όλοι...:lol:

 

εχω λιωσει.......:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω οτι θα ακολουθησει οτι πραξει η Apple με τα νεα iphone:lol:

Για εμενα λαθος ειναι το τωρα οχι το εως τωρα.

 

Βρες εσυ μια συσκευη να τα εχει ολα αριστερα(διοτι εγω δεν βρισκω)

 

Εκτος αν ηθελε πρωτοτυπησει σε αυτο το τομεα αφου σε κατι αλλο δεν μπορουσε επομενως ok.

Πιάσε ένα Note με το αριστερό χέρι και το S-pen με το δεξί. Δε θέλει μυαλο.

Όσο για την Apple 10 κοντά χρόνια της πήρε να καταλάβει το πόσο χρήσιμο είναι το πενάκι οπότε έχει ακόμα.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Τι δεξιόχειρες και βλακείες λέτε ρε παιδιά ..το κινητό είναι 6,8 ιντσών δεν δουλεύετε με ένα χέρι αναγκαστικά θα πάει στο αριστερό και θα το δουλέψεις με το δεξιό στην οθόνη είτε με το χέρι είτε με την πενα,οπότε με το αριστερό θα ενεργοποιηθεί θα απενεργοποιηθεί για μένα Καλώς έπραξε που τα έβαλε αριστερά ,σε τόσο μεγάλα κινητά ,τώρα στον μικρό αδιαφορώ Δεν πρόκειται ποτέ να τα αγοράζω Τώρα αυτοί που θα τα αγοράσουν θα εξοικειωθούν Όλα στο μυαλό είναι ρε παιδιά θέμα συνήθειας..ολλά όπως Και το μέγεθος οθόνης η τρύπα στην οθόνη ολλά θέμα συνήθειας.
Link to comment
Share on other sites

Πιάσε ένα Note με το αριστερό χέρι και το S-pen με το δεξί. Δε θέλει μυαλο.

Όσο για την Apple 10 κοντά χρόνια της πήρε να καταλάβει το πόσο χρήσιμο είναι το πενάκι οπότε έχει ακόμα.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

Εννοειται ετσι βολευει περισσοτερο αλλα μονο αμα θες κρατας γραφιδα ταυτοχρονα ελα ομως που δεν εισαι με την γραφιδα στο χερι all time η και καθολου ενω με το κινητο εισαι καθε φορα:lol:

 

Τι δεξιόχειρες και βλακείες λέτε ρε παιδιά ..το κινητό είναι 6,8 ιντσών δεν δουλεύετε με ένα χέρι αναγκαστικά θα πάει στο αριστερό και θα το δουλέψεις με το δεξιό στην οθόνη είτε με το χέρι είτε με την πενα,οπότε με το αριστερό θα ενεργοποιηθεί θα απενεργοποιηθεί για μένα Καλώς έπραξε που τα έβαλε αριστερά ,σε τόσο μεγάλα κινητά ,τώρα στον μικρό αδιαφορώ Δεν πρόκειται ποτέ να τα αγοράζω Τώρα αυτοί που θα τα αγοράσουν θα εξοικειωθούν Όλα στο μυαλό είναι ρε παιδιά θέμα συνήθειας..ολλά όπως Και το μέγεθος οθόνης η τρύπα στην οθόνη ολλά θέμα συνήθειας.

Εγω δουλευω με το ενα χερι και εχω συσκευη ιδιο υψος με το 10ρι plus

Αν ειναι ολα θεμα συνηθειας ε τοτε γιατι δεν βαζει και 2,3,10 τρυπες.

Φανταζομαι εσυ στην τηλεοραση σου η την οθονη υπολογιστη η στο ρολοι σου εχεις τρυπα εντος οθονη εεεε και συνηθισες σωστα?

 

Ουτε το μεγεθος οθονης ειναι συνηθεια,αλλοι θα βολευτουν αλλοι οχι.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Στα επόμενο νοτε θα μας αφαιρέσουν την τρύπα από την οθόνη και θα φάει κράξιμο Samsung Εδώ είμαστε και θα το δείτε λόγω design και επειδή θα την έχουμε συνηθίσει

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι δάχτυλα έχεις εσύ? έχω 1.90 ύψος Και δεν μπορώ να το δουλέψω με το ένα χέρι κινδυνεύει να μου πέσει κάτω συσκευή χιλίων ευρώ.δεν το ρισκάρω μόνο στο κρεβάτι. όλα βέβαια είπαμε είναι θέμα συνήθειας όπου και να το βάλουν στο τέλος συνηθίζεται

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εν η τν μου είχε αναλογία 9/19 δεν θα με ενοχλούσε η τρύπα και θα καταλάβαινες το γιατί και πάλι συνηθίζεται

Link to comment
Share on other sites

Στα επόμενο νοτε θα μας αφαιρέσουν την τρύπα από την οθόνη και θα φάει κράξιμο Samsung Εδώ είμαστε και θα το δείτε λόγω design και επειδή θα την έχουμε συνηθίσει

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι δάχτυλα έχεις εσύ? έχω 1.90 ύψος Και δεν μπορώ να το δουλέψω με το ένα χέρι κινδυνεύει να μου πέσει κάτω συσκευή χιλίων ευρώ.δεν το ρισκάρω μόνο στο κρεβάτι. όλα βέβαια είπαμε είναι θέμα συνήθειας όπου και να το βάλουν στο τέλος συνηθίζεται

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εν η τν μου είχε αναλογία 9/19 δεν θα με ενοχλούσε η τρύπα και θα καταλάβαινες το γιατί και πάλι συνηθίζεται

Δεν νομιζω φαει κραψιμο αντιθετα ολοι θα ειναι ευχαριστημενοι οπως εως πριν βαλει τρυπες που ουδεις παραπονεθηκε που εχει full screen εμπειρια θεασης χωρις κανενα εμποδιο εντος οθονης.

 

Μια χαρα την δουλευω και ειμαι και 1.80 βοηθανε και τα gestures αλλα βοηθαει παραλληλο αν το πιανεις λιγο πιο ψηλα.

Γενικα ανετα γραφω,διαβαζω,βλεπω βιντεο κλπ ουδεποτε με προβληματισε,παιχνιδια δεν παιζω αρα.

 

Η μονη φορα μου προκαλει μια δυσφορια αν πχ κρατω κατι απο δεξι χερι που ειμαι δεξιοχειρας και προσπαθησω χειριστο με το αριστερο:lol:

 

Μονο τοτε.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

0999a3f34fa289b2d5b4d953305b5696.jpg

Εξαιρετική αφή, αλλά το αποτύπωμα θέλει λίγο παραπάνω προσπάθεια παιδιά

 

 

Νίκος Mate 20 pro

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγες μόνο ώρες μπορείς να συνηθίσεις το κουμπί και να το πατάς με τον δείκτη αντί με τον αντίχειρα..

Αντε το πολύ λίγες μέρες δεν νομίζω ότι χρειάζεται περισσότερος χρόνος για αυτή τη συνήθεια.

Όσο για το one hand operation,

Από πριν λίγους μήνες που άρχισα να το χρησιμοποιώ στο s10 plus,

Μιλάμε για απίστευτη ευκολία.

Στην αρχή θέλει συνήθεια και αυτό, αλλά όταν το μάθεις δεν υπάρχει επιστροφή.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική αφή, αλλά το αποτύπωμα θέλει λίγο παραπάνω προσπάθεια παιδιά

 

 

Νίκος Mate 20 pro

Τα εχουν πει και σε s10 νημα Νικο οτι οσο να διαφημιζει η whitestone το αποτυπωμα δεν ειναι το ιδιο σε σχεση με ζελατινα η γυμνο.

Edited by XP130TD

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

0999a3f34fa289b2d5b4d953305b5696.jpg

Εξαιρετική αφή, αλλά το αποτύπωμα θέλει λίγο παραπάνω προσπάθεια παιδιά

 

 

Νίκος Mate 20 pro

 

Άρα ούτε στο Note γίνετε σωστή δουλειά με το dome.

Το έχω και εγώ κάθεται αλλά δεν το πέρασα ακόμα.

 

Στο s10 plus δεν ήθελε απλά λίγο παραπάνω προσπάθεια, εκεί δούλευα δακτυλικο μόνο στις εφαρμογές τραπεζών.

Δεν ήταν για 20-30-40 ξεκλειδωματα την μέρα πχ.

 

Όταν το καλύτερο προϊόν δεν κάνει δουλειά τι άλλο να πάρουμε?

Η εργοστασιακή μεμβράνη δεν φαίνεται να έχει πολύ καιρό ζωή.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Άρα ούτε στο Note γίνετε σωστή δουλειά με το dome.

 

Το έχω και εγώ κάθεται αλλά δεν το πέρασα ακόμα.

 

 

 

Στο s10 plus δεν ήθελε απλά λίγο παραπάνω προσπάθεια, εκεί δούλευα δακτυλικο μόνο στις εφαρμογές τραπεζών.

 

Δεν ήταν για 20-30-40 ξεκλειδωματα την μέρα πχ.

 

 

 

Όταν το καλύτερο προϊόν δεν κάνει δουλειά τι άλλο να πάρουμε?

 

Η εργοστασιακή μεμβράνη δεν φαίνεται να έχει πολύ καιρό ζωή.

Κοίτα δεν είναι τραγικά τα πράγματα, απλά δεν είναι όπως με την ζελατίνα, θέλει λίγο πιο πολύ. Ελπίζω να μείνει έτσι και όχι μετά από χρήση να ατονισει. Εδώ είμαστε να δούμε. Πάντως και μόνο για την αίσθηση εγώ θα το ξαναπερνουσα.

 

Note 10+

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα δεν είναι τραγικά τα πράγματα, απλά δεν είναι όπως με την ζελατίνα, θέλει λίγο πιο πολύ. Ελπίζω να μείνει έτσι και όχι μετά από χρήση να ατονισει. Εδώ είμαστε να δούμε. Πάντως και μόνο για την αίσθηση εγώ θα το ξαναπερνουσα.

 

Note 10+

Νίκο ξανά πέρασες το δακτυλικό από την αρχή όπως λέει και το κουτί? Αν ναι δεν δουλεύει σωστά. Ρωτάω γιατί το σκέφτομαι και εγώ να βάλω άλλα με κρατάει πίσω αυτό.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νίκο ξανά πέρασες το δακτυλικό από την αρχή όπως λέει και το κουτί? Αν ναι δεν δουλεύει σωστά. Ρωτάω γιατί το σκέφτομαι και εγώ να βάλω άλλα με κρατάει πίσω αυτό.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι. Πέρασα καινούργιο. Με το παλιό δεν δούλευε σχεδόν καθόλου.

 

Note 10+

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα σύνδεσα στο γυμναστήριο τα airpods για να ακούω μουσική μέσω tune in radio και ο ήχος ακούγεται πολύ χαμηλά.

Το ίδιο και μέσω YouTube ενώ στις κλήσεις η ένταση είναι φυσιολογική και πολύ δυνατή

Γνωρίζει κανείς τίποτα σχετικό ή έχει παρατηρήσει κάτι αντίστοιχο;

 

Βρέθηκε η λύση παιδιά. Χρειάζεται ενεργοποίηση για να ακούγεται σωστά.

 

IMG-d44e2666fc9e1d9407ae3712617cf16c-V.jpg

 

 

Επειδή δε ξέρω αν έχει αναφερθεί να πω ότι υπάρχουν ρυθμίσεις για σχεδόν τα πάντα κάτι εντυπωσιακό.

Edited by gkp

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

0999a3f34fa289b2d5b4d953305b5696.jpg

Εξαιρετική αφή, αλλά το αποτύπωμα θέλει λίγο παραπάνω προσπάθεια παιδιά

 

 

Νίκος Mate 20 pro

 

Θελω και γω να το αγορασω,αλλα κολλαω στο ποση καλη δουλεια κανει.αν κ κυριως η αισθηση με ενδιαφερει διοτι το ξεκλειδωνω κυριως με το face recognition.

Επισης,ψαχνοντας για αγορα στο amazon,ειδα στο θεμα των ερωτησεων πως ελεγαν αφου λερασουμε την πρωτη φορα το φως πανω και κατω και οχι στη μεση,μετα βαζουμε δαχτυλικο και το πιεζουμε αρκετα για ενα λεπτο και μετα περναμε δευτερη φορα το φως.το αναφερω μηλως οντως ισχυει και βοηθαει για οποιον το βαλει

Ακομα,πρεπει να ενεργοποιησουμε την αυξηση της ευαισθησιας αφης,αυτη που ειναι οταν το χρησιμοποιουμε με γαντια.μηπως βοηθαει και αυτο?

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

5540745c-f75e-4e1c-ab3a-2a55ac3e92e7-original.png?width=1920&height=1080&fit=bounds

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ξανα δει πολλές φορές αντιπαραθέσεις στο φόρουμ αλλα εσείς το τερματισμός και τελειωμό δεν έχετε..anyway

Μετά από 24 ώρες με την μεμβράνη απο media markt (zaggs αντικρουστικη 18€ με 6 μήνες εγγύηση και μια δωρεάν αντικατάσταση) μολις πριν λίγο μπορώ να πω ότι έστρωσε και είναι πλέον τέλεια...Μου έκανε λιγο εντύπωση γαιτι στο mate 20 pro & στο P30 pro μεσα σε 3 ώρες ήταν έτοιμη.

Σαν μεμβράνη είναι εξαιρετική την αφή (εννοείτε πως δεν γλιστράει το δάχτυλο όπως στο γυαλί) και στην διαύγεια με self healing και οχι πολλές δαχτυλιες..Το αποτύπωμα θέλει ξανά πέρασμα και μετά λειτουργεί όπως και με την μεμβράνη της Samsung. Δεν χρειάστηκε να ενεργοποιήσω την ευαισθησία οθόνης.

Το μονο μελανό σημείο (αν πρέπει να το πω ετσι) είναι ότι το πενάκι γράφοντας αφήνει ίχνη που φαίνονται υπο γωνία και φωτισμό τα οποία με ενα πανάκι εννοείτε ότι φεύγουν. Δεν χαραζει την μεμβράνη εννοείται Κατα τ αλλα η συσκευή είναι εξαιρετική σε ολα τα επίπεδα...

Αν την προτιμώ απο το P30 pro?Ειλικρινά δεν ξέρω ακομα

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω φαει κραψιμο αντιθετα ολοι θα ειναι ευχαριστημενοι οπως εως πριν βαλει τρυπες που ουδεις παραπονεθηκε που εχει full screen εμπειρια θεασης χωρις κανενα εμποδιο εντος οθονης.

 

Μια χαρα την δουλευω και ειμαι και 1.80 βοηθανε και τα gestures αλλα βοηθαει παραλληλο αν το πιανεις λιγο πιο ψηλα.

Γενικα ανετα γραφω,διαβαζω,βλεπω βιντεο κλπ ουδεποτε με προβληματισε,παιχνιδια δεν παιζω αρα.

 

Η μονη φορα μου προκαλει μια δυσφορια αν πχ κρατω κατι απο δεξι χερι που ειμαι δεξιοχειρας και προσπαθησω χειριστο με το αριστερο:lol:

 

Μονο τοτε.

Εγω εν κινήσει δεν το ρισκάρω ακόμα και με τη θήκη είναι κινητό χιλίων και ευρώ Και εννοείται το ευχαριστιέμαι περισσότερο να το κρατάω με το αριστερό και να το δουλεύω με το δεξί με όλη την άνεση παρά να τυραννιέμαι, εντάξει αυτό είναι όπως έχει μάθει ο καθένας, έχω να δουλέψω με άνεση με το ένα χέρι επί εποχή S5 μετα σε ό τι κινητό έβγαινε σε Plus αυτό επερνα κι αν μου έλεγες αν θα πήγαινα σε μικρότερη οθόνη θα απαντουσα όχι με τίποτα μπροστά στην εμπειρία θέασις και ας το δούλευα με τα δύο χέρια.

. Όσο για το πρώτο που λες Πες μου έναν που θα δει μία ταινία Η ένα βίντεο στο YouTube με full screen οθόνη να του κόβει περιεχόμενο Εμένα προσωπικά με ενοχλεί αυτό περισσότερο, με ενοχλεί που δεν είναι η οθόνη 16 προς 9 παρά η τρύπα στην οθόνη εννοείται Καλό θα ήταν να είναι όπως το OnePlus και εκεί έχει τα μειονεκτήματα της όχι όμως σημαντικά, Αλλά μόνο και μόνο που με ενοχλεί περισσότερο που δεν είναι 16 προς 9 να απολαύσω όλα τα περιεχόμενα που είναι σε αυτή την αναλογία δεν με νοιάζει η τρύπα

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβα το σχόλιο για τις φωτο, αλλα ξανα τονιζω:

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δυστυχώς η καμερα στο note 10 plus δινει την αίσθηση οτι απο κινητο του 2018 που ειχα (mate 20 pro) οτι πηγα σε κινητο του 2017.

* Στην πραγματικότητα ειναι ακομη μεγαλύτερες οι διαφορές απο το link του tech blog.

Δεν γραφω συχνα εδω Οπότε Δε με ξερετε και θέλω να τονίσω ότι δεν είμαι fan boy καμια εταιρίας.

 

Όποιος έχει αμφιβολίες για αυτα που λεω, εχω κρατήσει αρχειο με συγκριτικα video και φωτο και απο τα 2 κινητα και μπορεί να μου δωσει ενα mail να τα στείλω.

Η διαφορά ειναι μεγαλη Δυστυχώς και ελπίζω να διορθωθεί με καποιο update.

www.τσιγαρο-ηλεκτρονικο.gr
Link to comment
Share on other sites

Εγω εν κινήσει δεν το ρισκάρω ακόμα και με τη θήκη είναι κινητό χιλίων και ευρώ Και εννοείται το ευχαριστιέμαι περισσότερο να το κρατάω με το αριστερό και να το δουλεύω με το δεξί με όλη την άνεση παρά να τυραννιέμαι, εντάξει αυτό είναι όπως έχει μάθει ο καθένας, έχω να δουλέψω με άνεση με το ένα χέρι επί εποχή S5 μετα σε ό τι κινητό έβγαινε σε Plus αυτό επερνα κι αν μου έλεγες αν θα πήγαινα σε μικρότερη οθόνη θα απαντουσα όχι με τίποτα μπροστά στην εμπειρία θέασις και ας το δούλευα με τα δύο χέρια.

. Όσο για το πρώτο που λες Πες μου έναν που θα δει μία ταινία Η ένα βίντεο στο YouTube με full screen οθόνη να του κόβει περιεχόμενο Εμένα προσωπικά με ενοχλεί αυτό περισσότερο, με ενοχλεί που δεν είναι η οθόνη 16 προς 9 παρά η τρύπα στην οθόνη εννοείται Καλό θα ήταν να είναι όπως το OnePlus και εκεί έχει τα μειονεκτήματα της όχι όμως σημαντικά, Αλλά μόνο και μόνο που με ενοχλεί περισσότερο που δεν είναι 16 προς 9 να απολαύσω όλα τα περιεχόμενα που είναι σε αυτή την αναλογία δεν με νοιάζει η τρύπα

Υπαρχει και χειροτερα οπως το 21.9 σε Sony που υποτιθεται αναλογια cimena αλλα που ταινια δεις σε τοσο μακροστενη συσκευη:lol:

Καλως η κακως ο περισσοτερος κοσμος κανει χρηση texting πασης φυσεως με το κινητο παρα media consumption η παιχνιδια και στο βομω του bezeless εχουμε τα αποτελεσματα που βλεπουμε.

Εμενα δεν θα με χαλαγε αν υπηρχαν συσκευυες με bezel σε επιπεδο s9 /note 9 και παραμονη σε 16/9.

 

Το τέλειο δεν υπάρχει, πάντα θα υπάρχουν ελλείψεις σε οποιαδήποτε συσκευή ανεξάρτητου αξίας. Ο καθένας κρίνει και αγοράζει ανάλογα αν τον βολεύει η του αρέσουν τα υπερ και τα κατά μιας συσκευής.

 

Note 10+

Μια χαρα συμφωνουμε εδω στα υπολοιπα που εγραψες διαφωνω με το σκεπτικο σου αλλα ας μην το συνεχισουμε.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και χειροτερα οπως το 21.9 σε Sony που υποτιθεται αναλογια cimena αλλα που ταινια δεις σε τοσο μακροστενη συσκευη:lol:

Καλως η κακως ο περισσοτερος κοσμος κανει χρηση texting πασης φυσεως με το κινητο παρα media consumption η παιχνιδια και στο βομω του bezeless εχουμε τα αποτελεσματα που βλεπουμε.

Εμενα δεν θα με χαλαγε αν υπηρχαν συσκευυες με bezel σε επιπεδο s9 /note 9 και παραμονη σε 16/9.

21.9 ουτε σε TV Δεν θα θελα να είχα δεν ξέρω ισως να έχω κουσούρια εγώ έχω συνηθίσει είτε YouTube τι ταινίες σε 16 προς 9 και έτσι τις βλέπω και από το κινητό οτι και αναλογία να έχει το κινητό για αυτό δεν με ενοχλεί και η τρύπα πολύ. Για 21 προς 9 δεν μιλάω καθόλου βέβαια είναι όλα συνήθειας πάντα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...