Jump to content

Samsung Galaxy Note 10/10+


doganos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τιμη 10+ 1149 - 4 σενσορες πισω, 4200 μπαταρια. Υβριδικη καρτα σιμ το 10+. 12Gb ram
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 115
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τιμη 10+ 1149 - 4 σενσορες πισω, 4200 μπαταρια. Υβριδικη καρτα σιμ το 10+. 12Gb ram

256GB

 

1249€ το 512, νομίζω αν φτάσεις να δώσεις 1100 ευρώ δίνεις άλλα 100 και παίρνεις το μάξιμουμ.

 

Είδα τα ακουστικά με το usb βύσμα. Δε χωνεύεται αυτό το πράγμα... Πόσο πίσω με γύρισε... Κλαίωωω…. χαχαχαχα

Επίσης ούτε στο official site Samsung ούτε στο gsmarena βλέπω για IR blaster. Τι είναι το μαραφέτι πάνω τότε?

 

Ειδα την LTO μπαταρια του S-Pen. Δεν ξερω αν χρησιμοποιουν αλλες συσκευες τετοιες μπαταριες αλλα παμε μπροστα στο θεμα αυτο λετε?

Edited by konstantinos7

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,site public trade and save.παιρνει πισω το note 9 128gb 397€ Και δινεις 752€.λογικα στα 397€ ειναι +100€ Η προσφορα της samsung,σωστα?οποτε παμε στα 497€ και δινουμε αλλα 652€.ο φπα τελια για οποιον το παρει με τιμολογιο,αφαιρειται απο την αρχικη τιμη,ετσι?δεν θυμαμαι καλα αν ακαι τα 2 τελευταια κινητα,με τιμολογιο τα πηρα Edited by vasilakis13

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,site public trade and save.παιρνει πισω το note 9 128gb 397€ Και δινεις 752€.λογικα στα 397€ ειναι +100€ Η προσφορα της samsung,σωστα?οποτε παμε στα 497€ και δινουμε αλλα 652€.ο φπα τελια για οποιον το παρει με τιμολογιο,αφαιρειται απο την αρχικη τιμη,ετσι?δεν θυμαμαι καλα αν ακαι τα 2 τελευταια κινητα,με τιμολογιο τα πηρα
Αν αφαιρείται από την αρχική ο ΦΠΑ θα κάνω πάρτυ!

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όποιος βγάλει άκρη με το ΦΠΑ ας ενημερώσει, γιατί αν αφαιρείται απ την αρχική θα κάνουμε όλοι πάρτι με πρώτη τη Samsung!

Επίσης, αν θυμάμαι καλά ενώ πέρσι έλεγε επιπλέον 100 ευρώ με απόσυρση συσκευής, στα note 8 έδιναν 200 ευρώ επιπλέον, και μετά τις προπαραγγελιες έδιναν 100 ευρώ ακόμα και χωρίς να τους γυρίσεις πίσω συσκευή..

haters still hate...
Link to comment
Share on other sites

Όποιος βγάλει άκρη με το ΦΠΑ ας ενημερώσει, γιατί αν αφαιρείται απ την αρχική θα κάνουμε όλοι πάρτι με πρώτη τη Samsung!

 

Επίσης, αν θυμάμαι καλά ενώ πέρσι έλεγε επιπλέον 100 ευρώ με απόσυρση συσκευής, στα note 8 έδιναν 200 ευρώ επιπλέον, και μετά τις προπαραγγελιες έδιναν 100 ευρώ ακόμα και χωρίς να τους γυρίσεις πίσω συσκευή..

Νομίζω καλά τα θυμάσαι. Μίλησα με κάποιον από Πλαίσιο, αυτός τουλάχιστον μου είπε ότι δεν αφαιρείτε από την αρχική.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμαμαι απο περυσι,αφου αφαιρεσουν τα 100€, απο το ποσο που μενει αφαιρειται ο φπα.δηλαδη απο 1049€

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μολις μιλησα με public με το τμημα τιμολογιων.λοιπον,1149€ αρχικη μειον τα 398€ πουβπαιρνουν το note 9 και βγαινει μια τιμη.απο την τιμη που προκυπτει αφαιρειται ο φπα και βγανει στα 606€.δεν μας τα λενε καλα..... .τον ρωτησα πως εχει 100€ εκπτωση πλεον της τιμης αποσυρσης και μου ειπε πως ειναι ενσωματωμενη.παραξενο μου φαινεται..

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πέρσι έπαιρναν το note 8 συνολικά 550 με τα επιπλέον 200 ευρώ έκπτωση και φέτος παίρνουν το 9 μόνο 398? Κάτι λάθος θα χουν καταλάβει οι υπάλληλοι..
haters still hate...
Link to comment
Share on other sites

Λετε να βγαλουν καμια προσφορα με πχ samsung galaxy watch 2 ή galaxy buds?

Τοτε ισως σε συμφερει να πουλησεις σε αγγελιες το κινητο σου αν ειναι σε καλη κατασταση. + οτι θα το παρει καποιος ιδιωτης σε καλυτερη τιμη και θα το ευχαριστηθει.

 

Εξηγω (για αγορα ΝΟΤΕ 10 , 999ε)

Πχ 1000€ - ΦΠΑ τιμολογιου = ~806€

Αν μπορεσεις και δωσεις πχ το ΝΟΤΕ 9-》 350€, θα εχεις πληρωσει ~450€ για την αγορα του ΝΟΤΕ 10. Αν βγαλει και προσφορα με κανα δωρο, νομιζω θα εισαι κατα πολυ κερδισμενος γιατι:

 

Με ανταλλαγη ΝΟΤΕ 9 σε καταστημα οπως τα λες θα εχεις πληρωσει πχ 485€ χωρις καποιο εξτρα δωρο

 

Σκεπτόμενος δυνατα, δεν ξερω αν θα βγει καμια αλλη προσφορα κτλ

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λετε να βγαλουν καμια προσφορα με πχ samsung galaxy watch 2 ή galaxy buds?

Τοτε ισως σε συμφερει να πουλησεις σε αγγελιες το κινητο σου αν ειναι σε καλη κατασταση. + οτι θα το παρει καποιος ιδιωτης σε καλυτερη τιμη και θα το ευχαριστηθει.

 

Εξηγω (για αγορα ΝΟΤΕ 10 , 999ε)

Πχ 1000€ - ΦΠΑ τιμολογιου = ~806€

Αν μπορεσεις και δωσεις πχ το ΝΟΤΕ 9-》 350€, θα εχεις πληρωσει ~450€ για την αγορα του ΝΟΤΕ 10. Αν βγαλει και προσφορα με κανα δωρο, νομιζω θα εισαι κατα πολυ κερδισμενος γιατι:

 

Με ανταλλαγη ΝΟΤΕ 9 σε καταστημα οπως τα λες θα εχεις πληρωσει πχ 485€ χωρις καποιο εξτρα δωρο

 

Σκεπτόμενος δυνατα, δεν ξερω αν θα βγει καμια αλλη προσφορα κτλ

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το note 9 το δίνεις στην χειρότερη 400€ - 450€, σιγά μην το δώσεις και 350€

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δηλαδή πέρσι έπαιρναν το note 8 συνολικά 550 με τα επιπλέον 200 ευρώ έκπτωση και φέτος παίρνουν το 9 μόνο 398? Κάτι λάθος θα χουν καταλάβει οι υπάλληλοι..
Έλα ντε, αν ισχύει σιγά μην τους το δώσω, θα το δώσω σε αγγελία και θα το πάρω με τιμολόγιο με αφαιρεση του ΦΠΑ από την αρχική τιμή.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οπως σχολιασα και στο διπλα θεμα της ειδησης,συμφωνα με την σελιδα του Public το Note 9 128gb το παιρνουν 397ευρω και το μεγαλυτερο 512gb μοντελο μολις 30ευρω παραπανω

 

https://www.public.gr/cat/corporate/ypiresies/trade-n-save/

Link to comment
Share on other sites

Προφανως. Υποθετικη τιμη πωλησης... οπως και να χει οφελος

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πηρα πλαίσιο και δεν ειχαν ιδεα για την ανταλλαγη.εγω ενημερωσα τον πωλητη.τι τιμη το παιρνουν πισω,δεν ειχε ιδεα.παντως περυσι θυμαμαι αλκη τιμη public,άλλη mediamarkt,αλλη το πλαισιο

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Οπως σχολιασα και στο διπλα θεμα της ειδησης,συμφωνα με την σελιδα του Public το Note 9 128gb το παιρνουν 397ευρω και το μεγαλυτερο 512gb μοντελο μολις 30ευρω παραπανω

 

https://www.public.gr/cat/corporate/ypiresies/trade-n-save/

 

Οταν πας απο κοντα,λενε τελειως διαφορετικες τιμες παντως.

Μου βγαζε καποτε στο site 349 ευρω το ΧΖ3 και οταν πηγα εκει, ειπανε 220 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,τα 397€ που σου δινει για επιστροφη note 9 το public ειναι μαζι με τα 100€της samsung.αφου αφαιρεθει το ποσο αυτο απο την αρχικη τιμη,στο ποσο που προκύπτει αφαιρειται τοτε ο φπα.οποτε δεν συμφαιρει η ανταλλαγη αλλα οποιος θελει να το πουλησει.

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Ρωτήστε και στον Γερμανό,γιατί εμενα πέρσι μου έδιναν καλύτερη τιμή για ανταλλαγή απ'οτι το public

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ericsson GF 768...Nokia 6110...Nokia 6510....Alcatel OT 700...Nokia 3410...Sony Ericsson K850...Sony Ericsson P800...HTC Touch Diamond 2...HTC Desire...Samsung Galaxy S...Samsung Galaxy Nexus...Samsung Note 3...Samsung S8 plus Duos...Samsung Note 9...Samsung Mote 20 Ultra...Samsung Fold 3

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν φερουν καποιο pre order σοβαρο δωρο,τοτε μολις χαντακωσαν τις οποιες προπαραγγελιες για το Note10.

 

Κοινως τα +100ευρω που εδιναν μαζι(που ειναι η αυξηση της αρχικης τιμης του Note9 σε σχεση με το note10+ )ειναι μια φουσκα και μιση.

 

:(

Link to comment
Share on other sites

430€ για note 9 512 GB 2 μηνών είναι καθαρή κλεψιά!!!

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Ρωτήστε και στον Γερμανό,γιατί εμενα πέρσι μου έδιναν καλύτερη τιμή για ανταλλαγή απ'οτι το public

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

297 το νοτε 9

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι ακουγεται τα note10 μαλλον δεν θα εχουν ουτε θυρα υπερυθρων(ir blaster)που ειχε ακουστει παλιοτερα.

 

Οχι οτι αλλαζει πολυ η κατασταση αν ισχυει αυτο αλλα λεμε τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εχει edge οθονη ή οχι?

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εχει edge οθονη ή οχι?

 

Οπως το βλεπω εγω η επιφανεια οθονης ειναι φλατ με καμπυλη πιο εξω.

 

Παντως αν εχει καποιος τροπο να μαθει σε τι τιμη γινεται το trade του νοτε 9 εξω. Να δουμε συγκριτικο γιατι μου βρωμαει κλοπη ελευθερης αγορας απο τους μεγαλους εδω.

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Αν μπεις στο αγγλικο site ,αναφερει τα παντα.σχεδον τα ιδια ειναι

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Εαν δεν κανω ανταλλαγη κινητου και απλα παω να το αγορασω,θα εχω την εκπτωση των 100€,σωστα?

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Εαν δεν κανω ανταλλαγη κινητου και απλα παω να το αγορασω,θα εχω την εκπτωση των 100€,σωστα?
Δεν το λέω με σιγουριά αλλά μάλλον όχι.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...