Jump to content

Samsung Galaxy Tab S6


v@gelis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

179,99 ευρώ μου είπαν έχει.

Την έχω παραγγείλει αλλά (ευτυχώς παρότι μου πρότειναν τηλεφωνικά να την πληρώσω δίνοντας αριθμό κάρτας) δεν την πλήρωσα (ακόμα).

Την τιμή αυτή στο site του Κώτσου την είδες;

Link to comment
Share on other sites

179,99 ευρώ μου είπαν έχει.

Την έχω παραγγείλει αλλά (ευτυχώς παρότι μου πρότειναν τηλεφωνικά να την πληρώσω δίνοντας αριθμό κάρτας) δεν την πλήρωσα (ακόμα).

Την τιμή αυτή στο site του Κώτσου την είδες;

Την είχε προσφορά σήμερα. Όπως και το ταμπλετ.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το call and message σας δουλευει?εμενα ο τελευταιος συγχρονισμος εγινε 4 οκτωριου ,τωρα δεν εμφανιζει τις κλησεις και τα μηνυματα
Link to comment
Share on other sites

Την είχε προσφορά σήμερα. Όπως και το ταμπλετ.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πωωω...

Τόσα τζιμάνια εδώ μέσα κανείς δεν το πήρε χαμπάρι και να το αναφέρει; :(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μου ήρθε η book cover χθες αλλά δεν με ενθουσίασε και πάει για πούλημα. Με βολεύει πολύ αυτή με το πληκτρολόγιο και θα χρησιμοποιώ μόνο αυτή. Όποιος τυχόν ενδιαφέρεται pm.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πείτε και για την συσκευή ρε παίδες κάτι;
Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

πείτε και για την συσκευή ρε παίδες κάτι;

Πάντως μεγάλες διαφορές από το S4 Νομίζω πως δεν υπάρχουν ,στα θετικά του θα έλεγα είναι η χωρητικότητα και μνήμη κάτι που Εμένα προσωπικά με βόλεψε πάρα πολύ στα υπόλοιπα πολύ μικρές οι διαφορές,σχεδόν ασήμαντες, μπαταρία και οθόνη στα ίδια επίπεδα με το S4

Link to comment
Share on other sites

αν μπορεί να μου πει κάποιος κάτοχος.

 

τα κλείνεις όλα και το αφήνεις στο standby. πως συμπεριφέρεται η μπαταρία κατά την πάροδο των ημερών. ευχαριστώ.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

αν μπορεί να μου πει κάποιος κάτοχος.

 

 

 

τα κλείνεις όλα και το αφήνεις στο standby. πως συμπεριφέρεται η μπαταρία κατά την πάροδο των ημερών. ευχαριστώ.

Το LTE είναι ένα δράμα. Εγώ το έχω σε flight mode με WiFi on στο σπίτι. Εκεί η αναμονή είναι πολύ καλή. Αν το βγάλεις από flight mode έχει μεγαλύτερη κατανάλωση και άμα ενεργοποιήσεις δεδομένα κλαφτα Χαραλαμπε.

 

Sent from my SM-T865 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το LTE είναι ένα δράμα. Εγώ το έχω σε flight mode με WiFi on στο σπίτι. Εκεί η αναμονή είναι πολύ καλή. Αν το βγάλεις από flight mode έχει μεγαλύτερη κατανάλωση και άμα ενεργοποιήσεις δεδομένα κλαφτα Χαραλαμπε.

 

Sent from my SM-T865 using Tapatalk

 

αν το βάλεις στο flight mode με κλειστό wifi/bluetooth;απλά standby με όλα κλειστά;

ευχαριστώ.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Τοτε είναι μια χαρά. Δεν χάνει ούτε ένα % το βράδυ.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Εχθές το πρωί έκανα τραπεζική κατάθεση για την ηλεκτρονική προσφορά της Πέμπτης στα 711 € στον Κωτσόβολο.

Αργότερα τους έστειλα μέσω e-mail το καταθετήριο. Τους πήρα και τηλέφωνο και μου είπαν θα το δουν από το λογιστήριο και θα με καλέσουν εκείνοι. Ακόμα δεν με έχουν πάρει. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγω. Πέμπτη πήρα την προσφορά στα 470 τους εκανα καταθεση και έστειλα τα χαρτιά Σάββατο μου έστειλαν οτι το ειδαν και ότι προχωραει δευτερα μου έστειλαν το τιμολογιο και σημερα πρωί τον αριθμό κούριερ με γενική οπότε λογικά αύριο παραλαμβανω
Samsung Galaxy Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Μετά από το δικό σου ποστ ανησύχησα περισσότερο.

Βέβαια εσύ την ίδια μέρα έκανες κατάθεση.

Θα τους ξανά καλέσω αύριο.

 

Επιπροσθέτως μήπως έπαιξε ρόλο πως υπάρχει στο δικό σου διαθεσιμότητα ενώ στο 8/256 ακόμα όχι.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει διαθεσιμότητα σιγουρα παίζει ρόλο αλλά περιμενε δυο μέρες για να κοιτάξουν τα χαρτιά και μετα θα σε τηλ και μετα ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ και μετα αριθμό κούριερ ετσι πηγε σε μενα
Samsung Galaxy Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε επιτέλους η θήκη σήμερα

 

Αμήν δηλαδή. Και μένα, 48 ημέρες από την παραγγελία :)

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο με κάλεσαν από Κωτσόβολο για να με ενημερώσουν πως παρέλαβαν 8/256.

Τρίτη θα παραλάβουν τα courier και Τετάρτη θα (μου) παραδώσουν. :up:

Για την official θήκη με το keyboard ακόμα να παραλάβουν οπότε περιμένουμε. :)

Edited by Vivere
Link to comment
Share on other sites

Να ξαναρώτησω Παιδιά το call and message σας λειτουργει?εμένα στην αρχη λειτουργούσε τωτα εχει εξαφανιστεί και από το μενού,δεν υπάρχει πουθενά ουτε στο κινητο ουτε στο ταμπλετ
Link to comment
Share on other sites

Να ξαναρώτησω Παιδιά το call and message σας λειτουργει?εμένα στην αρχη λειτουργούσε τωτα εχει εξαφανιστεί και από το μενού,δεν υπάρχει πουθενά ουτε στο κινητο ουτε στο ταμπλετ
Ναι κανονικά.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...