Jump to content

Samsung Galaxy Tab S6


v@gelis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πήρα και εγώ μετά από γαμοσταυριδια. Σήμερα χωρίς την θήκη αλλά δεν μπορώ να το χαρώ έτσι όπως εγινε,οποίος ενδιαφέρεται για άψογη s4 ας στείλει μήνυμα

 

 

Καλορίζικο!

εγώ βλέπω να το χτυπάω κατα τα Χριστούγεννα, όχι νωρίτερα δυστυχώς. Παντως χτες το χρησιμοποίησα σε dex mode με το πληκτρολόγιο κι ηταν εξαιρετική εμπειρία.

Σε φάση το παίρνεις και σε business trip που θες βασικές λειτουργίες και δεν παίρνεις καν λαπτοπ.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να χρησιμοποιησεις 2 προγραμματα ταυτοχρονως πχ excel word το ενα στη μιση οθονη και το αλλο στην αλλγ μιση ;

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο!

εγώ βλέπω να το χτυπάω κατα τα Χριστούγεννα, όχι νωρίτερα δυστυχώς. Παντως χτες το χρησιμοποίησα σε dex mode με το πληκτρολόγιο κι ηταν εξαιρετική εμπειρία.

Σε φάση το παίρνεις και σε business trip που θες βασικές λειτουργίες και δεν παίρνεις καν λαπτοπ.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Καλά η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν laptop παρόμοιου μεγέθους με πολύ περισσότερες λειτουργίες... Δεν γλιτώνεις ιδιαίτερα σε χώρο.

Μια πολυτέλεια είναι (και το αναφέρω, ενώ το έχω αγοράσει).

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλά η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν laptop παρόμοιου μεγέθους με πολύ περισσότερες λειτουργίες... Δεν γλιτώνεις ιδιαίτερα σε χώρο.

Μια πολυτέλεια είναι (και το αναφέρω, ενώ το έχω αγοράσει).

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Για πες ένα, που να έχει και την ίδια αυτονομία και ευκολία χρήσης και στα 420gr επίσης.

 

Στάλθηκε από το SM-T860 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εάν πρόσεξες δεν ανέφερα το βάρος στα όσα έγραψα προηγουμένως. Η ευκολία χρήσης και οι δυνατότητες ενός laptop είναι σαφώς μεγαλύτερες.

Για την αυτονομία επίσης δεν ανέφερα κάτι.

 

Πάντως και το Nokia 3330 έχει κορυφαία αυτονομία και μικρό βάρος. Αυτό δε νομίζω να λέει κάτι.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ατυχες το παράδειγμα με το Nokia δεν νομίζεις, το Nokia δεν μπορεί να παιξει το ρόλο ενός λαπτοπ, σωστά; Τώρα για τα υπόλοιπα, ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματα του..

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο!

εγώ βλέπω να το χτυπάω κατα τα Χριστούγεννα, όχι νωρίτερα δυστυχώς. Παντως χτες το χρησιμοποίησα σε dex mode με το πληκτρολόγιο κι ηταν εξαιρετική εμπειρία.

Σε φάση το παίρνεις και σε business trip που θες βασικές λειτουργίες και δεν παίρνεις καν λαπτοπ.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

ευχαριστω ,δες καλυτερα για black friday

Link to comment
Share on other sites

Καλή σκέψη το Black Friday, (δεν ξέρω βέβαια αν το Black Friday συμπεριλαμβάνονται όλα όπως αν θα συμπεριλαμβάνεται και η συγκεκριμένη ταμπλέτα) αλλά τουλάχιστον για μένα (τώρα που κοίταξα είναι στις 29 Νοεμβρίου) που το βιάζομαι κάπως, ελπίζω να υπάρξει αρκετά νωρίτερα κάποια αξιόλογη προσφορά για να την τσιμπήσω.
Link to comment
Share on other sites

Καλή σκέψη το Black Friday, (δεν ξέρω βέβαια αν το Black Friday συμπεριλαμβάνονται όλα όπως αν θα συμπεριλαμβάνεται και η συγκεκριμένη ταμπλέτα) αλλά τουλάχιστον για μένα (τώρα που κοίταξα είναι στις 29 Νοεμβρίου) που το βιάζομαι κάπως, ελπίζω να υπάρξει αρκετά νωρίτερα κάποια αξιόλογη προσφορά για να την τσιμπήσω.

 

οσο δεν υπαρχει μεγαλη διαθεσιμοτητα να ξερεις οι τιμες θα ειναι σχετικα ψηλα

Link to comment
Share on other sites

Σωστά, όμως και από την άλλη αυτή (διαθεσιμότητα) έρχεται σε συνάρτηση με την ζήτηση.

Να μην έχει μεγάλη και να κρίνουμε εξ' ιδίων; Ενδεχομένως...

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ενδιαφερεται για samsung tab s6 με δωρο την θηκη, καθως και την θηκη πληκτρολογιο, ας στειλει πμ.

Αποφασισα να το δωσω και να παω σε xps 13ρι

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ενδιαφερεται για samsung tab s6 με δωρο την θηκη, καθως και την θηκη πληκτρολογιο, ας στειλει πμ.

Μπορεις να μας πεις πιο μοντελο και χρωμα

Άκυρο το βρήκα ειδα τις φωτο

Edited by c200amgpacket
Samsung Galaxy Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Σε ένα δικό του κόσμο το public, έχει τη θήκη στο site ως "άμεσα διαθέσιμη - τελευταία κομμάτια"... Ντάξει έχει πλάκα :lol:

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα δικό του κόσμο το public, έχει τη θήκη στο site ως "άμεσα διαθέσιμη - τελευταία κομμάτια"... Ντάξει έχει πλάκα :lol:
Και στο mediamarkt διαθέσιμη εμφανίζεται η book.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να το παραγγείλω από την Cosmodata (8/256, 4G -> 849 ευρώ) και να το έχω σε δύο βδομάδες να τελειώνω; :wacko:

Βαρέθηκα να περιμένω τόσο καιρό. Μήπως περιμένω και τσάμπα δηλαδή να το διαθέσει κανείς άλλος σε καλύτερη τιμή και όχι μόνο αυτό αλλά να ανέβει κιόλας. ;)

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να το παραγγείλω από την Cosmodata (8/256, 4G -> 849 ευρώ) και να το έχω σε δύο βδομάδες να τελειώνω; :wacko:

Βαρέθηκα να περιμένω τόσο καιρό. Μήπως περιμένω και τσάμπα δηλαδή να το διαθέσει κανείς άλλος σε καλύτερη τιμή και όχι μόνο αυτό αλλά να ανέβει κιόλας. ;)

 

Δεν έχω δει συσκευή Samsung να ανεβαίνει... Λογικά, μόλις κυκλοφορήσει ευρέως θα αρχίσει να πέφτει στο σκρουτζ.

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δει συσκευή Samsung να ανεβαίνει... Λογικά, μόλις κυκλοφορήσει ευρέως θα αρχίσει να πέφτει στο σκρουτζ.
Δεν βλέπω και να πέφτει όμως. Από χθες μέχρι και σήμερα προστέθηκαν άλλα δύο μαγαζιά στο skroutz με τιμές πάνω από την ελάχιστη που προϋπήρχε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επειδή την Samsung θήκη με keyboard δεν βλέπω να 'ρχεται στην Ελλάδα, γνωρίζει κάποιος μύστης να μου πει ποια να παραγγείλω (μιλάω για καινούργια & γνήσια) από αυτές εδώ: https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=samsung+galaxy+tab+s6+bookcover+keyboard&_sacat=0 ή κάπου αλλού, σε σχέση τιμής & αξιοπιστίας;

Link to comment
Share on other sites

Η γνήσια χωρίς το πληκτρολόγιο υπάρχει.

Η γνήσια με το πληκτρολόγιο όχι. Εγώ τουλάχιστον δεν την βρίσκω.

 

Υ.Γ.: Μακάρι να υπάρχει κι αν όχι ακόμα, να 'ρθει Ελλάδα (αλλά την official με πληκτρολόγιο δε νομίζω να την δούμε εδώ) γιατί δε συμφέρει, τουλάχιστον εμένα, ακόμα και πιο ακριβή να είναι απ' ότι στο εξωτερικό.

 

Ουπς. Τώρα μου εμφανίστηκαν οι photos...

Είναι η γνήσια Samsung που έδινε ο Κοτσόβολος δώρο μαζί με το tablet τις προάλλες; Γιατί είχα την εντύπωση πως ήταν μόνο η θήκη σκέτη.

Edited by Vivere
Link to comment
Share on other sites

Την γνήσια book case keyboard την έχει ο Κωτσόβολος ετοιμοπαραδοτη στα 180 ευρώ για όποιον ενδιαφέρεται
Link to comment
Share on other sites

Την γνήσια book case keyboard την έχει ο Κωτσόβολος ετοιμοπαραδοτη στα 180 ευρώ για όποιον ενδιαφέρεται
Κατόπιν παραγγελίας την βλέπω.

 

https://www.kotsovolos.gr/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-cases/201977-samsung-book-cover-galaxy-τab-s6-grey

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατόπιν παραγγελίας την βλέπω.

 

https://www.kotsovolos.gr/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-cases/201977-samsung-book-cover-galaxy-τab-s6-grey

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στον Κωτσόβολο Ευκαρπίας Θεσσαλονίκης υπάρχει ετοιμοπαραδοτη για τους υπόλοιπους δεν γνωρίζω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...